Wigry MTB Maraton Krzywe 2018 – Szymon Gryn „wykręcił” podium

Fot. RoobiShot Photography (ilustracja)

W niedzielę (9 września) w miejscowości Krzywe (Gmina Suwałki) zlokalizowano start i metę kolejnego etapu Maratonów Kresowych „Wigry MTB Maraton”. Trasa przebiegała terenami Wigierskiego Parku Narodowego, była bardzo atrakcyjna zarówno pod względem krajobrazowym, jak i sportowym, bowiem wymagała dużych umiejętności technicznych i dobrej kondycji.

Świetnie pojechał Szymon Gryn (Prostki), który wprawdzie nie obronił tytułu sprzed roku, ale tym razem konkurencja w półmaratonie była dużo większa i trzecie miejsce w open i drugie w kat. junior ma swoja wymowę. Zwycięstwo z grupie M6 odniósł Zenon Dobrzyn (Gizycko), piąty w tej kategorii był Wiesław Grela (Ełk). Mateusz Chmielewski (Ełk) zajął siódme miejsce w kat. M2, a Lech Brochacki (Ełk) szóste w kat. M5. W wyścigach mini wyróżnili się: Alicja Lachowicz i Kamil Gutowski (Prostki).

Wyniki

Półmaraton

Mężczyźni

1 Pomian Szymon 442 M 2002 Białystok Junior Młodszy 01:19:45

2 Chomiczewski Paweł 1322 M 1978 Augustów Męźczyźni M4 01:19:45

3 Gryn Szymon 381 M 2001 Prostki Junior 01:20:49

4 Bojarczak Michał 812 M 1974 Łapy Męźczyźni M4 01:20:50

5 Masłowski Julian 76 M 1984 Białystok Męźczyźni M3 01:21:37

6 Lotkowski Radosław 66 M 1985 Augustów Męźczyźni M3 01:21:37

........................

25 Dobrzyn Zenon 1971 M 1957 Giżycko Męźczyźni M6 01:24:38

61 Brochacki Lech 735 M 1961 Ełk Męźczyźni M5 01:32:10

69 Wittelieb Robert 1433 M 1973 Ełk Męźczyźni M4 01:32:40

71 Chmielewski Mateusz 383 M 1991 Ełk Męźczyźni M2 01:32:49

78 Naruszewicz Mariusz 563 M 1979 Olecko Męźczyźni M3 01:33:50

85 Gajdziński Dariusz 156 M 1968 Prostki Męźczyźni M5 01:34:03

100 Maszkowski Robert 1766 M 1979 Ełk Męźczyźni M3 01:36:35

102 Wakuluk Piotr 1867 M 1977 Gołdap Męźczyźni M4 01:36:36

116 Grela Wiesław 188 M 1952 Ełk Męźczyźni M6 01:38:03

135 Budnik Sławomir 2112 M 1973 Gołdap Męźczyźni M4 01:39:32

152 Szurgot Sebastian 1831 M 1988 Olecko Męźczyźni M2 01:42:09

160 Morek Michał 2133 M 1981 Gołdap Męźczyźni M3 01:45:19

170 Sadowski Robert 1972 M 1967 Gołdap Męźczyźni M5 01:47:38

172 Piotrowski Marcin 2029 M 1976 Olecko Męźczyźni M4 01:48:25

174 Saniuk Sebastian 1989 M 1975 Gołdap Męźczyźni M4 01:49:04

193 Torebko Sebastian 965 M 1999 Olecko Orlik 01:54:12

218 Chomiczewski Jacek 2111 M 1970 Gołdap Męźczyźni M4 02:02:14

222 Suchocki Tomasz 1022 M 1979 Olecko Męźczyźni M3 02:03:19

228 Jasiński Piotr 2157 M 1973 Olecko Męźczyźni M4 02:08:30

Kategorie

Junior

2 Gryn Szymon 381 M 2001 Prostki Junior 01:20:49

Orlik

9 Torebko Sebastian 965 M 1999 Olecko Orlik 01:54:12

M2

7 Chmielewski Mateusz 383 M 1991 Ełk Męźczyźni M2 01:32:49

18 Szurgot Sebastian 1831 M 1988 Olecko Męźczyźni M2 01:42:09

M3

24 Naruszewicz Mariusz 563 M 1979 Olecko Męźczyźni M3 01:33:50

29 Maszkowski Robert 1766 M 1979 Ełk Męźczyźni M3 01:36:35

44 Morek Michał 2133 M 1981 Gołdap Męźczyźni M3 01:45:19

56 Suchocki Tomasz 1022 M 1979 Olecko Męźczyźni M3 02:03:19

M4

16 Wittelieb Robert 1433 M 1973 Ełk Męźczyźni M4 01:32:40

22 Wakuluk Piotr 1867 M 1977 Gołdap Męźczyźni M4 01:36:36

31 Budnik Sławomir 2112 M 1973 Gołdap Męźczyźni M4 01:39:32

45 Piotrowski Marcin 2029 M 1976 Olecko Męźczyźni M4 01:48:25

46 Saniuk Sebastian 1989 M 1975 Gołdap Męźczyźni M4 01:49:04

60 Chomiczewski Jacek 2111 M 1970 Gołdap Męźczyźni M4 02:02:14

62 Jasiński Piotr 2157 M 1973 Olecko Męźczyźni M4 02:08:30

M5

6 Brochacki Lech 735 M 1961 Ełk Męźczyźni M5 01:32:10

10 Gajdziński Dariusz 156 M 1968 Prostki Męźczyźni M5 01:34:03

16 Sadowski Robert 1972 M 1967 Gołdap Męźczyźni M5 01:47:38

M6

1 Dobrzyn Zenon 1971 M 1957 Giżycko Męźczyźni M6 01:24:38

5 Grela Wiesław 188 M 1952 Ełk Męźczyźni M6 01:38:03

Kobiety

1 Kuszmider Magdalena 1265 K 1989 Legionowo Kobiety Sport 01:29:48

2 Kamińska Ewelina 816 K 1987 Białystok Kobiety Fit K3 01:32:40

3 Pomian Agnieszka 1395 K 1974 Białystok Kobiety Fit K4 01:34:09

........................

12 Torebko Barbara 943 K 1980   Olecko Kobiety Fit K3   01:49:19

Kategorie

Kobiety Fit3

6 Torebko Barbara 943 K 1980   Olecko Kobiety Fit K3   01:49:19

Mini

Kobiety

1 Gliniecka Nikola 707 K 2007 Augustów Żak Dziewczynki 00:15:31

2 Lachowicz Alicja 1328 K 2006 Prostki Żak Dziewczynki 00:16:02

3 Aiste Butautaite 823 K 2006 Kowno Żak Dziewczynki 00:16:05

.....................

21 Kateszczenko Maja 22 K 2009   Prostki Dziewczynki do lat 10   00:24:04

Kategorie

Dziewczęta do lat 10

4 Kateszczenko Maja 22 K 2009   Prostki Dziewczynki do lat 10   00:24:04

Żak Dziewczynki

2 Lachowicz Alicja 1328 K 2006 Prostki Żak Dziewczynki 00:16:02

Mężczyźni

1 Lepesha Aliaksandr 1137 M 2006 Grodno Żak 00:14:24

2 Butkus Domas 1945 M 2007 Kaunas Żak 00:14:31

3 Ignas Kertenis 1119 M 2007 Kowno Żak 00:14:32

.........................

9 Gutowski Kamil 166 M 2006   Prostki Żak   00:15:27

Kategorie

Żak

6 Gutowski Kamil 166 M 2006   Prostki Żak   00:15:27

MTB Prostki facebook

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn