Northec MTB Zima Jabłonna 2020 - Jarosław Wołosiuk nie patrzy na porę roku...

Fot.ilustracja

W Jabłonnej na Mazowszu odbył się w niedzielę (26 stycznia) pierwszy z trzech wyścigów cyklu Northec MTB Zimą. Znakomita dyspozycje zaprezentował Jarosław Wołosiuk (Olsztyn), który wygrał główny dystans 1/2 Pro i oczywiście swoja kategorię MM2. Na podium długiego wyścigu stanął też Tomasz Piotrowski (Olsztyn) – trzeci w kat. MM4 i a jedenasty w open.

W Fit w grupie wiekowej FM6 triumfował Sławomir Dłoniak (Bogdany), trzecie miejsca zajęli: Kamil Gutowski (Prostki) w FMJ i Iwona Gąsiewska Ełk) w FK3. Najwyższe miejsce w open – dziesiąte wywalczył Krzysztof Zieliński (Olsztyn) W Hobby drugie miejsca zajęli kolarze z Prostek: Bartosz Maciorowski w HM3 i Sebastian Szumski w HM4

1/2 Pro

1 Wołosiuk Jarosław POL OLSZTYN Cryospace Olsztyn M 1 MM2 1 01:38:23

2 Olejniczak Przemysław POL Kurnos Drugi KOMOBIKE SCOTT M 2 MM3 1 01:39:18

3 Majewski Tomasz POL Kobyłka-Boguty Retro Stork Team M 3 MM4 1 01:39:19

4 Karwat Kamil POL Józefów świat rowerów Merida Team M 4 MM3 2 01:39:20

5 Gukiewicz Łukasz POL Warszawa Velcredo Factory Team M 5 MM3 3 01:43:12

6 Płoski Adam POL Ciechanów T4B team M 6 MM2 2 01:43:56

…...............................

11 Piotrowski Tomasz POL Olsztyn Cryospace Olsztyn M 11 MM4 3 01:46:54

15 Krom Wojciech POL Olsztyn Cryospace Olsztyn M 15 MM3 7 01:47:36

25 Wielgat Michał POL Ełk MTB EŁK PROSTKI M 25 MM2 5 01:51:06

Fit

1 Stram Marek POL Dziekanów Leśny Retro Stork Team M 1 FM4 1 00:54:51

2 Dobrzyński Michał POL Ożarów Mazowiecki KAMYK Radzymin MTB TEAM M 2 FM4 2 00:55:32

3 Wojtkowski Adam POL Wyszków CATENA WYSZKÓW M 3 FM2 1 00:55:33

4 Kowalski Paweł POL Nowe Racibory Sklepbicykl.pl-Perfectsource M 4 FM2 2 00:55:38

5 Knapczyk Piotr POL Skrzeszew PZU Sport Team M 5 FM3 1 00:55:47

6 Krakowiak Piotr POL Legionowo Zamana Group M 6 FM3 2 00:55:55

….............................................

10 Zieliński Krzysztof POL Olsztyn WSKG Rowery Jamróz Terbud Team M 10 FM4 4 00:56:55

15 Wiśniewski Piotr POL Ełk M 15 FM4 6 00:57:34

24 Bednarek Paweł POL Mrągowo M 24 FM2 5 00:59:08

33 Gąsiewski Krzysztof POL Ełk MTB EŁK PROSTKI M 34 FM3 11 01:01:44

36 Dłoniak Sławomir POL Bogdany WSKG Rowery Jamróz Terbud Team M 36 FM6 1 01:02:03

59 Gutowski Kamil POL Prostki MTB EŁK PROSTKI M 57 FMJ 3 01:05:55

96 Gajdziński Dariusz POL Prostki MTB EŁK PROSTKI M 92 FM5 6 01:10:32

107 Kuprian Szymon Olsztyn M 101 FM3 28 01:11:46 01:11:46

137 Lewandowski Rafał Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO M 129 FM3 36 01:15:43

138 Gąsiewska Iwona Ełk MTB EŁK PROSTKI K 9 FK3 3 01:16:02

177 Kołakowski Grzegorz Działdowo BIKE SPORT DZIAŁDOWO M 164 FM4 36 01:22:34

203 Dąbkowski Dariusz Naterki LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA M 182 FM4 41 01:31:34

Hobby

1 Dobrzyńska Natalia POL Ożarów Mazowiecki KAMYK Radzymin MTB Team K 1 HK4 1 00:14:43

2 Hofman Igor POL GRANICA KOMOBIKE SCOTT M 1 HM4 1 00:14:51

3 Zalewski Szymon POL Warszawa BokserskAutoserwis Bike Team M 2 HM3 1 00:15:31

4 Drzewiecki Franek POL Warszawa Warszawski Klub Kolarski M 3 HM2 1 00:16:49

5 Mirkowski Adrian POL RADZYMIN NOSiR Mazowsze Serce Polski Cykling Team M 4 HM2 2 00:16:51

6 Ołdak Leon POL Legionowo DAX Rowery Legionowo M 5 HM2 3 00:16:52

…...........................................

11 Maciorowski Bartosz POL Prostki MTB EŁK PROSTKI M 7 HM3 2 00:17:03

16 Szumski Sebastian POL Prostki MTB EŁK PROSTKI M 10 HM4 2 00:19:36

30 Kuprian Jan POL Olsztyn M 18 HM2 8 00:25:32

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn