Northtec MTB Zimą (1) Jabłonna-Chotomów 2019 – Jarosław Wołosiuk szybki na finiszu

Fot. Zbyszek Kowalski (ilustracja)

W Jabłonnej odbył się w niedziele (20 stycznia) pierwszy wyścig z trzech tworzących cykl Northtec MTB Zimą. Warunki były adekwatne do pory roku, a mimo to zjawiło się sporo uczestników, także reprezentanci Warmii i Mazur. Najdłuższy wyścig 1/2 Pro wygrał w pięknym stylu Jarosław Wolosiuk z Olsztyna wyprzedzając na finiszu o sekundę rywala z Bełchatowa. Piąty na mecie był Paweł Ciunel (Olsztyn)

W czołówce open znaleźli się jeszcze na ósmym miejscu Artur Korc (Olsztyn), a dziesiątkę zamknął Kamil Łopatek (Olsztyn) Na podium kategorii znaleźli się: Jarosław Wołosiuk (1), Artur Korc (2) i Paweł Ciunel (3)

W wyścigu Fit pań reprezentowała nad tylko Iwona Zaniewska (Olsztyn) –piąta w open i triumfatorka kategorii FK4. Wśród panów drugi w FMJ był Marian Opęchowski (Biskupiec), a w FM6 drugie miejsce zajął Sławomir Dłoniak (Bogdany), natomiast trzecie Janusz Supiński (Prostki). W Hobby trzecia w kat. HK3 była Maja Kataszczenko (Prostki).

Wyniki

1/2 Pro

Open

1 Wołosiuk Jarosław OLSZTYN Cryospace Olsztyn 01:43:21

2 Olejniczak Przemysław Kurnos Drugi LSKK Lityński Bełchatów 01:43:22

3 Stram Marek Dziekanów Leśny Retro Stork Team 01:43:28

4 Szafran Arkadiusz Zelów LSKK Lityński Bełchatów 01:43:28

5 Ciunel Paweł Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:45:02

6 Baranek Paweł Kobyłka Velomania.cc 01:45:28

.................................................

8 Korc Artur Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:47:57

10 Łopatek Kamil Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:49:32

26 Krom Wojciech Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:53:49

32 Piotrowski Tomasz Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:56:42

37 Zięba Bartosz Nidzica Rant Bartoszyce 01:57:44

49 Skorobogaty Rafał Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:01:30

53 Domel Arkadiusz Olecko Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:04:57

Kategorie

MM1

4 Zięba Bartosz Nidzica Rant Bartoszyce 01:57:44

MM2

1 Wołosiuk Jarosław OLSZTYN Cryospace Olsztyn 01:43:21

3 Ciunel Paweł Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:45:02

7 Łopatek Kamil Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:49:32

9 Krom Wojciech Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:53:49

14 Domel Arkadiusz Olecko Akademia Kolarstwa Olsztyn 02:04:57

MM3

19 Skorobogaty Rafał Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:01:30

MM4

2 Korc Artur Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:47:57

8 Piotrowski Tomasz Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:56:42

Fit

Kobiety Open

1 Kapłon Aleksandra FK1 Warszawa Go Sport Team 01:15:52

2 Krzyczkowska Malwina FKJ Warszawa Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 01:16:17

3 Lach Aleksandra FK0 Wołomin RAFAKO Orbea MTB Team 01:21:14

4 Rusek Marta FK0 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 01:22:05

5 Zaniewska Iwona FK4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:23:06

6 Zakharchenko Elena FK2   01:23:50

Kategoria

FK4

1 Zaniewska Iwona FK4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:23:06

Mężczyźni open

1 Gierczak Przemysław FM3 Opoczno Hurom Sławno Accent 00:59:21

2 Nabiałek Michał FM2 Częstochowa Częstochowa 01:00:03

3 Pietrzycki Tomasz FM3 Białystok PIE3CKI TEAM 01:00:47

4 Panglisz Konrad FM0 Białystok PIE3CKI TEAM 01:01:04

5 Zalewski Robert FM3 Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team 01:01:51

6 Pięta Paweł FM2 Zabrze RAFAKO ORBEA MTB TEAM MIX 01:02:58

................

12 Sobierajski Piotr FM3 Bartoszyce wtw-poland.com 01:04:09

44 Opęchowski Marian FMJ Biskupiec MSR Mrągowo 01:10:45

53 Dłoniak Sławomir FM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 01:12:05

55 Poczopko Andrzej FM3 Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:12:51

68 Supiński Janusz FM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:15:40

80 Skwarski Witold FM6 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:17:06

100 Dąbkowski Dariusz FM4 Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 01:22:35

101 Kuprian Szymon FM2 Olsztyn 01:22:35

126 Gutowski Kamil FMJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:31:35

Kategorie

FMJ

2 Opęchowski Marian FMJ Biskupiec MSR Mrągowo 01:10:45

6 Gutowski Kamil FMJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:31:35

FM2

21 Kuprian Szymon FM2 Olsztyn 01:22:35

FM3

5 Sobierajski Piotr FM3 Bartoszyce wtw-poland.com 01:04:09

25 Poczopko Andrzej FM3 Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:12:51

FM4

9 Dąbkowski Dariusz FM4 Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 01:22:35

FM6

2 Dłoniak Sławomir FM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 01:12:05

3 Supiński Janusz FM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:15:40

6 Skwarski Witold FM6 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:17:06

Hobby

Kobiety Open

1 Walęcka Anna HK4 Ząbki WKK 00:17:02

2 Józkowicz Maja HK4 Gdynia Diversey Team Zbąszynek 00:17:17

3 Jankowska Zuzanna HK3 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:19:52

4 Wysocka Amelia HK3 PRUSZKÓW Warszawski Klub Kolarski 00:20:43

5 Kowalik Natalia HK4 Warszawa Alltop STAG Team 00:21:28

6 Kataszczenko Maja HK3 MTB EŁK PROSTKI 00:21:33

Kategorie

HK3

3 Kataszczenko Maja HK3 MTB EŁK PROSTKI 00:21:33

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn