×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but katarzynka18 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Turniej „Katarzynka Cup” Działdowo 2013 – Chłopcy z Trójki jak w transie

W Działdowie zakończył się kolejny turniej w minikoszykówce „Katarzyna Cup”, w którym wystąpiło po sześć zespołów dziewcząt (rocznik 2001) i chłopców (2002). To prawdziwy maraton i ogromna frajda dla młodzieży, która mogła zaprezentować się rodzicom oraz szkolnym koleżankom i kolegom. Główne nagrody zdobyli chłopcy z UKS Trójka Działdowo) i dziewczęta z UKS Basket 47 Białystok.

 Obie ekipy wygrały wszystkie spotkania, a więc ich sukcesy nie podlegały dyskusji. Podopiecznym trenera Pawła Szczurewskiego najwięcej kłopotów sprawili koledzy z UKS Sokół prowadzeni przez Jakuba Pietrzaka. Mecz lokalnych rywali był bardzo zacięty, jak na derby przystało, ale Trójka mimo niemałych kłopotów przechyliła szale zwycięstwa na swoją stronę.

W turnieju dziewcząt tuż za Białymstokiem uplasowały się drużyny z Działdowa, potwierdzając, że w tym mieście utalentowanych zawodniczek nigdy nie brakowało.

Jak zwykle organizatorzy przygotowali wiele nagród zespołowych i indywidualnych. Dla niektórych to pierwsze sportowe trofea, oby w przyszłości było ich jak najwięcej.

Wyniki turnieju chłopców – rocznik 2002

Trójka Działdowo - Nidzica 35 : 2

Sokół Działdowo - Kwidzyn 44 : 23

Białystok - Elbląg 51 : 19

Nidzica - Elbląg 20 : 23

Kwidzyn - Białystok 11 : 46

Trójka Działdowo - Sokół Działdowo 22 : 17

Kwidzyn - Nidzica 26 : 28

Elbląg - Trójka Działdowo 26 : 51

Sokół Działdowo - Nidzica 28 : 14

Trójka Działdowo - Białystok 35 : 32 OT

Kwidzyn - Elbląg 37 : 28

Białystok - Sokół Działdowo 28 : 23

Elbląg - Sokół Działdowo 26 : 45

Białystok - Nidzica 48 : 18

Kwidzyn - Trójka Działdowo 5 : 59

TABELA

1. UKS „Trójka” Działdowo 5 10 202: 82

2. UKS „Basket 47” Białystok 5 9 205:106

3. UKS „Sokół” Działdowo 5 8 157: 113

4 MTS „Basket” Kwidzyn 5 6 102: 205

5. UKS „Trójka” Nidzica 5 6 82:160

6. UKS „Jar” Elbląg 5 6 122:204

MVP turnieju - najlepszy zawodnik

Dembski Jakub - UKS „Trójka” Działdowo

Najlepszy rozgrywający turnieju

Stelmach Krystian - UKS „Basket 47” Białystok

Najlepszy obrońca turnieju

Rogoziński Michał - UKS „Sokół” Działdowo

ALL STARS - Najlepsza piątka turnieju

Laskowski Mikołaj - UKS „Trójka” Działdowo

Chrzanowski Michał - UKS „Basket 47 Białystok

Banaś Jakub - UKS „Sokół” Działdowo

Stromecki Korneliusz - MTS „Basket” Kwidzyn

Malinowski Jakub - UKS „Trójka” Nidzica

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych zespołach

Ziętara Sebastian - UKS „Trójka” Działdowo

Gisztarowicz Jakub - UKS „Basket 47” Białystok

Stocki Sebastian - UKS „Sokół” Działdowo

Szutowicz Wojciech - MTS „Basket” Kwidzyn

Chmielewski Szymon - UKS „Trójka” Nidzica

Twardowski Łukasz - UKS „Jar” Elbląg

Najmłodszy zawodnik turnieju

Sarzyński Kacper - MTS „Basket” Kwidzyn

Skład UKS „Trójka” Działdowo: Anaczkowski Hubert, Balicki Szymon, Cherej Grzegorz, Cybulski Remigiusz, Dembski Jakub, Jackowski Adrian, Jasiński Michał, Laskowski Mikołaj, Markiewicz Konrad, Mroziński Szymon, Popowicz Przemysław, Pydynkowski Oktawian, Ziętara Sebastian – trener Szczurewski Paweł.

Skład UKS „Sokół” Działdowo: Banaś Jakub, Brzozowski Antoni, Gerlej Daniel, Gocławski Daniel, Kosiński Konrad, Ludwiński Dominik, Łazowski Kacper, Makarski Aleksander, Malulu Robert, Pawlak Bartosz, Rogoziński Michał, Stocki Sebastian, Śledziewski Oscar, Wernik Konrad, Zasadzki Mikołaj – trener Pietrzak Jakub.

Skład UKS „Trójka” Nidzica : Andryszczyk Paweł, Chmielewski Przemek, Chmielewski Szymon, Chorosz Bartek, Cupała Krystian, Dulewicz Karol, Kazimierski Krystian, Kurlandzki Hubert, Malinowski Jakub, Piotrkowski Błażej, Usiądek Nikodem, Warszewik Marcel, Wdowiak Miłosz, Wojciechowski Paweł – trener Ruś Andrzej.

Skład UKS „Jar” Elbląg : Borawski Maciej, Cackowski Fabian, Chrzanowski Bartłomiej, Grabowski Jakub, Kasprzak Jakub, Kiełczewski Wiktor, Lewandowski Bartosz, Nowek Gracjan, Osojca Szymon, Piekarczyk Michał, Siwek Damian, Twardowski Łukasz – trener Prus Adam.

{AdmirorGallery}katarzynka18{/AdmirorGallery}

Fot: tygodnik działdowski

Wyniki turnieju dziewcząt - rocznik 2001

Nidzica - Trójka Działdowo 29 : 41

Sokół Działdowo - Ełk 36 : 33 OT

Elbląg - Białystok 15 : 42

Nidzica - Białystok 22 : 44

Sokół Działdowo - Elbląg 37 : 41

Trójka Działdowo - Ełk 43 : 19

Sokół Działdowo - Nidzica 44 : 43

Białystok - Trójka Działdowo 38 : 24

Ełk - Nidzica 27 : 38

Trójka Działdowo - Elbląg 45 : 20

Elbląg - Ełk 31 : 13

Sokół Działdowo - Białystok 32 : 39

Elbląg - Nidzica 15 : 42

Białystok - Ełk 46 : 24

Sokół Działdowo - Trójka Działdowo 35 : 28

TABELA

1. UKS „Basket 47” Białystok 5 10 209:117

2. UKS „Sokół” Działdowo 5 8 184:184

3. UKS „Trójka” Działdowo 5 8 181:141

4. UKS „Jedynka” Nidzica 5 7 174:171

5. UKS „Jar” Elbląg 5 7 122:179

6. UKS „Trójka” Ełk 5 5 116:194

MVP turnieju - najlepsza zawodniczka

Godlewska Natalia - UKS „Basket 47” Białystok

Najlepsza rozgrywająca turnieju

Przasnyska Karolina - UKS „Sokół” Działdowo

Najlepsza obrończyni turnieju

Gorzkiewicz Aleksandra - UKS „Trójka” Działdowo

ALL STARS - najlepsza piątka turnieju

Rapucha Magda - UKS „Basket 47” Białystok

Mazurek Joanna - UKS „Sokół” Działdowo

Krupa Zuzanna - UKS „Trójka” Działdowo

Sałańska Klaudia - UKS „Jedynka” Nidzica

Filarska Natalia - UKS „Jar” Elbląg

Najlepsze zawodniczki w poszczególnych zespołach

Ostaszewska Natalia - UKS „Basket 47” Białystok

Kosobucka Weronika - UKS „Sokół” Działdowo

Jankowska Kornelia - UKS „Trójka” Działdowo

Czarzasta Julia - UKS „Jedynka” Nidzica

Golanko Julia - UKS „Jar” Elbląg

Szczotko Joanna - UKS „Trójka” Ełk

Najmłodsza zawodniczka turnieju

Szczepaniak Zuzanna - UKS „Sokół” Działdowo

Skład UKS „Trójka” Działdowo: Cybulska Katarzyna, Dramińska Oliwia, Gorzkiewicz Aleksandra, Gromke Alicja, Jankowska Kornelia, Komoszyńska Weronika, Kotulska Zuzanna, Kozłowska Julia, Krupa Zuzanna, Kucka Natalia, Piekarska Patrycja, Piórek Zuzanna, Przybyszewska Zuzanna, Sobotka Roksana, Trybel Karolina, Walencik Karina – trener Cierkowski Wiesław.

Skład UKS „Sokół” Działdowo: Jarecka Maria, Jarecka Zuzanna, Kosobucka Weronika, Lewandowska Wiktoria, Marchlewska Matylda, Mazurek Joanna, Nać Natalia, Przasnyska Karolina, Szczepaniak Zuzanna, Szupieniuk Oliwia, Śliwka Julia, Telus Kaja, Trąbińska Karolina, Żuralska Weronika – trener Raczyło Sylwia.

Skład UKS „Trójka” Ełk; Akacka Wiktoria, Baranowska Julia, Budzińska Dominika, Danowska Marta, Górska Natalia, Jabłońska Wiktoria, Korsak Maria, Szczotko Joanna, Tyl Nathalie, Urbanek Wiktoria, Węgrowska Gabriela, Wierciszewska Malwina, Zawistowska Ola – trener Tyszkowska Danuta.

Skład UKS „Jedynka” Nidzica: Czarzasta Julia, Gmitrzuk Weronika, Jabłonka Dominika, Jankowska Dominika, Kozicka Kinga, Kowalewska Klaudia, Kurządkowska Oliwia, Łukaszuk Anna, Maculewicz Julia, Pawlak Oliwia, Sałańska Klaudia – trener Taradejna Wiesława.

Skład UKS „Jar” Elbląg : Bagrowska Magdalena, Fiedorowicz Anita, Filarska Natalia, Golanko Julia, Kinder Patrycja, Korpacka Julia, Kucińska Emilia, Łamejka Weronika, Łotach Martyna, Marzec Maja, Moch Kamilia, Nowińska Julia, Popławska Dominika, Urbanowska Aleksandra, Wiszniewska Karolina, Wiszniewska Klaudia – trener Kołacka Magdalena.

Fot. Karol Wromblel - więcej zdjęć

http://dzialdowo.wm.pl/52961-0,XIII-Ogolnopolski-Turniej-KATARZYNKA-CUP,1280930.html?

Sekretarz i Organizatorzy Turnieju: KOWALSKI JERZY SZCZUREWSKI PAWEŁ CIERKOWSKI WIESŁAW

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn