Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Borki Wielkie 2018 – Kręcili znakomicie, na jedenaście medali

Fot. lkk warmia biskupiec/wmzk facebook

W Borkach Wielkich odbywały się w weekend (21/23 września) Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w kolarstwie szosowym. Reprezentanci Warmii i Mazur, których rywalami byli zawodnicy z Mazowsza, spisali się znakomicie. Zdobyli 11 medali (z 18 możliwych): 4 złote 3 srebrne i 4 brązowe. Szczególnie zadowoleni są kolarze z LKK Zakłady Mięsne Warmia Biskupiec, którzy wywalczyli tytuły aż w czterech konkurencjach.

Wiktoria Szczepańska wygrała jazdę indywidualną i „czasówkę” w dwójkach z Laurą Rybkiewicz. Z kolei Laura była trzecia na czas i okazała się najlepsza w wyścigu ze startu wspólnego, podobnie jak jej kolega klubowy Paweł Więczkowski, srebrny medalista w dwójkach (z Dawidem Bałdygą) i brązowy w jeździe indywidualnej na czas. Dawid został też brązowym medalistą ze startu wspólnego.

Trzy krążki zdobyła Martyna Szczęsna z WMKS Olsztyn: srebrny w dwójkach (z Marcelą Drygalską), również srebrny w jeździe na czas i brązowy ze startu wspólnego.

42373630 442705642921877 1771146106579714048 n

Wyniki

Jazda dwójkami na czas

Młodziczki (5 km)

1 Szczepańska Wiktoria (2004)/Rybkiewicz Laura (2004) LKK Zakł.Mięsne "Warmia" Biskupiec 08:05,6

2 Szczęsna Martyna (2005)/Drygalska Marcela (2005) WMKS Olsztyn 08.29.1

3 Latko Natalia (2004)/Chrzanowska Maria (2004) GKK OPTY-Mazowsze 08.41.7

.......................

4 Wieczorek Martyna (2005)/Chyża Aleksandra (2005) WMKS Olsztyn 09.35.6

42445887 442705766255198 5256074547555205120 n

Młodzicy (5 km)

1 Kida Antoni (2004)/Kapela Marek (2004) GKK OPTY-Mazowsze 07.10.3

2 Bałdyga Dawid (2004)/Więczkowski Paweł (2004) LKK Zakł.Mięsne "Warmia" Biskupiec 07.10.5

3 Długosz Bartosz KKS Ciechanów (2004)/Stryjewski Jan (2004) KKS Ciechanów 07.31,3

...............................................

4 Żelazowski Michał (2004)/Wojciechowski Jerzy (2004) WMKS Olsztyn 07.42.2

6 Pieczkowski Oliwier (2004)/Borkowski Bartosz (2004) WMKS Olsztyn 08.06.8

7 Siemianowski Mikołaj (2004) Wiśniewski Kacper (2004) WMKS Olsztyn 08.34.3

10 Segień Michał (2004)Witek Michał (2004) WMKS Olsztyn 08.54.9

13 Mendelski Kajetan (2005)/Fronczak Maksymilian (2005) WMKS Olsztyn 09.09.7

14 Bsdurek Mathias (2004)/Tabarkiewicz Maksymilian (2005) WMKS Olsztyn 09.14.2

15 Obidziński Franciszek (2004)/Jaczun Franciszek (2004) WMKS Olsztyn 09.26.0

42204813 442190236306751 6729761819193245696 n

Jazda indywidualna na czas

Młodziczki

1 Szczepańska Wiktoria LKK Zakł.Mięsne "Warmia" Biskupiec 08:24,0

2 Szczęsna Martyna WMKS Olsztyn 08:30,6

3 Rybkiewicz Laura LKK Zakł.Mięsne "Warmia" Biskupiec 08:34,1

..................................................

6 Drygalska Marcela WMKS Olsztyn 09:03,9

8 Daszkiewicz Oliwia UKS Przyjażń Bartoszyce 09:23,0

9 Wieczorek Martyna WMKS Olsztyn 10:01,8

10 Chyża Aleksandra WMKS Olsztyn 10:24,3

11 Bartnikowska Nina WMKS Olsztyn 11:42,3

42390234 442190169640091 5601686773408202752 n

Młodzicy

1 Kapela Marek GKK OPTY-Mazowsze 07:16,2

2 Świderski Antoni GKK OPTY-Mazowsze 07:38,5

3 Więczkowski Paweł LKK Zakł.Mięsne "Warmia" Biskupiec 07:39,9

......................................

4 Bałdyga Dawid LKK Zakł.Mięsne "Warmia" Biskupiec 07:46,7

5 Wojciechowski Jerzy WMKS Olsztyn 07:50,9

7 Żelazowski Michał WMKS Olsztyn 07:57,9

11 Ciżowski Maciej UKS Przyjażń Bartoszyce 08:17,6

14 Obidziński Franciszek WMKS Olsztyn 08:21,8

15 Pieczkowski Olivier WMKS Olsztyn 08:26,1

17 Giedziun Piotr LKK Zakł.Mięsne "Warmia" Biskupiec 08:33,2

19 Borkowski Bartłomiej WMKS Olsztyn 08:36,2

22 Siemianowski Mikołaj WMKS Olsztyn 08:43,9

23 Wiśniewski Kacper WMKS Olsztyn 08:45,6

24 Wybranowski Hubert LUKK Ełk 08:47,3

33 Bsdurek Mathias WMKS Olsztyn 09:19,3

34 Mendelski Kajetan WMKS Olsztyn 09:26,3

35 Witek Michał WMKS Olsztyn 09:36,5

36 Fronczak Maksymilian WMKS Olsztyn 10:34,8

37 Witkowski Franciszek WMKS Olsztyn 10:37,2

42347341 442673039591804 1172786978186330112 n

Start wspólny (19.2 km)

Młodziczki

1 Rybkiewicz Laura LKK Zakł.Mięsne "Warmia" Biskupiec 43:16,0

2 Cieśla Maja WKK Warszawa 43:22,0

3 Szczęsna Martyna WMKS Olsztyn 47:42,0

............................................................

4 Szczepańska Wiktoria LKK Zakł.Mięsne "Warmia" Biskupiec 47:42,0

5 Daszkiewicz Oliwia UKS Przyjażń Bartoszyce 47:42,0

6 Drygalska Marcela WMKS Olsztyn 47:42,0

8 Wieczorek Martyna WMKS Olsztyn 47:42,0

9 Chyża Aleksandra WMKS Olsztyn 47:58,0

10 Bartnikowska Nina WMKS Olsztyn 50:40,0

42319596 442672116258563 2265694080132448256 n

Młodzicy (38.4 km)

1 Więczkowski Paweł LKK Zakł.Mięsne "Warmia" Biskupiec 01:07:50

2 Świderski Antoni GKK OPTY-Mazowsze 01:07:50

3 Bałdyga Dawid LKK Zakł.Mięsne "Warmia" Biskupiec 01:07:50

4 Żelazowski Michał WMKS Olsztyn 01:07:50

7 Wojciechowski Jerzy WMKS Olsztyn 01:07:50

10 Siemianowski Mikołaj WMKS Olsztyn 01:11:20

11 Ciżowski Maciej UKS Przyjażń Bartoszyce 01:11:20

13 Borkowski Bartłomiej WMKS Olsztyn 01:11:20

18 Segień Michał WMKS Olsztyn 01:15:34

19 Bsdurek Mathias WMKS Olsztyn 01:15:38

28 Wybranowski Hubert LUKK Ełk 01:16:42

29 Mendelski Kajetan WMKS Olsztyn 01:22:11

30 Witek Michał WMKS Olsztyn 01:22:11

31 Fronczak Maksymilian WMKS Olsztyn 1 okr

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn