Cisowianka Mazovia MTB Marathon Toruń 2018 – Mocny finisz Patryka Piaseckiego, bogaty łup Warmii i Mazur.

Fot. Patryk Piasecki facebook

Sobotnia (29 września) impreza w Toruniu zakończyła tegoroczny cykl Cisowianka Mazovia MTB Marathon. W tym sezonie organizatorzy przygotowali 14 wyścigów klasycznych plus etapówki (Gwiazdy: Południa i Północy), a z bogatej oferty skorzystało wielu amatorów z Warmii i Mazur. Świetna frekwencja szła w parze z wynikami, bowiem należeliśmy do wiodących postaci najpopularniejszego cyklu MTB w kraju.

W klasyfikacjach generalnych reprezentanci województwa warmińsko-mazurskiego aż 14 razy zajęli miejsca na podium. W open „brąz” w Pro wywalczył Damian Perkowski (PT Mazury Team Ełk), natomiast w kategoriach zwycięstwa odnieśli: Damian Perkowski w GM1, Iwona Zaniewska (Olsztyn) w MK4,Stanisław Brykała (Olsztyn) w MM7 i Tadeusz Maykowski w FM7.

s 309 1779644119338936135104644967921146971136280n

Oto pełna lista medalistów klasyfikacji generalnych

Pro

Open

3 Damian Perkowski (Ełk)

GM1: 1 Damian Perkowski (Ełk)

GM3 2 Michał Wyżlic (Lubawa)

GM5 3 Sławomir Dłoniak (Bogdany)

1/2 Pro

MK1 2 Anna Kołatka (Iława)

MK4 1 Iwona Zaniewska (Olsztyn)

MK4 2 Katarzyna Paszczyk (Ełk)

MK4 3 Jolanta Sosnowska-Dłoniak (Bogdany)

MM0 2 Marcin Marchlewski (Lubawa)

MM4 2 Dariusz Tumaniec (Olsztyn)

MM4 3 Krzysztof Zieliński (Olsztyn)

MM7 1 Stanisław Brykała (Olsztyn)

MM7 2 Andrzej Piasecki (Mrągowo)

Fit

FM7 1 Tadeusz Maykowski (Morąg)

zan

Ostatni wyścig w Toruniu był popisem Patryka Piaseckiego (Mrągowo), który wygrał próbę na najdłuższym dystansie znów znakomicie finiszując. Trzecie na metę wpadł Damian Perkowski dwie sekundy za zwycięzcą. W 1/2 Pro świetnie pojechały panie, bo aż trzy znalazły się w czołowej dziesiątce: trzecia Anna Kołatka, siódma Iwona Zaniewska i dziewiąta Katarzyna Paszczyk.. W rywalizacji panów Michał Wyżlic (Lubawa) finiszował na piątej pozycji, a Tomasz Olender (Lubawa) na dziesiatej.

W kategoriach kolarze z Warmii i Mazur co chwile wchodzili na podium. Damian Perkowski wygrał grupę GM1, Patryk Piasecki GM2, a Sławomir Dłoniak (Bogdany) w GM5. W 1/2 Pro Anna Kołatka była druga w MK1, a w MK4 zwyciężyła Iwona Zaniewska przed Katarzyną Paszczyk. Wśród panów trzeci w MM0 był Marcin Marchlewski (Lubawa), drugi w MM1 Tomasz Olender (Lubawa), drugi w MM3 Michał Wyzlic (Lubawa). W MM7 najszybszy okazał się Stanisław Brykała (Olsztyn) przed Andrzejem Piaseckim (Mrągowo). W Fit Tadeusz Maykowski (Morąg) zajął drugie miejsce w FM7, Andrzej Guzewicz (Olsztyn)był drugi w FM2, a Joanna Tumaniec (Olsztyn) trzecia w FK4.

Wyniki w Toruniu

Pro

1 Piasecki Patryk Mrągowo Cryospace Olsztyn 02:09:28

2 Borowicz Bartek Warszawa COZMOBIKE TEAM 02:09:29

3 Perkowski Damian   PT Mazury Team Ełk 02:09:31

4 Majkowski Daniel Gdynia FTI Racing Team 02:12:53

5 Pawełczak Bartłomiej TORUŃ 02:12:54

6 Bielecki Łukasz Warszawa ABSOLUTE BIKES TEAM 02:16:03

...................

10 Mikielski Witold Olsztynek Bliska Team 02:17:21

15 Zalewski Pawel Ełk PT Mazury Team Ełk 02:21:53

36 Kruba Emil Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 02:34:08

38 Dłoniak Sławomir Bogdany WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 02:35:33

46 Szczepański Artur Dorotowo Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:40:35

53 Wilamowski Łukasz biskupiec Amatorzy Kwaśnych Jabłek 02:45:56

66 Kalinowski Grzegorz Olsztyn LIBRO Cycling Team 03:14:13

67 Sułkiewicz Marcin Olsztyn LIBRO Cycling Team 03:14:13

68 Wawrzyn Wojciech Olsztyn LIBRO Cycling Team 03:14:13

34470264 2005452853039692 3251710707485376512 n

1/2 Pro

Kobiety Open

1 Kuszmider Magdalena Legionowo IFON KolarzKlub 01:37:24

2 Macutkiewicz Izabela Warszawa Trezado 01:40:28

3 Kołatka Anna Iława Cryospace Olsztyn 01:40:46

4 Ejchart Małgorzata Warszawa virtualbike.pl 01:46:43

5 Kubiak Ewa   LOYALTY POINT (powered by Hotel Zamek Ryn) 01:49:10

6 Troinska Agnieszka Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 01:49:57

...................................

7 Zaniewska Iwona Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:50:10

9 Paszczyk Katarzyna Elk PT Mazury Team Ełk 01:51:04

17 Sosnowska-Dłoniak Jolanta Bogdany WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 02:02:36

22 Kruba Beata Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 02:05:36

Mężczyźni open

1 Mioduszewski Artur Warszawa Trezado 01:21:31

2 Stram Marek Dziekanów Leśny Retro Stork Team 01:21:35

3 Giziński Łukasz Zielonka ABSOLUTE BIKES TEAM 01:21:37

4 Majewski Tomasz Kobyłka-Boguty Retro Stork Team 01:21:38

5 Wyżlic Michał Lubawa KOMOBIKE SCOTT 01:21:40

6 Jakubowski Dominik Brodnica KOMOBIKE SCOTT 01:21:42

..............

10 Olender Tomasz Lubawa KOMOBIKE SCOTT 01:24:35

14 Łukaszewski Łukasz Witowo (Szczytno) Trezado 01:26:19

20 Marchlewski Marcin Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 01:27:59

27 Tumaniec Dariusz Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:28:57

44 Piotrowski Tomasz Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:34:18

59 Żebrowski Jędrzej Ostróda HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:36:54

65 Brykała Stanisław Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:37:12

69 Krom Wojciech Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:37:29

83 Paszczyk Mariusz Ełk PT Mazury Team Ełk 01:37:54

84 Piasecki Andrzej Mrągowo Cryospace Olsztyn 01:37:54

118 Kołatka Zbigniew IŁAWA 01:42:26

132 Zduńczyk Dariusz Słupy PZU Sport Team 01:44:59

146 Maluchnik Jarosław Działdowo Lee Cougan MTB Team 01:46:51

150 Barbarski Dariusz Marzęcice 01:46:59

152 Szauer Rafał Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 01:47:50

173 Koziorowski Grzegorz Olsztynek Cryospace Olsztyn 01:52:33

184 Dąbkowski Dariusz Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 01:55:01

191 Milewski Jacek KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 01:56:12

230 Kowalski Mariusz Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie 02:13:48

kar4

Fit

Kobiety Open

1 Kapłon Aleksandra FK1 Warszawa GO SPORT AK-SPED TEAM 00:56:38

2 Chrzanowska Maria FKJ Grodzisk Mazowiecki Trezado 00:57:10

3 Tomaszewska Julita FK3 Legionowo Timbud Team 01:00:13

4 Krzyczkowska Malwina FKJ Warszawa Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 01:01:18

5 Bazan Iga FKM Warszawa Warszawski Klub Kolarski 01:04:32

6 Płońska Aneta FK3 SEROCK Alltop STAG Team 01:05:29

....................

30 Tumaniec Joanna FK4 Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:15:36

33 Rogozińska Joanna FK3 NATERKI 01:16:30

40 Jaśkiewicz Justyna FK3 Olsztyn Amatorzy Kwaśnych Jabłek 01:20:41

Mężczyźni open

1 Podgórski Adam FM3 Rypin cykliści rypin 00:54:11

2 Miłogrodzki Robert FM4 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 00:54:28

3 Zalewski Robert FM3 Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team 00:54:29

4 Kąkol Sławomir FM5 Nowy Dwór Mazowiecki Timbud Team 00:54:37

5 Kaczmarek Dominik FM3 Koło TERMY UNIEJÓW 00:54:48

6 Piwowar Maciej FM0 Włocławek WSKG Rowery Jamróz MONTIP Team 00:54:50

.........................

11 Guzewicz Artur FM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 00:55:41

22 Rudowski Kacper FM0 Lubawa LUKK BICI DORO LUBAWA 00:56:25

36 Zieliński Marcel FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 00:57:37

38 Kopeć Michał FM2 Jonkowo HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 00:57:52

42 Klemański Marcin FM2 Gronity 00:58:35

47 Dwojakowski Jan FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 00:59:15

56 Synak Ksawery FM0 Elblag MKS TRUSO ELBLĄG 01:00:47

69 Kapuściński Krzysztof FM3 Olsztyn Amatorzy Kwaśnych Jabłek 01:01:57

87 Maykowski Tadeusz FM7 Morąg 01:04:06

103 Krajewski Jan FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 01:05:43

106 Deptuła Jan FM4 Olsztyn 01:06:23

116 Konera Kacper FMJ Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 01:07:12

123 Podliński Sebastian FM2 LUBAWA LUKK BICI DORO LUBAWA 01:08:03

129 Muraszko Oskar FM0 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 01:08:35

164 Bachor Paweł FM2 Olsztyn Amatorzy Kwaśnych Jabłek 01:19:04

166 Dziekcierów Tomasz FM2 Biskupiec Amatorzy Kwaśnych Jabłek 01:20:04

173 Krystofik Marek FM3 Olsztyn 01:24:34

Hobby

Kobiety Open

1 Krzykalska Daria HK4 GÓRZNO 00:19:59

2 Dobrzyńska Natalia HK3 Warszawa KAMYK Radzymin MTB Team 00:20:00

3 Skrzyńska Weronika HK3 Brzeziny SK LOGO SERVICE STRYKÓW 00:21:06

4 Tabor Patrycja HK2 Dębe Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:21:50

5 Borysiuk Zofia HK3 Warszawa Alltop STAG Team 00:21:53

6 Kornacka Alicja HK3 Kobyłka Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:22:08

.......................

44 Krystofik Dorota HK1 Olsztyn 00:54:40

Mężczyźni open

1 Węgrzynowski Bartosz HM4 Otwock GO SPORT AK-SPED TEAM 00:17:51

2 Gregorowicz Jakub HM4 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:17:52

3 Rowicki Nikodem HM4 Stare Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:17:53

4 Mrowiński Antoni HM3 Radzymin KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:18:33

5 Szyszko Piotr HM3 Otwock Warszawski Klub Kolarski 00:18:34

6 Wścisły Czarek HM3 Nowe Załubice KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:18:36

.......................

35 Bogucki Jakub HM4 Naterki 00:25:40

36 Maluchnik Kacper HM3 Działdowo Lee Cougan MTB Team 00:26:09

41 Laskowski Jakub HM3 NOWE MIASTO LUBAWSKIE 00:26:33

46 Jaśniewski Kacper HM4 Elbląg MKS TRUSO ELBLĄG 00:27:41

50 Kruba Maciej HM1 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 00:29:09

51 Buczyński Kacper HM2 Różnowo 00:29:46

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn