Cisowianka Mazovia MTB Marathon (2) Mława 2019 –Solowy atak Jarosława Wołosiuka

Fot. zamana group

W niedzielę (14 kwietnia) w Mławie odbyła się druga w tym sezonie impreza z cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Tym razem główną postacią był zawodnik Cryospace Olsztyn Jarosław Wołosiuk, który wygrał wyścig Pro z przewagą prawie 2 minut nad Kacprem Cacko z Warszawy. W szóstce przyjechali jeszcze Andrzej Poczopko (Olsztyn) – 5 miejsce i Damian Perkowski (Ełk) – 6 miejsce.

W 1/2 Pro trzecia na mecie była Anna Kołatka (Iława), natomiast wśród mężczyzn piąty Maksymilian Dawid (Olsztyn), a szósty Marcin Marchlewski (Lubawa). W kategoriach reprezentanci Warmii i Mazur odnieśli aż osiem zwycięstw. Na najwyższym stopniu podium stanęli: w GM1 Damian Perkowski,w GM2 Jarosław Wołosiuk, w GM3 Andrzej Poczopko, w MK1 Anna Kołatka (Iława), w MM4: Tomasz Piotrowski (Olsztyn), w MM6 Sławomir Dłoniak (Bogdany), w MM7 Andrzej Piasecki (Mrągowo) i w FM7 Stanisław Brykała (Olsztyn).

Na drugich miejscach uplasowali się: Kazimierz Gabrylewicz (Ełk) w GM5, w MM1 Maksymilian Dawid , w MM6 Sławomir Olszewski (Ełk), a na trzecich: Katarzyna Paszczyk (Ełk) w MK4, Marcin Marchlewski w MM1, Dariusz Tumaniec (Olsztyn) w MM4, Janusz Supiński (Prostki) w MM6 i Andrzej Gaweł (Olsztyn) w FM6

Wyniki

Pro

Mężczyźni Open

1 Wołosiuk Jarosław OLSZTYN Cryospace Olsztyn 01:59:58

2 Cacko Kacper Warszawa COZMOBIKE TEAM 02:01:54

3 Borowicz Bartek Warszawa COZMOBIKE TEAM 02:01:55

4 Grędziński Bartosz Mława Kross Staff Team 02:02:48

5 Poczopko Andrzej Olsztyn Cryospace Olsztyn 02:03:49

6 Perkowski Damian   PT Mazury Team Ełk 02:04:57

...........................

12 Zalewski Pawel Ełk PT Mazury Team Ełk 02:13:45

16 Kruba Emil Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 02:16:54

40 Gabrylewicz Kazimierz Ełk MTB EŁK PROSTKI 02:28:11

44 Kulik Ryszard Ełk PT Mazury Team Ełk 02:29:55

48 Krygielski Krzysztof Wójtowo Cryospace Olsztyn 02:32:53

56970889 2226779260702245 7329057959126761472 n

1/2 Pro

Kobiety Open

1 Ostrowska Anna Chorzele T4B team 01:44:07

2 Kuszmider Magdalena Legionowo IFON KolarzKlub 01:47:53

3 Kołatka Anna Iława Cryospace Olsztyn 01:50:56

4 Kosko Magdalena Ząbki MCP Bike Team 01:52:40

5 Kubiak Ewa   Loyalty Point Racing Team 01:56:28

6 Sobczuk Joanna Warszawa Wodociągi Warszawskie 01:56:38

..................

12 Paszczyk Katarzyna Elk PT Mazury Team Ełk 02:08:09

14 Sosnowska-Dłoniak Jolanta Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 02:14:09

17 Poczopko Aurelia Olsztyn Cryospace Olsztyn 02:45:35

56927281 2226781640702007 7562941786209910784 n

Mężczyźni Open

1 Baranek Paweł Kobyłka AirBike.pl Team 01:25:03

2 Giziński Łukasz Zielonka Szukam drużyny 01:27:54

3 Płoski Adam Ciechanów T4B team 01:27:55

4 Rumsicki Karol Otwock SuperDrob Bike Team 01:29:32

5 Dawid Maksymilian Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:30:04

6 Marchlewski Marcin Lubawa KOMOBIKE SCOTT 01:30:05

.........................

11 Piotrowski Tomasz Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:31:52

14 Krom Wojciech Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:32:10

20 Tumaniec Dariusz Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:34:10

25 Kowalczyk Wojciech Susz KOMOBIKE SCOTT 01:35:19

33 Zieliński Krzysztof Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 01:38:12

43 Dłoniak Sławomir Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 01:41:16

46 Olszewski Sławomir Ełk PT Mazury Team Ełk 01:41:20

48 Piasecki Andrzej Mrągowo Piasecki Concept 01:41:21

57 Paszczyk Mariusz Ełk PT Mazury Team Ełk 01:43:36

71 Szczepański Artur Dorotowo Cryospace Olsztyn 01:45:45

73 Zwaliński Tomasz Dąbrówno VALEANT MED CYCLING TEAM 01:46:13

74 Kułakowski Tomasz Olsztyn Cisowianka 01:46:21

76 Koziorowski Grzegorz Olsztynek Cryospace Olsztyn 01:46:35

78 Wielgat Michał Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:46:45

82 Żywółko Jarosław Olsztyn Cisowianka 01:47:07

83 Parzych Mariusz LIDZBARK WARMIŃSKI WAWA BIKE TEAM 01:47:12

87 Zduńczyk Dariusz Słupy PZU Sport Team 01:48:37

88 Supiński Janusz Prostki MTB EŁK PROSTKI 01:48:43

89 Guzewicz Artur Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:49:05

90 Skwarski Witold Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:49:05

108 Kołatka Zbigniew IŁAWA 01:52:16

113 Szauer Rafał Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:53:25

118 Wawrzyn Wojciech Olsztyn LIBRO Cycling Team 01.54:36

125 Klech Jerzy Olsztyn 01:55:46

136 Maluchnik Jarosław Działdowo LC MTB TEAM 01:58:44

145 Romanow Marcin Olsztyn Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:01:52

146 Sułkiewicz Marcin Olsztyn LIBRO Cycling Team 02:02:39

151 Dąbkowski Dariusz Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 02:03:43

155 Milewski Jacek KIEŹLINY LIBRO Cycling Team 02:06:34

157 Rostkowski Marcin DZIAŁDOWO haftomaniak.pl 02:07:30

163 Górnik Mirosław Kozłowo 02:12:49

165 Niesiobędzki Grzegorz Lubawa LKK Ziemia Lubawska 02:14:16

57057889 2226780254035479 5210830292612284416 n

Fit

Kobiety Open

1 Płońska Aneta FK3 SEROCK Alltop STAG Team 00:59:29

2 Wielgo Natalia FKM Białki RKS Family Active Tłuszcz 00:59:34

3 Dykalska Martyna FK0 Rypin cykliści rypin 00:59:35

4 Czajkowska Joanna FK3 Warszawa GO Sport Scrapper Team 01:01:16

5 Gajewska Julia FKM Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 01:01:17

6 Wachnik Bożena FK5 Otwock SuperDrob Bike Team 01:01:36

................

19 Tumaniec Joanna FK4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:07:31

30 Wiśniewska Justyna FK2 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:17:57

57015732 2226779070702264 8237512016894361600 n

Mężczyźni open

1 Kuliński Paweł FM2 Toruń GROMADA WŁÓCZĘGÓW-28TDH Toruńska Drużyna Harcerzy 00:46:31

2 Siemiaszko Dariusz FM3 Warszawa Dobry Kurs 00:46:56

3 Sielski Michał FM3 Grudziądz ZADROGA RACING TEAM 00:46:57

4 Brąszkowski Damian FM2 Grudziadz ZADROGA RACING TEAM 00:47:03

5 Przyłuski Karol FM2 KWIDZYN AKJ KWIDZYN 00:47:24

6 Kozakowski Tomasz FM3 Kwidzyn OMIDA CYCLO TEAM 00:48:44

......................

15 Brykała Stanisław FM7 Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 00:50:07

35 Rudowski Kacper FM0 Lubawa LKK Ziemia Lubawska 00:53:51

53 Loewnau Eugeniusz FM5 Olsztyn 00:58:10

59 Gaweł Andrzej FM6 Olsztyn 00:58:54

64 Podliński Sebastian FM2 LUBAWA LKK Ziemia Lubawska 00:59:26

72 Karczewski Sławomir FM5 Działdowo 01:00:50

96 Kowalski Mariusz FM3 Olsztyn Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie 01:08:11

106 Paprzycki Dariusz FM6 Olsztyn Cross 01:15:53

Hobby

Mężczyźni Open

1 Zelcer Bartosz HM3 Czaplinek 00:20:17

2 Wyszomierski Adam HM4 Warszawa Warszawski Klub Kolarski 00:20:29

3 Żytowiecki Jacek HM3 Wieliszew Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:20:57

4 Zalewski Szymon HM3 Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team 00:21:39

5 Kaszewski Dawid HM3 Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:22:35

6 Berkan Damian HM3 Warszawa Bike Concept 00:25:11

..............

23 Kuprian Jan HM1 Olsztyn 00:41:15

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn