Maratony Kresowe MTB Gołdap 2018 – W Krainie Łowców Przygód

Fot. Piotr Marchel (ilustracja)

W sobotę (6 października) w Gołdapi odbył się ostatni w tym sezonie etap Maratonów Kresowych MTB pod hasłem „W Krainie Łowców Przygód”. Startowała duża grupa zawodników z Warmii i Mazur, głównie z Prostek, Ełku, Kętrzyna, Giżycka, Mrągowa, Olecka i oczywiście gospodarze. Rywalizacja przebiegała na czterech dystansach.

W maratonie Krzysztof Kindrasz (Giżycko) zajął drugie miejsce w kat. M3 i dziesiąte w open. W półmaratonie frekwencja była największa. Tu najwyżej na dziesiątej pozycji w open został sklasyfikowany Tomasz Dudziński (Kętrzyn), drugi w M3. Drugą lokatę w kat. Junior wywalczył Szymon Gryn (Prostki), również drugi w M5 był Wiesław Grala (Mrągowo), a kategorie M6 wygrał Andrzej Piasecki (Mrągowo).

W wyścigu mini drugie miejsce w grupie dziewczynek do lat 10 zajęła Zofia Stepanik (Gołdap). W mikro najszybsza w open okazała się Wiktoria Bełbot (Giżycko), a trzecia była Laura Kozłowska (Gołdap)

Wyniki

Maraton

Mężczyźni

Open

1 Batek Dariusz 1881 M 1986 Zator Męźczyźni M2 02:26:45

2 Kucięba Karol 1890 M 1990 Będzin Męźczyźni M2 02:26:45

3 Pacevicius Sarunas 1 M 1991 Kowno Męźczyźni M2 02:27:54

........................

13 Kindrasz Krzysztof 1686 M 1981   Giżycko Męźczyźni M3 02:34:44

42 Gołaszewski Krzysztof 2055 M 1980   Ełk Męźczyźni M3   02:53:40

Kategorie

M3

2 Kindrasz Krzysztof 1686 M 1981   Giżycko Męźczyźni M3 02:34:44

9 Gołaszewski Krzysztof 2055 M 1980   Ełk Męźczyźni M3   02:53:40

43302825 1930417940594449 3436623021106790400 n

Półmaraton

Kobiety

Open

1 Kuszmider Magdalena 1265 K 1989 Legionowo Kobiety Sport 01:24:47

2 Kamińska Ewelina 816 K 1987 Białystok Kobiety Fit K3 01:25:44

3 Kertenyte Kornelija 1668 K 2001 Ziezmariai Kobiety Junior 01:30:06

............................

17 Torebko Barbara 943 K 1980   Olecko Kobiety Fit K3   01:47:44

25 Siemaszko Joanna 1812 K 1985   Bartoszyce Kobiety Fit K3   02:02:53

26 Morek Katarzyna 2181 K 1985   Gołdap Kobiety Fit K3 Dzieci Kukurydzy 02:10:10

Kategorie

FitK3

7 Torebko Barbara 943 K 1980 Olecko Kobiety Fit K3   01:47:44

10 Siemaszko Joanna 1812 K 1985   Bartoszyce Kobiety Fit K3   02:02:53

11 Morek Katarzyna 2181 K 1985   Gołdap Kobiety Fit K3 02:10:10

Mężczyźni

Open

1 Car Piotr 569 M 1991 Białystok Męźczyźni M2 01:14:29

2 Budziński Jakub 1854 M 2002 Suwałki Junior Młodszy 01:14:50

3 Pietrzycki Tomasz 1863 M 1978 Białystok Męźczyźni M4 01:14:55

..................

10 Dudziński Tomek 2039 M 1982   Kętrzyn Męźczyźni M3 01:17:52

29 Grala Wiesław 68 M 1961   Mrągowo Męźczyźni M5   01:21:01

30 Sobierajski Piotr 1790 M 1975   Bartoszyce Męźczyźni M4 01:21:05

31 Siemaszko Mateusz 1813 M 1987   Bartoszyce Męźczyźni M2 01:21:24

49 Gryn Szymon 381 M 2001   Prostki Junior   01:24:15

68 Filipkowski Dawid 2144 M 2002   Gołdap Junior Młodszy   01:26:37

74 Brochacki Lech 735 M 1961   Ełk Męźczyźni M5   01:27:32

78 Piasecki Andrzej 1507 M 1953   Mrągowo Męźczyźni M6   01:28:29

92 Budnik Sławomir 2112 M 1973   Gołdap Męźczyźni M4   01:29:47

97 Szurgot Sebastian 1831 M 1988 Olecko Męźczyźni M2 01:30:29

98 Maszkowski Robert 1766 M 1979 Ełk Męźczyźni M3 01:30:29

107 Wakuluk Piotr 1867 M 1977 Gołdap Męźczyźni M4 01:31:37

108 Rogala Dariusz 1969 M 1970 Gołdap Męźczyźni M4 01:31:47

109 Wittelieb Robert 1433 M 1973 Ełk Męźczyźni M4 01:32:06

119 Naruszewicz Mariusz 563 M 1979   Olecko Męźczyźni M3   01:33:21

131 Saniuk Sebastian 1989 M 1975   Gołdap Męźczyźni M4   01:35:39

144 Grela Wiesław 188 M 1952   Ełk Męźczyźni M6   01:37:36

151 Stepanik Marek 1464 M 1973   Gołdap Męźczyźni M4   01:38:33

156 Piotrowski Marcin 1825 M 1976   Olecko Męźczyźni M4   01:40:59

160 Nowiczenko Andrzej 2113 M 1974   Gołdap Męźczyźni M4   01:41:40

164 Torebko Sebastian 965 M 1999   Olecko Orlik   01:42:02

168 Walczak Marcin 1777 M 1985 Bartoszyce Męźczyźni M3 01:42:12

171 Wyrzykowski Arkadiusz 1940 M 1984 Ełk Męźczyźni M3 01:43:09

181 Lipiński Marcin 2104 M 1977 Gołdap Męźczyźni M4 01:45:55

186 Skrodzki Kacper 1656 M 2002 Gołdap Junior Młodszy 01:47:50

197 Kudosz Tadeusz 1348 M 1957 Gołdap Męźczyźni M6 01:51:17

209 Chomiczewski Jacek 2111 M 1970 Gołdap Męźczyźni M4 01:57:36

222 Lewandowski Jacek 1928 M 1988 Olecko Męźczyźni M2 02:06:19

Kategorie

Junior młodszy

13 Filipkowski Dawid 2144 M 2002   Gołdap Junior Młodszy   01:26:37

18 Skrodzki Kacper 1656 M 2002 Gołdap Junior Młodszy 01:47:50

Junior

2 Gryn Szymon 381 M 2001   Prostki Junior   01:24:15

Orlik

7 Torebko Sebastian 965 M 1999   Olecko Orlik   01:42:02

M2

5 Siemaszko Mateusz 1813 M 1987   Bartoszyce Męźczyźni M2 01:21:24

17 Szurgot Sebastian 1831 M 1988 Olecko Męźczyźni M2 01:30:29

28 Lewandowski Jacek 1928 M 1988 Olecko Męźczyźni M2 02:06:19

M3

2 Dudziński Tomek 2039 M 1982   Kętrzyn Męźczyźni M3 01:17:52

20 Maszkowski Robert 1766 M 1979 Ełk Męźczyźni M3 01:30:29

25 Naruszewicz Mariusz 563 M 1979   Olecko Męźczyźni M3   01:33:21

36 Walczak Marcin 1777 M 1985 Bartoszyce Męźczyźni M3 01:42:12

37 Wyrzykowski Arkadiusz 1940 M 1984 Ełk Męźczyźni M3 01:43:09

M4

7 Sobierajski Piotr 1790 M 1975   Bartoszyce Męźczyźni M4 01:21:05

16 Budnik Sławomir 2112 M 1973   Gołdap Męźczyźni M4   01:29:47

23 Wakuluk Piotr 1867 M 1977 Gołdap Męźczyźni M4 01:31:37

24 Rogala Dariusz 1969 M 1970 Gołdap Męźczyźni M4 01:31:47

25 Wittelieb Robert 1433 M 1973 Ełk Męźczyźni M4 01:32:06

30 Saniuk Sebastian 1989 M 1975   Gołdap Męźczyźni M4   01:35:39

37 Stepanik Marek 1464 M 1973   Gołdap Męźczyźni M4   01:38:33

39 Piotrowski Marcin 1825 M 1976   Olecko Męźczyźni M4   01:40:59

40 Nowiczenko Andrzej 2113 M 1974   Gołdap Męźczyźni M4   01:41:40

45 Lipiński Marcin 2104 M 1977 Gołdap Męźczyźni M4 01:45:55

50 Chomiczewski Jacek 2111 M 1970 Gołdap Męźczyźni M4 01:57:36

M5

2 Grala Wiesław 68 M 1961   Mrągowo Męźczyźni M5   01:21:01

6 Brochacki Lech 735 M 1961   Ełk Męźczyźni M5   01:27:32

M6

1 Piasecki Andrzej 1507 M 1953   Mrągowo Męźczyźni M6   01:28:29

6 Grela Wiesław 188 M 1952   Ełk Męźczyźni M6   01:37:36

8 Kudosz Tadeusz 1348 M 1957 Gołdap Męźczyźni M6 01:51:17

43247777 1930411300595113 647280446572331008 n

Mini

Kobiety

Open

1 Żynel Adrianna 517 K 2005 Białystok Młodziczka 00:23:55

2 Filipczuk Julia 219 K 2005 Ogrodniczki Młodziczka 00:25:25

3 Rowińska Zofia 105 K 2005 Szczebra Młodziczka 00:25:25

...............

10 Stepanik Zofia 1775 K 2008 Gołdap Dziewczynki do lat 10   00:30:17

14 Kateszczenko Maja 22 K 2009 Prostki Dziewczynki do lat 10   00:30:40

20 Stepanik Marta 1774 K 2004 Gołdap Młodziczka   00:32:31

Kategorie

Dziewczyni do lat 10

2 Stepanik Zofia 1775 K 2008 Gołdap Dziewczynki do lat 10   00:30:17

4 Kateszczenko Maja 22 K 2009 Prostki Dziewczynki do lat 10   00:30:40

Młodziczki

6 Stepanik Marta 1774 K 2004 Gołdap Młodziczka   00:32:31

Mężczyźni

Open

1 Malisz Filip 553 M 2005 Ogrodniczki Hobby 00:20:28

2 Lepesha Aliaksandr 1137 M 2006 Grodno Żak 00:20:29

3 Łazarczyk Aleks 522 M 2006 Ogrodniczki Żak 00:21:18

..............

18 Gutowski Kamil 166 M 2006 Prostki Żak 00:30:17

29 Kozłowski Oskar 1133 M 2008 Gołdap Chłopcy 9 - 10 lat 00:32:13

Kategorie

Żak

10 Gutowski Kamil 166 M 2006 Prostki Żak 00:30:17

Chłopcy 9-10 lat

8 Kozłowski Oskar 1133 M 2008 Gołdap Chłopcy 9 - 10 lat 00:32:13

43333392 1930422197260690 1893077951780487168 n

Mikro

Kobiety

Open

1 Bełbot Wiktoria 5154 K 2011 Giżycko Dziewczynki 7 lat   00:01:06

2 Kurlaviciute Rusne 5066 K 2013 Kowno Dziewczynki 5 lat S-Sportas 00:01:08

3 Kozłowska Laura 5041 K 2011 Gołdap Dziewczynki 7 lat Kolsport 00:01:10

...............

7 Bełbot Julia 5153 K 2015   Giżycko Dziewczynki do lat 4   00:01:36

Kategorie

Dziewczynki 4 lata

3 Bełbot Julia 5153 K 2015   Giżycko Dziewczynki do lat 4   00:01:36

Dziewczynki 7 lat

1 Bełbot Wiktoria 5154 K 2011 Giżycko Dziewczynki 7 lat   00:01:06

3 Kozłowska Laura 5041 K 2011 Gołdap Dziewczynki 7 lat Kolsport 00:01:10

Fot. Marek Kulikowski/maratony kresowe mtb

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn