Wyścigi w Przasnyszu (szosa) i Żukowie (MTB) – Na podium Marcin Mróz i Mariusz Krzywiel

Fot. mtb prostki facebook

Miniony weekend (4/5 sierpnia) większość kolarzy amatorów z Warmii i Mazur potraktowało ulgowo (spora grupa wybrała się na Tor de Pologne z perspektywą udziału w etapie amatorów), ale znaleźli się chętni by uczestniczyć w rywalizacji. W wyścigu szosowym w Przasnyszu (ŻTC Bike Race) Marcin Mróz (Ełk) zajął drugie miejsce w M40, w imprezie Żukowo XC w kat. M4 Mariusz Krzywiel (Lidzbark Warmiński) był trzeci.

ŻTC Bike Race Przasnysz

M30

1 GIRAU GABRIEL M Ciechanów M30 Ciechanowski Klub Sportowy JURAND Ukończono 02:18:43

2 Wolski Krzysztof M Ozorków M30 Peleton Wolmax Parzęczew Ukończono 02:18:44

3 Studziński Adam M Żychlin M30 SKINLINE ŻTC Żychlin Ukończono 02:18:44

.............................................................

6 Trzeszczkowski Marek M Olsztyn M30 MICHELIN BLOOMNET Ukończono 02:18:46

M40

1 Bienias Przemysław M 0zorków M40 PELETON.EU Ukończono 01:51:12

2 Mróz Marcin M Ełk M40 UKS PROSTKI Ukończono 01:51:12

3 Bugała Piotr M Łódź M40 PELETON H.SKRZYDLEWSKA Ukończono 01:51:12

M60

1 Barcicki Adam M Łódź M60 Łódź Ukończono 01:26:32

2 Kusal Longin M Skarżysko Kamienna M60 Stc Skarżysko Kamienna Ukończono 01:29:14

3 Sorbian Marek M Bliżyn M60 TEAM HUROM Ukończono 01:29:15

................................................................

11 Mydło Kazimierz M Olsztyn M60 Michelin Bloomnet Team Ukończono 01:29:24

Żukowo XC (MTB)

Kategoria Elita (22 km)

1 BOGDZIEWICZ MICHAŁ M M ELITE 1 GDAŃSK APTEKA GEMINI ELITE 22km 1:06:05

2 POLUS PIOTR M M ELITE 2 BYDGOSZCZ WYSEPKA.PL ELITE 22km 1:06:28

3 TOMASHEVSKY EDUARD M M ELITE 3 KALININGRAD ELITE 22km 1:07:25

...................

15 DAWID MAKSYMILIAN M M ELITE 15 OLSZTYN CRYOSPACE OLSZTYN ELITE 22km 1:18:11

Kategoria M3

1 CIBA DAMIAN M M3 1 RUMIA TA KO TEAM 18,5km 0:58:36

2 JOKIEL RADOSŁAW M M3 2 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA 18,5km 1:02:39

3 KONIUSZEWSKI PIOTR M M3 3 GDAŃSK WINAAR CYCLING 18,5km 1:05:04

..............................

20 GURBA KRYSTIAN M M3 20 ELBLĄG UNIPRO-BUD ELBLĄG 18,5km 1:04:21 (4 okrążenia)

Kategoria M4

1 KOBYLINSKI SZYMON M M4 1 GDANSK 7ANNA RONDO NS BIKES 18,5km 1:03:04

2 ZIENKIEWICZ ŁUKASZ M M4 2 GDAŃSK 18,5km 1:03:08

3 KRZYWIEL MARIUSZ M M4 3 LIDZBARK WARMIŃSKI ROWEROWY LIDZBARK 18,5km 1:05:51

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn