Żuchliński CYKLO Pętla Reja Sopot 2018 – Marcin Wojtal i Andrzej Piotrowiak w Top 5

Fot. Marcin Wojtal facebook

W niedzielę (22 lipca) w Sopocie odbył się Żuchliński CYKLO Pętla Reja zaliczany do Energa Cyklo Cup. Rywalizowano w kategoriach wiekowych W grupie M39/39 dzielnie walczył Marcin Wojtal (Michelin Bloomnet Team Olsztyn), który zajął wysokie piąte miejsce, a sklasyfikowano ponad stu zawodników. Również piąty w kat M60+ był Andrzej Piotrowiak z Fromborka (trzeci w M60/65).

W wyścigu startowali tez elblążanie, ale znaleźli się na dalszych pozycjach.

Wyniki

Kategoria M3 (41.6 km)

1 OSIŃSKI PIOTR M 1 M 30-39 1 KOLINCZ 1:01:24

2 PRZYBYSZ MICHAŁ M 2 M 30-39 2 WARSZAWA 1:01:24

3 DERHELD ŁUKASZ M 3 M 30-39 3 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 1:04:39

4 KORZENIAK PATRYK M 4 M 30-39 4 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 1:04:42

5 WOJTAL MARCIN M 5 M 30-39 5 OLSZTYN MICHELIN BLOONNEX TEAM 1:04:43

6 KURZYK KAMIL KURZYK M 6 M 30-39 6 GDAŃSK FALA 1:04:45

........................

49 KORZENIOWSKI DAWID M 49 M 30-39 49 ELBLĄG ELBLĄSKIE USTAWKI SZOSOWE 1:12:53

Kategoria M4 (36.4 km)

1 KRZYWY KRZYSZTOF M 1 M 40-49 1 GDAŃSK NEXUS TEAM 0:54:26

2 RUCIŃSKI JAKUB M 2 M 40-49 2 SOPOT BIKE U UP- EUROPELL 0:54:26

3 KACZOROWSKI TOMASZ M 3 M 40-49 3 GDAŃSK 0:54:40

4 KRASZKIEWICZ OLGIERD M 4 M 40-49 4 GDAŃSK WYSEPKA.PL 0:54:47

5 ŚWINIARSKI MACIEJ M 5 M 40-49 5 GDAŃSK BIKE UP 0:54:51

6 BANACH ROBERT M 6 M 40-49 6 GDAŃSK APTEKA GEMINI BANACH SPORT TEAM 0:57:03

....................................

39 UFNALEWSKI FILIP M 39 M 40-49 39 ELBLĄG TKF.PL 1:04:21

49 OLEWNIK PIOTR M 49 M 40-49 49 ELBLĄG 1:06:20

Kategoria M5 (31.2)

1 BRUNKE LESZEK M 1 M 50-59 1 GDAŃSK 0:50:31

2 MIŁOGRODZKI ROBERT M 2 M 50-59 2 TORUŃ TORUŃ 0:50:43

3 BLADOWSKI ROMAN M 3 M 50-59 3 GDAŃSK 0:52:25

4 KULESZA JACEK M 4 M 50-59 4 GDYNIA 0:52:28

5 SPECJAŁ ANDRZEJ M 5 M 50-59 5 BYDGOSZCZ KENO-MEBLE 0:52:53

6 KULAS MAREK M 6 M 50-59 6 GDYNIA NEXUS TEAM GDYNIA 0:53:12

...................................

15 GIANFILIPPO LEGANANI M 15 M 50-59 15 ELBLĄG PATATAS GANG BIKE 0:57:27

37553536 1216523978523998 886750484214317056 n

Fot. Andrzej Piotrowiak facebook

Kategoria M6 (20.8 km)

1 JUNAK ZBIGNIEW M 1 M 60-65 1 CHOSZCZNO STC STARGARD 0:35:38

2 MOLFA MAREK M 2 M 60-65 2 JUSZKOWO GK GRYF TCZEW 0:35:38

3 GRABOWSKI EDMUND M 3 M 66+ 1 PSZCZÓŁKI GK GRYF TCZEW 0:35:42

4 BIELSKI ZBIGNIEW M 4 M 66+ 2 GDAŃSK GK GRYF TCZEW 0:36:44

5 PIOTROWIAK ANDRZEJ M 5 M 60-65 3 FROMBORK HOTEL KOPERNIK 0:36:49

6 MATUSZEWSKI KRZYSZTOF M 6 M 60-65 4 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 0:36:50

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn