Cisowianka Mazovia Marathon MTB (1) Legionowo 2019 – Patryk Piasecki trzyma formę

Fot. Piasecki Concept facebook

W niedziele (7 kwietnia) nastąpiła tegoroczna inauguracja kolarskiego cyklu Cisowianka Mazovia Maratthon MTB. Do Legionowa zjechała grupa wytrawnych specjalistów z Warmii i Mazur, którzy od razu dali sygnał, że są wyjątkowo mocni. Najważniejszy wyścig Pro wygrał Patryk Piasecki (Mrągowo), który od kilku tygodni prezentuje wyśmienitą formę. Tuż za podium znalazł się Jarosław Wołosiuk (Olsztyn), a szósty był Damian Perkowski (Ełk)

W Mega druga na mecie była Anna Kołatka (Iława), a ósma Ewa Gabrylewicz (Ełk). Na tym samym dystansie wśród mężczyzn czwarte miejsce zajął Maksymilian Dawid (Olsztyn), a piąte Tomasz Piotrowski (Olsztyn)

W kategoriach kolarze Warmii i Mazur odnieśli aż osiem zwycięstw: w GM1 Damian Perkowski, w GM2 Patryk Piasecki, w GM3 Andrzej Poczopko (Olsztyn), w MK1 Anna Kołatka (Iława), w MM1 Maksymilian Dawid (Olsztyn), w MM4 Tomasz Piotrowski (Olsztyn) w MM7 Andrzej Piasecki (Mrągowo) i w FM7 Stanisław Brykała (Olsztyn). Na drugich miejscach uplasowali się: Anna Świderska (Ełk) w MK4, Mariusz Marchlewski (Lubawa) w MM1, Damian Tumaniec (Olsztyn) w MM4 i Wiesław Grela (Ełk) w MM7. Trzecie lokaty zajęli: Krzysztof Kindysz (Giżycko) w GM3, Ewa Gabrylewicz (Ełk) w MK4, Sławomir Olszewski (Ełk) w MM6

Wyniki

Kategoria Pro

Mężczyźni Open

1 Piasecki Patryk GM2 Mrągowo Piasecki Concept   02:08:47

2 Kuszmider Kamil GM2 Płońsk CATENA WYSZKÓW   02:09:01

3 Góralewski Łukasz GM2 WYSZKóW CATENA WYSZKÓW   02:12:50

4 Wołosiuk Jarosław GM2 OLSZTYN Cryospace Olsztyn   02:12:51

5 Borowicz Bartek GM2 Warszawa COZMOBIKE TEAM   02:14:50

6 Perkowski Damian GM1 PT Mazury Team Ełk   02:14:53

...................................

9 Poczopko Andrzej GM3 Olsztyn Cryospace Olsztyn 02:15:37

13 Kindrasz Krzysztof GM3 Giżycko Szprycha Giżycko 02:16:30

16 Zalewski Pawel GM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 02:20:53

20 Łopatek Kamil GM2 Olsztyn Cryospace Olsztyn 02:22:27

25 Kruba Emil GM3 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 02:24:15

26 Wiszniewski Mateusz GM3 Mrągowo wtw-poland.com 02:25:37

52 Gabrylewicz Kazimierz GM5 Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:38:14

57 Kulik Ryszard GM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 02:39:15

73 Kułakowski Tomasz GM3 Olsztyn Cisowianka 02:49:20

p90

1/2 Pro

Kobiety Open

1 Lutecka Małgorzata MK3 Łódź IFON KolarzKlub   01:36:38

2 Kołatka Anna MK1 Iława Cryospace Olsztyn 01:46:01

3 Ostrowska Anna MK4 Chorzele T4B team 01:47:26

4 Napióra Alicja MK3 Sokolniki Las Hurtap 01:48:58

5 Sobczuk Joanna MK2 Warszawa Wodociągi Warszawskie 01:50:26

6 Świderska Anna MK4 Ełk MTB TEAM EŁK 01:50:48

.................................................

8 Gabrylewicz Ewa MK4 EŁK MTB EŁK PROSTKI 01:52:27

11 Kruba Beata MK3 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 01:56:30

14 Sosnowska-Dłoniak Jolanta MK4 Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team   01:59:34

15 Paszczyk Katarzyna MK4 Elk PT Mazury Team Ełk 02:02:37

21 Poczopko Aurelia MK3 Olsztyn Cryospace Olsztyn 02:34:15

Mężczyźni Open

1 Płoski Adam MM2 Ciechanów T4B team 01:25:46

2 Hałas Jarosław MM2 PSZCZYNA 01:26:22

3 Pawlak Łukasz MM3 Łódź IFON KolarzKlub 01:26:54

4 Dawid Maksymilian MM1 Olsztyn Cryospace Olsztyn   01:26:57

5 Piotrowski Tomasz MM4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:26:58

6 Cichocki Rafał MM2 Sulejówek CRMS AUTO CZĘŚCI 01:27:04

...............................

14 Krom Wojciech MM2 Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:28:10

17 Tumaniec Dariusz MM4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:29:29

49 Piechowski Zdzisław MM3 Ełk PT Mazury Team Ełk 01:34:45

64 Paszczyk Mariusz MM4 Ełk PT Mazury Team Ełk 01:35:25

65 Olszewski Sławomir MM6 Ełk MTB TEAM EŁK 01:35:27

90 Piasecki Andrzej MM7 Mrągowo Piasecki Concept 01:39:05

103 Supiński Janusz MM6 Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:40:38

105 Kołatka Zbigniew MM5 IŁAWA 01:40:53

112 Zwaliński Tomasz MM2 Dąbrówno VALEANT MED CYCLING TEAM 01:41:39

118 Szczepański Artur MM3 Dorotowo Cryospace Olsztyn 01:42:39

122 Guzewicz Artur MM2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:43:04

126 Grela Wiesław MM7 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:43:09

127 Skwarski Witold MM6 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:43:10

133 Koziorowski Grzegorz MM1 Olsztynek Cryospace Olsztyn 01:44:07

135 Parzych Mariusz MM4 LIDZBARK WARMIŃSKI WAWA BIKE TEAM 01:44:32

145 Wielgat Michał MM2 Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:45:59

163 Kalinowski Grzegorz MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 01:47:31

166 Wawrzyn Wojciech MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 01:47:58

173 Szauer Rafał MM2 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:48:25

176 Zieliński Krzysztof MM4 Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 01:48:50

209 Sułkiewicz Marcin MM4 Olsztyn LIBRO Cycling Team 01:52:40

249 Dąbkowski Dariusz MM4 Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 01:57:33

264 Kamiński Grzegorz MM3 Olsztyn 02:00:44

268 Milewski Jacek MM4 KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 02:00:58

271 Gurzyński Dariusz MM4 Szczytno Bel Polska MTB Chorzele 02:01:16

314 Kowalski Mariusz MM3 Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie 02:28:09

p91

Fit

Kobiety Open

1 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO Sport Scrapper Team 01:04:11

2 Wachnik Bożena FK5 Otwock SuperDrob Bike Team 01:05:40

3 Płońska Aneta FK3 SEROCK Alltop STAG Team 01:05:40

4 Wielgo Natalia FKM Białki RKS Family Active Tłuszcz 01:06:41

5 Kozanecka Marta FK3 Uniejów Dell Team 01:06:51

6 Prejs Justyna FK3 Celestynów TS Meran-Otwock 01:07:55

...........................

23 Tumaniec Joanna FK4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:14:28

Mężczyźni Open

1 Brąszkowski Damian FM2 Grudziadz ZADROGA RACING TEAM 00:52:56

2 Tarasiński Jarosław FM6 Skarżysko-Kamienna power of science 00:52:57

3 Kuliński Paweł FM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 00:52:58

4 Pociask Maciej FM0 Nowa Wieś WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 00:52:59

5 Perzanowski Artur FM3 Pruszkow ABSOLUTE BIKES TEAM 00:52:59

6 Pogorzelski Zdzisław FM4 Warszawa KOMOBIKE SCOTT 00:53:00

...............................

20 Sieński Krzysztof FM2 Działdowo Kolarski Klub Sportowy -`MASTERS BRODNICA-` 00:56:48

25 Olewnik Piotr FM3 ELBLĄG SZYBKIE KLAPKI KUBOTA ELBLĄG 00:57:44

28 Brykała Stanisław FM7 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 00:58:17

32 Kapuściński Krzysztof FM3 Olsztyn Amatorzy Kwaśnych Jabłek Warmia Mazury MTB TEAM 00:59:01

34 Nalewajk łukasz FM2 Mrągowo wtw-poland.com 00:59:10

37 Bednarek Paweł FM2 Warszawa - Mrągowo 00:59:25

86 Maykowski Tadeusz FM7 Morąg 01:04:29

107 Gaweł Andrzej FM6 Olsztyn 01:06:18

108 Podliński Sebastian FM2 LUBAWA LKK Ziemia Lubawska 01:06:19

144 Loewnau Eugeniusz FM5 Olsztyn 01:10:58

Hobby

Mężczyźni Open

1 Gregorowicz Maciej HM3 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:15:08

2 Zelcer Bartosz HM3 Czaplinek 00:15:30

3 Gasek Bernard HM4 otwock Warszawski Klub Kolarski 00:15:32

........................

48 Kruba Maciej HM2 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 00:23:25

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn