Warnija Szlakami Warmii Dywity 2018 – Niekoniecznie trzeba się ścigać

Fot. gmina dywity facebook

W sobotę (4 sierpnia) odbyła się II edycja Maratonu RowerowegoWarnija Szlakami Warmii”. Organizatorami imprezy były: Stowarzyszenie Warmiński Klub Rowerowy FAN i nieformalną grupa „Morsy Dywity. Inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem. Do trzech rajdów (dystanse: 157 km, 76 km i 29 km) zgłosiło się wielu chętnych, po prostu kolarstwo w wydaniu rekreacyjnym stało się bardzo popularne.

Trudno mówić o rekreacji w dosłownym tego słowa znaczeniu, skoro w ciągu kilku godzin przejeżdża się ponad 150 km. To świadczy o doskonałej kondycji uczestników, jest efektem systematycznego treningu. Tu kolejność miejsc nie była istotna, choć prezentując listę kolarzy ułożyliśmy ja według uzyskanych na trasie czasów. Każdy jednak jechał na miarę swoich możliwości. Wielu z pozycji uczestnika napawało się pięknem Ziemi Warmińskiej, bowiem układając trasę organizatorzy brali pod uwagę walory krajobrazowe. Efekty sportowe i poznawcze w jednym - takie było zamierzenie, które wszyscy z chęcią zaakceptowali. Świetna inicjatywa oby takich więcej.

Dystans 76 km

Siemaszko Mateusz Bartoszyce 1987 02:16:50

Rypiński Maciej Olsztyn Wysportowani Racing Team 1980 02:17:53

Pieczkowska Małgorzata Ługwałd 1978 02:21:30

Szanter Marcin Olsztyn 1974 02:26:05

Stomski Jacek Wadąg Wadąg 1966 02:28:06

Pieczkowski Oliver Ługwałd 2004 02:28:58

Pieczkowska Agnieszka Olsztyn Morsy Dywity 1978 02:29:21

Popko Janusz 1984 02:31:50

Rogulski Rafał Kętrzyn Ketrzyn 1974 02:32:49

Tatkowski Jarosław Olsztyn Najmowicz Triathlon 1981 02:33:23

Prokopczuk Dariusz Najmowicz Triathlon 1986 02:33:23

Kucz Mateusz Olsztyn APS Warszawa 1984 02:33:23

Hińcza Łukasz Olsztyn 1983 02:41:35

Zieliński Mariusz Giedajty 1978 02:42:22

Żarnowski Marcin Dywity 02:45:02

Senyszyn Piotr Olsztyn 1989 02:45:08

Kruba Beata Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 1976 02:45:11

Bielski Krzysztof Tuławki re 1975 02:47:03

Nieściór Mieczysław Stękiny 1970 02:51:12

Nieściór Jan Stękiny 1968 02:51:14

Siemaszko Joanna Bartoszyce 1985 02:51:17

Boszko Andrzej Dywity 1974 02:51:43

Piotrowski Andrzej Olsztyn Rakiety Dalekiego Zasiegu 1979 02:52:00

Łukaszewski Krzysztof Olsztyn 1987 02:53:02

Sawicki Szymon Olsztyn D 1991 02:53:55

Górski Paweł Nikielkowo Stowarzyszenie nasze Nikielkowo 1976 02:58:06

Pieczkowski Waldemar Ługwałd 1975 03:03:07

Spirydowicz Jarosław Dobre Miasto spiRyd 1975 03:04:08

Damięcki Tomasz Olsztyn 1975 03:04:16

Niecikowski Zdzisław Ostrzeszewo 1973 03:04:17

Rutkowski Paweł Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1957 03:06:15

Szydlik Kamil Olsztyn www.strefaprzygody.pl 1985 03:06:39

Sokołowski Filip Olsztyn o 1989 03:07:30

Judycki Maciej Różnowo Judycki 1985 03:07:30

Salewska Katarzyna Sopot Grażka i Janusze na rowerach 1984 03:07:38

Pieczkowski Hubert Olsztyn MORSY DYWITY 1974 03:09:31

Nikolajczuk Robert Olsztyn --- 1982 03:11:29

Komorowska Monika Dobre Miasto Dobromiejski Klub Biegacza “ODCISK” 1974 03:13:00

Krajewski Michał Warszawa 1983 03:13:37

Kutnicka Emilia Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1967 03:16:39

Gołaszewski Paweł Gdański 1978 03:18:42

Kowalski Adam Sopot VO2max MTB Team 2000 03:19:19

Kowalski Krzysztof Sopot HRmax Cross Team 1968 03:19:20

Lisowski Adam Ostróda Sokoły 1980 03:19:47

Parys Piotr Olsztyn 1957 03:20:00

Zakrzewski Daniel Lubawa 1985 03:20:52

Napiwodzki Michal Dywity 1979 03:23:02

Lamparski Grzegorz AKO 1975 03:23:54

Gronkiewicz Michał Ostróda Sokoły 1985 03:29:23

Trusielewicz Jakub Dywity Truśki 1994 03:29:39

Jackowski Leszek Działdowo 1965 03:30:07

Boruszewski Jaroslaw Mława polska 1970 03:30:12

Dobosz Marzena Jeziorany Jeziorany 1984 03:30:33

Kowalski Sylwester Jeziorany Jeziorany 1964 03:30:33

Potkaj Marcin Ostróda Sokoły 1977 03:32:37

Jaworski Jacek Stawiguda 1970 03:35:34

Szuliński Daniel Miłomłyn Sokoły 1984 03:36:00

Chrzanowski Mariusz Olsztyn 1982 03:36:07

Rochoń Jacek Górowo Iławeckie 1992 02:36:07

Deptuła Jan Olsztyn 1971 03:36:26

Stadnik Grzegorz Olsztyn 1984 03:37:00

Szefel Józef Olsztyn 1951 03:39:27

Kapuściński Rafał Lidzbark Warmiński 1986 03:40:50

Pietrzak Rafał Olsztyn 1979 03:41:00

Czyżewska Monika Olsztyn Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 1985 03:41:07

Lenda Krystian Olsztyn DRINKERS WITH A RUNNIG PROBLEM 1982 03:45:39

Bartkiewicz Monika Olsztyn DRINKERS WITH A RUNNIG PROBLEM 1970 03:45:40

Widawski Tomasz Dywity 1975 03:49:20

Miszczak Rafał Olsztyn 1986 03:51:21

Trusielewicz Mateusz Dywity Truśki 1996 03:57:00

Dobies Agnieszka Olsztyn 1979 03:57:12

Szydłowska Anna Olsztyn 1982 03:57:29

Ostrouch Patryk Olsztyn 1992 03:57:30

Sobociński Łukasz Olsztyn 1988 03:57:30

Wróblewski Tadeusz Wysokie Mazowieckie Łabędz Wysokie Mazowieckie 1954 04:04:20

Cieślak Jarosław Gdańsk 1977 04:06:44

Jarzyna Andrzej Milanówek 1960 04:12:57

Kaczmarczyk Jola Warszawa 1982 04:12:57

Jarzyna Jola Milanówek 1957 04:13:00

Bronszewska Joanna Olsztyn 1972 04:20:37

Wojsz Waldemar Olsztyn 1961 04:20:37

Maliszewski Artur Braniewo Hufiec ZHP Braniewo 1976 04:20:44

Pytlowski Wojciech Olsztyn ROWEROWE ŚWIRY 1997 04:27:55

Przybyszewski Michał Kieźliny ROWEROWE ŚWIRY 1999 04:27:56

Pytlowski Tomasz Olsztyn 1967 04:28:21

Tkaczuk Irena Olsztyn 04:35:43

Bojarski Jacek Jaworzyna Śląska Bemoludki 1971 04:44:55

Trusielewicz Anna Dywity Truśki 1966 04:57:59

Trusielewicz Karolina Dywity Truśki 2003 05:05:22

Trusielewicz Dariusz Dywity Truśki 1963 05:05:26

Kowalski Bogdan Olsztyn BikeKowal 2001 05:05:45

Kowalski Grzegorz Olsztyn BikeKowal 1974 05:05:47

Warmbier Magdalena Malbork Truśki 1997 05:08:20

Hapunik Marzena Olsztyn 1975 05:14:27

Tadaj Anna Dywity 1978 05:15:00

Wróblewski Szczepan Dywity 2003 06:03:01

Wróblewski Andrzej Dywity 1969 06:03:04

Całka Hanna Grom RDLP Olsztyn Team 1982 06:09:40

Dąbrowska Ewa Warszawa Bemoludki 1984 06:09:40

Dystans 157 km

Kałużny Adam Olsztyn FINISHER.pl 1985 05:04:51

Bieniewski Paweł Chotomów 1971 05:10:50

Sekida Mateusz Gościcino 1975 05:11:24

Nowocin Mariusz Olsztyn 1976 05:11:28

Reks Mirosław Mława 1971 05:11:28

Koźbiel Paweł Olsztyn 1981 05:11:29

Łopatek Kamil Olsztyn Cryospace Olsztyn 1988 05:11:47

Miłosz Krzysztof Gdańsk 1989 05:13:12

Romanow Marcin Olsztyn 1977 05:17:08

Dobrolinski Daniel Gdynia polska północna 1974 05:17:52

Ostrowski Waldemar Lidzbark Warmiński 05:30:33

Jaromin Tomasz Olsztyn 1975 05:32:04

Jakubowski Bartłomiej Czerwonka Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1990 05:33:29

Skwarski Witold Olsztyn Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 1959 05:36:30

Fizhuk Rostyslav Gdańsk 1992 05:39:35

Grabowski Jakub Piaseczno Sklepbicykl.pl - Perfectsource 1982 05:43:00

Olejniczak Marzena Luzino Luk Connect Racing Team 1993 05:43:31

Niemczuk Kamil Olsztyn Team Dare2Tri Fizjoterapia Mateusz Derlecki 1984 05:50:01

Zwolak Leszek Gdańsk FTI Racing Team 1976 05:43:34

Czapliński Mirosław Dywity Warnija Szlakami Warmii 1974 05:43:35

Milewski Paweł Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1991 05:53:33

Mildner Hubert 1980 05:53:42

Wieczorek Adam Olsztyn Razem Trenujemy Sport 1976 05:55:51

Senyszyn Paweł Olsztyn 1989 05:55:52

Błachowicz Mirosław Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1978 05:55:52

Szamrowski Piotr Olsztyn 1976 05:55:54

Zalewski Robert Olsztyn 1972 06:01:13

Kozioł Marcin Różnowo Centrum Rowerowe Olsztyn 1974 06:04:17

Szafrański Marcin Stawiguda Centrum Rowerowe Olsztyn Team 1979 06:04:18

Konopka Kazimierz Olsztyn 1946 06:06:02

Tankielun Grzegorz Olsztyn TEAM ELEKTRYK 1981 06:11:25

Orzoł Wieslaw Olsztyn 1956 06:11:54

Niski Paweł Olsztyn TEAM ELEKTRYK 1981 06:11:56

Gołaszewski Tomasz Olsztyn 1970 06:13:41

525 Groszkowski Piotr Nikielkowo UNIMASZ Olsztyn 1972 06:15:20

537 Wyrzykowski Piotr Olsztyn p 1980 06:26:30

554 Birkos Szczepan Bartąg KAWA itd 1970 06:27:01

555 Czepułkowski Jerzy Kętrzyn Kętrzyn Bike Team 1966 06:36:32

530 Bak Mariusz Lidzbark Warminski 1981 06:36:34

506 Cirut Jan Olsztyn Olsztyńskie Ustawki Szosowe 1983 06:42:11

540 Balewski Błażej Lubawa 1989 06:47:54

539 Najdowski Adam Iława 1974 06:47:54

524 Jakubowski Piotr Olsztyn MORSY DYWITY 1985 06:47:54

528 Jończyk Małgorzata Olsztyn 1990 06:54:21

515 Modzelewski Marek Sporteam 1964 06:56:29

517 Borowski Eugeniusz Zambrów SPORTEAM 1947 06:56:54

504 Fijał Patrycja Olsztyn Olsztyńskie Ustawki Szosowe 1988 06:42:11

516 Papież Krzysztof Szumowo SPORTEAM 1959 06:56:26

511 Konarzewska Marta Tuławki Rehageneracja 1984 07:01:17

542 Kupiec Artur Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 1982 07:02:12

503 Żurawski Tolek Brąswałd 1978 07:07:24

523 Szlaga Robert Żyrardów 1974 07:27:33

552 Bółkowski Dariusz Olsztyn 1963 07:33:49

514 Bedra Ewa Olsztyn Dziewczyny na Szosach/Akademia Kolarstwa Olsztyn 1960 07:36:43

531 Jachnowicz Joanna Olsztyn 1983 07:42:09

551 Karasińska Agnieszka Olsztyn 1979 07:42:47

553 Sodelewski Karol Mnichowo 1994 07:50:15

526 Morawska Joanna Warszawa 1979 10:36:00

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn