Mistrzostwa W-M Zrzeszenia LZS w MTB Stare Juchy 2019 – Jechać w takim dniu to duża przyjemność

Fot. w-mzkol. facebook

W Dniu Święta Niepodległości (11 listopada) w Starych Juchach odbyły się Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w kolarstwie MTB. Po zakończeniu sezonu szosowego na start zdecydowało się wielu zawodników, którzy na co dzień nie trenują kolarstwa górskiego, ale udział w takiej imprezie zwłaszcza w takim dniu to duża przyjemność.

Startowali reprezentanci Mrągowa, Ełku, Prostek, Biskupca, Olsztyna, Bartoszyc, a także przedstawiciele klubów z Podlasia. Frekwencja zwłaszcza w młodzikach i żakach dopisała. Większość tytułów zdobyli kolarze z Mrągowa i Prostek, specjalizujący się w w konkurencji. Złoto dla Prostek wywalczyli: Kamil Gutowski (młodzik), Nina Szulińska (Żakini), Anna Supińska (dzieci). Mrągowianie też trzykrotnie stawali na najwyższym stopniu podium: Bartosz Samul (junior młodszy), Wiktor Jakubiak (Żak), Szymon Glogowski (dzieci). Najlepsza młodziczka została zawodniczka z Bartoszyc Urszula Ślipko.

W open zwyciężył Dawid Burczak (LKK ZM Warmia Biskupiec), który w wolnej chwili zawsze wraca do rodzinnego miasta.

Wyniki

Młodzik

1 Gutowski Kamil 2006 Uczniowski Klub Kolarski Prostki

2 Szeliga Mikołaj 2005 MTB Suwałki

3 Parzych Maciej 2006 Szk Kol Mrągowo

4 Sokół Antoni 2005 Szk Kol UKS Choroszcz

5 Trochim Kacper 2006 SKK Sokół Sokółka

6 Bućko Wojciech 2006 LKK ZM WARMIA Biskupiec

7 Giedziun Piotr 2005 LKK ZM WARMIA Biskupiec

8 Krulicki Michał 2006 LKK ZM WARMIA Biskupiec

9 Dziadura Mikołaj 2005 Szkółka Kolarska LKK WARMIA ZM Biskupiec

10 Romaniuk Patryk 2005 Szk Kol UKS Choroszcz

11 Radziwoński Jakub 2005 SKK Sokół Sokółka

12Jasiński Wojciech 2005 Szkółka Kolarska LUKK PRYM Ełk

13 Stankiewicz Jan 2006 Szkółka Kolarska LUKK PRYM Ełk

14 Wybranowski Hubert 2005 LUKK PRYM Ełk

15 Kostkowski Joachim 2005 WMKS Olsztyn

16 Jaczun Piotr 2006 WMKS Olsztyn

17 Chyliński Hubert 2006 Szkółka Kolarska Kalinowo LUKK PRYM Ełk

18 Stankiewicz Paweł 2005 UKS Szkółka Kolarska Bartoszyce

19 Ciechanowicz Jakub 2005 WMKS Olsztyn

20 Walentynowicz Krystian 2005 Szkółka Kolarska Kalinowo LUKK PRYM Ełk

21 Kukielski Paweł 2006 WMKS Olsztyn

22 Kononewski Gracjan 2006 WMKS Olsztyn

23 Kotarski Filip 2005 Szkółka Kolarska Kalinowo LUKK PRYM Ełk

75247409 484252432175913 6820286840596070400 o

Młodziczka

1 Sipko Urszula 2006 Szk Kol Bartoszyce

2 Rybkiewicz Kinga 2006 LKK ZM WARMIA Biskupiec

3 Żuk Wiktorja 2006 Szkółka Kolarska LUKK PRYM Ełk

4 Chmielewska Wiktorja 2006 Szkółka Kolarska LUKK PRYM Ełk

5 Kaczmar Amelia 2006 Szk Kol Bartoszyce

6 Urbanowicz Anita 2006 Szkółka Kolarska LUKK PRYM Ełk

76705147 688681441657628 334683625733750784 n

Żak

1 Jakubiak Wiktor 2008 Szk Kol Mrągowo

2 Sobociński Kacper 2007 Szk Kol Mrągowo

3 Kajetaniak Wiktor 2007 Szk Kol Mrągowo

4 Duszak Oskar 2007 Szk Kol Mrągowo

5 Kraśko Piotr 2007 Szkółka Kolarska Kalinowo LUKK PRYM Ełk

6 Sidorowicz Mateusz 2007 Szk Kol UKS Choroszcz

7 Okrągły Patryk 2008 Szk Kol Mrągowo

8 Brodzik Dominik 2008 Szk Kol Mrągowo

9 Kalista Oliwier 2009 KSzk Kol Mrągowo

10 Mitorai Igor 2007 WMKS Olsztyn

11 Fiodorowicz Jakub 2009 SKK Sokół Sokółka

12 Kocięcki Dawid 2007 WMKS Olsztyn

13 Haponik Szymon 2008 WMKS Olsztyn

14 Wojtkowski Krystian 2008 Szk Kol Mrągowo

15Kudan Kacper Szkółka 2008 Kol LKK WARMIA ZM Biskupiec

16 Szumski Sebastian 2008 Szkółka Kolarska UKK Prostki

17 Wójcik Dacjan 2007 Szkółka Kolarska LUKK PRYM Ełk

18 Pełszyński Paweł 2008 Szkółka Kolarska LUKK PRYM Ełk

19 Czerych Eryk 2008 Szkółka Kolarska LUKK PRYM Ełk

20 Baluta Piotr 2008 Szkółka Kolarska LUKK PRYM Ełk

21Szyłak Kacper 2008 Szkółka Kolarska Kalinowo LUKK PRYM Ełk

22 Tański Wojciech 2008 Szkółka Kol LKK WARMIA ZM Biskupiec

23 Wlazło Bartłomiej 2008 Szkółka Kol LKK WARMIA ZM Biskupiec

77059742 688681538324285 6480345388913000448 n

Żakini

1 Szulińska Nina 2008 Szkółka Kolarska Prostki

2 Kośińska Kinga 2007 Szkółka Kolarska Bartoszyce

3 Sowa Karolina 2007 Szk Kol War -Maz KS Mrągowo

4 Gawlińska Zuzannna 2008 WKS Olsztyn

5 Kowalska Roksana 2008 Szkółka Kolarska Bartoszyce

6 Rowińska Weronika 2007 Szkółka Kolarska Kalinowo LUKK PRYM Ełk

7 Choromańska Zofia 2008 Szkółka Kol LKK WARMIA ZM Biskupiec

8 Kuczyńska Aleksandra 2008 Szk Kol Ełk LUKK PRYM Ełk

77026052 3057562607802132 7676539977517236224 n

Junior młodszy

1 Samul Bartosz 2003 Szk Kol War -Maz KS Mrągowo

2 Żygieło Dawid 2004 Szkółka Kolarska Bartoszyce

3 Openchowski Marcin 2004 Szk Kol War -Maz KS Mrągowo

4 Pełszyński Szymon 2003 LUKK PRYM Ełk

Open

1 Burczak Dawid 1999 LKK WARMIA ZM Biskupiec

2 Lemański Hubert 2001 LKK WARMIA ZM Biskupiec

3 Tomaszewski Kacper 2002 MSR Mrągowo

74484283 688681478324291 5300239369842458624 n

Dzieci

Dziewczęta

1 Ania SUPIŃSKA Szkółka Kolarska Prostki

2 Laura SZULIŃSKA Szkółka KolarskaProstki

Chłopcy

1 Szymon Głogowski Szkółka Kolarska Mrągowo

2 Bartosz Macierowski Szkółka Kolarska Prostki

3 Aleksander Gąsiewski Szkółka Kolarska Prostki

3 Wiktor Lenartowicz Szkółka Kolarska Prostki

Fot. w-mzkol., mtb prostki

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn