W sobotę w Kruklankach, w niedzielę w Miłkach – Od żaka do mastersa

Fot. nadesłane

Towarzystwo Kolarskie Maters Giżycko o wielu lat jest organizatorem wyścigów skierowanych do młodzieży i weteranów pod wspólnym hasłem „Od żaka do mastersa”. W miniony weekend (7/8 lipca) kolarze ścigali się najpierw w Kruklankach, a następnie w Miłkach. Do organizacji trudnego przedsięwzięcia włączyły się miejscowe Urzędy Gminy i jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej.

W każdym razie tradycja została podtrzymana, do Kruklanek i Milek przyjechali nie tylko kolarze z regionu, także z innych województw, nie zabrało również gości z Kaliningradu, którzy jak zwykle prezentują wysokie poziom sportowy. Reprezentanci Warmii i Mazur walczyli dzielnie i z dużym powodzeniem. W kategorii żaków oba wyścigi wygrał Adam Bronakowski (WMKS Olsztyn/Szkółka Stawoguda), wśród żaczek w niedziele triumfowała Kinga Kosińska z Bartoszyc, w młodziczkach zwycięsstwami podzieliły się: Wiktoria Szczepańska i Laura Rybkiewicz (obie LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec). W młodzikach w Miłkach najszybszy okazał sie ich kolega klubowy Dawid Bałdyga. W juniorkach młodszych w sobotę zwyciężyła Sara Prusińska (Biskupiec), podobnie inny zawodnik tego klubu – junior Dawid Łysak.. Natomiast w grupie juniorów młodszych w obu próbach dominował elblążanin Konrad Gołębiowski.

W Mastersach rozpiętość wiekowa była imponująca. Startowali nawet panowie 80+. Po prostu czapki z głów.

Wyścig w Kruklankach

Kategoria Żak (15.2 km)

1 Adam Bronakowski 2006-04-24 M Olsztyn WMKS /SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 0:29:25

2 Kacper Trochim 2006-02-15 M Sokółka SZKÓŁKA KOLARSKA W SOKÓŁCE 0:29:25 AM

3 Jan Kaźmierowski 2007-12-31 M Sokółka SZKÓŁKA KOLARSKA W SOKÓŁCE 0:29:25

4 Jakub Łukaszewicz 2007-02-14 M Choroszcz SZKÓŁKA KOLARSKA W CHOROSZCZY 0:29:25 AM

5 Maciej Sobczak 2006-12-26 M Elbląg WADECKI BIKE ACADEMY ELBLĄG 0:29:25

6 Mateusz Sidorowicz 2007-06-26 M Choroszcz SZKÓŁKA KOLARSKA W CHOROSZCZY 0:29:25 AM

7 Julian Polewako 2006-07-20 M Sztum K.L.K.S ''LIDER'' SZTUM 0:29:25

8 Wiktor Świder 2006-11-22 M Biskupiec LKK ZM '' WARMIA '' BISKUPIEC 0:29:25 AM

9 Hubert Zaboronek 2007-01-12 M Sztum K.L.K.S ''LIDER'' SZTUM 0:29:25

10 Maksim Zagorenko 2007-02-03 M Kalinigrad DUSSH nr 8 Kalinigrad 0:29:25 AM

11 Jan Stankiewicz 2006-01-03 M Ełk LUKK EŁK 0:29:25

12 Kacper Goldan 2006-04-06 M Olsztyn WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKAOLSZTYN /STAWIGUDA 0:29:25 AM

13 Maciej Żelazowski 2006-09-19 M Olsztyn WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 0:29:25

14 Michał Królicki 2006-01-09 M Biskupiec LKK ZM '' WARMIA '' BISKUPIEC/SZK 0:29:52

15 Joachim Kostkowski 2007-08-09 M Olsztyn WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 0:31:08

16 Wojciech Bućko 2007-03-09 M Biskupiec LKK ZM '' WARMIA '' BISKUPIEC/SZK 0:32:51

17 Dawid Ładziński 2006-05-23 M Biskupiec LKK ZM '' WARMIA '' BISKUPIEC/SZK 0:32:51

18 Dawid Kocięcki 2007-09-21 M Olsztyn WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/STAWIGUDA 0:33:33

19 Leon Stefański 2006-07-30 M Olsztyn WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 0:33:33

20 Adrian Zaręba 2006-09-15 M Biskupiec LKK ZM '' WARMIA '' BISKUPIEC 0:34:40

21 Mikołaj Janiuk 2006-07-16 M Sztum K.L.K.S ''LIDER'' SZTUM 0:34:40

22 Antoni Kozłowski 2008-09-02 M Suwałki Suwalska Szkółka Kolarska 0:39:13

Kategoria Żaczka 15.2 km)

1 Mariia Zhuravleva 2008-02-27 K Kalingrad DUSSH 8 KALINGRAD 0:29:25

2 Iuliia Chertikhina 2007-02-08 K Kalingrad DUSSH 8 KALINGRAD 0:29:25

3 Kinga Kosińska 2007-07-30 K Bartoszyce SZKÓŁKA KOLARSKA BARTOSZYCE 0:29:25

4 Kinga Rybkiewicz 2006-07-07 K Biskupiec LKK ZM '' WARMIA '' BISKUPIEC 0:29:45

5 Vladislava Vinnik 2008-07-03 K Kalingrad DUSSH 8 KALINGRAD 0:31:20

Młodziczka 15.2 km

1 Laura Rybkiewicz 2004-07-12 K Parleza Wielka    LKK ZM '' WARMIA '' BISKUPIEC 0:29:13

2 Martyna Szczęsna 2005-04-10 K Olsztyn WMKS/ SZKÓŁKAKOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 0:29:25

3 Wiktoria Szczepańska 2004-05-27 K Czerwonka LKK ZM '' WARMIA '' BISKUPIEC 0:29:25

4 Adrianna Żynel 2005-05-01 K Białystok UKS WYGODA BIAŁYSTOK 0:29:25

Młodzicy (30.4 km)

1 Dawid Żygieło 2004-07-08 M Sokółka SKK SOKÓŁ 0:54:46

2 Michał Żelazowski 2004-08-06 M Olsztyn WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 0:54:46

3 Dawid Bałdyga 2004-01-23 M Biskupiec LKK ZM '' WARMIA'' BISKUPIEC 0:54:46

4 Radosław Struczewski 2004-06-15 M Sokółka SKK SOKÓŁ 0:54:46

5 Dmitrii Dmitrochenko 2005-01-19 M Kalingrad DUSSH Nr 8 Kalinigrad 0:54:46

6 Vadim Bodnareko 2004-04-07 M Włochy BIANCHI COUNTERVAIL 0:54:46

7 Daniel Falkowski 2004-07-13 M Sztum K.L.K.S. ''LIDER'' SZTUM 0:54:46

8 Paweł Więczkowski 2004-06-26 M Bęsia LKK ZM '' WARMIA'' BISKUPIEC 0:54:46

9 Olaf Koncewicz 2004-05-22 M Białystok UKS WYGODA BIAŁYSTOK 0:54:46

10 Olivier Pieczkowski 2004-02-23 M Olsztyn WMKS SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 0:54:46

11 Vladislav Podmarkov 2004-06-05 M Kalingrad DUSSH Nr 8 Kalinigrad 0:54:46

12 Paweł Sokołowski 2004-05-25 M Ogrodniczki UKS WYGODA BIAŁYSTOK 0:54:58

13 Kacper Bernacki 2004-01-05 M Białystok UKS WYGODA BIAŁYSTOK 0:54:59

14 Mikołaj Siemianowski 2005-11-10 M Olsztyn WMKS /SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 0:56:01

15 Egor Egorov 2004-01-01 M Kalingrad KALINGRAD 0:56:02

16 Vladislav Gogol 2004-06-23 M Kalingrad DUSSH Nr 8 Kalinigrad 0:56:02

17 Kacper Wiśniewski 2004-04-06 M Olsztyn WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 0:56:02

18 Igor Jaśkiewicz 2005-07-02 M Suwałki Suwalska Szkółka Kolarska 0:56:32

19 Piotr Struczewski 2005-09-25 M Sokółka SKK SOKÓŁ 0:58:00

20 Łukasz Wysocki 2004-07-30 M Sztum K.L.K.S. ''LIDER'' SZTUM 0:58:20

21 Pawel Kiprov 2005-05-10 M Kalingrad DUSSH Nr 8 Kalinigrad 0:59:42

22 Matthias Bsdurek 2004-12-05 M Olsztyn WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 0:59:48

23 Patryk Romaniuk 2005-06-27 M Choroszcz SZKÓŁKA KOLARSKA W CHOROSZCZY 1:00:04

24 Antoni Sokół 2005-10-25 M Choroszcz SZKÓŁKA KOLARSKA W CHOROSZCZY 1:00:20

25 Maksymilian Fronczak 2005-05-05 M Olsztyn WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 1:07:08

26 Kajetan Mendelski 2005-05-08 M Olsztyn WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 1:07:10

Kategoria Juniorka mlodsza 30.4 km

1 Sara Prusińska 2003-09-25 K Czerwonka LKK ZM "WARMIA " BISKUPIEC 0:54:46

2 Nikola Szczepańska 2003-04-01 K Czerwonka LKK ZM "WARMIA " BISKUPIEC 0:55:21

Kategoria Junior młodszy (45.6 km)

1 Konrad Gołębiowski 2003-07-25 M Elbląg WADECKI BIKE ACADEMY ELBLĄG 1:13:20

2 Vladislav Prokhorov 2002-06-28 M Kaliningrad DUSSHNr.8 Kaliningrad 1:14:20

3 Dawid Pawlukanis 2003-05-12 M Choroszcz UKS CHOROSZCZ 1:17:54

Kategoria Junior

1 Dawid Łysak 28 M LKK ZM ''WARMIA'' BISKUPIEC 02:24:55

2 Sebastian Fiedorowicz 22 M LKK ZM ''WARMIA'' BISKUPIEC 02:24:55

3 Kamil Ryszewski 26 M UKS COPERNICUS - SMS TORUŃ 02:24:56

Kategoria Amator

1 Sergei Fadeev 14 M Kaliningrad 02:19:29

2 Sebastian Żelazowski 13 M Olsztyński Klub Sportowy Warmia i Mazury w Olsztynie 02:19:30

3 Sergey Severinov 11 M Kaliningrad 02:21:22

4 Paweł Grabowski 10 M   02:24:20

5 Wojciech Piłat 15 M   02:28:12

Masters M 30

1 Marcin Wojtal 66 M Olsztyński Klub Sportowy Warmia i Mazury w Olsztynie 02:18:53

2 Paweł Skórka 71 M   02:19:28

3 Sylwester Matusiak 68 M Warszawa 02:21:19

4 Marek Trzeszczkowski 67 M Olsztyński Klub Sportowy Warmia i Mazury w Olsztynie 02:24:12

5 Michał Szepietowski 74 M 02:27:03

6 Bartosz Szczekutek 70 M Sokołowskie Towarzystwo Cyklistów 2:31:21

7 Arkadiusz Dąbrowski 69 M Sokołowskie Towarzystwo Cyklistów 2:31:21

M40

1 Piotr Wiśniewski 42 M   01:56:53

2 Sylwester Prętczyński 46 M Sokołowskie Towarzystwo Cyklistów 01:57:43

3 Piotr Fiedorowicz 43 M Towarzystwo Kolarskie Masters Giżycko 02:04:46

4 Ruslan Konovalov 44 M KALINIGRAD 02:04:49

5 Wojciech Błoński 47 M   02:04:50

6 Mariusz Wcisłak 48 M   2:14:39

7 Paweł Pręcikowski 45 M   2:16:48

M50

1 Piotr Drela 100 M niezrzeszony MAZ 01:57:45

2 Jerzy Łętowski 106 M Sokołowskie Towarzystow 01:57:45

3 Vasilii Zaitcev 108 M KALINIGRAD 02:04:47

4 Roman Bladowski 107 M LUKS Nexelo JF Duet Goleniów 02:04:47

5 Paweł Przybyszewski 105 M niezrzeszony MAZ 02:04:48

6 Tomasz Żywek 101 M niezrzeszony MAZ 02:04:48

7 Czesław Gudan 103 M Towarzystwo Kolarskie Masters Giżycko -1 OKR

M60

1 Tadeusz Wieczorek 38 M niezrzeszony SLA 01:45:41

2 Marek Molfa 34 M Grupa Kolarska GRYF Tczew 01:45:42

3 Janusz Wróblewski 32 M   01:50:07

4 Franciszek Sobczyński 31 M POM 01:50:09

5 Tadeusz Dziewulski 37 M Sokołowskie Towarzystwo Cyklistów 01:53:05

6 Andrzej Drobnica 36 M Towarzystwo Kolarskie Masters Giżycko 01:56:00

7 Wiktor Czerwiński 30 M K.L.K.S. "Lider" SZTUM 2:08:04

M70

1 Zbigniew Bielski 93 M Grupa Kolarska Gryf Tczew 01:21:17

2 Edmund Grabowski 92 M Grupa Kolarska Gryf Tczew 01:21:18

3 Klaus Teszner 104 M   01:21:23

4 Waldemar Gardocki 94 M   01:23:06

5 Michał Karakula 99 M Sokołowskie Towarzystwo Cyklistów 01:32:28

6 Wacław Fabijanowski 90 M niezrzeszony LODŹ 01:37:02

M80

1 Tadeusz Lewońko 96 M SMOLBUD GIŻYCKO 1:47:07

Kobiety Open

1 Małgorzata Pieczkowska 98 K   K OPEN 01:26:07

Wyścig w Miłkach

Kategoria Żak (22 km)

1 Adam Bronakowski 2006-04-24 M WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 0:41:35

2 Wiktor Świder 2006-11-22 M LKK ZM '' WARMIA '' BISKUPIEC/SZK 0:41:35

3 Julian Polewako 2006-07-20 M K.L.K.S ''LIDER'' SZTURM 0:41:35

4 Kacper Trochim 2006-02-15 M SZKÓŁKA KOLARSKA W SOKÓŁCE 0:41:35

5 Kacper Goldan 2006-04-06 M WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 0:41:35

6 Jakub Łukaszewicz 2007-02-14 M SZKÓŁKA KOLARSKA W CHOROSZCZY 0:41:35

7 Maciej Żelazowski 2006-09-19 M WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 0:42:17

8 Jan Kaźmierowski 2007-12-31 M SZKÓŁKA KOLARSKA W SOKÓŁCE 0:42:27

9 Mateusz Sidorowicz 2007-06-26 M SZKÓŁKA KOLARSKA W CHOROSZCZY 0:42:27

10 Maciej Sobczak 2006-12-26 M WADECKI BIKE ACADEMY ELBLĄG 0:42:27

11 Hubert Zaboronek 2007-01-12 M K.L.K.S ''LIDER'' SZTURM 0:42:27

12 7Cyprian Leśniewski 2006-09-13 M SZKÓŁKA KOLARSKA PIASECZNO 0:42:27

13 38 Joachim Kostkowski 2007-08-09 M WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 0:42:27

14 40 Dawid Kocięcki 2007-09-21 M WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 0:44:38 AM

15 Leon Stefański 2006-07-30 M WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 0:44:38

16 Jan Stankiewicz 2006-01-03 M LUKK EŁK 0:45:07

17 Michał Królicki 2006-01-09 M LKK ZM '' WARMIA '' BISKUPIEC/SZK 0:45:07

18 Kacper Jaroszewski 2006-05-17 M K.L.K.S ''LIDER'' SZTURM 0:45:20

19 Mikołaj Janiuk 2006-07-16 M K.L.K.S ''LIDER'' SZTURM 0:45:21

Żaczka (11 km)

1 Kinga Kosińska 2007-07-30 K SZKÓŁKA KOLARSKA BARTOSZYCE   0:21:51

2 Nikola Gliniecka 2007-07-22 K SZKÓŁKA KOLARSKA W SOKÓŁCE 0:21:51

3 Kinga Rybkiewicz 2006-07-07 K LKK ZM '' WARMIA '' BISKUPIEC SZK/0:21:51

4 Urszula Jankiewicz 2006-09-18 K UKS ''FENIKS'' W KRYNKACH 0:21:51

5 Julia Pul 2006-09-19 K UKS ''FENIKS'' W KRYNKACH 0:22:01

Kategoria Młodzik (33 km)

1 Dawid Bałdyga 2004-01-23 M LKK ZM '' WARMIA'' BISKUPIEC 0:54:13

2 Dawid Żygieło 2004-07-08 M SKK SOKÓŁ 0:55:48

3 Paweł Więczkowski 2004-06-26 M LKK ZM '' WARMIA'' BISKUPIEC 0:55:48

4 75 Michał Żelazowski 2004-08-06 M WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 0:55:48

5 Daniel Falkowski 2004-07-13 M K.L.K.S. ''LIDER'' SZTUM 0:55:48

6 Olaf Koncewicz 2004-05-22 M UKS WYGODA BIAŁYSTOK 0:55:48

7 Karol Ciechomski 2005-07-02 M DAZAR OLIMPIC PIASECZNO 0:55:48

8 Piotr Struczewski 2005-09-25 M SKK SOKÓŁ 0:55:48

9 76 Olivier Pieczkowski 2004-02-23 M WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 0:55:48

10 Vadim Bodnareko 2004-04-07 M BIANCHI COUNTERVAIL   0:55:48

11 Kacper Bernacki 2004-01-05 M UKS WYGODA BIAŁYSTOK 0:56:00

12 Mikołaj Siemianowski 2005-11-10 M WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN /STAWIGUDA 0:56:05

13 Maciej Ciżowski 2005-03-28 M SZKÓŁKA KOLARSKA W BARTOSZYCACH   0:59:11

14 Paweł Sokołowski 2004-05-25 M UKS WYGODA BIAŁYSTOK 0:59:28

15 Łukasz Wysocki 2004-07-30 M K.L.K.S. ''LIDER'' SZTUM 1:01:36

16 Egor Egorov 2004-01-01 M KALINGRAD 1:01:36

17 Michał Mączyński 2005-06-10 M DAZAR OLIMPIC PIASECZNO 1:01:36

18 74 Kacper Wiśniewski 2004-04-06 M WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 1:01:38

19 Filip Malisz 2005-01-22 M SZKÓŁKA KOLARSKA W OGRODNICZKACH 1:04:08

20 Kajetan Mendelski 2005-05-08 M WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 1:04:08

21 Patryk Romaniuk 2005-06-27 M SZKÓŁKA KOLARSKA W CHOROSZCZY 1:04:08

22 Antoni Sokół 2005-10-25 M SZKÓŁKA KOLARSKA W CHOROSZCZY 1:04:08

23 Maksymilian Fronczak 2005-05-05 M WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 1:12:08

Kategoria Młodziczka (22 km)

1 Wiktoria Szczepańska 2004-05-27 K LKK ZM '' WARMIA '' BISKUPIEC 0:41:35

2 Adrianna Żynel 2005-05-01 K UKS WYGODA BIAŁYSTOK 0:41:40

3 Martyna Szczęsna 2005-04-10 K WMKS/ SZKÓŁKA KOLARSKA OLSZTYN/ STAWIGUDA 0:45:07

4 Wiktoria Józefowicz 2004-03-04 K UKS ''FENIKS'' W KRYNKACH 0:48:09

Kategoria Junior młodszy (44 km)

1 Konrad Gołębiowski 2003-07-25 M WADECKI BIKE ACADEMY ELBLĄG 1:08:33

2 Dawid Pawlukanis 2003-05-12 M UKS CHOROSZCZ 1:08:33

3 Dominik Zielony 2003-03-16 M DAZAR OLIMPIC PIASECZNO 1:10:29

Kategoria Junior

1 Kamil Ryszewski 26 M UKS COPERNICUS - SMS TORUŃ 02:06:54

2 Hubert Lemański 20 M LKK ZM ''WARMIA'' BISKUPIEC 02:07:07

3 Sebastian Fiedorowicz 22 M LKK ZM ''WARMIA'' BISKUPIEC 02:07:07

4 Jakub Burek 27 M UKS COPERNICUS - SMS TORUŃ 02:07:20

5 Szymon Gryn 21 M LKK ZM ''WARMIA'' BISKUPIEC 02:07:21

Kobiety (44 km)

1 Dominika Bykowska 2000-12-14 K ALKS STAL GRUDZIĄDZ 1:09:15

Kategoria Amator

1 Piotr Kirpsza 17 M Sokól Sokółka 02:06:36

2 Sergei Fadeev 14 M Kalinigrad 02:06:36

3 Gennady Mikhaylov 12 M Kalinigrad 02:06:38

4 Ernestr Greś 18 M   02:07:20

5 Sergey Severinov 11 M Kalinigrad 02:07:30

6 Wojciech Piłat 15 M   -OKR

Kategoria Cyklosport

1 Piotr Michałowski 1 M niezrzeszony Białystok 02:08:33

Masters M30

1 Marcin Wojtal 66 M Olsztyński Klub Sportowy Warmia i Mazury w Olsztynie 02:04:38

2 Marek Trzeszczkowski 67 M Olsztyński Klub Sportowy Warmia i Mazury w Olsztynie 02:04:43

3 Artur Nestorowicz 72 M   02:05:24

4 Sylwester Matusiak 68 M Warszawa 02:06:35

5 Paweł Skórka 71 M   02:06:37

6 Michał Szepietowski 74 m   02:07:20

7 Tomasz Dudziński 73 M   02:07:21

8 Arkadiusz Dąbrowski 69 M Sokołowskie Towarzystwo Cyklistów 02:10:58

9 Bartosz Szczekutek 70 M Sokołowskie Towarzystwo Cyklistów 02:16:42

M40

1 Piotr Wiśniewski 42 M   02:07:43

2 Sebastian Żelazowski 40 M Olsztyński Klub Sportowy Warmia i Mazury w Olsztynie 02:07:56

3 Sylwester Prętczyński 46 M Sokołowskie Towarzystwo Cyklistów 02:07:56

4 Piotr Fiedorowicz 43 M Towarzystwo Kolarskie Masters Giżycko 02:13:39

5 Wojciech Błoński 47 M   02:13:41

6 Ruslan Konovalov 44 M Kalinigrad 02:13:41

7 Rafał Piórko 49 M   02:13:43

8 Paweł Pręcikowski 45 M   -1 OKR

9 Mariusz Wcisłak 48 M   -1 OKR

M50

1 Paweł Przybyszewski 105 M niezrzeszony MAZ 02:13:38

2 Aleksandr Matrosov 102 M Kalinigrad 02:13:38

3 Roman Bladowski 107 M LUKS Nexelo JF Duet Goleniów 02:13:39

4 Tomasz Żywek 101 M niezrzeszony MAZ 02:13:40

5 Jerzy Łętowski 106 M Sokołowskie Towarzystow Cyklistów 02:13:40

6 Piotr Drela 100 M niezrzeszony MAZ 02:13:41

7 Czesław Gudan 103 M Towarzystwo Kolarskie Masters Giżycko -2 OKR

M60

1 Valilii Zaitcev 33 M Kalinigrad 01:25:27

2 Tadeusz Wieczorek 38 M niezrzeszony SLASK 01:25:27

3 Marek Molfa 34 M Grupa Kolarska GRYF Tczew 01:25:28

4 Kazimierz Golonka 35 M niezrzeszony POL 01:25:33

5 Franciszek Sobczyński 31 M POM 01:37:31

6 Janusz Wróblewski 32 M   01:38:14

7 Andrzej Drobnica 36 M Towarzystwo Kolarskie Masters Giżycko 01:38:14

8 Tadeusz Dziewulski 37 M Sokołowskie Towarzystwo Cyklistów 01:43:26

M70

1 Edmund Grabowski 92 M Grupa Kolarska Gryf Tczew 01:11:50

2 Zbigniew Bielski 93 M Grupa Kolarska Gryf Tczew 01:12:24

3 Klaus Teszner 104 M   1:15:29

4 Waldemar Gardocki 94 M  01:20:11

5 Michał Karakula 99 M Sokołowskie Towarzystwo Cyklistów 01:28:09

6 Wacław Fabijanowski 90 M niezrzeszony LODŹ 01:29:16

7 Kazimierz Arciszewski 91 M   1:41:13

M80

1 Stanisław Janiszewski 95 M   01:41:09

2 Tadeusz Lewońko 96 M Smolbud Giżycko 2:11:53

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn