Cisowianka Mazovia MTB Marathon Brodnica 2018 – Damian Perkowski i Jarosław Wołosiuk pojechali perfekcyjnie

Fot. pitersz1975@gmail.com (ilustracja)

W Brodnicy odbył się w niedziele (1 lipca) kolejny etap cyklu Cisowiankia Mazonia MTB Marathon. Bardzo dobrze pojechali reprezentanci Warmii i Mazur, którzy odnieśli dwa zwycięstwa w klasyfikacji open. Damian Perkowski (PT Mazury Team Ełk) wygrał wyścig Pro, a Jarosław Wołosiuk (Olsztyn) okazał się najlepszy w rywalizacji 1/2 Pro. Było aż 20 miejsc na podium w kategoriach wiekowych.

Oprócz wspomnianych Perkowskiego i Wołosiuka pierwsze lokaty zajęli: Katarzyna Paszczyk (Ełk) w MK4, Stanisław Brykała (Olsztyn) w MM7, Dorota Wrońska (Lubawa) w FK4 i Tadeusz Maykowski (Morąg) w FM7. Na drugich miejscach rywalizacje zakończyli: Iwona Zaniewska (Olsztyn) w MK4, Tomasz Olender (Lubawa) w MM1, Mariusz Kaczyński (Nowe Miasto Lubawskie) w MM3, Dariusz Tumaniec (Olsztyn) w MM4, Andrzej Piasecki (Mrągowo) w MM7, Marlena Gortatowska (Olsztyn) w FK2, Marcel Zieliński (Elbląg) w FM0, Paweł Steffen (Samborowo) w FM1, a na trzecich: Michał Wyżlic (Lubawa) w GM3, Anna Kołatka (Iława) w MK1, Jolanta Sosnowska-Dłoniak (Bogdany) w MK4, Łukasz Łukaszewski (Witowo koło Szczytna) w MM2, Krzysztof Zieliński (Olsztyn) w MM4, Jan Dwojakowski (Elbląg) w FM0

Pro

Mężczyźni Open

1 Perkowski Damian   PT Mazury Team Ełk 02:23:15

2 Mioduszewski Artur Warszawa Trezado 02:23:19

3 Bielecki Łukasz Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 02:23:20

4 Borowicz Bartek Warszawa COZMOBIKE TEAM 02:23:21

5 Wyżlic Michał Lubawa KOMOBIKE SCOTT 02:23:21

6 Cacko Kacper Warszawa COZMOBIKE TEAM 02:23:22

.......................

21 Zalewski Pawel Ełk PT Mazury Team Ełk 02:36:06

29 Kruba Emil Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 02:40:20

35 Dłoniak Sławomir Bogdany WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 02:44:41

38 Szczepański Artur Dorotowo Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:48:29

49 Kulik Ryszard Ełk PT Mazury Team Ełk 02:54:54

50 Żuczkowski Marcin Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:55:59

52 Kułakowski Tomasz Olsztyn Cisowianka 03:01:40

53 Żywólko Jarosław Olsztyn Cisowianka 03:01:42

56 Sierocki Marcin Olsztyn 03:04:58

59 Skwarski Witold Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 03:08:49

1/2 Pro

Kobiety Open

1 Kuszmider Magdalena Legionowo IFON KolarzKlub 01:30:34

2 Ejchart Małgorzata Warszawa virtualbike.pl 01:32:33

3 Macutkiewicz Izabela Warszawa Trezado 01:36:18

4 Zych Agnieszka Piaseczno ABSOLUTE BIKES TEAM 01:36:49

5 Zawistowska Justyna Wołomin Trezado 01:37:10

6 Kołatka Anna Iława Cryospace Olsztyn 01:37:22

...................................

8 Paszczyk Katarzyna Elk PT Mazury Team Ełk 01:40:52

9 Zaniewska Iwona Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:41:34

14 Sosnowska-Dłoniak Jolanta Bogdany WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 01:44:31

16 Sobieska Ilona Pasłęk 01:48:43

19 Kruba Beata Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 01:49:56

Mężczyźni open

1 Wołosiuk Jarosław OLSZTYN Cryospace Olsztyn 01:17:13

2 Giziński Łukasz Zielonka ABSOLUTE BIKES TEAM 01:17:14

3 Łukaszewski Łukasz Witowo (Szczytno) 01:18:26

4 Skalski Kacper Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 01:19:30

5 Paczkowski Andrzej Nowa Wieś virtualbike.pl 01:19:31

6 Zamana Cezary Łomianki Zamana Group 01:20:48

....................................

7 Kaczyński Mariusz Nowe Miasto Lubawskie KOMOBIKE SCOTT 01:20:54

17 Tumaniec Dariusz Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:21:37

21 Olender Tomasz Lubawa KOMOBIKE SCOTT 01:22:28

23 Zieliński Krzysztof Olsztyn WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 01:22:29

31 Krom Wojciech Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:24:11

34 Guzewicz Artur Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:24:35

35 Piechowski Zdzisław Ełk PT Mazury Team Ełk 01:24:39

54 Radomski Paweł Nowe Miasto 01:27:00

59 Paszczyk Mariusz Ełk PT Mazury Team Ełk 01:27:09

67 Koziorowski Grzegorz Olsztynek Cryospace Olsztyn 01:28:32

73 Żebrowski Jędrzej Ostróda HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:29:18

75 Marchlewski Marcin Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 01:29:23

79 Brykała Stanisław Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:29:46

97 Ołdakowski Karol Olsztyn 01:31:29

117 Kołatka Zbigniew IŁAWA 01:33:43

118 Piasecki Andrzej Mrągowo Cryospace Olsztyn 01:33:43

129 Rutkowski Grzegorz Reszel LIBRO Cycling Team 01:36:16

140 Wawrzyn Wojciech Olsztyn LIBRO Cycling Team 01:37:16

144 Szauer Rafał Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 01:37:43

156 Barczak Wojciech OLSZTYN 01:39:49

158 Kalinowski Grzegorz Olsztyn LIBRO Cycling Team 01:39:59

159 Maluchnik Jarosław Działdowo Lee Cougan MTB Team 01:40:04

162 Kościński Bartłomiej Lidzbark 01:40:39

174 Niesiobędzki Grzegorz Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 01:42:41

180 Dąbkowski Dariusz Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 01:43:00

182 Romanowicz Krzysztof Gutkowo Michelin Team 01:43:02

184 Różyło Marek Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:43:16

185 Sułkiewicz Marcin Olsztyn LIBRO Cycling Team 01:43:19

190 Milewski Jacek KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 01:44:19

191 Gaweł Andrzej Olsztyn 01:44:22

200 Loewnau Eugeniusz Olsztyn 01:46:00

214 Kowalski Mariusz Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie 01:51:05

Fit

Kobiety Open

1 Krzyczkowska Malwina FKJ Warszawa Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:48:02

2 Dykalska Martyna FKJ Rypin UKS Cykliści RYPIN 00:48:06

3 Księżak Karolina FK2 Warszawa LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 00:50:47

4 Wachnik Bożena FK5 Otwock SuperDrob Bike Team 00:51:14

5 Czerska Elżbieta FKJ Skarżysko-Kamienna power of science 00:51:57

6 Rowicka Olga FK3 Ruda KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:52:45

....................

9 Gortatowska Marlena FK2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:53:53

14 Lewicka Katarzyna FK2 Lubawa 00:55:53

15 Wrońska Dorota FK4 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 00:55:53

19 Kruszyńska Anna FK3 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 00:57:20

29 Wiśniewska Justyna FK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:01:34

35 Hrynkiewicz-Sudnik Wanesa FKJ ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 01:04:39

Mężczyźni open

1 Shevtcov Aleksander FM5 Kaliningrad FOLTA 00:39:33

2 Krzyczkowski Michał FM1 Warszawa Klub Kolarski Legia 1928 Intercars 00:39:47

3 Klimaszewski Maciej FMJ Turowo Warszawski Klub Kolarski 00:39:48

4 Bińczak Arkadiusz FM3 Kwidzyn CYKLO KWIDZYN 00:39:49

5 Tarasiński Jarosław FM6 Skarżysko-Kamienna power of science 00:39:49

6 Brąszkowski Damian FM2 Grudziadz ZADROGA RACING TEAM 00:40:58

.................

18 Zieliński Marcel FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 00:44:59

19 Dwojakowski Jan FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 00:45:07

23 Rudowski Kacper FM0 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 00:45:55

24 Synak Ksawery FM0 Elblag MKS TRUSO ELBLĄG 00:46:03

27 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 00:46:17

31 Lontkowski Karol FM0 Lubawa 00:46:55

37 Maykowski Tadeusz FM7 Morąg 00:47:26

43 Sekuła Maciej FM0 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 00:48:03

52 Steffen Paweł FM1 Samborowo MTB Ostróda Team 00:48:37

55 Zwaliński Tomasz FM2 Dąbrówno VALEANT MED CYCLING TEAM 00:49:06

62 Krajewski Jan FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 00:50:00

83 Konera Kacper FMJ Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 00:52:58

85 Gross Mateusz FM1 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 00:53:32

91 Muraszko Oskar FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 00:54:37

105 Tydrych Tomasz FMJ Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 00:57:33

109 Musiał Piotr FM2 Lubawa 00:58:06

119 Hrynkiewicz-Sudnik Arkadiusz FM3 Elbląg 01:04:42

Hobby

Kobiety Open

1 Krzykalska Daria HK4 GÓRZNO 00:17:35

2 Skrzyńska Weronika HK3 Brzeziny SK LOGO SERVICE STRYKÓW 00:20:03

3 Pyszora Małgorzata HK2 Grudziądz 00:20:57

4 Sadownik Aleksandra HK3 Otomin 00:22:13

5 Bieniecka Nicola HK3 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 00:22:27

6 Wysocka Amelia HK2 PRUSZKÓW ABSOLUTE BIKES TEAM 00:23:09

.................

12 5147 Żuczkowska Gabriela HK2 Olsztyn 00:25:33

Mężczyźni open

1 Węgrzynowski Bartosz HM4 Otwock GO SPORT AK-SPED TEAM 00:17:32

2 Szyszko Piotr HM3 Otwock Warszawski Klub Kolarski 00:18:03

3 Zalewski Szymon HM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 00:19:10

4 Kwiatkowski Oliwier HM4 BRODNICA 00:19:13

5 Woźniak Szymon HM2 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 00:19:25

6 Gasek Bernard HM3 otwock Warszawski Klub Kolarski 00:19:52

.......................

17 Maluchnik Kacper HM3 Działdowo Lee Cougan MTB Team 00:26:11

24 Jaśniewski Kacper HM4 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 00:28:24

28 Kruba Maciej HM1 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 00:32:36

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn