III Maraton MTB O Puchar Wójta Gminy Rybno 2019 – Kolarze chcą cały czas jeździć

Fot. OSiR Rybno facebook

W niedzielę (20 października) odbył się III Jesienny Maraton MTB o Puchar Wójta Gminy Rybno . Dość późny termin wyścigu okazał się atutem, bowiem zakończyły się duże cykle, a zawodnicy przed zimową przerwą chcą jeszcze trochę pojeździć. Rywalizowano na dwóch dystansach: 60 km i 30 km. Na tym krótszych startowało ponad 100 kolarzy. Dobra pogoda i świetna jak zwykle atmosfera sprawiły, że wszyscy byli bardzo zadowoleni.

Wyścig na 60 km wygrał Michał Wyżlic (Lubawa) przed Kacprem Beltem (Świecie) i Tomaszem Strzemiecznym (Płock). Pan Michał zwyciężył oczywiście w swojej grupie wiekowej 30/39 lat. W kat. 19/29 drugi był Marcin Marchlewski (Lubawa), a w kat. 40/49 trzecie miejsce zajął Mariusz Kaczyński (Nowe Miasto Lubawskie).

Na średnim dystansie triumfował Wiktor Polonis (Płock), drugi był Sławomir Furmanek (Tczew), a trzeci Marek Kucharski (Golub Dobrzyń). W kat. 14/18 drugie miejsca wywalczył Piotr Dągowski (Lubawa), w kat. 50/59 zwyciężył Zbigniew Kołatka (Iława), a trzeci był Andrzej Kłodawski (Nowe Miasto Lubawskie). W kat. 60+ na podium znalazła się cała trójka z Warmii i Mazur: Witold Skwarski (Olsztyn), Henryk Dembński i Marian Maciejewski (obaj Iława).

Wśród pań na podium w open stanęła zawodniczki spoza regionu. Wygrała Magdalena Wenderska (Lipno) przed Wiolettą Kucharską (Golub Dobrzyn) i Otylią Rybińską (Brodnica). W kategorii 19/29 najlepsza okazała się Andżelika Szagała (Susz) przed Zuzanną Knozowską (Gronowo). W kat. 40/49 zwyciężyła Dorota Wrońska (Lubawa), drugie miejsce zajęła Danuta Kołatka (Iława) , a trzecie Lucyna Górnik (Susz)

Wyniki

Dystans 60 km

Mężczyźni open

1 Wyżlic Michał "Komobike Scott" Lubawa Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI 01:52:27.95

2 Belt Kacper "MTB ELDAR Świecie" Świecie Mężczyźni(19-29lat)DŁUGI 01:52:28.84

3 Srzemieczny Tomasz "Płocki Klub Kolarski" Płock Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI 01:52:30.64

4 PECIAKOWSKI ROBERT "PEK-MONT EKIPA MTB" BIELSK Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI 01:54:52.14

5 Jackowski RAFAŁ "Zadroga Racing Team" Nowe Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI 01:54:52.76

6 Marchlewski Marcin "KOMOBIKE SCOTT" Lubawa Mężczyźni(19-29lat)DŁUGI 01:54:53.34

…...........................................

7 Kaczyński Mariusz NML "Nowe Miasto Lubawskie Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI 01:58:39.22

9 Chruszczyk Marcin Elbląg Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI 02:02:53.53

14 Piotrowski Krzysztof "Bike Sport Działdowo"Działdowo Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI 02:12:22.31

15 Kułakowski Tomasz CISOWIANKA Olsztyn Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI 02:12:22.64

16 Jaroszewski Dawid brak "Nowe Miasto Lubawskie Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI 02:16:04.88

20 Sułowski Krzysztof Brak Ryn Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI 02:35:45.21

kategorie

19/29 lat

2 Marchlewski Marcin "KOMOBIKE SCOTT" Lubawa Mężczyźni(19-29lat)DŁUGI 01:54:53.34

30/39

1 Wyżlic Michał "Komobike Scott" Lubawa Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI 01:52:27.95

Jaroszewski Dawid brak "Nowe Miasto Lubawskie Mężczyźni(30-39lat)DŁUGI 02:16:04.88

40/49

3 Kaczyński Mariusz NML "Nowe Miasto Lubawskie Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI 01:58:39.22

4 Chruszczyk Marcin Elbląg Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI 02:02:53.53

7 Piotrowski Krzysztof "Bike Sport Działdowo"Działdowo Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI 02:12:22.31

8 Kułakowski Tomasz CISOWIANKA Olsztyn Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI 02:12:22.64

9 Sułowski Krzysztof Brak Ryn Mężczyźni(40-49lat)DŁUGI 02:35:45.21

Dystans średni 30 km

Mężczyźni open

1 Polonis Wiktor "Płocki klub kolarski" Biała Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:06:35.18

2 Furmanek Sławomir "Mtb Start Trec Kartuzy" Tczew Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:06:37.62

3 Kucharski Marek "KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ" Golub-Dobrzyń Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:06:40.16

4 Tuszyński Mikołaj "MTB Racing Tuszyński" Kowalewo Pomorskie Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:06:42.77

5 Rogalski Sebastian "BIKE SPORT SKLEP RYBNY" Działdowo Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:06:58.94

6 Baran Jacek "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" Prabuty Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:06:59.05

….............................................................

11 Dobrowolski Tomasz Bike SPORT SKLEP RYBNY" DZIAŁDOWO Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:08:39.15

12 Czeszeszko Grzegorz "MTB Susz epidemia cyklozy" Prabuty Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:08:45.63

14 Kaliszewski Mariusz "KS Szafranki" Ostróda Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:11:18.57

16 Kołatka Zbigniew Iława Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI 01:12:27.21

18 Kosiński Radosław "PROJEKT MTB" Iława Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:13:11.94

19 Judycki Maciej "KRAMER SA" Dywity Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:13:12.66

20 Zaremba Sławomir "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" Susz Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:13:16.79

21 Neumann Rafał "MTB MIŁAKOWO" Jaroty Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:13:50.10

23 Balewski Błażej Lubawa Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:13:51.09

24 Kalinowski Tomasz "Sushi Garage" Iława Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:14:25.10

25 Korol Maciej "APP Olsztyn" Olsztyn Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:14:26.44

27 Kordas Jędrzej THC Lidzbark Mężczyźni(19-29lat)ŚREDNI 01:15:10.40

28 Standarski Szymon Rybno Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:15:19.33

30 Martyniuk Paweł "Akademia Kolarstwa Olsztyn" Olsztyn Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:15:21.22

31 Kowalewski Marcin Lubawa Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:15:23.10

32 Mackiewicz Tomasz "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" Susz Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:15:23.81

33 ROMANOWSKI JAROSŁAW "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" SUSZ Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:15:24.34

35 Skwarski Witold "Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team" Olsztyn Mężczyźni(60+)ŚREDNI 01:16:31.47

36 Kłodawski Andrzej NML "Nowe Miasto Lubawskie Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI 01:16:38.27

37 Maziński Zbigniew "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" Susz Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI 01:16:48.95

38 Kisicki Tomek Radomno Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:17:10.92

39 Lichaczewski Zbigniew "Epidemia cyklozy mtb susz" Susz Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:17:13.63

40 Dembiński Henryk "LKK Ziemia Lubawska" Iława Mężczyźni(60+)ŚREDNI 01:17:19.64

42 KACZERZEWSKI MARCIN "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" Susz Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:18:20.32

43 STANDARSKI RAFAŁ "Rafał Standarski" DZIAŁDOWO Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:18:52.80

44 Dągowski Jacek Lubawa Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:19:49.16

45 Dągowski Piotr Lubawa Junior(14-18lat)ŚREDNI 01:19:49.42

47 Mowiński Adam "Nowe Miasto Lub" Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:20:24.89

48 Jaworski Bartosz "Epidemia Cyklozy MTB Susz" Kwidzyn Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:20:25.57

49 Karczewski Sławomir brak Działdowo Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI 01:20:26.18

50 Trzeciałkowski Arkadiusz "Forest Wind MTB Nadleśnictwo Susz Susz Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:20:32.69

51 KASICKI Marcin Susz Prabuty Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:20:46.12

52 Kaczorowski Sławomir "Ustawki Lubawskie" Lubawa Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:21:13.09

54 Lewalski Łukasz Lubawa Mężczyźni(19-29lat)ŚREDNI 01:21:57.18

55 Szulc Radosław Lubawa Mężczyźni(19-29lat)ŚREDNI 01:21:57.53

56 Kujawski Arkadiusz Zeno Team Iława Mężczyźni(19-29lat)ŚREDNI 01:21:57.97

58 MACIEJEWSKI Marian Iława Mężczyźni(60+)ŚREDNI 01:22:34.90

59 Deptuła Jan "KRAMER SA" Olsztyn Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:23:01.51

60 Rostkowski Marcin Działdowo Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:23:10.35

61 Zaleś Roman "Epidemia Cyklozy MTB SUSZ" Elbląg Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:23:17.55

62 Szauer Rafał "LKK Ziemia Lubawska" Lubawa Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:23:22.58

63 Najdowski Adam "PROJEKT MTB" IŁAWA Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:23:43.98

64 Szulc Tomasz Haftomaniak pl" Iłowo-Osada Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:24:29.96

65 Siebert Krzysztof "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" Susz Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI 01:25:11.82

66 Szczepański Daniel Susz Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:25:12.02

67 Libuda Adrian "TERRA LUBAVIA" Lubawa Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:25:19.50

68 Kościński Bartłomiej Lidzbark Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:25:23.78

69 Maluchnik Jarosław "PROJEKT MTB" Działdowo Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:25:26.04

70 Kowalewski Mariusz Lubawa Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:25:43.96

72 Sobociński Andrzej Susz Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:26:00.49

73 Szczepanek Wojciech"OSiR Lubawa Lubawa Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:26:09.97

74 Gurzyński Adam "EpIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Susz Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:27:09.53

75 Zaręba Adam "Morąski Klub Pływacki Narie 10.5" Morąg Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:27:33.93

77 Pedynkowski Radek Grodziczno Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:28:35.61

79 Szagała Stanisław "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" Susz Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI 01:29:40.21

81 Szczepański Leszek Tuszewo Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:29:48.30

82 Niesiobędzki Grzegorz "Ziemia Lubawska" Lubawa Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:30:07.03

83 Grabowiecki Paweł Zeno Team Iława Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:30:53.17

84 Kawski Bartłomiej KKK Kisielice Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:30:53.85

85 Łątkowski Sławek "OrkaMasters Iława" Lubawa Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:31:17.76

86 Moskal Wojciech "Moskal pl MTB Racing Team" Morąg Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:32:12.12

88 Wiśniewski Dawid "Epidemia Cyklozy MTB SUSZ" Susz Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:34:32.22

89 Rogala Krzysztof "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" Susz Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:35:14.46

92 Mańkowski Leszek Zeno Team Iława Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:35:53.45

94 Charzyński Marcin "MKP NARIE 10 5" Morąg Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI 01:38:19.90

95 Łukasiewicz Tomasz adhd Olsztynek Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:38:51.47

97 Niemierowicz Michał "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" Susz Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:39:41.60

101 Białek Krzysztof Susz Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:43:25.25

103 Antochowski Jan Ostróda Mężczyźni(60+)ŚREDNI 01:48:38.27

104 Zdzichowski PIOTR "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" Susz Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI 01:51:16.57

105 Wyżlic Tomasz "TERRA LUBAVIA" Lubawa Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI 01:52:09.16

106 Kaczmarski Paweł Rybno Mężczyźni(19-29lat)ŚREDNI 02:04:09.36

73061384 3031041350303620 9143183262271668224 n

Kategorie

14/18 lat

2 Dągowski Piotr Lubawa Junior(14-18lat)ŚREDNI 01:19:49.42

19/29 lat

1 Kordas Jędrzej THC Lidzbark Mężczyźni(19-29lat)ŚREDNI 01:15:10.40

2 Lewalski Łukasz Lubawa Mężczyźni(19-29lat)ŚREDNI 01:21:57.18

3 Szulc Radosław Lubawa Mężczyźni(19-29lat)ŚREDNI 01:21:57.53

4 Kujawski Arkadiusz Zeno Team Iława Mężczyźni(19-29lat)ŚREDNI 01:21:57.97

5 Kaczmarski Paweł Rybno Mężczyźni(19-29lat)ŚREDNI 02:04:09.36

30/39 lat

7 Judycki Maciej "KRAMER SA" Dywity Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:13:12.66

8 Neumann Rafał "MTB MIŁAKOWO" Jaroty Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:13:50.10

9 Balewski Błażej Lubawa Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:13:51.09

10 Kalinowski Tomasz "Sushi Garage" Iława Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:14:25.10

11 Korol Maciej "APP Olsztyn" Olsztyn Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:14:26.44

12 Standarski Szymon Rybno Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:15:19.33

14 Martyniuk Paweł "Akademia Kolarstwa Olsztyn" Olsztyn Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:15:21.22

16 Kisicki Tomek Radomno Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:17:10.92

19 Jaworski Bartosz "Epidemia Cyklozy MTB Susz" Kwidzyn Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:20:25.57

20 Rostkowski Marcin Działdowo Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:23:10.35

21 Szauer Rafał "LKK Ziemia Lubawska" Lubawa Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:23:22.58

22 Szulc Tomasz Haftomaniak pl" Iłowo-Osada Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:24:29.96

23 Szczepański Daniel Susz Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:25:12.02

24 Libuda Adrian "TERRA LUBAVIA" Lubawa Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:25:19.50

25 Kościński Bartłomiej Lidzbark Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:25:23.78

26 Maluchnik Jarosław "PROJEKT MTB" Działdowo Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:25:26.04

28 Gurzyński Adam "EpIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ Susz Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:27:09.53

30 Szczepański Leszek Tuszewo Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:29:48.30

31 Grabowiecki Paweł Zeno Team Iława Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:30:53.17

33 Wiśniewski Dawid "Epidemia Cyklozy MTB SUSZ" Susz Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:34:32.22

36 Mańkowski Leszek Zeno Team Iława Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:35:53.45

38 Niemierowicz Michał "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" Susz Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:39:41.60

39 Białek Krzysztof Susz Mężczyźni(30-39lat)ŚREDNI 01:43:25.25

40/49 lat

4 Rogalski Sebastian "BIKE SPORT SKLEP RYBNY" Działdowo Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:06:58.94

6 Dobrowolski Tomasz Bike SPORT SKLEP RYBNY" DZIAŁDOWO Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:08:39.15

7 Czeszeszko Grzegorz "MTB Susz epidemia cyklozy" Prabuty Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:08:45.63

9 Kaliszewski Mariusz "KS Szafranki" Ostróda Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:11:18.57

11 Kosiński Radosław "PROJEKT MTB" Iława Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:13:11.94

12 Zaremba Sławomir "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" Susz Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:13:16.79

13 Kowalewski Marcin Lubawa Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:15:23.10

14 Mackiewicz Tomasz "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" Susz Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:15:23.81

15 ROMANOWSKI JAROSŁAW "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" SUSZ Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:15:24.34

16 Lichaczewski Zbigniew "Epidemia cyklozy mtb susz" Susz Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:17:13.63

17 KACZERZEWSKI MARCIN "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" Susz Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:18:20.32

18 STANDARSKI RAFAŁ "Rafał Standarski" DZIAŁDOWO Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:18:52.80

19 Dągowski Jacek Lubawa Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:19:49.16

20 Mowiński Adam "Nowe Miasto Lub" Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:20:24.89

21 Trzeciałkowski Arkadiusz "Forest Wind MTB Nadleśnictwo Susz Susz Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:20:32.69

22 KASICKI Marcin Susz Prabuty Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:20:46.12

23 Kaczorowski Sławomir "Ustawki Lubawskie" Lubawa Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:21:13.09

26 Deptuła Jan "KRAMER SA" Olsztyn Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:23:01.51

27 Zaleś Roman "Epidemia Cyklozy MTB SUSZ" Elbląg Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:23:17.55

28 Najdowski Adam "PROJEKT MTB" IŁAWA Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:23:43.98

29 Kowalewski Mariusz Lubawa Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:25:43.96

30 Sobociński Andrzej Susz Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:26:00.49

31 Szczepanek Wojciech"OSiR Lubawa Lubawa Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:26:09.97

32 Zaręba Adam "Morąski Klub Pływacki Narie 10.5" Morąg Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:27:33.93

33 Pedynkowski Radek Grodziczno Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:28:35.61

35 Niesiobędzki Grzegorz "Ziemia Lubawska" Lubawa Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:30:07.03

36 Kawski Bartłomiej KKK Kisielice Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:30:53.85

37 Łątkowski Sławek "OrkaMasters Iława" Lubawa Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:31:17.76

38 Moskal Wojciech "Moskal pl MTB Racing Team" Morąg Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:32:12.12

39 Rogala Krzysztof "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" Susz Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:35:14.46

40 Łukasiewicz Tomasz adhd Olsztynek Mężczyźni(40-49lat)ŚREDNI 01:38:51.47

50/59 lat

1 Kołatka Zbigniew Iława Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI 01:12:27.21

3 Kłodawski Andrzej NML "Nowe Miasto Lubawskie Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI 01:16:38.27

4 Maziński Zbigniew "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" Susz Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI 01:16:48.95

5 Karczewski Sławomir brak Działdowo Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI 01:20:26.18

6 Siebert Krzysztof "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" Susz Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI 01:25:11.82

7 Szagała Stanisław "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" Susz Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI 01:29:40.21

8 Charzyński Marcin "MKP NARIE 10 5" Morąg Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI 01:38:19.90

9 Zdzichowski PIOTR "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" Susz Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI 01:51:16.57

10 Wyżlic Tomasz "TERRA LUBAVIA" Lubawa Mężczyźni(50-59lat)ŚREDNI 01:52:09.16

60+

1 Skwarski Witold "Hotel Krasicki MTB Olsztyn Team" Olsztyn Mężczyźni(60+)ŚREDNI 01:16:31.47

2 Dembiński Henryk "LKK Ziemia Lubawska" Iława Mężczyźni(60+)ŚREDNI 01:17:19.64

3 MACIEJEWSKI Marian Iława Mężczyźni(60+)ŚREDNI 01:22:34.90

6 Antochowski Jan Ostróda Mężczyźni(60+)ŚREDNI 01:48:38.27

74532801 3031043726970049 1490470324498595840 n

Kobiety open

1 Wenderlich Magdalena "Lipa MTB" Lipno Kobiety(30-39lat)ŚREDNI 01:21:21.29

2 Kucharska Wioletta "KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ" Kobiety(30-39lat)ŚREDNI 01:24:03.62

3 RYBIŃSKA OTYLIA BRODNICA Kobiety(30-39lat)ŚREDNI 01:32:29.13

4 Wrońska Dorota "Lubawa Kocha Biegać" Lubawa Kobiety(40-49lat)ŚREDNI 01:33:23.29

5 Badowska Danuta Danka Golub-Dobrzyń Kobiety(50+)ŚREDNI 01:36:20.24

6 Szagała Andżelika "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" Susz Kobiety(19-29lat)ŚREDNI 01:37:22.57

….................................

7 Pohlid-Doda Anna Susz Kobiety(30-39lat)ŚREDNI 01:40:33.18

8 Kołatka Danuta "IŁAWA BIEGA" Iława Kobiety(40-49lat)ŚREDNI 01:40:37.80

9 Górnik Lucyna "Epidemia Cyklozy MTB Susz" Susz Kobiety(40-49lat)ŚREDNI 01:45:35.39

10 Godlewska Magdalena CrossFit Susz" Susz Kobiety(40-49lat)ŚREDNI 01:47:50.31

11 Krajewska Karolina Rybno Kobiety(30-39lat)ŚREDNI 01:59:34.70

12 Knozowska Zuzanna Gronowo Kobiety(19-29lat)ŚREDNI 02:04:09.36

73539239 3031044463636642 523282193821204480 n

Kategorie

19/29

1 Szagała Andżelika "EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ" Susz Kobiety(19-29lat)ŚREDNI 01:37:22.57

2 Knozowska Zuzanna Gronowo Kobiety(19-29lat)ŚREDNI 02:04:09.36

30/39

4 Pohlid-Doda Anna Susz Kobiety(30-39lat)ŚREDNI 01:40:33.18

5 Krajewska Karolina Rybno Kobiety(30-39lat)ŚREDNI 01:59:34.70

40/49

1 Wrońska Dorota "Lubawa Kocha Biegać" Lubawa Kobiety(40-49lat)ŚREDNI 01:33:23.29

2 Kołatka Danuta "IŁAWA BIEGA" Iława Kobiety(40-49lat)ŚREDNI 01:40:37.80

3 Górnik Lucyna "Epidemia Cyklozy MTB Susz" Susz Kobiety(40-49lat)ŚREDNI 01:45:35.39

4 Godlewska Magdalena CrossFit Susz" Susz Kobiety(40-49lat)ŚREDNI 01:47:50.31

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn