Milko Mazury MTB Szymany (12) 2018 – Patryk Piasecki dokończył dzieła, chwała zwycięzcom i...uczestnikom

Fot. Roobi Shot/mtb mazury facebook

W Szymanach koło Szczytna odbył się w niedziele (30 września) ostatni 12 etap Milko Mazury MTB, który zamknął tegoroczny cykl i ostatecznie ukształtował wszystkie klasyfikacje. Piękna impreza przeprowadzona na fantastycznych trasach, bo tereny Warmii i Mazur są stworzone dla tej dyscypliny. I choć najwięcej gratulacji przyjmują zwycięzcy, do słowa uznania należą się wszystkim uczestnikom.

Przedstawiamy czołowe trojki open trzech konkurencji, bo to właśnie ci kolarze okazali się w przekroju całego sezonu najlepsi. W Pro w rywalizacji pań wygrała Litwinka Silvija Paceviciene przed Wiolettą Górską-Sierońską (Gdynia) i Kasia Laskowską (Łomianki). Wśród mężczyzn zwyciężył Krzysztof Łukasik (Warszawa), drugie miejsce zajął Paweł Kowalkowski (Fijewo), a trzecie Sarunas Pacevicius (Litwa).

W konkurencji Expert najlepsza okazała się Marzena Moniuszko (Białystok) przed Anna Ostrowką (Chorzele) i Anna Pietkiewicz (Suwałki). Najlepsi panowie to: Jarosław Wołosiuk (Olsztyn), Krzysztof Żebrowski (Suwałki) i Michał Wróblewski (Giżycko).

W Hobby główna nagrodę zdobyła Anna Kołatka (Iława), druga była Katarzyna Paszczyk (Ełk), a trzecia Iwona Zaniewska (Olsztyn). Wśród panów triumfował Piotr Wiśniewski (Ełk) przed Kostasem Kardelisem (Litwa) i Jakubem Budzińskim (Suwałki).

Klasyfikacja drużynowa

1 Renault Team 12242

2 Sprint-rowery.pl 11867

3 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 11342

4 MTB EŁK- PROSTKI 9944

5 Cryospace Olsztyn 9925

6 PT MAZURY Team Ełk 8643

7 T4B BIKE TEAM 8464

8 KK24h 7743

9 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 7678

10 wtw-poland.com 7169

A jak było w Szymanach. Na najdłuższym dystansie klasę pokazał Patryk Piasecki (Mrągowo), który dzień wcześniej wygrał „Cisowiankę” w Toruniu. Tu wyprzedził Arkadiusza Jusińskiego (Jasienica) i Huberta Semczuka (Wyrzysk). Jedyną zawodniczką na trasie była Litwinka Silvija Paceviciene. Triumfatorzy kategorii: ProM2 Hubert Semczuk, ProM3 Patryk Piasecki, ProM4 Arkadiusz Jusiński, ProM5 Krzysztof Podolski (Pyskowice)

Wyścig Expert zakończył się sukcesem Anny Ostrowskiej (Chorzele), druga była Marzena Janczarska (Gdańsk), a trzecia Ewelina Bojdzińska (Józefosław). Z panów najszybciej pojechał Michał Wróblewski (Giżycko) przed Łukaszem Łukaszewski (Witowo/Szczytno) i Krzysztofem Kindraszem (Giżycko) Zwycięzcy kategorii: EK2 Katarzyna Pakulska (Gostynin), EK3 Ewelina Bojdzińska, EK4 Anna Ostrowska, EM1 Maksymilian Dawid (Olsztyn), EM2 Jarosław Wołosiuk (Olsztyn), EM3 Michał Wróblewski, EM4 Dawid Pepla (Wieruszów), EM5 Wiesław Kamiński (Ostrołęka), EM6: Jan Zozuliński (Poznań), EMJ Edgaras Svegzda (Litwa)

W Hobby pierwszy na metę wpadł Szymon Gryn (Prostki), który wyprzedził Mateusza Rochowiaka (Barcin) i Jakuba Budzińskiego (Suwałki). Z pań tym razem najlepiej finiszowała Anna Kołatka (Iława), drugie miejsce zajęła Iwona Zaniewska (Olsztyn), a trzecia Małgorzata Głogowska (Mrągowo). Zwycięzcy kategorii HMJ Jakub Budziński, HM1 Szymon Gryn, HM2 Mateusz Rochowiak, HM3 Bartosz Samborski (Białystok), HM4 Robaert Janecki (Mrągowo), HM5 Wojciech Sowa (Gizycko), HM6 Zenon Gołębiowski (Pisz), HKJ Małgorzata Głogowska, HK1 Anna Kołatka, HK2 Justyna Wróblewska (Bydgoszcz), HK3 Katarzyna Wiszniewska (Piła), HK4 Katarzyna Paszczyk (Ełk)

W wyścigach młodzieżowych zwyciężyli: Strider: Zuzanna Mateusiak, Maksymilian Wołosz, Franciszek Czerepak, Maria Osiecka, Nickoloedon: Krzysztof Osiecki, Piotr Osiecki, Maciej Parzych

Wyniki (Szymany)

Pro

Open

1 Patryk Piasecki 399 Cryospace Olsztyn 04:27:29

2 Arkadiusz JUSIŃSKI 1 Renault Team 04:27:37

3 Hubert Semczuk 710 Rybczyński-bikes Remmers Tp-link Team 04:29:11

4 Łukasz Gukiewicz 727 Absolute Bikes TEAM 04:33:40

5 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl 04:33:41

6 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team 04:33:52

7 Michał Ładosz 707 Inżynieria Rowerowa Lublin 04:36:33

8 Jonasz STELMASZYK 744 Renault Team 04:36:39

9 Artur Korc 736 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 04:40:03

10 Paweł ARCISZEWSKI 3 Renault Team 04:40:44

11 Pawel Piotrowicz 714 PPbike Sklep Rowerowy Szczecin 04:43:24

12 Jarosław HAŁAS 726   04:43:58

13 Pawel Gaca 732   04:43:59

14 Mateusz Rejch 226 t-bike.pl Racing Team 04:47:00

15 Marcin Mróz 98 MTB EŁK- PROSTKI 04:47:13

16 Marcin Michalczewski 729 Legion serwis 04:48:57

17 Krzysztof PODOLSKI 713 RMF FM HEG 04:49:01

18 Jacek Brzózka 708 UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 04:52:53

19 Jacek Banaszewski 80 Milsport BLU Team 04:55:56

20 Bartosz Sobczak 746 OŚKA WARSZAWA 04:57:13

21 Kamil Karwat 733 Świat Rowerów Merida Team 04:57:14

22 Michał Brauliński 709 Power of Science - Training Centre 04:59:27

23 Tomasz Kubala 720 Pressing Bike-System Ice-Went Team   05:01:16

24 Roman Badura 717 Roweowy Bytom-Rowerek 05:02:59

25 Silvija Paceviciene 150 Sprint-rowery.pl 05:08:17

26 Andrzej Rozpłoch 143 PTR DOJLIDY - BIAŁYSTOK 05:08:26

27 Rafał ŁUKAWSKI 718 KS STOMIL POZNAŃ 05:08:40

28 Daniel Packi 715 TEAM HUROM 05:08:47

29 Marcin Siemieniuk 177 Sprint-rowery.pl 05:14:26

30 Mateusz Wiszniewski 300 wtw-poland.com 05:15:23

31 Leszek Brunke 728   05:15:27

32 Maciej Ścierski 716   05:16:34

33 Krzysztof Majkowski 587 T4B BIKE TEAM   05:20:11

34 Jerzy STĘKIEL 745 Goggle Pro Active Eyewear 05:22:40

35 Jacek Torzewski 703 AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM 05:29:40

36 Sebastian Torzewski 704 AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM 05:29:40

37 Michał Ciecierski 672 KK24h 05:30:09

38 Radoslaw Jeziorski 719 Twoj Trener Sportowy 05:31:19

39 Marek Ciastoń 725 Bike Atelier Team 05:37:37

40 Sławomir Masłowski 159 Sprint-rowery.pl 05:37:38

41 Piotr Próchnicki 730 Ramę Na Ramię 05:38:33

42 Sławomir Wysocki 721 PATNET Team 05:48:27

43 Andrzej Masłowski 158 Sprint-rowery.pl 06:01:59

44 Daniel Bryk 543   06:31:01

Pro Open Kobiet

1 Silvija Paceviciene 150 Sprint-rowery.pl 05:08:17

ProM2

1 Hubert Semczuk 710 Rybczyński-bikes Remmers Tp-link Team 04:29:11

2 Sarunas Pacevius 151 Sprint-rowery.pl 04:33:41

3 Pawel Piotrowicz 714 PPbike Sklep Rowerowy Szczecin 04:43:24

ProM3

1 Patryk Piasecki 399 Cryospace Olsztyn 04:27:29

2 Łukasz Gukiewicz 727 Absolute Bikes TEAM 04:33:40

3 Michał Ładosz 707 Inżynieria Rowerowa Lublin 04:36:33

PromM4

1 Arkadiusz JUSIŃSKI 1 Renault Team 04:27:37

2 Grzegorz Maleszka 2 Renault Team 04:33:52

3 Artur Korc 736 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 04:40:03

ProM5

1 Krzysztof PODOLSKI 713 RMF FM HEG 04:49:01

2 Jacek Brzózka 708 UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE 04:52:53

3 Leszek Brunke 728   05:15:27

Expert

Open

1 Michał Wróblewski 46 Szprycha Giżycko 03:05:19

2 Łukasz Łukaszewski 173   03:07:10

3 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko 03:08:11

4 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn 03:08:12

5 Krzysztof Żebrowski 64 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 03:10:22

6 Daniel Pepla 5 Renault Team 03:16:53

7 Tomasz SKALSKI 7 Renault Team 03:16:53

8 Edgaras Svegzda 471 Sprint-rowery.pl 03:19:22

9 PaweŁ Rudziński 106   03:19:25

10 Michał Dargacz 4 Renault Team 03:19:21

11 Tomek Dudziński 147 Kętrzyn Bike Team 03:20:36

12 Dariusz Tumaniec 641 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:21:51

13 Przemysław Michalczyk 9 Renault Team 03:21:52

14 Tomasz Tuszyński 657 Milsport BLU Team 03:22:29

15 Paweł Grzyb 361 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 03:22:55

16 Piotr Kowalski 205 KK24h 03:23:07

17 Martin Fedor 76 T4B BIKE TEAM   03:24:36

18 Jan ZOZULIŃSKI 711 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 03:24:50

19 Mateusz Hanke 6 Renault Team 03:26:08

20 Maks Janczarski 683 Cyclo Trener Team 03:27:28

21 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn 03:30:23

22 Bartłomiej Klus 678   03:30:25

23 Piotr Sobierajski 137 wtw-poland.com 03:30:30

24 Wiesław Kamiński 203 KK24h 03:32:48

25 Paweł Jędrzejewski 11 Renault Team 03:32:49

26 Piotr Marzec 136 RANT BARTOSZYCE 03:32:56

27 Mariusz Rynkiewicz 200 KK24h 03:35:27

28 Piotr Roman 502 Akademia Kolarstwa Olsztyn 03:36:43

29 Paweł Rawdanowicz 51 MTB Ostróda Team 03:37:27

30 Rafał Skorobogaty 467 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:37:30

31 Arkadiusz Wyszkowski 79 T4B BIKE TEAM   03:37:31

32 Arkadiusz Zieliński 693 Polski Klub MTB   03:40:51

33 Daniel Radzki 557 Michelin Team 03:42:32

34 Sławomir Sokolnicki 250 T4B BIKE TEAM   03:43:20

35 Łukasz Łubiński 50 EuropeGAS SsangYong TEAM 03:43:21

36 Marek Krajewski 724 PATNET Team 03:45:05

37 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   03:45:41

38 Kacper Taraszkiewicz 654 MSR MRĄGOWO 03:46:10

39 Grzegorz Zawadzki 163 Sprint-rowery.pl 03:46:17

40 Krzysztof Dębski 403 Michelin Team 03:46:43

41 Marzena Janczarska 734 Cyclo Trener Team 03:46:47

42 Wiesław Kamiński 731 LOYALTY POINT RACING TEAM 03:46:48

43 Marcin Wasążnik 680 Agr Płońsk 03:50:27

44 Paweł Bilicki 679 Agr Płońsk 03:50:28

45 Paweł Milewski 689 Akademia Kolarstwa Olsztyn 03:50:38

46 Krzysztof Krygielski 127 Cryospace Olsztyn 03:55:53

47 Ewelina Bojdzińska 446 Velcredo 03:56:17

48 Marcin Żuczkowski 146 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:57:12

49 Rafał Banul 71 Cryospace Olsztyn 03:57:13

50 Kinga Tomaszewska 712   04:00:02

51 Arkadiusz Hanas 515 Akademia Kolarstwa Olsztyn 04:01:26

52 Giedrius Cenkus 674 Velopeak Boilers 04:02:21

53 Zenon Dobrzyn 109 Sklep Rowerowy Giżycko Zenon Dobrzyn 04:03:13

54 Piotrek Kaczyński 100 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 04:04:52

55 Piotrek Szymański 998 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 04:04:52

56 Daniel Dudkiewicz 662 LOTTO Bike Team Olsztyn 04:07:34

57 Marta Raszkiewicz 417 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 04:09:03

58 Anna Pietkiewicz 68 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 04:09:04

59 Katarzyna PAKULSKA 742 ADALIGHT-AREALAMP   04:10:16

60 Robert Czarnowski 651 LOTTO Bike Team Olsztyn 04:17:49

61 Małgorzata Jakubowska 514 Akademia Kolarstwa Olsztyn 04:43:00

62 Wojciech Damięcki 476 STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 04:44:57

Kategorie

EK2

1 Katarzyna PAKULSKA 742 ADALIGHT-AREALAMP   04:10:16

2 Małgorzata KRAWCZYK 702 NIEZRZESZONA 00:00:00

EK3

1 Ewelina Bojdzińska 446 Velcredo 03:56:17

2 Marta Raszkiewicz 417 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 04:09:03

3 Anna Pietkiewicz 68 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 04:09:04

EK4

1 Anna Ostrowska 82 T4B BIKE TEAM   03:45:41

2 Marzena Janczarska 734 Cyclo Trener Team 03:46:47

3 Kinga Tomaszewska 712   04:00:02

EM1

1 Maksymilian Dawid 122 Cryospace Olsztyn 03:30:23

EM2

1 Jarosław Wołosiuk 70 Cryospace Olsztyn 03:08:12

2 Krzysztof Żebrowski 64 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 03:10:22

3 Paweł Grzyb 361 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 03:22:55

EM3

1 Michał Wróblewski 46 Szprycha Giżycko 03:05:19

2 Łukasz Łukaszewski 173   03:07:10

3 Krzysztof Kindrasz 33 Szprycha Giżycko 03:08:11

EM4

1 Daniel Pepla 5 Renault Team 03:16:53

2 Tomasz SKALSKI 7 Renault Team 03:16:53

3 Dariusz Tumaniec 641 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:21:51

EM5

1 Wiesław Kamiński 203 KK24h 03:32:48

2 Paweł Jędrzejewski 11 Renault Team 03:32:49

3 Sławomir Sokolnicki 250 T4B BIKE TEAM   03:43:20

EM6

1 Jan ZOZULIŃSKI 711 VOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM 03:24:50

2 Marek Krajewski 724 PATNET Team 03:45:05

3 Wiesław Kamiński 731 LOYALTY POINT RACING TEAM 03:46:48

EMJ

1 Edgaras Svegzda 471 Sprint-rowery.pl 03:19:22

2 Kacper Taraszkiewicz 654 MSR MRĄGOWO 03:46:10

Hobby

Open

1 Szymon Gryn 309 MTB EŁK- PROSTKI 01:36:40

2 Mateusz Rochowiak 346 Kross Staff Team 01:36:42

3 Jakub Budziński 362 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 01:36:49

4 Robert Janecki 12 Renault Team 01:37:03

5 Bartosz SAMUL 240 MSR MRĄGOWO 01:37:06

6 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl 01:37:26

7 Dariusz Aleksandrowicz 499 KK24h 01:38:49

8 Bartosz Samborski 444 Bliska Team 01:38:50

9 Rafał Molenda 296 Szprycha Giżycko 01:38:51

10 Szymon Kurdynowski 91 SPORT MASTER ROWERY 01:38:52

11 Wojciech Nowalski 274 Szprycha Giżycko 01:38:54

12 Dariusz Ziółkowski 365 Timbud Team 01:39:00

13 Arek Trzciński 149 Kross Staff Team 01:39:01

14 Tomasz Chabowski 508 Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:40:04

15 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:40:26

16 Mateusz Maleszka 20 Dachland Trek Team 01:41:12

17 Marcin Lipiński 28 OLIKOM TEAM 01:41:18

18 Łukasz Bokuniewicz 339 Auto-Rekin 01:41:56

19 Przemek Bronikowski 193 MCP Bike team 01:42:03

20 Mariusz Paszczyk 285 PT MAZURY Team Ełk 01:42:33

21 Artur Guzewicz 376 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:42:34

22 Marek Ejzemberg 145 Xtreme Sport Ostrołęka 01:42:35

23 Marcin Trykacz 59 TK Masters Giżycko 01:42:36

24 Marek Giak 456 LOTTO Bike Team Olsztyn 01:42:37

25 Wojciech Sowa 38 Szprycha Giżycko 01:42:38

26 Wojciech Kuszpa 211 KK24h 01:42:39

27 Robert Pierzchala 617 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:42:40

28 Maciej Korol 355   01:44:48

29 Sylwester Szymański 65 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 01:45:14

30 Karol Ołdakowski 123   01:45:27

31 Przemysław Kopko 462 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 01:45:29

32 Robert Żebrowski 308 MTB Ostróda Team 01:45:33

33 Maciej Gęsicki 99   01:46:44

34 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM 01:47:50

35 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo 01:47:54

36 Wojciech Wołosz 210 KK24h 01:47:59

37 Grzegorz Zaranko 440 OLIKOM TEAM 01:48:06

38 Zbigniew Kołatka 231   01:48:15

39 Jarosław Szabunia 647 OLIKOM TEAM 01:48:27

40 Adam Bazydło 29 OLIKOM TEAM 01:48:53

41 Bartosz Smoługa 221   01:50:02

42 Janusz Supiński 322 MTB EŁK- PROSTKI 01:50:30

43 Mariusz Tomaszkiewicz 381 Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:50:33

44 Paweł Sikora 119 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka 01:50:45

45 Marcin Kozioł 116 Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:50:55

46 Tomasz Damięcki 655   01:51:32

47 Łukasz Skrodzki 26 OLIKOM TEAM 01:51:37

48 Paweł Antoniak 24 OLIKOM TEAM 01:51:41

49 Michał Zaranko 441 OLIKOM TEAM 01:52:10

50 Tomasz Modzolewski 62 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 01:53:14

51 Witold Skwarski 317 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:53:17

52 Dariusz Gajdziński 320 MTB EŁK- PROSTKI 01:53:18

53 Andrzej Wielega 416 Michelin Team 01:53:23

54 Kamil Filipczak 129 Pasymskie Bractwo Sportowe 01:54:11

55 Mateusz Chmielewski 270 MTB EŁK- PROSTKI 01:54:15

56 Rafał Neumann 777 INTERCARS TEAM 01:54:16

57 Kamil Nikitiuk 677   01:54:49

58 Marcin Nowociński 104 Pasymskie Bractwo Sportowe 01:54:55

59 Kamil Jankowski 676 Nasielsk Baszta Team 01:56:02

60 Zenon Malinowski 192 KK24h 01:56:51

61 Ania Kołatka 228 Cryospace Olsztyn 01:57:17

62 Michał Rosiński 388   01:57:29

63 Grzegorz Kornacki 682   01:58:09

64 Marek Karczewski 213 KK24h 01:58:13

65 Andrzej Postój 524 Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:58:28

66 Andrzej Samborski 288 Bliska Team 01:58:39

67 Bartosz Bogucki 414 Michelin Team 01:58:59

68 Michał Rejzner 517 Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:59:23

69 Łukasz Nalewajk 301 wtw-poland.com 01:59:57

70 Paweł Martyniuk 390   02:01:09

71 Rafał Charucki 559 Bikeholik Team Ostrów Mazowiecka 02:01:20

72 Katarzyna Paszczyk 284 PT MAZURY Team Ełk 02:02:01

73 Iwona Zaniewska 329 Cryospace Olsztyn 02:02:02

74 Wojciech Buła 622 Meteoryt MTB Szczytno 02:02:12

75 Paweł Steffen 198 MTB Ostróda Team 02:04:44

76 Tymon Trzciński 488 Kross Staff Team 02:05:10

77 Tomasz Gutowski 526 Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:05:11

78 Bartosz Janiewicz 321 INTERCARS TEAM 02:05:23

79 Maciej Pogorzelski 303 wtw-poland.com 02:05:31

80 Przemysław Krajza 673   02:05:49

81 Michał Niegowski 215 KK24h 02:06:52

82 Robert Szymański 162   02:07:21

83 Małgorzata Głogowska 492 MSR MRĄGOWO 02:08:42

84 Maciej Sztrom 27 OLIKOM TEAM 02:09:27

85 Nikodem Lewakowski 493 MSR MRĄGOWO 02:10:44

86 Andrzej Gaweł 686   02:11:11

87 Jan Deptuła 191   02:11:12

88 Hadrian Gruszewski 219   02:11:14

89 Macej Judycki 625   02:12:58

90 Weronika Stapel 54 RANT BARTOSZYCE 02:13:21

91 Eugeniusz Loewnau 684   02:13:22

92 Tomasz Jerzok 489 Morsy Szczytno # Reset 02:16:00

93 Bartłomiej Charubin 640 OLIKOM TEAM 02:17:10

94 Azuolas Butautas 282 Sprint-rowery.pl 02:17:37

95 Małgorzata Turalska 509 Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:17:47

96 Piotr Pilczuk 458 MTB EŁK- PROSTKI 02:17:48

97 Justyna Wróblewska 665 AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM 02:18:53

98 Małgorzata Torzewska 664 AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM 02:19:50

99 Edward Kowalewski 30 OLIKOM TEAM 02:20:19

100 Mikołaj Gaca 681   02:20:31

101 Adam Chojnowski 663   02:20:49

102 Sławiomir Kusajda 233   02:22:11

103 Szymon Kuprian 358   02:22:14

104 Igor Kubacki 675   02:23:51

105 Karol Napiórkowski 474   02:29:35

106 Ireneusz Krajza 342 T4B BIKE TEAM   02:29:46

107 Marcin Szczesny 302 wtw-poland.com 02:30:03

108 Maria Kamińska 208 KK24h 02:30:05

109 Tomasz Raniszewski 181 Pasymskie Bractwo Sportowe 02:31:24

110 Krzysztof Wróbel 688   02:44:46

111 Józef Banaszewski 48   02:44:51

112 Mirosława Żebrowska 61 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 02:45:59

113 Katarzyna Wiszniewska 304 wtw-poland.com 02:46:21

114 Feliks Kaczanowski 667 OSP Krutyń   02:53:17

115 Jan Antochowski 241   02:54:07

116 Szymon Wróbel 685   02:54:12

117 Wiktor Kosowski 652   03:05:48

118 Piotr Wróbel 687   03:09:18

Kategorie

HKJ

1 Małgorzata Głogowska 492 MSR MRĄGOWO 02:08:42

HK1

1 Ania Kołatka 228 Cryospace Olsztyn 01:57:17

2 Weronika Stapel 54 RANT BARTOSZYCE 02:13:21

HK2

1 Justyna Wróblewska 665 AMSPORTS BYDGOSZCZ MTB TEAM 02:18:53

HK3

1 Katarzyna Wiszniewska 304 wtw-poland.com 02:46:21

HK4

1 Katarzyna Paszczyk 284 PT MAZURY Team Ełk 02:02:01

2 Iwona Zaniewska 329 Cryospace Olsztyn 02:02:02

3 Małgorzata Turalska 509 Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:17:47

HMJ

1 Jakub Budziński 362 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 01:36:49

2 Bartosz SAMUL 240 MSR MRĄGOWO 01:37:06

3 Kostas Kardelis 152 Sprint-rowery.pl 01:37:26

HM1

1 Szymon Gryn 309 MTB EŁK- PROSTKI 01:36:40

2 Maciej Gęsicki 99   01:46:44

3 Paweł Steffen 198 MTB Ostróda Team 02:04:44

HM2

1 Mateusz Rochowiak 346 Kross Staff Team 01:36:42

2 Adam Nowakowski 234 Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:40:26

3 Wojciech Kuszpa 211 KK24h 01:42:39

HM3

1 Bartosz Samborski 444 Bliska Team 01:38:50

2 Rafał Molenda 296 Szprycha Giżycko 01:38:51

3 Szymon Kurdynowski 91 SPORT MASTER ROWERY 01:38:52

HM4

1 Robert Janecki 12 Renault Team 01:37:03

2 Dariusz Aleksandrowicz 499 KK24h 01:38:49

3 Arek Trzciński 149 Kross Staff Team 01:39:01

HM5

1 Wojciech Sowa 38 Szprycha Giżycko 01:42:38

2 Sylwester Szymański 65 KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 01:45:14

3 Wiesław Zalewski 174 GRUPETTO Mrągowo 01:47:54

HM6

1 Zenon Gołębiowski 22 OLIKOM TEAM 01:47:50

2 Zenon Malinowski 192 KK24h 01:56:51

3 Andrzej Postój 524 Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:58:28

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn