MP Masters i Cyklosport (start wspólny) Starachowice 2018 – Świetny finisz Artura Korca i jest złoto!

Fot. dadelo.pl facebook (ilustracja)

W Starachowicach odbyły się w niedziele (1 lipca) Mistrzostwa Polski Masters i Cyklosport w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego. Uczestników podzielono na wiele kategorii wiekowej i w każdej z nich wyłoniono medalistów. Piękny sukces odniósł Artur Korc (Giżycko, Dakedo.pl), który zdobył tytuł mistrza kraju w kat, M40B. Na finiszu wyprzedził Andrzeja Kaisera z Bytowa.

Z dużymi nadziejami jechali na MP kolarze grupy Michelin Bloomnet Olsztyn. Cała czwórka jechał w kategorii M30. Najwyższe, dwunaste miejsce zajął Radomir Chmiel, Marcin Wojtal by 17, Łukasz Dudko 22, a Patryk Badura 31. W najstarszych kategoriach reprezentanci Giżycka zajęli dalsze pozycje.

Kategoria M40B (dystans 93 km)

1 KORC Artur Giżycko POL DADELO.PL 73 02:27:43

2 KAISER Andrzej Bytów POL EUROBIKE .KACZMAREK ELECTRIC TEAM 73 02:27:43

3 STRAM Marek Dziekanów Leśny POL RETRO STORK TEAM 73 02:27:51

4 SZAFRANIEC Piotr Chocznia POL EKOI POLSKA 72 02:33:25

5 SZCZEPANIK Piotr Rzeszów POL NO LIMITED 70 02:33:25

6 TOMASIAK Grzegorz Lublin POL MAYDAY TEAM LUBLIN 73 02:33:25

Kategoria M30 (dystans 123 km)

1 ZIELIŃSKI Piotr Ostrowiec Świętkorzyski POL TEAM HUROM 84 03:11:55

2 OSIŃSKI Piotr Kolincz POL GK STG STAROGARD GDAŃSKI 86 03:11:55

3 MIROSŁAW Dariusz Rzeszów POL ACTIVEJET 81 03:11:56

4 WOJNAROWSKI Marek Kraków POL 72D OSHEE WINDSPORT TEAM 82 03:14:00

5 SPŁAWSKI Sławomir Oborniki POL MERX TEAM WĄGROWIEC 84 03:15:22

6 PACKI Daniel Tomaszow Mazowiecki POL TEAM HUROM 83 03:16:30

................................

12 CHMIEL Radomir Olsztyn POL MICHELIN BLOOMNET TEAM 86 03:16:33

17 WOJTAL Marcin Olsztyn POL MICHELIN BLOOMNET TEAM 82 03:16:46

22 DUDKO Łukasz Dywity POL MICHELIN BLOOMNET TEAM 82 03:19:00

31 BADURA Patryk Olsztyn POL MICHELIN BLOOMNET TEAM 82 03:27:32

Kategoria 50A (dystans 95 km)

1 MIŁOGRODZKI Robert Torun POL TORUŃ 68 02:39:53

2 CHOJNACKI Jarosław Warszawa POL ACTIVE JET 64 02:40:09

3 WOLAŃSKI Adam Busko-zdrój POL BKK HYDROGEOTECHNIKA BUSKO-ZDRÓJ 66 02:40:10

4 LIWIŃSKI Andrzej Łódź POL PELETON 68 02:40:17

5 BRUNKE Leszek Gdańsk POL 67 02:40:17

6 TURKIEWICZ Grzegorz Zduńska Wola POL GATTA BIKE-RS 68 02:40:17

........................

33 GRAJEWSKI Jerzy Giżycko POL TK MASTERS GIŻYCKO 65 02:55:26

Kategoria M60B (dystans 63 km)

1 BYLICKI Jerzy Ksawerów POL PTC PABIANICE 50 02:01:14

2 JUNAK Zbigniew Choszczno POL STC STARGARD 53 02:02:15

3 KAMIŃSKI Wiesław Warszawa POL LOYALTY POINT RACING TEAM 53 02:04:15

4 ROGALSKI Jerzy Leszno POL MERX TEAM WĄGROWIEC 50 02:04:57

5 REK Henryk Łódź POL PABIANICKE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW 52 02:04:57

6 STRZELEC Mieczysław Wałbrzych POL NIEZRZESZONY 52 02:04:59

...............................

25 DROBNICA Andrzej Giżycko POL TK MASTERS GIŻYCKO 52 02:24:56

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn