Northtec MTB Zimą (3) Długosioło 2019 – Rewanż Artura Korca w dobrym stylu

Fot.centrum rowerowe olsztyn facebook (ilustracja)

Trzeci i ostatni etap tegorocznego cyklu Northtec MTB Zimą odbył się w niedzielę (24 lutego) i zakończył się pełnym sukcesem kolarzy z Warmii i Mazur. Na głównym dystansie 1/2 Pro w czwórce znalazło się ich trzech. Wygrał Artur Korc (Olsztyn), trzeci na finiszu był Patryk Piasecki (Mrągowo), a tuż za podium znalazł się Jarosław Wołosiuk (Olsztyn).

Na tym samym dystansie wśród pań odważyły się wystartować dwie zawodniczki i właśnie druga była Marta Raszkiewicz Olsztyn) taki sam wynik w open w hobby osiągnęła Nina Szulińska (Prostki), także druga w HK3.

Oprócz niej w czołowych trójkach kategorii znaleźli się: w MM2: drugi Patryk Piasecki, trzeci Jarosław Wołosiuk, w MM3 trzeci Andrzej Poczopko (Olsztyn), w MM4 pierwszy Artur Korc, w FMJ drugi Marian Opęchowski (Biskupic), w FM0 trzeci Szymon Gryn (Prostki) w FM6: pierwszy Sławomir Dłoniak (Bogdany), drugi Janusz Supiński (Prostki)

Wyniki

1/2 Pro

Kobiety

1 Żyżyńska-Galeńska Krystyna Warszawa 01:51:00

2 Raszkiewicz Marta Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:57:33

Mężczyźni

Open

1 Korc Artur Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:29:40

2 Góralewski Łukasz WYSZKóW CATENA WYSZKÓW 01:29:41

3 Piasecki Patryk Mrągowo Piasecki Concept 01:29:41

4 Wołosiuk Jarosław OLSZTYN Cryospace Olsztyn 01:29:41

5 Nabiałek Michał Częstochowa Częstochowa 01:29:42

6 Kuszmider Kamil Płońsk CATENA WYSZKÓW 01:29:43

...............................................

9 Ciunel Paweł Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:29:46

13 Poczopko Andrzej Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:31:18

20 Łopatek Kamil Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:34:16

26 Kruba Emil Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 01:35:59

30 Piotrowski Tomasz Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:36:35

34 Tumaniec Dariusz Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:37:24

39 Krom Wojciech Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:38:11

40 Wawrzyniak Sławomir Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:39:09

43 Domel Arkadiusz Olecko Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:39:47

48 Zieliński Krzysztof Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 01:40:31

61 Skorobogaty Rafał Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:47:02

62 Wierzbicki Andrzej Radom 01:47:39

67 Kułakowski Tomasz Olsztyn Cisowianka 01:50:18

79 Skwarski Witold Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:57:50

Kategorie

MM2

2 Piasecki Patryk Mrągowo Piasecki Concept 01:29:41

3 Wołosiuk Jarosław OLSZTYN Cryospace Olsztyn 01:29:41

6 Ciunel Paweł Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:29:46

11 Łopatek Kamil Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:34:16

13 Krom Wojciech Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:38:11

15 Domel Arkadiusz Olecko Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:39:47

MM3

3 Poczopko Andrzej Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:31:18

8 Kruba Emil Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 01:35:59

20 Skorobogaty Rafał Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:47:02

21 Kułakowski Tomasz Olsztyn Cisowianka 01:50:18

MM4

1 Korc Artur Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:29:40

8 Piotrowski Tomasz Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:36:35

9 Tumaniec Dariusz Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:37:24

12 Zieliński Krzysztof Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 01:40:31

MM5

4 Wawrzyniak Sławomir Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:39:09

MM6

7 Skwarski Witold Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:57:50

Fit

Kobiety

Open

1 Lach Aleksandra FK0 Wołomin RAFAKO Orbea MTB Team 01:07:51

2 Wielgo Natalia FKJ Białki RKS Family Active Tłuszcz 01:08:57

3 Sobczuk Joanna FK2 Warszawa Wodociągi Warszawskie 01:11:37

4 Pilarska Róża FKJ Rypin cykliści rypin 01:11:40

5 Rząsowska Anna FK3 Osieck 01:12:18

6 Krzyczkowska Malwina FKJ Warszawa Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 01:12:29

.....................................

17 Zielińska Katarzyna FK2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:27:48

Kategorie

5 Zielińska Katarzyna FK2 Olsztyn Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:27:48

Mężczyźni

Open

1 Sawa Robert FM3 Turka PIE3CKI TEAM 00:55:25

2 Kozłowski Grzegorz FM1 Wiskitki 00:55:37

3 Panglisz Konrad FM0 Białystok PIE3CKI TEAM 00:55:43

4 Płoski Adam FM2 Ciechanów T4B Bike Team 00:55:43

5 Pietrzycki Tomasz FM3 Białystok PIE3CKI TEAM 00:55:50

6 Gumieniak Piotr FM2 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 00:56:05

....................

16 Gryn Szymon FM0 EŁK MTB EŁK PROSTKI 00:57:49

18 Zięba Bartosz FM0 Nidzica Rowerowy Lidzbark Racing Team 00:58:03

25 Sobierajski Piotr FM3 Bartoszyce wtw-poland.com 00:59:29

35 Trykacz Marcin FM3 Wilkasy Szprycha Giżycko 01:00:46

42 Dłoniak Sławomir FM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 01:02:07

43 Taraszkiewicz Kacper FM0 Mrągowo MSR Mrągowo 01:02:27

47 Opęchowski Marian FMJ Biskupiec MSR Mrągowo 01:02:40

60 Maszkowski Robert FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:04:50

62 Supiński Janusz FM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:04:58

91 Kuprian Szymon FM2 Olsztyn 01:10:52

102 Gutowski Kamil FMJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:12:03

120 Dąbkowski Dariusz FM4 Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 01:16:23

Kategorie

FMJ

2 Opęchowski Marian FMJ Biskupiec MSR Mrągowo 01:02:40

4 Gutowski Kamil FMJ Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:12:03

FM0

3 Gryn Szymon FM0 EŁK MTB EŁK PROSTKI 00:57:49

4 Zięba Bartosz FM0 Nidzica Rowerowy Lidzbark Racing Team 00:58:03

5 Taraszkiewicz Kacper FM0 Mrągowo MSR Mrągowo 01:02:27

FM2

23 Kuprian Szymon FM2 Olsztyn 01:10:52

FM3

9 Sobierajski Piotr FM3 Bartoszyce wtw-poland.com 00:59:29

13 Trykacz Marcin FM3 Wilkasy Szprycha Giżycko 01:00:46

24 Maszkowski Robert FM3 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:04:50

FM4

14 Dąbkowski Dariusz FM4 Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 01:16:23

FM6

1 Dłoniak Sławomir FM6 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 01:02:07

2 Supiński Janusz FM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:04:58

Hobby

Kobiety

Open

1 Gajewska Aleksandra HK3 Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:17:10

2 Szulińska Nina HK3 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:17:11

3 Kowalik Natalia HK4 Warszawa Alltop STAG Team 00:17:53

4 Wysocka Amelia HK3 PRUSZKÓW Warszawski Klub Kolarski 00:17:54

5 Poluchowicz Oliwia HK3 Łęczyca Hurtap 00:17:59

6 Jankowska Zuzanna HK3 Radzymin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:18:00

Kategorie

HK3

2 Szulińska Nina HK3 Prostki MTB EŁK PROSTKI 00:17:11

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn