Cisowianka Mazovia MTB Marathon Olsztyn 2018 – Świetna jazda gospodarzy, trzy zwycięstwa

Fot. bikepress.pl (ilustracja)

W niedzielę (29 lipca) odbył się kolejny etap cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon, a rolę gospodarza pełnił Olsztyn. Start i metę usytuowano w Centrum żeglarstwa Wodnego na Słonecznej Poolanie, skąd kolarze ruszyli na dukty leśne. Świetnie wypadli olsztynianie, którzy wygrali trzy wyścigi. W Pro triumfował Artur Korc, w 1/2 Pro Jarosław Wołosiuk (trzeci był Mariusz Kowalkowski z Lubawy) , a Fit Michał Chabowski.

Reprezentanci Warmii i Mazur bardzo często odbierali nagrody za miejsca w czołowej trójce poszczególnych kategorii. Oto oni

GM1: 3 Damian Perkowski (Ełk)

GM3: 1 Michal Wyżlic (Lubawa)

GM4: 1 Artur Korc (Olsztyn)

GM5: 3 Sławomir Dłoniak (Bogdany)

MK1: 2 Weronika Stapel (Bartoszyce)

MK2: 3 Marta Raszkiewicz

MK4: 2 2 Iwona Zaniewska (Olsztyn)

MK4: 3 Katarzyna Paszczyk (Ełk)

MM1: 1 Piotr Andrzejczak (Olsztyn)

MM1: 2 Tomasz Olender (Lubawa)

MM2: 1 Jarosław Wolosiuk (Olsztyn)

MM2 2 Mariusz Kowalkowski (Lubawa)

MM3: 3 Krzysztof Kindrasz (Gizycko)

MM4: 2 Marek Małecki (Ełk)

MM4: 3 Dariusz Tumaniec (Olsztyn)

MM6: 3 Sławomir Olszewski (Ełk)

MM7: 1 Andrzej Piasecki (Mrągowo)

MM7: 2 Tomasz Gutowski (olsztyn)

FKM: 3 Alicja Lachowicz (Prostki)

FK2: 3 Marlena Gortatowska (olsztyn)

FK5: 2 Małgorzata Turalska (Olsztyn)

FMM: 2 Kamil Gutowski (Prostki)

FM0: 1 Maciej Chabowski (Olsztyn)

FM0: 2 Kacper Taraszkiewicz (Mrągowo)

FM1: Paweł Steffen (Samborowo)

FM3: 3 Szymon Kurdanowski (Barczewo)

FM4: 1 Roman Styczeń (Elbląg)

FM6: 3 Andrzej Posój (Olsztyn)

FM7: Wiesław Grela (Ełk)

HK1: 2 Zuzia Daszkiewicz (Jonkowo)

HK4: 3 Helena jarczyk (Olsztyn)

Wyniki zawodników Warmii i Mazur

Pro Open

1 Korc Artur Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:32:02

2 Truszczyński Piotr Warszawa KOMOBIKE SCOTT 02:32:15

3 Kamiński Michał Biała Podlaska GO SPORT AK-SPED TEAM 02:35:18

4 Borowicz Bartek Warszawa COZMOBIKE TEAM 02:35:43

5 Gukiewicz Łukasz Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 02:35:54

6 Czapliński Jan Brwinów KOMOBIKE SCOTT 02:36:20

...............................

8 Ciunel Paweł Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:41:23

9 Wyżlic Michał Lubawa KOMOBIKE SCOTT 02:42:08

11 Czetyrko Grzegorz Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:42:19

15 Perkowski Damian   PT Mazury Team Ełk 02:43:50

16 Mikielski Witold Olsztynek Bliska Team 02:47:10

24 Badura Patryk Olsztyn MICHELIN BLOOMNET TEAM 02:55:45

27 Dawid Maksymilian Olsztyn Cryospace Olsztyn 02:56:24

29 Łopatek Kamil Olsztyn Cryospace Olsztyn 02:56:41

35 Kruba Emil Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 03:03:38

36 Piątkowski Tadeusz Nowe Miasto Lubawskie BokserskAutoserwis Bike Team 03:04:49

43 Zalewski Pawel Ełk PT Mazury Team Ełk 03:09:23

45 Dłoniak Sławomir Bogdany WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 03:10:13

54 Syrwid Wojciech Olsztyn 03:18:08

58 Wiśniewski Dariusz Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 03:22:18

60 Żuczkowski Marcin Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:23:58

61 Ołdakowski Karol Olsztyn 03:24:20

70 Kulik Ryszard Ełk PT Mazury Team Ełk 03:31:49

72 Sudoł Dariusz Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 03:38:21

76 Sirocki Rafał Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 03:47:17

Fot. OSiR Olsztyn

1/2 Pro

Kobiety Open

1 Macutkiewicz Izabela Warszawa Trezado 02:00:14

2 Kuszmider Magdalena Legionowo IFON KolarzKlub 02:00:15

3 Tarnowska Justyna WIĄZOWNA GO SPORT AK-SPED TEAM 02:01:46

4 Ostrowska Anna Chorzele T4B Bike Team 02:04:00

5 Radziszewska Katarzyna Warszawa MCP Bike Team 02:05:50

6 Janczarska Marzena Gdańsk 02:06:04

...............................

9 Raszkiewicz Marta Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:14:29

10 Zaniewska Iwona Olsztyn Cryospace Olsztyn 02:20:58

15 Paszczyk Katarzyna Elk PT Mazury Team Ełk 02:23:54

20 Sosnowska-Dłoniak Jolanta Bogdany WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 02:32:45

26 Plaszewska Aneta Olsztyn PZU Sport Team 02:44:33

27 Kruba Beata Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 02:44:56

28 Pawłów-Pyrka Katarzyna   Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:46:48

29 Stapel Weronika Bartoszyce Rant Bartoszyce 02:47:14

30 Stypułkowska Dominika   02:50:12

31 Sobieska Ilona Pasłęk   02:52:12

35 Bertel Alicja   03:01:58

37 Sieniawska Karolina Olsztyn 03:39:05

Mężczyźni open

1 Wołosiuk Jarosław OLSZTYN Cryospace Olsztyn 01:38:27

2 Jakubowski Dominik Brodnica KOMOBIKE SCOTT 01:39:30

3 Kowalkowski Mariusz Lubawa Cryospace Olsztyn 01:39:34

4 Giziński Łukasz Zielonka ABSOLUTE BIKES TEAM 01:41:06

5 Rządca Jacek Warszawa Trezado 01:41:24

6 Grędziński Bartosz Mława Kross Staff Team 01:42:01

..................

10 Andrzejczyk Piotr Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:42:40

11 Wróblewski Michał Giżycko Szprycha Giżycko 01:42:55

12 Kindrasz Krzysztof Giżycko Szprycha Giżycko 01:43:07

20 Marchlewski Marcin Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 01:46:07

23 Skorobogaty Rafał Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:47:21

24 Małecki Marek Ełk MTB TEAM EŁK 01:47:29

29 Szczawiński Witold Lubawa Terra Lubavia 01:48:31

30 Tumaniec Dariusz Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:48:44

31 Krom Wojciech Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:48:45

33 Rawdanowicz Paweł Samborowo MTB Ostróda Team 01:49:35

38 Kowalczyk Wojciech Susz KOMOBIKE SCOTT 01:50:53

43 Sobierajski Piotr Bartoszyce wtw-poland.com 01:52:52

46 Marzec Piotr Bartoszyce Rant Bartoszyce 01:53:33

52 Guzewicz Artur Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:54:56

55 Jasiński Marcin Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 01:55:57

70 Buczyński Adam Różnowo-Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:59:14

76 Golub Dariusz EŁK MTB TEAM EŁK 01:59:46

85 Wawrzyniak Sławomir Olsztyn Cryospace Olsztyn 02:00:26

87 Piechowski Zdzisław Ełk PT Mazury Team Ełk 02:01:16

90 Brochacki Lech   MTB EŁK PROSTKI 02:02:48

91 Namiotko Wojciech Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:03:03

93 Jarczyk Tomasz Olsztyn RDLP Olsztyn MTB Team 02:03:35

103 Szanter Marcin Olsztyn 02:05:36

111 Piasecki Andrzej Mrągowo Cryospace Olsztyn 02:07:01

112 Olszewski Sławomir Ełk MTB TEAM EŁK 02:07:07

113 Żywólko Jarosław Olsztyn Cisowianka 02:07:07

119 Zduńczyk Dariusz Słupy PZU Sport Team 02:08:57

122 Wojda Leszek Olsztyn 02:09:22

126 Koźmiński Paweł Olsztyn Michelin Team 02:10:07

128 Barczak Wojciech OLSZTYN 02:10:39

132 Kułakowski Tomasz Olsztyn Cisowianka 02:11:26

143 Skwarski Witold Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:13:21

145 Kołatka Zbigniew IŁAWA 02:13:50

146 Klink Artur Olsztyn 02:13:56

147 Maszkowski Robert Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:13:57

154 Radzki Rafał Olsztyn 02:14:26

157 Koziorowski Grzegorz Olsztynek Cryospace Olsztyn 02:15:22

165 Supiński Janusz Prostki MTB EŁK PROSTKI 02:17:08

174 Zieliński Mateusz   Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:17:54

176 Sierocki Marcin Olsztyn 02:18:26

177 Szauer Rafał Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 02:18:28

178 Budzisz Tomasz Olsztyn 02:18:36

179 Szczawiński Sławomir Lubawa Terra Lubavia 02:19:18

183 Lamparski Grzegorz Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:20:45

191 Gutowski Tomasz Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:22:53

197 Bernat Dawid Ełk MTB TEAM EŁK 02:24:11

198 Czajkowski Arkadiusz OLSZTYN AUTO LAND 02:24:27

205 Sydoruk Aleksander Gronity RDLP Olsztyn MTB Team 02:25:37

206 Tomaszkiewicz Mariusz Olsztyn 02:25:39

208 Klech Jerzy Olsztyn 02:26:35

210 Sułkiewicz Marcin Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:27:10

221 Maluchnik Jarosław Działdowo Lee Cougan MTB Team 02:29:51

228 Zalewski Wojciech Ełk MTB TEAM EŁK 02:32:15

232 Wojtal Zbyszek Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 02:35:27

234 Różyło Marek Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:35:44

236 Milewski Jacek KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 02:36:15

237 Loewnau Eugeniusz Olsztyn 02:36:27

238 Niesiobędzki Grzegorz Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 02:36:44

239 Beń Grzegorz Olsztyn Rant Bartoszyce 02:37:51

240 Chabowski Zbigniew Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:37:53

244 Tarkowian Karol Słupy 02:39:21

245 Stypułkowski Marcin   02:39:23

246 Dąbkowski Dariusz Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 02:41:42

247 Świątek Jaromir Olsztyn 02:43:18

252 Ościłowski Grzegorz Olsztyn 02:46:04

253 Kołodziński Łukasz Ostróda 02:46:16

259 Byszewski Łukasz Olsztyn 02:54:17

261 Orzołek Mariusz Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:55:19

263 Wysokiński Marek Olsztyn 02:56:21

264 Basiak Arkadiusz Olsztyn 02:56:57

268 Roszkowski Cezary Olsztyn Cisowianka 03:02:48

270 Grabowski Jakub Olsztyn 03:06:09

282 Bochno Cezary Olsztyn 03:57:54

284 Bółkowski Dariusz Olsztyn 04:06:53

Fot. MTB Prostki facebook

Fit

Kobiety Open

1 Tomaszewska Julita FK3 Legionowo Timbud Team 00:54:14

2 Czerska Elżbieta FKJ Skarżysko-Kamienna power of science 00:54:26

3 Kozłowska Ewa FK4   00:54:56

4 Gajewska Julia FKM Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:55:39

5 Wachnik Bożena FK5 Otwock SuperDrob Bike Team 00:56:23

6 Jarmolińska Paulina FK1 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 00:56:41

....................................

12 Lachowicz Alicja FKM Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:58:24

13 Turalska Małgorzata FK5 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:58:33

19 Gortatowska Marlena FK2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:59:20

24 Karapuda Natalia FK2 Olsztyn TVP Olsztyn 01:00:51

27 Kutnicka Emilia FK4 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:02:00

29 Kruk Urszula FK2 Olsztyn Rant Bartoszyce 01:02:29

36 Rogozińska Joanna FK3 NATERKI 01:04:42

43 Nieściór Mieczysława FK4 Stękiny 01:06:29

46 Tumaniec Joanna FK4 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:07:27

47 Czyżewska Monika FK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:07:35

51 Dawidczyk Kamila FK2 Olsztyn 01:10:08

60 Zembrzuska Małgorzata FK2 Olsztyn 01:16:41

63 Urban Anna FK2 Olsztyn 01:34:44

64 Krakowiak Justyna FK3 Olsztyn 01:34:59

67 Olszewska Iwona FK4 Łupstych 01:39:00

Mężczyźni open

1 Chabowski Tomasz FM0 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:45:34

2 Krzyczkowski Michał FM1 Warszawa Klub Kolarski Legia 1928 Intercars 00:46:06

3 Lachowicz Szymon FMM Warszawa Warszawski Klub Kolarski 00:46:07

4 Tarasiński Jarosław FM6 Skarżysko-Kamienna power of science 00:46:08

5 Taraszkiewicz Kacper FM0 Mrągowo MSR Mrągowo 00:46:08

6 Lech Michał FM2 Warszawa AM Cycling Team 00:46:09

......................................................

7 Styczeń Roman FM4 Elblag Hydropress MTB Team Elbląg 00:46:12

16 Kurdynowski Szymon FM3 Barczewo 00:48:34

19 Trykacz Marcin FM3 Wilkasy 00:48:46

23 Wittlieb Robert FM4 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:49:18

24 Żebrowski Robert FM3 Ostróda MTB Ostróda Team 00:49:18

27 Kolman Tomasz FM2 Olsztyn 00:49:50

29 Rudowski Kacper FM0 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 00:50:03

30 Kopeć Michał FM2 Jonkowo HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 00:50:22

32 Nowociński Marcin FM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 00:50:34

34 Olewnik Piotr FM3 ELBLĄG SZYBKIE KLAPKI KUBOTA ELBLĄG 00:50:53

36 Barczewski Krzysztof FM2 Olsztyn 00:51:00

38 Pierzchała Robert FM3 Olsztyn 00:51:10

40 Sekuła Maciej FM0 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 00:51:18

42 Bartoszewicz Tomasz FM3 Olsztyn WDL.PL Team 00:51:30

47 Steffen Paweł FM1 Samborowo MTB Ostróda Team 00:51:56

48 Gajdziński Dariusz FM4 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:52:12

50 Postój Andrzej FM6 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:52:17

51 Neumann Rafał FM3 Miłakowo www.terenowo.pl 00:52:20

53 Romanowicz Krzysztof FM4 Gutkowo Michelin Team 00:52:22

55 Chumowicz Bartosz FM2 Olsztyn Miejsce Marzeń 00:52:25

59 Grela Wiesław FM7 Ełk MTB EŁK PROSTKI 00:52:41

60 Klemański Marcin FM2 Gronity 00:52:44

70 Grochowski Piotr FM3 Olsztyn 00:54:08

74 Gutowski Kamil FMM Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:54:20

77 Stannat Filip FM3 Olsztyn 00:54:34

78 Niecikowski Zdzisław FM4 Olsztyn 00:54:35

80 Horba Mateusz FM1 Olsztyn 00:54:47

82 Kapuściński Krzysztof FM3 Olsztyn 00:55:11

83 Fabianowicz Andrzej FM7 Olsztyn 00:55:12

86 Gaweł Andrzej FM6 Olsztyn 00:55:42

89 Wieczorek Daniel FM2 Olsztyn 00:56:20

91 Maykowski Tadeusz FM7 Morąg 00:56:23

93 Nieściór Jan FM4 Stękiny 00:56:38

95 Kuprian Szymon FM2 Olsztyn 00:56:56

96 Kozłowski Robert FM3 Giedajty 00:57:09

101 Zaniewski Tomasz FMJ Olsztyn 00:57:26

102 Gross Mateusz FM1 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 00:57:28

108 Marciak Karol FM2 Stawiguda 00:57:50

109 Zadrożny Grzegorz FM2 Gietrzwałd 00:57:56

110 Lasota Bartosz FM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:57:59

111 Jaszczuk Jakub FM3 Olsztyn Michelin Team 00:58:03

112 Mechliński Mateusz FM2 GRONITY 00:58:11

113 Nawotczyński Dariusz FM3 Olsztyn 00:58:16

117 Sawicki Ryszard FM4 Olsztyn Michelin Team 00:58:29

119 Rudziński Andrzej FM3 Jonkowo Jonkowo biega - Trinegu 00:58:52

120 Pachla Krzysztof FM2 Bartąg 00:58:54

125 Klaczyński Robert FM2 OLSZTYN 00:59:31

129 Deptuła Jan FM4 Olsztyn 00:59:48

134 Muraszko Oskar FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 01:01:00

137 Pyzel Michał FM2 Olsztyn WMSpotters.pl 01:01:29

138 Raniszewski Tomasz FM3 Pasym Pasymskie Bractwo Sportowe 01:01:31

141 Bondar Krzysztof FM3 Olsztyn 01:02:01

142 Rutkowski Paweł FM6 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:02:01

147 Zdzichowski Piotr FM5 Susz EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ 01:04:10

148 Musiał Piotr FM2 Lubawa 01:04:16

149 Moskal Wojciech FM3 Morąg 01:04:33

151 Zembrzuski Jacek FM3 Olsztyn 01:04:51

154 Dziekcierów Tomasz FM2 Biskupiec Amatorzy Kwaśnych Jabłek 01:05:15

155 Bogucki Krzysztof FM2 Naterki 01:06:13

156 Orłowski Jan FM7 Dywity WKR FAN Team 01:06:34

163 Ratyński Marcin FM4 Olsztyn 01:09:35

164 Krystofik Marek FM3 Olsztyn 01:10:14

165 Paprzycki Dariusz FM6 Olsztyn Cross 01:10:31

167 Makowski Marek FM4 Olsztyn 01:10:58

168 Tyburski Jarosław FM3 Olsztyn 01:11:17

172 Antochowski Jan FM7 Ostróda 01:13:14

174 Podliński Sebastian FM2 LUBAWA LUKK BICI DORO LUBAWA 01:14:31

176 Tyrka Janusz FM3 Olsztyn 01:18:41

179 Borawski Radosław FM2 Różnowo 01:21:51

180 Olszewski Filip FM0 Łupstych 01:24:05

183 Rostecki Tomasz FM3 Olsztyn 01:39:00

Hobby

Kobiety open

1 Klaus Kamila HK4 Piaseczno KAMYK Radzymin MTB Team 00:16:15

2 Krzykalska Daria HK4 GÓRZNO 00:17:31

3 Dobrzyńska Natalia HK3 Warszawa KAMYK Radzymin MTB Team 00:17:59

...............................

12 Jarczyk Helena HK4 Olsztyn 00:21:14

20 Sawicka Hanna HK4 Olsztyn 00:23:22

23 Żuczkowska Gabriela HK2 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 00:25:54

26 Daszkiewicz Zuzia HK1 Jonkowo 00:27:57

28 Krystofik Agata HK1 Olsztyn 00:29:02

31 Horecka Amelia HK2 Olsztyn 00:31:19

34 Olszewska Martyna HK4 Łupstych 00:40:51

36 Żukowska Lena HK1 Olsztyn 00:43:11

38 Gebauer Elżbieta HK1 Pluski 00:51:34

39 Kozdryk Lidia HK1 Stawiguda 00:51:40

Mężczyźni open

1 Gregorowicz Jakub HM4 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:15:11

2 Surdyk Filip HM4 Nowe Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:15:12

3 Rowicki Nikodem HM4 Stare Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:16:02

...................................

23 Dawid Mikołaj HM3 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:22:18

26 Kurdynowski Filip HM3 Barczewo 00:22:48

29 Żukowski Borys HM2 Olsztyn 00:24:16

30 Batorowicz Jakub HM3 Olsztyn 00:24:19

32 Wójcik Michał HM3 Olsztyn 00:24:21

33 Bogucki Jakub HM4 Naterki 00:24:39

35 Laskowski Jakub HM3 NOWE MIASTO LUBAWSKIE 00:25:08

37 Maluchnik Kacper HM3 Działdowo Lee Cougan MTB Team 00:27:00

38 Siatkowski Dawid HM3 Olsztyn 00:27:37

39 Napiórkowski Karol HM3 Olsztyn 00:28:13

41 Kruba Maciej HM1 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 00:28:31

43 Buczyński Kacper HM2 Różnowo 00:28:52

48 Akus-Piotrowski Oliwier HM3 Olsztyn 00:31:22

49 Sudoł Łukasz HM2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 00:32:03

52 Kozioił Mikołaj HM2 Dywity 00:34:34

54 Zienkiewicz Borys HM1 Parczewo 00:35:28

56 Bondar Antoni HM1 Olsztyn 00:42:50

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn