Cisowianka Mazovia MTB Marathon Zarzeczewo 2019 – Marcin Marchlewski pierwszy w 1/2 Pro

Fot. Tomasz Ferenc (ilustracja)

W niedzielę (8 września) w miejscowości Zarzeczewo odbył się kolejny etap cyklu Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Impreza zbiegła się w czasie z podobnym wyścigiem w Olsztynie, co sprawiła, że część tradycyjnych uczestników Mazovii zdecydowało się na start w stolicy Warmii i Mazur. W Zarzeczewie trójka naszych kolarzy stanęła na podium w open. Marcin Marchlewski (Lubawa) wygrał rywalizacje w Fit.

Drugie miejsce w Pro wywalczył Damian Perkowski (Ełk/Prostki), również druga w 1/2 Pro była Anna Kołatka (Iława). Ponadto w czołówce wyścigu Pro znaleźli się: Emil Kruba (Dobre Miasto) – 6 miejsce i Paweł Zalewski (Ełk) – 8 miejsce. W 1/2 Pro na czwartej pozycji finiszowała Iwona Zaniewska (Olsztyn), a na piątej Katarzyna Paszczyk (Ełk).

W kategoriach odnieśliśmy pięć zwycięstw. Damian Perkowski w GM1, Anna Kołatka w MK1, Iwona Zaniewska w MK4, Marcin Marchlewski w MM1 i Sławomir Dłoniak w MM6. Na drugich miejscach uplasowali się: Katarzyna Paszczyk w MK4 i Joanna Tumianiec (Olsztyn) w FK4, a na trzecich:Emil Kruba w GM3, Beata Kruba (Dobre Miasto) w MK3, Krzysztof Zieliński (Olsztyn) w MM4 i Sławomir Olszewski (Ełk) w MM6.

Wyniki

Pro Open

1 Borowicz Bartek Warszawa COZMOBIKE TEAM 01:46:04

2 Perkowski Damian PT Mazury Team Ełk 01:46:06

3 Ziółkowski Jarosław Łódź IFON KolarzKlub 01:51:43

4 Grącki Artur Warszawa Alumex MTB Team 01:52:16

5 Gruda Łukasz Rzeczyca 01:53:05

6 Kruba Emil Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 01:53:06

…............................................

8 Zalewski Pawel Ełk PT Mazury Team Ełk 01:53:50

27 Kulik Ryszard Ełk PT Mazury Team Ełk 02:04:05

1/2 Pro Open

Kobiety

1 Lutecka Małgorzata Łódź IFON KolarzKlub 01:29:19

2 Kołatka Anna Iława Cryospace Olsztyn 01:29:20

3 Sobczuk Joanna Warszawa Wodociągi Warszawskie 01:39:22

4 Zaniewska Iwona Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:39:36

5 Paszczyk Katarzyna Elk PT Mazury Team Ełk 01:41:26

6 Andrzejczuk Katarzyna Warszawa GO Sport Scrapper Team 01:42:26

…..................................................

8 Kruba Beata Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 01:43:53

12 Sosnowska-Dłoniak Jolanta Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 01:56:42

Mężczyźni

1 Marchlewski Marcin Lubawa KOMOBIKE SCOTT 01:17:59

2 Okruciński Kacper Włocławek WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 01:18:12

3 Górnicki Marcin Warszawa Kross Staff Team 01:18:13

4 Stępień Rafał Łódź GO Sport Scrapper Team 01:18:14

5 Lewandowski Bartłomiej Warszawa Levi-Thule 01:18:21

6 Zalewski Robert Warszawa-Ursynów BokserskAutoserwis Bike Team 01:18:23

…...................................

12 Krom Wojciech Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:21:16

17 Zieliński Krzysztof Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 01:23:14

18 Piotrowski Tomasz Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:23:17

36 Wielgat Michał Ełk MTB EŁK PROSTKI 01:25:36

37 Krysik Robert Józefów GO Sport Scrapper Team 01:25:41

45 Koziorowski Grzegorz Olsztynek Cryospace Olsztyn 01:27:33

46 Paszczyk Mariusz Ełk PT Mazury Team Ełk 01:27:38

50 Żebrowski Jędrzej Ostróda HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:28:09

58 Olszewski Sławomir Ełk PT Mazury Team Ełk 01:29:06

66 Kołatka Zbigniew IŁAWA 01:30:02

68 Romanow Marcin Tomaszkowo-Olsztyn 01:30:11

83 Skwarski Witold Olsztyn HOTEL KRASICKI MTB OLSZTYN TEAM 01:33:45

106 Szauer Rafał Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:40:14

110 Barbarski Dariusz Marzęcice 01:40:47

121 Niesiobędzki Grzegorz Lubawa LKK Ziemia Lubawska 01:46:09

122 Dąbkowski Dariusz Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA 01:49:52

Fit Open

Kobiety

1 Gajewska Julia FKM Wołomin Akademia Michała Podlaskiego UKS Victoria Radzymin 00:59:12

2 Dykalska Martyna FK0 Rypin cykliści rypin 01:02:30

3 Wielgo Natalia FKM Białki RKS Family Active Tłuszcz 01:02:53

4 Napióra Alicja FK3 Sokolniki Las Hurtap 01:03:00

5 Bagieńska Jolanta FK3 Brwinów IFON KolarzKlub 01:03:34

6 Gregorowicz Katarzyna FK3 GO Sport Scrapper Team 01:03:49

…..........................

23 Tumaniec Joanna FK4 Olsztyn Cryospace Olsztyn 01:11:10

Mężczyźni

1 Bejm Bartosz FM2 Koło BejmTeam 00:50:48

2 Lech Michał FM2 Warszawa AM Cycling Team 00:52:08

3 Kuczwalski Mikołaj FM0 Grudziądz Sara Workwear Wheel Brothers Racing 00:52:16

4 Tarasiński Jarosław FM6 Skarżysko-Kamienna power of science 00:52:21

5 Gęsicki Remigiusz FM2 Golub-Dobrzyń SISU-OWB team 00:53:02

6 Błaszczyk Miłosz FMJ Szpetal górny WSKG Rowery Jamróz Terbud Team 00:53:26

….............................

70 Podliński Sebastian FM2 LUBAWA LKK Ziemia Lubawska 01:04:16

Hobby Open

Mężczyźni

1 Gregorowicz Maciej HM3 Warszawa KAMYK Radzymin MTB TEAM 00:16:53

2 Gasek Bernard HM4 otwock Warszawski Klub Kolarski 00:16:58

3 Jedynak Michał HM4 Rogów LKK Luks Sławno 00:16:59

…............................

31 Kruba Maciej HM2 Dobre Miasto Cryospace Olsztyn 00:22:43

Fot. Zb. Kowalski/zamana group

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn