Milko Mazury MTB (1) Gałkowo 2019 – Szlak przetarty, zapowiada się mocny sezon

Fot. Mateusz Klimek/milko mazury mtb facebook

Wprawdzie cykl Milko Mazury MTB rozpoczął się 6 kwietnia eliminatorem w Gdańsku, ale prawdziwe ściganie po bezdrożach Mazur nastąpiło w niedziele (14 kwietnia) w Gałkowie. Etap pod hasłem „Wyścig Szlakiem Starowierców” przebiegał szlakami skraju Puszczy Piskiej i przyniósł duża porcję emocji, tym bardziej, że obsada imprezy była naprawdę doborowa.

Wyścig na najdłuższym dystansie Pro wygrał Artur Korc (Olsztyn) przed Litwinem Sarunasem Paveviusem, a trzeci był Kamil Kuszmider (Wyszków). W kategoriach tego dystansu zwyciężyli w: M2 Sarunas Pacevius, M3 Eduard Tomashevskiy (Litwa), M4 Artur Korc.

W wyścigu Expert triumfował Grzegorz Maleszka (Olsztyn), drugi był Michał Wróblewski (Giżycko), a trzeci Paweł Ciunel (Olsztyn). Rywalizację pań wygrała Silvija Paceviciene (Litwa). Triumfatorzy kategorii: K1 Kornelija Kertenite (Litwa), K2 Silvija Paceviciene, K3 Maria Raszkiewicz (Olsztyn), K4 Anna Świderska (Ełk), MJ: Jakub Budzński (Suwałki), M1 Edgaras Svegzda (Litwa), M2 Paweł Ciunel (Olsztyn), M3: Michał Wróblewski (Gizycko), M4 Grzegorz Maleszka (Olsztyn), M5: Antoni Wincza (Suwałki), M6 Kazimierz Mydło (Olsztyn)

W Hobby najlepszy okazał się Zenon Dobrzyn (Giżycko), drugie miejsce zajął Sylwester Szymański (Suwałki), a trzecie Zenon Gołębiowski (Pisz). Zwycięzcy kategorii: K3: Karolina Koszewiak (Warszawa), K4 Klaudia Danielska MJ: Marian Opęchowski (Mrągowo), M1: Bartosz Zieba (Lidzbark Warmiński), M2 Łukasz Perkowski (Ełk). M3 Łukasz Bokuniewicz (Ełk), M4 Marcin Trykacz (Giżycko), M5: Wojciech Sowa (Gizycko). M6: Zenon Dobrzyn (Giżycko).

Odbyły się tez tradycyjnie wyścigi z udziałem dzieci i młodzieży.

Wyniki

Pro

Open

1 Artur Korc Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:09:52

2 Sarunas Pacevius Sprint-rowery.pl 03:09:52

3 Kamil Kuszmider Catena Wyszków   03:09:52

4 Arkadiusz JUSIŃSKI Renault Team 03:11:45

5 Grzegorz Czetyrko Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:19:48

6 Eduard Tomashevskiy WEST MTBO TEAM 03:20:49

7 Krzysztof ŻEBROWSKI KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 03:27:53

8 Marcin Mróz MTB EŁK- PROSTKI 03:32:45

9 Rafał Lewandowski Bike-Sport Działdowo   04:46:39

ProM2

1 Sarunas Pacevius Sprint-rowery.pl 03:09:52

2 Kamil Kuszmider Catena Wyszków   03:09:52

3 Grzegorz Czetyrko Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:19:48

4 Krzysztof ŻEBROWSKI KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 03:27:53

ProM3

1 Eduard Tomashevskiy WEST MTBO TEAM 03:20:49

2 Rafał Lewandowski Bike-Sport Działdowo   04:46:39

ProM4

1 Artur Korc Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:09:52

2 Arkadiusz JUSIŃSKI Renault Team 03:11:45

3 Marcin Mróz MTB EŁK- PROSTKI 03:32:45

Expert

Open

1 Grzegorz Maleszka Renault Team 02:10:27

2 Michał Wróblewski Szprycha Giżycko 02:11:29

3 Paweł Ciunel Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:11:31

4 Łukasz Łukaszewski Szprycha Giżycko 02:11:34

5 Krzysztof Kindrasz Szprycha Giżycko 02:13:20

6 Edgaras Svegzda Sprint-rowery.pl 02:15:03

7 Piotr Bienenda Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:16:24

8 Silvija Paceviciene Sprint-rowery.pl 02:16:25

9 Jakub Budziński KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 02:16:26

10 Szymon Gryn MTB EŁK- PROSTKI 02:16:29

11 Marius Lazdauskas Sprint-rowery.pl 02:17:33

12 Tomasz SKALSKI Renault Team 02:18:32

13 Przemysław Michalczyk Renault Team 02:18:33

14 Tomek Dudziński CYKLON KĘTRZYN 02:24:50

15 Arek Trzciński Kross Staff Team 02:28:01

16 Piotr Sobierajski wtw-poland.com 02:28:29

17 Arkadiusz Domel Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:29:21

18 Abdallah Ait Si Bayh Michelin Team 02:30:35

19 Krzysztof Gołaszewski MTB TEAM EŁK 02:30:56

20 Paweł Rawdanowicz MTB Ostróda Team 02:32:28

21 Karol Trzciński Kross Staff Team 02:32:43

22 Rafał Skorobogaty Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:33:26

23 Marcin Żuczkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:33:42

24 Krzysztof Dębski Michelin Team 02:35:34

25 Łukasz Łubiński EuropeGAS SsangYong TEAM 02:35:42

26 Bartłomiej Jakubowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:35:44

27 Aptem Naumov   02:36:12

28 Adam Bazydło OLIKOM TEAM 02:38:18

29 Antoni Wińcza KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 02:38:32

30 Kornelija Kertenite Sprint-rowery.pl 02:39:18

31 Wiesław Zalewski GRUPETTO Mrągowo 02:40:23

32 Błażej Glinko EuropeGAS SsangYong TEAM 02:42:08

33 Radek Leszczyński GRUPETTO Mrągowo 02:42:16

34 Kazimierz Mydło Michelin Team 02:44:05

35 Dawid Janus ZuzgaRacingTeam:P   02:45:21

36 Lech Brochacki MTB EŁK- PROSTKI 02:47:53

37 RadosŁaw Kusiek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:49:01

38 Robert Maszkowski MTB EŁK- PROSTKI 02:52:04

39 Arkadiusz Justynowicz   02:53:52

40 Marcin Gołdas GRZMOT Podlasia 02:58:30

41 Andrzej Wróblewski GRZMOT Podlasia 02:58:30

42 Marta Raszkiewicz Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:01:09

43 Michał Jurkowski   03:04:51

44 Anna Świderska MTB TEAM EŁK 03:13:10

45 Azuolas Butautas Sprint-rowery.pl 03:14:24

46 Bartosz Bogucki Michelin Team 03:16:00

47 Katarzyna Zielińska Akademia Kolarstwa Olsztyn 03:17:55

48 Tomasz Budzisz   03:46:46

49 Małgorzata Jakubowska Akademia Kolarstwa Olsztyn 03:49:38

EK1

1 Kornelija Kertenite Sprint-rowery.pl 02:39:18

EK2

1 Silvija Paceviciene 117 Sprint-rowery.pl 02:16:25 500

EK3

1 Marta Raszkiewicz Centrum Rowerowe Olsztyn Team 03:01:09

2 Katarzyna Zielińska Akademia Kolarstwa Olsztyn 03:17:55

EK4

1 Anna Świderska MTB TEAM EŁK 03:13:10

2 Małgorzata Jakubowska Akademia Kolarstwa Olsztyn 03:49:38

EMJ

1 Jakub Budziński KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 02:16:26

2 Marius Lazdauskas Sprint-rowery.pl 02:17:33

3 Aptem Naumov   02:36:12

4 Azuolas Butautas Sprint-rowery.pl 03:14:24

EM1

1 Edgaras Svegzda Sprint-rowery.pl 02:15:03

2 Szymon Gryn MTB EŁK- PROSTKI 02:16:29

3 Błażej Glinko EuropeGAS SsangYong TEAM 02:42:08

EM2

1 Paweł Ciunel Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:11:31

2 Abdallah Ait Si Bayh Michelin Team 02:30:35

3 Bartłomiej Jakubowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:35:44

EM3

1 Michał Wróblewski Szprycha Giżycko 02:11:29

2 Łukasz Łukaszewski Szprycha Giżycko 02:11:34

3 Krzysztof Kindrasz Szprycha Giżycko 02:13:20

4 Piotr Bienenda Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:16:24

5 Przemysław Michalczyk Renault Team 02:18:33

6 Tomek Dudziński CYKLON KĘTRZYN 02:24:50

7 Arkadiusz Domel Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:29:21

8 Krzysztof Gołaszewski MTB TEAM EŁK 02:30:56

9 Karol Trzciński Kross Staff Team 02:32:43

10 Rafał Skorobogaty Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:33:26

11 Krzysztof Dębski Michelin Team 02:35:34

12 Łukasz Łubiński EuropeGAS SsangYong TEAM 02:35:42

13 Radek Leszczyński GRUPETTO Mrągowo 02:42:16

14 Dawid Janus ZuzgaRacingTeam:P   02:45:21

15 Arkadiusz Justynowicz   02:53:52

16 Marcin Gołdas GRZMOT Podlasia 02:58:30

17 Bartosz Bogucki Michelin Team 03:16:00

EM4

1 Grzegorz Maleszka Renault Team 02:10:27

2 Tomasz SKALSKI Renault Team 02:18:32

3 Arek Trzciński Kross Staff Team 02:28:01

4 Piotr Sobierajski wtw-poland.com 02:28:29

5 Paweł Rawdanowicz MTB Ostróda Team 02:32:28

6 Marcin Żuczkowski Centrum Rowerowe Olsztyn Team 02:33:42

7 Adam Bazydło OLIKOM TEAM 02:38:18

8 RadosŁaw Kusiek STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 02:49:01

9 Robert Maszkowski MTB EŁK- PROSTKI 02:52:04

10 Andrzej Wróblewski GRZMOT Podlasia 02:58:30

11 Michał Jurkowski   03:04:51

12 Tomasz Budzisz   03:46:46

EM5

1 Antoni Wińcza KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 02:38:32

2 Wiesław Zalewski GRUPETTO Mrągowo 02:40:23

3 Lech Brochacki MTB EŁK- PROSTKI 02:47:53

EM6

1 Kazimierz Mydło Michelin Team 02:44:05

Hobby

Open

1 Bartosz Zięba ROWEROWY LIDZBARK RACING TEAM 01:07:24

2 Łukasz Perkowski Auto-Rekin 01:08:02

3 Paweł LENKIEWICZ 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 01:11:17

4 Marcin Trykacz Szprycha Giżycko 01:11:54

5 Zenon Dobrzyn Szprycha Giżycko 01:11:55

6 Łukasz Bokuniewicz Auto-Rekin 01:11:56

7 Przemek Bronikowski OLIKOM TEAM 01:11:57

8 Mateusz Siemaszko CTS 01:12:34

9 Marian Opęchowski MSR MRĄGOWO   01:13:24

10 Paweł Skórka   01:13:51

11 Rafał Molenda Szprycha Giżycko 01:13:53

12 Wojciech Nowalski Szprycha Giżycko 01:13:53

13 Robert Pierzchała Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:13:54

14 Adam Nowakowski Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team 01:15:37

15 Tadas Żilionis Sprint-rowery.pl 01:15:41

16 Wojciech Sowa Szprycha Giżycko 01:15:45

17 Mariusz Tomaszkiewicz Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:15:52

18 Sylwester Szymański KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 01:16:08

19 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM 01:16:17

20 Grzegorz Zaranko OLIKOM TEAM 01:16:25

21 Robert Żebrowski MTB Ostróda Team 01:17:21

22 Paweł Antoniak OLIKOM TEAM 01:17:33

23 Tomasz Damięcki   01:17:33

24 Łukasz Nalewajk wtw-poland.com 01:17:33

25 Kamil Nikitiuk   01:17:52

26 Marek Giak LOTTO Bike Team Olsztyn 01:18:50

27 Michał Zaranko OLIKOM TEAM 01:19:57

28 Karol Ołdakowski   01:20:09

29 Mariusz Olchowy LOTTO Bike Team Olsztyn 01:20:10

30 Michał Rejzner Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:20:11

31 Łukasz Skrodzki OLIKOM TEAM 01:20:37

32 Łukasz Gorbacz   01:20:52

33 Wojciech Tworkowski Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam 01:21:12

34 Wojciech Wojtczuk   01:21:18

35 Michał Mrowiec   01:21:20

36 Marcin Klemański LOTTO Bike Team Olsztyn 01:21:27

37 Bartosz Smoługa   01:21:44

38 Wojciech Buła Meteoryt MTB Szczytno 01:22:22

39 Oliwier Daszkiewicz SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO 01:24:19

40 Konrad Nakielski OSP Krutyń   01:24:25

41 Piotrek Szymański STRAŻ POŻARNA MRĄGOWO 01:25:38

42 Arkadiusz Wyrzykowski Szprycha Giżycko 01:25:39

43 Tolek Żurawski   01:25:40

44 Paweł Martyniuk Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:26:35

45 Bartłomiej Gołębiowski   01:26:46

46 Tomasz Gutowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:26:53

47 Tomasz Sternicki GRUPETTO Mrągowo 01:27:14

48 Maciej Judycki KRAMER S.A. 01:27:38

49 Arunas Pavlovas Velomanai Team 01:28:29

50 Arkadiusz Włodarczyk   01:28:41

51 Wojciech Wyszyński   01:28:50

52 Igor Kubacki   01:29:09

53 Paweł Bubienko MTB EŁK- PROSTKI 01:29:52

54 Daniel .muchopszczół Osiecki   01:30:10

55 Krzysztof Gąsiewski MTB EŁK- PROSTKI 01:30:15

56 Bartosz Weinert   01:30:57

57 Stanisław Bałdyga Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam 01:31:04

58 Łukasz Półkośnik Pie3cki Team 01:31:18

59 Grzegorz Kornacki 01:31:44

60 Grzegorz Rapczyński MTB EŁK- PROSTKI 01:31:54

61 Piotr Kulas OSP Krutyń   01:32:34

62 Karolina Kaszewiak   01:32:58

63 Michał Bogdański MTB Ełk 01:34:47

64 Katarzyna Pawłów Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:35:53

65 Henryk Dembiński LKK ZIEMIA LUBAWSKA 01:35:58

66 Piotr Pilczuk MTB EŁK- PROSTKI 01:36:49

67 Marek Janowski   01:37:01

68 Mariusz Gęsicki Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam 01:40:34

69 Jacek Zembrzuski KRAMER S.A. 01:40:59

70 Maciej Pogorzelski wtw-poland.com 01:43:53

71 Edward Kowalewski OLIKOM TEAM 01:44:13

72 Marcin Szczesny wtw-poland.com 01:45:26

73 Karol Napiórkowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:46:38

74 Paweł Król   01:50:36

75 Mirosław Milewski OLIKOM TEAM 01:52:27

76 Jan Deptuła KRAMER S.A. 01:54:42

77 Arkadiusz KuczyŃski   01:55:38

78 Bartosz Stępka   01:58:54

79 Małgorzata Zembrzuska KRAMER S.A. 02:00:09

80 Marcin Judycki KRAMER S.A. 02:01:45

81 Leszek Rumiński MTB Ostróda Team 02:05:00

82 Marek Szymański   02:09:21

83 Aleksander Potocki Potocki Gałkowo 02:10:51

84 Radosław Szepietowski   02:13:02

85 Feliks Kaczanowski OSP Krutyń   02:23:28

86 Urszula Judycka KRAMER S.A. 02:27:21

87 Klaudia Danielska   02:34:49

88 Dorota Sikorska Potocka Potocki Gałkowo 03:59:45

HK3

1 Karolina Kaszewiak   01:32:58

2 Katarzyna Pawłów Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:35:53

3 Małgorzata Zembrzuska KRAMER S.A. 02:00:09

4 Urszula Judycka KRAMER S.A. 02:27:21

HK4

1 Klaudia Danielska   02:34:49

2 Dorota Sikorska Potocka Potocki Gałkowo 03:59:45

HMJ

1 Marian Opęchowski MSR MRĄGOWO   01:13:24

2 Tadas Żilionis Sprint-rowery.pl 01:15:41

3 Oliwier Daszkiewicz SZKÓŁKA KOLARSKA GLOB- METAL MRĄGOWO 01:24:19

4 Igor Kubacki   01:29:09

HM1

1 Bartosz Zięba ROWEROWY LIDZBARK RACING TEAM 01:07:24

2 Michał Zaranko OLIKOM TEAM 01:19:57

HM2

1 Łukasz Perkowski Auto-Rekin 01:08:02

2 Paweł LENKIEWICZ 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 01:11:17

3 Kamil Nikitiuk   01:17:52

4 Wojciech Buła Meteoryt MTB Szczytno 01:22:22

HM3

1 Łukasz Bokuniewicz Auto-Rekin 01:11:56

2 Mateusz Siemaszko CTS 01:12:34

3 Paweł Skórka   01:13:51

4 Rafał Molenda Szprycha Giżycko 01:13:53

HM4

1 Marcin Trykacz Szprycha Giżycko 01:11:54

2 Przemek Bronikowski OLIKOM TEAM 01:11:57

3 Robert Pierzchała Centrum Rowerowe Olsztyn Team 01:13:54

4 Grzegorz Zaranko OLIKOM TEAM 01:16:25

HM5

1 Wojciech Sowa Szprycha Giżycko 01:15:45

2 Bartłomiej Gołębiowski   01:26:46

3 Arkadiusz Włodarczyk   01:28:41

4 Mariusz Gęsicki Szczytno MTB Trails - Rowerowy Sam 01:40:34

HM6

1 Zenon Dobrzyn Szprycha Giżycko 01:11:55

2 Sylwester Szymański KLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI 01:16:08

3 Zenon Gołębiowski OLIKOM TEAM 01:16:17

4 Tomasz Gutowski Akademia Kolarstwa Olsztyn 01:26:53

Fot. Anna Kajat

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn