Ogólnopolski Turniej „Katarzynka Cup” Działdowo 2013 – Prawdziwy maraton

W dniach 13 – 15 grudnia w sali gimnastycznej przy SP 3 w Działdowie przy ul. Lenartowicza odbędzie się XIII Ogólnopolski Turniej „KATARZYNKA CUP” w Minikoszykówce dziewcząt (rocznik 2001) i chłopców (rocznik 2002). W imprezie wystąpi po sześć  zespołów dziewcząt i chłopców. Organizatorami turnieju są trenerzy UKS „Trójka” Działdowo Paweł Szczurewski i Wiesław Cierkowski. Zapraszamy wszystkich sympatyków koszykówki.

 

W turnieju zagrają następujące drużyny:

Dziewczęta: UKS „Jedynka” Nidzica, UKS „Trójka” Ełk, UKS „Jar” Elbląg, UKS „Basket 47” Białystok, UKS „Sokół” Działdowo, UKS „Trójka” Działdowo

Chłopcy: UKS „Jedynka” Nidzica, MTS „Basket Kwidzyn, UKS „Jar” Elbląg, UKS „Basket 47” Białystok, UKS „Sokół” Działdowo, UKS „Trójka” Działdowo) .

Zespoły rozegrają mecze każdy z każdym. Rozpoczęcie turnieju w piątek o godz.16.00. Mecze trwać będą do godz. 22.00, w sobotę w godz.  7.00-22.00, a w niedzielę w godz. 7.00-16.00. Uroczyste zakończenie turnieju w niedzielę o godz.16.00, ceremonia wręczenia nagród i dekoracja zwycięzców.

PROGRAM GIER

PIĄTEK 13 GRUDNIA 2013r.

1. 16.00 UKS „Trójka” Działdowo – UKS „Trójka” Nidzica (CH)

2. 17.00 UKS „Jedynka” Nidzica – UKS „Trójka” Działdowo (DZ)

3. 18.00 UKS „Sokół” Działdowo – MTS „Basket” Kwidzyn (CH)

4. 19.00 UKS „Sokół” Działdowo – UKS „Trójka” Ełk (DZ)

5. 20.00 UKS „Basket 47” Białystok – UKS „Jar” Elbląg (CH)

6. 21.00 UKS „Jar” Elbląg – UKS „Basket 47” Białystok (DZ)

SOBOTA 14 GRUDNIA 2013r.

7. 7.00 UKS „Trójka” Nidzica – UKS „Jar” Elbląg (CH)

8. 8.00 UKS „Jedynka” Nidzica – UKS „Basket 47” Białystok (DZ)

9. 9.00 MTS „Basket” Kwidzyn – UKS „Basket 47” Białystok (CH)

10. 10.00 UKS „Sokół” Działdowo – UKS „Jar” Elbląg (DZ)

11. 11.00 UKS „Trójka” Działdowo – UKS „Sokół” Działdowo (CH)

12. 12.00 UKS „Trójka” Działdowo ­­­­– UKS „Jar” Ełk (DZ)

13. 13.00 MTS „Basket” Kwidzyn – UKS „Trójka” Nidzica (CH)

14. 14.00 UKS „Sokół” Działdowo – UKS „Jedynka” Nidzica (DZ)

15. 15.00 UKS „Jar” Elbląg – UKS „Trójka” Działdowo (CH)

16. 16.00 UKS „Basket 47” Białystok – UKS „Trójka” Działdowo (DZ)

17. 17.00 UKS „Sokół” Działdowo – UKS „Trójka” Nidzica (CH)

18. 18.00 UKS „Trójka” Ełk – UKS „Jedynka” Nidzica (DZ)

19. 19.00 UKS „Trójka” Działdowo – UKS „Basket 47” Białystok (CH)

20. 20.00 UKS „Trójka” Działdowo – UKS „Jar” Elbląg (DZ)

21. 21.00 MTS „Basket” Kwidzyn – UKS „Jar” Elbląg (CH)

NIEDZIELA 15 GRUDNIA 2013r.

22. 7.00 UKS „Jar” Elbląg – UKS „Trójka” Ełk (DZ)

23. 8.00 UKS „Basket 47” Białystok – UKS „Sokół” Działdowo (CH)

24. 9.00 UKS „Sokół” Działdowo – UKS „Basket 47” Białystok (DZ)

25. 10.00 UKS „Jar” Elbląg – UKS „Sokół” Działdowo (CH)

26. 11.00 UKS „Jar” Elbląg – UKS „Jedynka” Nidzica (DZ)

27. 12.00 UKS „Basket 47” Białystok – UKS „Trójka” Nidzica (CH)

28. 13.00 UKS „Basket 47” Białystok – UKS „Trójka” Ełk (DZ)

29. 14.00 MTS „Basket” Kwidzyn – UKS „Trójka” Działdowo (CH)

30. 15.00 UKS „Sokół” Działdowo – UKS „Trójka” Działdowo (DZ)

16.00 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

CEREMONIA WRĘCZENIA NAGRÓD ORAZ DEKORACJA ZWYCIĘZCÓW

Jak było rok temu

Chłopcy

1.Trójka Działdowo  
2.Basket 47 Białystok
3.Sokół Działdowo 
4.Trójka Nidzica
5.Jar Elbląg
6.MTS Basket Kwidzyn 

 Dziewczęta

1.Basket 47 Białystok
2.Trójka Działdowo
3.Sokół Działdowo
4.Trójka Nidzica
5.Trójka Ełk 
6 Jedynka Nidzica 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn