IV Rajd Rowerowy Pamięci Kresowian Prabuty 2018 – Panie z Pasłęka, Braniewa i Susza w głównych rolach

Fot. Marcin Krasowski (ilustracja)

W sobotę (7 lipca) w Prabutach odbył się IV Rajd Rowerowy Pamięci Kresowian. To impreza poświęcona pamięci Martyrologii Polaków z Kresów Wschodnich II Rzeczypospolitej. Uczestnicy mogli wybrać jeden z trzech dystansów: 57 km, 27 km i 10 km (wyścig rodzinny). Do rywalizacji stanęli mieszkańcy Susza, Pasłęka i Braniewa. Zwłaszcza postawa pań mogła zaimponować.

W wyścigu na najdłuższym dystansie zwyciężyła Beata Stankiewicz (Mustang Pasłęk). Na 27 km najlepsza okazała się Zuzanna Wilk (Pasłęk) , a trzecia na mecie była Patrycja Szagała (Susz). Druga lokatę w open zajął w tym wyścigu Wojciech Kowalczyk (Susz). W konkurencji rodzinnej trzy miejsca na podium zajęły braniewianki: Alicja Wądołowska, Justyna Piela i Agnieszka Wądołowska.

Dystans 54 km

1 SZCZEPAŃSKI LESZEK M 1 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 54km 1:45:17

2 PODGÓRSKI GRZEGORZ M 2 KWIDZYN CYKLO KWIDZYN 54km 1:46:37

3 PAPIERNIK MICHAŁ M 3 TCZEW TCZEWSKI KLUB ROWEROWY 54km 1:53:01

4 WOLANIN JAKUB M 4 MALBORK STREFA RUCHU MULTISPORT 54km 1:53:02

5 WŁODARCZYK KRZYSZTOF M 5 PRABUTY SKLEP ROWEROWY PRABUTY 54km 1:57:22

6 CZESZEJKO GRZEGORZ M 6 PRABUTY 54km 1:59:39

.........................

8 STANKIEWICZ BEATA K 1 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 54km 2:04:12

bewr1

Dystans 27 km

1 GALICKI BARTŁOMIEJ M 1 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 27km 0:53:19

2 KOWALCZYK WOJCIECH M 2 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 0:54:54

3 KLEKOWSKI ADRIAN M 3 KWIDZYN ORBIT ONE CYCLING 27km 0:55:27

4 HOMA DAMIAN M 4 KWIDZYN MTB KWIDZYN TEAM 27km 0:55:28

5 BARAN JACEK M 5 PRABUTY EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 0:55:29

6 OLPETER ADAM M 6 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 27km 0:55:32

............................

9 ZAREMBA SŁAWOMIR M 9 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 0:56:48

12 ROMANOWSKI PATRYK M 12 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 0:56:55

16 ROMANOWSKI JAROSŁAW M 16 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:01:55

24 SOWIŃSKI STTEFAN M 24 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:06:45

25 SIEBERT KRZYSZTOF M 25 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:07:14

27 WILK CEZARY M 27 PASŁĘK 27km 1:07:55

29 WILK ZUZANNA K 1 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 27km 1:07:56

31 TRACZYK MICHAŁ M 30 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:08:52

34 SZAGAŁA STANISŁAW M 33 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:09:08

37 ROGALA KRZYSZTOF M 36 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:10:34

8 WIŚNIEWSKI DAWID M 37 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:10:37

41 NIEDZIAŁEK KAROL M 40 SUSZ CCCC 27km 1:11:33

44 KŁUBA PAWEŁ M 42 SUSZ 27km 1:15:35

45 SZAGAŁA PIOTR M 43 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:15:44

46 SZAGAŁA PATRYCJA K 3 SUSZ EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 27km 1:15:44

31936617 1100245406781592 4853393304533860352 n

Dystans 10 km

1 JABŁOŃSKI PIOTR M 1 PRABUTY/WARSZAWA CX PARK 10km 0:33:15

2 JABŁOŃSKI DANIEL M 2 PRABUTY - 10km 0:37:24

3 JANICKI ZBIGANIEW M 3 PRABUTY 10km 0:48:28

4 JANICKI LEON M 4 PRABUTY 10km 0:48:41

5 NADOLSKI JAKUB M 5 PRABUTY DRUŻYNA OLBRZYMA 10km 0:56:47

6 NADOLSKI TOMASZ M 6 PRABUTY DRUŻYNA OLBRZYMA 10km 0:56:48

...................................

7 WĄDOŁOWSKI SŁAWOMIR M 7 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 10km 0:56:57

8 WĄDOŁOWSKA ALICJA K 1 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 10km 0:58:49

9 PIELA JUSTYNA K 2 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 10km 0:58:52

10 WĄDOŁOWSKA AGNIESZKA K 3 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 10km 0:58:58

11 BALCERAK ALEKSANDRA K 4 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 10km 0:58:59

12 MACKIEWICZ GRZEGORZ M 8 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 10km 0:59:00

13 ZAKRZEWSKA EMILKA K 5 WIELKIE WIERZNA 35 GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 10km 0:59:00

14 BALCERAK ROMAN M 9 BRANIEWO GRUPA ROWEROWA " SZYBKI STRUŚ" BRANIEWO 10km 0:59:03

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn