XXVII Turniej „Przedwiośnia” (rocznik 2001) Działdowo 2014 – Emocje zapewnione

Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki „Przedwiośnia” ma już swoją tradycję i renomę. Zagrają zespoły dziewcząt i chłopców rocznika 2001, a obsada jest bardzo interesująca, bowiem oprócz teamów z Działdowa, Ełku i Nidzicy zobaczymy zespoły z: Warszawa, Łomży, Bydgoszczy, Białegostoku, Białołęki i Bielska Podlaskiego. Będzie to prawdziwy, ale interesujący maraton. Zapraszamy do sali SP 3 w Działdowie, emocje zapewnione.

W turnieju dziewcząt zagrają:

UKS „Basket 47” Białystok (mistrz województwa podlaskiego), UKS „Błękitny Delfin” Bydgoszcz, UKS „Nenufar 5” Ełk, UKS Ursus Warszawa, UKS „Sokół” Działdowo (2 miejsce w mistrzostwach województwa warmińsko-mazurskiego) i gospodynie UKS „Trójka” Działdowo (3 miejsce w mistrzostwach woj. warmińsko-mazurskiego).

W turnieju chłopców wystąpią

UKS „Dwójka-Piątka” Bielsk Podlaski (3 i 4 miejsce w woj. podlaskim), UKS „Dziewiątka” Łomża (2 miejsce w woj. podlaskim), UKS „Trójka” Nidzica (3 miejsce w woj. warmińsko-mazurskim), MTS Białołęka Warszawa, UKS „Sokół” Działdowo (5 miejsce w woj. warmińsko-mazurskim) oraz gospodarze UKS „Trójka” Działdowo (2 miejsce w woj. warmińsko-mazurskim).

W województwach: mazowieckim i pomorskim nie rozegrano jeszcze finałów.                                              

Organizatorami turnieju są trenerzy UKS „Trójka” Działdowo Paweł Szczurewski i Wiesław Cierkowski.

Zapraszamy jeszcze raz wszystkich sympatyków koszykówki

Program turnieju

PIĄTEK 11 KWIETNIA 2014r.

16.00 „Trójka” Działdowo – Nidzica (chł.)

17.00 Ełk – „Trójka” Działdowo (dz.)

18.00 „Sokół” Działdowo – Białołęka Warszawa (chł.)

19.00 „Ursus” Warszawa – „Sokół” Działdowo (dz.)

20.00 Bielsk Podlaski – Łomża (chł.)

21.00 Bydgoszcz - Białystok (dz.)

SOBOTA 12 KWIETNIA 2014r.

7.00 Nidzica – Łomża (chł.)

8.00 Ełk – Białystok (dz.)

9.00 Białołęka Warszawa – Bielsk Podlaski (chł.)

10.00 Ursus Warszawa – Bydgoszcz (dz.)

11.00 „Trójka” Działdowo – „Sokół” Działdowo (chł.)

12.00 „Trójka” Działdowo – „Sokół” Działdowo (dz.)

13.00 Białołęka Warszawa – Nidzica (chł.)

14.00 Ursus Warszawa – Ełk (dz.)

15.00 Łomża - „Trójka” Działdowo (chł.)

16.00 Białystok – „Trójka” Działdowo (dz.)

17.00 „Sokół” Działdowo - Nidzica (chł.)

18.00 „Sokół” Działdowo – Ełk (dz.)

19.00 „Trójka” Działdowo – Bielsk Podlaski (chł.)

20.00 „Trójka” Działdowo – Bydgoszcz (dz.)

21.00 Białołęka Warszawa – Łomża (chł.)

NIEDZIELA 13 KWIETNIA 2014r.

7.00 Bydgoszcz – „Sokół” Działdowo (dz.)

8.00 Bielsk Podlaski – „Sokół” Działdowo (chł.)

9.00 Ursus Warszawa – Białystok (dz.)

10.00 Łomża – „Sokół” Działdowo (chł.)

11.00 Bydgoszcz – Ełk (dz.)

12.00 Bielsk Podlaski – Nidzica (chł.)

13.00 Białystok - „Sokół” Działdowo (dz.)

14.00 Białołęka Warszawa – „Trójka” Działdowo (chł.)

15.00 Ursus Warszawa – „Trójka” Działdowo (dz.)

16.00 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn