Milko Mazury MTB (7) Szczytno 2018 – Coraz więcej „mocnych” nazwisk

Fot. RoobiShot Photography/mtb mazury facebook

Siódmy etap cyklu Mazury MTB rozegrany został w niedzielę (8 lipca) w Szczytnie pod hasłem „Niepodległy Peleton”. Miasteczko kolarskie znajdowało się w centrum, gdzie odbyły się wyścigi najmłodszych, natomiast uczestnicy „dorosłych” wyścigów pokonywali piękne tereny leśne pełne zakrętów, podjazdów i zjazdów, I właśnie niepowtarzalne trasy ściągają na imprezy Mazury MTB coraz więcej startujących i to z „mocnymi” nazwiskami.

Wyścig na najdłuższym dystansie Pro wygrał będący w znakomitej formie Paweł Kowalkowski (Fijewo) przed Patrykiem Piaseckim (Mrągowo) i Arturem Sowińskim (Kartuzy), przy czym zaskakująca jest przewaga zwycięzcy nad następnym rywalem – blisko 4 minuty. Wśród pań startowała tylko Silvija Paceviciene, która wprawdzie nie miała konkurentek, ale w grupie mężczyzn zajęła 16 miejsce. W kategoriach triumfowali: w M2 Paweł Kowalkowski, w M3 Patryk Piasecki i w M4 Krzysztof Krzywy (Gdańsk) i w M5 Marek Klimas (Barczewo)

W wyścigu Expert wśród panów najszybszy był Mariusz Kowalkowski (Fijewo), drugi metę osiągnął Jarosław Wołosiuk (Olsztyn), a trzeci Artur Mioduszewski (Warszawa). W rywalizacji pań zwyciężyła Marzena Moniuszko (Białystok) przed Anna Ostrowska (Chorzele) i Bożena Bednarczyk (Grębki) Triumfatorzy w kategoriach: K2: Bożena Bednarczyk, K3 Marzena Moniuszko, K4 Anna Ostrowska, M1 Maksymilian Dawid (Olsztyn), M2 Jarosław Wołosiuk, M3 Mariusz Kowalkowski, M4 Artur Mioduszewski, M5 Wiesław Grala (Mrągowo), M6 Zenon Dobrzyn (Gizycko). MJ Szymon Gryn (Prostki.

W Hobby open zwyciężył Bartosz Samul (Mrągowo), drugi był Tomasz Chabowski (Olsztyn), a trzeci Łukasz Perkowski (Ełk/Prostki). Wśród najszybsza okazała się Anna Kołatka (Iława) przed Małgorzatą Glogowską (Mrągowo) i Iwoną Zaniewska (Olsztyn)

Zwycięzcy kategorii: K1 Anna Kolatka, K3 Anna Piekos (Ostrów Maz.), K4 Iwona Zaniewska, MJ Bartosz Samul, M2 Łukasz Perkowski, M3 Paweł Nowakowski (Warszawa), M4 Dariusz Aleksandrowicz (Ostrołęka), M5: Wiesław Zalewski (Mrągowo), M6 Stanisław Brykała (Olsztyn)

Jak zwykle rozegrano wyścigi dla najmłodszych w poszczególnych grupach rywalizacji Strider wygrali: I: Alicja Giak (Osztyn), II: Janek Napiwodzki, III: Franciszek Czerepak, IV: Patryk Kuczyński, w wyścigach Nickeloedon triumfowali: I: Hubert Sokołowski, II: Piotr Osiecki, III: Maciej Parzych (Mrągowo).

Wyniki

Pro Open

1 Paweł Kowalkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:33:09

2 Patryk Piasecki Cryospace Olsztyn 02:37:07

3 Artur Sowiński Kodzik Rowery 02:38:52

4 Krzysztof Krzywy NEXUS Team 02:39:02

5 Paweł Arciszewski Renault Team 02:39:03

6 Grzegorz Maleszka Renault Team 02:39:06

7 Damian Perkowski PT MAZURY Team Ełk 02:46:05

8 Marcin Mróz MTB EŁK- PROSTKI 02:46:05

9 Bartosz Grędziński Kross Staff Team 02:46:07

10 Łukasz Bielecki Absolute Bikes TEAM 02:49:22

11 Witold Mikielski Bliska Team 02:49:24

12 Jacek Banaszewski Milsport BLU Team 02:52:12

13 Kamil Łopatek Cryospace Olsztyn 02:55:05

14 Mikhail Tumialevich MTB EŁK- PROSTKI 02:58:52

15 Mateusz Wiszniewski wtw-poland.com 03:01:51

16 Silvija Paceviciene Sprint-rowery.pl 03:07:00

17 Maciej Grochowski Sprint-rowery.pl 03:07:32

18 Sławomir Masłowski Sprint-rowery.pl 03:14:55

19 Ryszard Kulik PT MAZURY Team Ełk 03:16:42

20 Tomasz Pieńkos Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka 03:17:06

21 Kamil Erber WGR Team 03:22:16

22 Daniel Bryk   03:26:06

23 Marek Klimas BarczewoBiega 03:51:25

36844528 1976994449014187 2486419759508226048 n

ProM2

1 Paweł Kowalkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:33:09

2 Artur Sowiński Kodzik Rowery 02:38:52

3 Damian Perkowski PT MAZURY Team Ełk 02:46:05

ProM3

1 Patryk Piasecki Cryospace Olsztyn 02:37:07

2 Paweł Arciszewski Renault Team 02:39:03

3 Łukasz Bielecki Absolute Bikes TEAM 02:49:22

ProM4

1 Krzysztof Krzywy NEXUS Team 02:39:02

2 Grzegorz Maleszka Renault Team 02:39:06

3 Marcin Mróz MTB EŁK- PROSTKI 02:46:05

ProM5

1 Marek Klimas BarczewoBiega 03:51:25

Pro open kobiety

1 Silvija Paceviciene Sprint-rowery.pl 03:07:00

36838673 1976998295680469 5410843316109443072 n

Expert open

1 Mariusz Kowalkowski Cryospace Olsztyn 01:45:03

2 Jarosław Wołosiuk Cryospace Olsztyn 01:46:08

3 Artur Mioduszewski Trezado 01:46:10

4 Paweł Ciunel Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:48:23

5 Szymon Gryn MTB EŁK- PROSTKI 01:49:43

6 Maksymilian Dawid Cryospace Olsztyn 01:49:43

7 Michał Wróblewski Szprycha Giżycko 01:49:45

8 Piotr Duda   01:50:08

9 Wiesław Grala AugustowiankaTeam 01:51:29

10 Krzysztof Kindrasz Szprycha Giżycko 01:51:30

11 Pawel Szczygielski THE BARBERS GDANSK 01:52:25

12 BartŁomiej Nalazek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 01:52:26

13 Paweł Lenkiewicz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 01:53:21

14 Hubert Lemański LKK Warmia Biskupiec 01:53:22

15 Tomek Dudziński Kętrzyn Bike Team 01:53:47

16 Tomasz Skalski Renault Team 01:53:48

17 Bartłomiej Klus   01:54:18

18 Maciej Karwowski KK24h 01:54:25

19 Piotr Worach Absolute Bikes TEAM 01:54:32

20 Przemysław Michalczyk Renault Team 01:54:39

21 Dariusz Ziółkowski Timbud Team 01:54:41

22 Piotr Kalużny Warszawski Klub Kolarski 01:56:32

23 Piotr Kowalski KK24h 01:56:34

24 Bartosz Karczmarski Renault Team 01:56:34

25 PaweŁ RudziŃski   01:56:35

26 Daniel Pepla Renault Team 01:57:01

27 Mariusz Rynkiewicz KK24h 01:57:02

28 Sławomir Wawrzyniak Cryospace Olsztyn 01:57:12

29 Bartosz Samborski Bliska Team 01:57:15

30 Konrad Banul Cryospace Olsztyn 01:57:16

31 Piotr Marzec RANT BARTOSZYCE 01:57:29

32 Zenon Dobrzyn Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn 01:58:46

33 Mariusz Nadany SKK Sokół 01:59:15

34 Wiesław Podeszwa KK24h 01:59:17

35 Marcin Lipiński OLIKOM TEAM 01:59:25

36 Kacper Dakszewicz DBK GROUP Bike Team 01:59:54

37 Wiesław Kamiński KK24h 01:59:54

38 Rafał Banul Cryospace Olsztyn 01:59:55

39 Marzena Moniuszko Milsport BLU Team 01:59:55

40 Piotr Sobierajski wtw-poland.com 02:00:20

41 Grzegorz Ostrowski T4B BIKE TEAM   02:00:20

42 Paweł Jędrzejewski Renault Team 02:01:40

43 Łukasz Łubiński EuropeGAS SsangYong TEAM 02:01:41

44 Waldemar Sadowski Zabłudów Team 02:02:17

45 Lukasz Twarkowski   02:03:22

46 Robert Janecki Renault Team 02:03:45

47 Rafał Charucki Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka 02:03:59

48 Zbigniew Brzozowski Sprint-rowery.pl 02:04:35

49 Piotr Bagiński Bliska Team 02:04:51

50 Krzysztof Zieliński   02:04:54

51 Łukasz Łukasiak AK-SPED 02:05:14

52 Jacek Miętkiewicz Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów 02:05:14

53 Michał Świderski Trezado 02:05:17

54 Tomek Wawrzyniak   02:05:18

55 Bartłomiej Jakubowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:06:00

56 Marcin Żuczkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:06:05

57 Grzegorz Zawadzki Sprint-rowery.pl 02:06:21

58 Witold Zagożdżon Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:10:25

59 Dariusz Zduńczyk PZU SPORT TEAM 02:11:59

60 Kazimierz Mydło Michelin Team 02:12:14

61 Anna Ostrowska T4B BIKE TEAM   02:12:14

62 Jacek Szałaj GRZMOT Podlasia 02:13:44

63 Andrzej Piasecki Cryospace Olsztyn 02:15:16

64 Bożena Bednarczyk Bikeholic 02:15:24

65 Arkadiusz Hanas Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:16:35

66 Antoni Wincza MTB Suwałki 02:16:37

67 Krzysiek Kimber   02:17:09

68 Andrzej Wielga Michelin Team 02:17:09

69 Błażej Glinko EuropeGAS SsangYong TEAM 02:17:11

70 Dariusz Sudoł Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:17:14

71 Paweł Piekarski Michelin Team 02:17:15

72 Krzysztof Dębski Michelin Team 02:18:32

73 Marta Raszkiewicz Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:18:34

74 Robert Kwiatkowski Grupa Szalonych Rowerzystów 02:19:00

75 Kazimierz Niewiarowski Kross Staff Team 02:19:12

76 Piotr Szyman Szymański STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:19:16

77 Piotrek Kaczyński STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:19:17

78 Maciej Gęsicki   02:20:44

79 Wojciech Barczak   02:20:45

80 Tomasz Budzisz   02:21:00

81 Piotr Ludwicki   02:21:17

82 Magda Chmielewska   02:21:19

83 Kacper Taraszkiewicz MSR DCM Mrągowo 02:22:41

84 Michał Rosiński   02:23:17

85 Michał Jurkowski   02:24:06

86 Katarzyna Miętkiewicz Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów 02:25:03

87 Małgorzata Jakubowska Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:28:43

88 Arkadiusz Kord BarczewoBiega 02:30:18

89 RadosŁaw Kusiek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:31:21

90 Bartosz Bogucki Michelin Team 02:32:09

91 Marek Różyło Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:32:17

92 Zbigniew Chabowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:33:54

93 Jarosław Osadkowski Grupa Szalonych Rowerzystów 02:36:50

94 Daniel Radzki   02:52:03

36828607 1976968055683493 4297780319190253568 n

EK2

1 Bożena Bednarczyk Bikeholic 02:15:24

2 Magda Chmielewska   02:21:19

EK3

1 Marzena Moniuszko Milsport BLU Team 01:59:55

2 Marta Raszkiewicz Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:18:34

3 Katarzyna Miętkiewicz Ocynkownia Śląsk SCHC Team Chrzanów 02:25:03

EK4

1 Anna Ostrowska T4B BIKE TEAM   02:12:14

EM1

1 Maksymilian Dawid Cryospace Olsztyn 01:49:43

2 Konrad Banul Cryospace Olsztyn 01:57:16

3 Maciej Gęsicki   02:20:44

EM2

1 Jarosław Wołosiuk Cryospace Olsztyn 01:46:08

2 Paweł Ciunel Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:48:23

3 BartŁomiej Nalazek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 01:52:26

EM3

1 Mariusz Kowalkowski Cryospace Olsztyn 01:45:03

2 Michał Wróblewski Szprycha Giżycko 01:49:45

3 Krzysztof Kindrasz Szprycha Giżycko 01:51:30

EM4

1 Artur Mioduszewski Trezado 01:46:10

2 Piotr Duda   01:50:08

3 Tomasz Skalski Renault Team 01:53:48

EM5

1 Wiesław Grala AugustowiankaTeam 01:51:29

2 Sławomir Wawrzyniak Cryospace Olsztyn 01:57:12

3 Wiesław Kamiński KK24h 01:59:54

EM6

1 Zenon Dobrzyn Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn 01:58:46

2 Wiesław Podeszwa KK24h 01:59:17

3 Zbigniew Brzozowski Sprint-rowery.pl 02:04:35

EMJ

1 Szymon Gryn MTB EŁK- PROSTKI 01:49:43

2 Hubert Lemański LKK Warmia Biskupiec 01:53:22

3 Błażej Glinko EuropeGAS SsangYong TEAM 02:17:11

36859539 1976997602347205 5328055652520558592 n

Hobby open

1 Bartosz Samul MSR DCM Mrągowo 00:55:52

2 Tomasz Chabowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:56:18

3 Łukasz Perkowski Auto-Rekin 00:57:33

4 Kostas Kardelis Sprint-rowery.pl 00:57:42

5 Dariusz Aleksandrowicz KK24h 00:57:43

6 Paweł Nowakowski MyBike 00:58:01

7 Adam Kowalski Warszawski Klub Kolarski 00:58:02

8 Mariusz Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 00:58:06

9 Marek Giak LOTTO Bike Team Olsztyn 00:58:07

10 Wojciech Kuszpa KK24h 00:58:08

11 Abdallah Ait Si Bayh Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:58:08

12 Rafał Molenda   00:58:09

13 Przemek Bronikowski MCP Bike team 00:58:10

14 Artur Guzewicz Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 00:58:12

15 Szymon Kurdynowski SPORT MASTER ROWERY 00:58:16

16 Jakub Budziński MTB Suwałki 00:58:18

17 Dominik Dudek Klinika Rowerów 00:58:33

18 Dariusz Erber   00:58:39

19 Marek Ejzemberg Xtreme Sport Ostrołęka 00:59:16

20 Mateusz Maleszka Dachland Trek Team 01:00:10

21 Wojciech Tworkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:00:15

22 Wiesław Zalewski GRUPETTO Mrągowo 01:00:17

23 Marcin Trykacz SIEDLISKO U TYMKA   01:01:02

24 Wojciech Sowa Sowa Jacht Giżycko 01:01:04

25 Grzegorz Zaranko OLIKOM TEAM 01:01:06

26 Wojciech Nowalski   01:01:07

27 Robert Żebrowski MTB Ostróda Team 01:01:08

28 Stanisław Brykała Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:01:09

29 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM 01:01:12

30 Zdzisław Szklarski KK24h 01:01:45

31 Marcin Nowociński Pasymskie Bractwo Sportowe 01:01:54

32 Adam Nowakowski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:02:33

33 Maciej Rypiński Wysportowani Racing Team 01:02:34

34 Adam Bazydło OLIKOM TEAM 01:02:35

35 Przemysław Kopko MTB Suwałki 01:02:37

36 Michał Rejzner Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:02:47

37 Karol Ołdakowski   01:03:12

38 Jarosław Szabunia OLIKOM TEAM 01:03:58

39 Mariusz Olchowy LOTTO Bike Team Olsztyn 01:04:07

40 Kamil Filipczak Pasymskie Bractwo Sportowe 01:04:15

41 Radoslaw Grotkowski Pasymskie Bractwo Sportowe 01:04:16

42 Wojciech Wołosz KK24h 01:04:53

43 Rafał Neumann INTERCARS TEAM 01:05:19

44 Maciej Sztrom OLIKOM TEAM 01:05:22

45 Bartosz Smoługa   01:05:23

46 Krystian Gurba UNIPRO-BUD ELBLĄG 01:05:42

47 Ania Kołatka Cryospace Olsztyn 01:05:57

48 Zbigniew Kołatka   01:05:58

49 Michał Niegowski KK24h 01:06:01

50 Stanisław Bałdyga Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:06:58

51 Marek Karczewski KK24h 01:07:02

52 Łukasz Nalewajk wtw-poland.com 01:07:14

53 Marek Żebrowski KK24h 01:08:03

54 Michał Zaranko OLIKOM TEAM 01:08:22

55 Andrzej Postój Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:08:24

56 Zbigniew Bober T4B BIKE TEAM   01:08:32

57 Wiesław Grela MTB EŁK- PROSTKI 01:08:32

58 Janusz Supiński MTB EŁK- PROSTKI 01:08:36

59 Michał Grotkowski Pasymskie Bractwo Sportowe 01:09:16

60 Mariusz Tomaszkiewicz   01:09:17

61 Tomasz Gutowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:09:30

62 Robert Ropiak   01:10:01

63 Małgorzata Głogowska MSR DCM Mrągowo 01:10:39

64 Krzysztof Romanowicz Michelin Team 01:11:06

65 Mateusz Sadowski RANT BARTOSZYCE 01:11:11

66 Tomasz Jerzok Morsy Szczytno # Reset 01:11:19

67 Bartosz Janiewicz INTERCARS TEAM 01:11:30

68 Iwona Zaniewska Cryospace Olsztyn 01:11:30

69 Hadrian Gruszewski   01:12:10

70 Karol Tarkowian   01:12:21

71 Grzegorz Beń RANT BARTOSZYCE 01:13:21

72 Bartek Brynski   01:13:25

73 Tomasz Deptuła   01:13:33

74 Katarzyna Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 01:13:39

75 Nikodem Lewakowski MSR DCM Mrągowo 01:13:59

76 Grzegorz Rabczyński MTB EŁK- PROSTKI 01:14:03

77 Daniel Osiecki Kętrzyn Bike Team 01:14:12

78 Anna Pieńkos Bikeholic 01:14:13

79 Weronika Stapel RANT BARTOSZYCE 01:16:31

80 Wojciech Górski MTB Suwałki 01:17:07

81 Maciej Pogorzelski wtw-poland.com 01:17:13

82 Piotr Jankowski wtw-poland.com 01:17:34

83 Jan Deptuła   01:17:41

84 Tymon Trzciński   01:17:43

85 Małgorzata Turalska Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:17:47

86 Sławiomir Kusajda   01:17:52

87 Tomasz Raniszewski Pasymskie Bractwo Sportowe 01:18:29

88 Daniel Śledzik Footbal Academy 01:18:39

89 Łukasz Łukaszewicz   01:18:52

90 Mieczysław Klimaszewski   01:19:01

91 Jakub Berliński Condensa Osuszanie Budynków   01:19:17

92 Azuolas Butautas Sprint-rowery.pl 01:19:26

93 Andrzej Chomański   01:21:31

94 Marcin Zajączkowski   01:21:37

95 Józef Banaszewski   01:21:39

96 Edward Kowalewski OLIKOM TEAM 01:21:43

97 Piotr Pawlaczyk   01:22:16

98 Jarosław Matłach Powiat Szczytno 01:22:26

99 Zygfryd Leska   01:23:20

100 Igor Kubacki   01:23:31

101 Wojciech Czajka   01:23:45

102 Maria Kamińska KK24h 01:23:53

103 Marcin Szczesny wtw-poland.com 01:24:10

104 Piotr Pilczuk MTB EŁK- PROSTKI 01:25:34

105 Mariusz Karpiński   01:26:28

106 Ireneusz Krajza T4B BIKE TEAM   01:27:35

107 Kamil Pakuła   01:29:52

108 Magdalena Brukwińska   01:36:18

109 Katarzyna Wiszniewska wtw-poland.com 01:41:17

110 Olga Błach Orange IRON team   01:41:49

111 Jarosław Kordek MORSY SZCZYTNO #RESET 01:41:50

112 Sławomir Staszak Powiat Szczytno 01:57:45

113 Rafał Kiersikowski Powiat Szczytno 01:57:46

114 Rafał Wilczek Powiat Szczytno 01:57:47

HKJ

1 Małgorzata Głogowska MSR DCM Mrągowo 01:10:39

HK1

1 Ania Kołatka Cryospace Olsztyn 01:05:57

2 Weronika Stapel RANT BARTOSZYCE 01:16:31

HK3

1 Anna Pieńkos Bikeholic 01:14:13

2 Magdalena Brukwińska   01:36:18

3 Katarzyna Wiszniewska wtw-poland.com 01:41:17

HK4

1 Iwona Zaniewska Cryospace Olsztyn 01:11:30

2 Katarzyna Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 01:13:39

3 Małgorzata Turalska Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:17:47

HMJ

1 Bartosz Samul MSR DCM Mrągowo 00:55:52

2 Tomasz Chabowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:56:18

3 Kostas Kardelis Sprint-rowery.pl 00:57:42

HM2

1 Łukasz Perkowski Auto-Rekin 00:57:33

2 Adam Kowalski Warszawski Klub Kolarski 00:58:02

3 Wojciech Kuszpa KK24h 00:58:08

HM3

1 Paweł Nowakowski MyBike 00:58:01

2 Marek Giak LOTTO Bike Team Olsztyn 00:58:07

3 Rafał Molenda   00:58:09

HM4

1 Dariusz Aleksandrowicz KK24h 00:57:43

2 Mariusz Paszczyk PT MAZURY Team Ełk 00:58:06

3 Przemek Bronikowski MCP Bike team 00:58:10

HM5

1 Wiesław Zalewski GRUPETTO Mrągowo 01:00:17

2 Wojciech Sowa Sowa Jacht Giżycko 01:01:04

3 Zbigniew Kołatka   01:05:58

HM6

1 Stanisław Brykała Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:01:09

2 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM 01:01:12

3 Andrzej Postój Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:08:24

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn