Kolarski weekend w Napiwodzie (pełne wyniki) – Medale w regionie też się liczą

Fot. lkk warmia biskupiec facebook

Kolarze Warmii i Mazur weekend (13/14 lipca) spędzali w Napiwodzie i okolicach. Tu odbywał się II Międzynarodowy Wyścig, w ramach którego w sobotę w Łynie odbyła się jazda indywidualna na czas,a w niedziele w Napiwodzie wyścig ze startu wspólnego. Rywalizowano o medale Mistrzostw Województwa Warmińsko -Mazurskiego we wszystkich kategoriach wiekowych.

Medale rozdzielili między sobą przede wszystkim kolarze LKK Zakłady Mięsne Biskupiec i WMKS Olsztyn, pokazali się też zawodnicy MDUKS Przyjaźń Bartoszyce. Klasyfikacje drużynową wygrał WMKS.

Jazda indywidualna na czas

Kategoria żaczka

1. Kosińska Kinga MDUKS Przyjaźń Bartoszyce 00:06:22

2. Tabarkiewicz Michalina WMKS Olsztyn 00:07:05

3. Choromańska Zofia LKK ZM WARMIA Biskupiec 00:07:41

4. Kuciej Apolonia LKK ZM WARMIA Biskupiec 00:07:44

5. Kowalska Roksana MDUKS Przyjaźń Bartoszyce 00:07:48

Kategoria żak

1. Bućko Wojciech SK LKK WARMIA ZM Biskupiec 00:06:05

2.Ciechanowicz Jakub WMKS Olsztyn / Szkółka Kolarska Stawiguda 00:06:40

3. Kostkowski Joachim WMKS Olsztyn / Szkółka Kolarska Stawiguda 00:06:41

4. Kocięcki Dawid WMKS Olsztyn / Szkółka Kolarska Stawiguda 00:06:53

5. Dziadura Mikołaj SK LKK WARMIA ZM Biskupiec 00:06:56

6. Kaczyński Borys WMKS Olsztyn / Szkółka Kolarska Stawiguda 00:07:01

7. Korzeniewski Gracjan WMKS Olsztyn 00:07:04

8. Leleń Franciszek WMKS Olsztyn 00:07:07

9. Samsel Dawid WMKS Olsztyn 00:07:12

10. Kulesa Tymoteusz WMKS Olsztyn / Szkółka Kolarska Stawiguda 00:07:18

11. Haponik Szymon WMKS Olsztyn / Szkółka Kolarska Stawiguda 00:07:21

12. Hanas Filip WMKS Olsztyn / Szkółka Kolarska Stawiguda 00:07:30

13. Żróbek-Różański Kamil WMKS Olsztyn / Szkółka Kolarska Stawiguda 00:07:35

Kategoria młodziczka

1. Szczęsna Martyna WMKS Olsztyn 00:08:48

2. Drygalska Marcela WMKS Olsztyn 00:09:02

3. Rybkiewicz Kinga LKK ZM WARMIA Biskupiec 00:09:16

4. Sipko Urszula MDUKS Przyjaźń Bartoszyce 00:09:56

5. Daszkiewicz Oliwia MDUKS Przyjaźń Bartoszyce 00:10:08

Kategoria młodzik

1. Siemianowski Mikołaj WMKS Olsztyn 00:08:35

2. Bronakowski Adam WMKS Olsztyn 00:08:36

3. Goldan Kacper WMKS Olsztyn 00:09:14

4. Sobczak Maciej Wadecki Bike Academy Elbląg 00:09:22

5. Witek Michał WMKS Olsztyn 00:09:22

6. Jaczun Piotr WMKS Olsztyn 00:09:27

7. Kukielski Paweł WMKS Olsztyn 00:09:47

8. Królicki Michał LKK ZM WARMIA Biskupiec 00:09:48

9. Tabarkiewicz Maksymilian WMKS Olsztyn 00:09:50

10. Mendelski Kajetan WMKS Olsztyn 00:10:07

11. Redżepi Bartosz WMKS Olsztyn 00:10:37

12. Lachowicz Edmund WMKS Olsztyn 00:11:51

Kategoria Juniorka młodsza

1. Rybkiewicz Laura LKK ZM WARMIA Biskupiec 00:16:37

2. Szczepańska Wiktoria LKK ZM WARMIA Biskupiec 00:17:14

3. Szczepańska Nikola LKK ZM WARMIA Biskupiec 00:17:29

4. Prusińska Sara LKK ZM WARMIA Biskupiec 00:17:32

Kategoria junior młodszy

1. Żelazowski Michał WMKS Olsztyn 00:14:54

2. Więczkowski Paweł LKK ZM WARMIA Biskupiec 00:15:25

3. Bałdyga Dawid LKK ZM WARMIA Biskupiec 00:15:26

4. Wojciechowski Jerzy WMKS Olsztyn 00:15:32

5. Obidziński Franciszek WMKS Olsztyn 00:15:38

6. Gołębiowski Konrad LKK ZM WARMIA Biskupiec 00:15:56

7. Płoski Oliwier LKK ZM WARMIA Biskupiec 00:16:01

8. Komar Adam WMKS Olsztyn 00:16:34

9. Borkowski Bartłomiej WMKS Olsztyn 00:16:37

10. Wiśniewski Kacper WMKS Olsztyn 00:17:24

11. Maksymowicz Krzysztof LKK ZM WARMIA Biskupiec 00:18:38

Kategoria juniorka

1. Niedźwiecka Kamila WMKS Olsztyn 00:15:31

2. Mrówka Gabriela WMKS Olsztyn 00:16:58

Kategoria junior

1.Fiedorowicz Sebastian LKK ZM WARMIA Biskupiec 00:22:37

2.Chabowski Tomasz LKK ZM WARMIA Biskupiec 00:23:06

3.Gryn Szymon LKK ZM WARMIA Biskupiec 00:23:17

4.Lemański Hubert LKK ZM WARMIA Biskupiec 00:25:49

Kategoria elita

1.Suchocki Wojciech LKK ZM WARMIA Biskupiec 00:25:41

Kategoria Maters kobiety

1.Zielińska Anna 3Life Team 00:26:24

2.Chodyna Monika 3Life Team 00:26:33

Kategoria Masters mężczyźni

1.Nestorowicz Artur Cyklon Kętrzyn 00:22:32

2.Bronakowski Piotr WMKS Olsztyn 00:23:28

3.Chmiel Radomir Michelin Bloomnet Team 00:23:32

4.Tumaniec Dariusz CryoSpace Olsztyn 00:23:45

5.Żelazowski Sebastian Falcon 00:23:54

6.Borusiński Paweł Niezrzeszony 00:23:55

7.Trzeszczkowski Marek WMKS Olsztyn 00:24:09

8.Dudziński Tomasz Cyklon Kętrzyn 00:25:05

9.Więckowski Kamil Niezrzeszony 00:25:11

10.Borko Cezary Najmowicz Triathlon 00:25:13

11.Wieczorek Adam Niezrzeszony 00:25:26

12.Hawryssz Andrzej Cyklon Kętrzyn 00:25:41

13.Mikielski Witold Olsztyńskie Ustawki Szosowe 00:26:00

14.Kołodziejczyk Radosław Michelin Bloomnet Team 00:26:08

15.Romanow Marcin Centrum Rowerowe Olsztyn 00:26:19

16.Koziorowski Grzegorz CryoSpace Olsztyn 00:27:59

17.Biesiekierski Krzysztof Drużyna Wilka 00:28:11

18.Wróblewski Janusz MDUKS Przyjaźń Bartoszyce 00:28:26

Wyścig ze startu wspólnego

Kategoria żaczka

1.Kosińska Kinga MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

2.Tabarkiewicz Michalina WMKS Olsztyn

3.Kowalska Roksana MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

4.Choromańska Zofia LKK ZM WARMIA Biskupiec

5.Kuciej Apolonia LKK ZM WARMIA Biskupiec

Kategoria żak

1.Bućko Wojciech SK LKK WARMIA ZM Biskupiec

2.Kostkowski Joachim WMKS Olsztyn / Szkółka Kolarska Stawiguda

3.Ciechanowicz Jakub WMKS Olsztyn / Szkółka Kolarska Stawiguda

4.Friedrich Michał WMKS Olsztyn

5.Kocięcki Dawid WMKS Olsztyn / Szkółka Kolarska Stawiguda

6.Dziadura Mikołaj SK LKK WARMIA ZM Biskupiec

7.Kulesa Tymoteusz WMKS Olsztyn / Szkółka Kolarska Stawiguda

8.Kaczyński Borys WMKS Olsztyn / Szkółka Kolarska Stawiguda

9. Korzeniewski Gracjan WMKS Olsztyn

10. Hanas Filip WMKS Olsztyn / Szkółka Kolarska Stawiguda

11.Żróbek-Różański Kamil WMKS Olsztyn / Szkółka Kolarska Stawiguda

12. Zanielski Adam WMKS Olsztyn

Kategoria młodziczka

1.Szczęsna Martyna WMKS Olsztyn

2.Drygalska MarcelaWMKS Olsztyn

3.Daszkiewicz Oliwia MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

4.Sipko Urszula MDUKS Przyjaźń Bartoszyce

5.Rybkiewicz Kinga LKK ZM WARMIA Biskupiec

Kategoria młodzik

1.Bronakowski Adam WMKS Olsztyn

2.Siemianowski Mikołaj WMKS Olsztyn

3.Królicki Michał LKK ZM WARMIA Biskupiec

4.Sobczak Maciej Wadecki Bike Academy Elbląg

5.Tabarkiewicz Maksymilian WMKS Olsztyn

6.Goldan Kacper WMKS Olsztyn

7.Jaczun Piotr WMKS Olsztyn

8.Redżepi Bartosz WMKS Olsztyn

9.Witek Michał WMKS Olsztyn

10.Kukielski Paweł WMKS Olsztyn

11.Lachowicz Edmund WMKS Olsztyn

Kategoria juniorka młodsza

1.Szczepańska Nikola LKK ZM WARMIA Biskupiec

2.Rybkiewicz Laura LKK ZM WARMIA Biskupiec

3.Prusińska Sara LKK ZM WARMIA Biskupiec

4. Szczepańska Wiktoria LKK ZM WARMIA Biskupiec

Kategoria junior młodszy

1.Więczkowski Paweł LKK ZM WARMIA Biskupiec

2.Żelazowski Michał WMKS Olsztyn

3.Obidziński Franciszek WMKS Olsztyn

4.Bałdyga Dawid LKK ZM WARMIA Biskupiec

5.Płoski Oliwier LKK ZM WARMIA Biskupiec

6.Borkowski Bartłomiej WMKS Olsztyn

7.Wojciechowski Jerzy WMKS Olsztyn

8.Gołębiowski Konrad LKK ZM WARMIA Biskupiec

9.Komar Adam WMKS Olsztyn

10.Maksymowicz Krzysztof LKK ZM WARMIA Biskupiec

11.Wiśniewski Kacper WMKS Olsztyn

Kategoria junior

1.Gryn Szymon LKK ZM WARMIA Biskupiec

2. Lemański Hubert LKK ZM WARMIA Biskupiec

3. Fiedorowicz Sebastian LKK ZM WARMIA Biskupiec

4. Chabowski Tomasz LKK ZM WARMIA Biskupiec

Kategoria elita

1 Noceń Adam WMKS Olsztyn

2. Mańk Józef WMKS Olsztyn

3. Suchocki Wojciech LKK ZM WARMIA Biskupiec

Kategoria masters

1. Chmiel Radomir Michelin Bloomnet Team

2.Nestorowicz Artur Cyklon Kętrzyn

3.Trzeszczkowski Marek WMKS Olsztyn

4.Więckowski Kamil Niezrzeszony

5.Dudziński Tomasz Cyklon Kętrzyn

6. Tumaniec Dariusz CryoSpace Olsztyn

7. Hawrysz Andrzej Cyklon Kętrzyn

8. Roman Piotr Niezrzeszony

9. Czajka Dariusz Niezrzeszony

10. Pianka Jan Niezrzeszony

Fot. lkk warmia biskupiec facebook

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn