×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but kks2001a is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Mistrzostwa Województwa Młodziczek (2001) – KKS Olsztyn przed Trójką Nidzica

W sobotę (10 maja) w Olsztynie odbyły się mistrzostwa województwa młodziczek (rocznik 2001) w koszykówce . Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn, które w turnieju wyłoniły najlepszą ekipę regionu. Po eliminacjach grupowych w wielkim finale zagrały KKS Olsztyn z UKS Trójka Nidzicą. Po zaciętym meczu zwyciężyły olsztynianki 55:51, choć rywalki w ostatniej kwarcie desperackim znacznie zmniejszyły różnicę.

Wyniki

GRUPA "A"

UKS TRÓJKA Nidzica - KKS OLSZTYN 49-55 /12-17; 12-9; 5-9; 20-20/

NENUFAR Ełk - UKS TRÓJKA Nidzica 44-61 /8-18; 7-22; 12-11; 17-10/

KKS OLSZTYN - NENUFAR Ełk 42-27 /8-7; 17-6; 2-10; 15-4/

Kolejność

KKS OLSZTYN 2 4 97:76

UKS TRÓJKA Nidzica 2 3 110:99

NENUFAR Ełk 2 2 71:103

GRUPA "B"

TRUSO Elbląg - SOKÓŁ Działdowo 35-39d /8-12; 3-4; 11-6; 9-9; 4-8/

SOKÓŁ Działdowo - UKS TRÓJKA Ełk 28-33 /8-3; 7-9; 5-11; 8-10/

UKS TRÓJKA Ełk - TRUSO Elbląg 22-46 /8-10; 6-7; 6-12; 2-17/

Tabela

1 TRUSO Elbląg 2 3 81:61

2 SOKÓŁ Działdowo 2 3 67:68

3 UKS TRÓJKA Ełk 2 3 55: 74

MECZ O V MIEJSCE

NENUFAR Ełk - UKS TRÓJKA Ełk 30-23 /7-4; 5-4; 8-6; 10-7/

MECZE 1/2 FINAŁU

KKS OLSZTYN - SOKÓŁ Działdowo 36-33 /7-12; 6-5; 6-10; 17-6/

UKS TRÓJKA Nidzica - TRUSO Elbląg 37-23 /2-4; 9-8; 14-5; 12-6/

MECZ O III MIEJSCE

SOKÓŁ Działdowo - TRUSO Elbląg 38-28 /4-13; 3-8; 8-9; 9-12/

MECZ O I MIEJSCE

KKS OLSZTYN - UKS TRÓJKA Nidzica 55-51 /16-7; 14-16; 16-11; 9-17/

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ

1. KKS OLSZTYN

2. UKS TRÓJKA Nidzica

3. UKS SOKÓŁ Działdowo

4. UKS JAR -TRUSO Elbląg

5. UKS NENUFAR "5" Ełk

6. UKS TRÓJKA Ełk

NAJLEPSZE ZAWODNICZKI W ZESPOŁACH

– Marta STAWICKA /KKS OLSZTYN/

– Dominika ŻĄDŁOWSKA /UKS TRÓJKA Nidzica/

– Joanna MAZUREK /UKS SOKÓŁ Działdowo/

– Aleksandra URBANOWSKA /UKS JAR TRUSO Elbląg/

– Aleksandra KOWALEWSKA /UKS NENUFAR "5" EŁK/

– Natalia GÓRSKA /UKS TRÓJKA Ełk/

NAJLEPSZA "5" TURNIEJU

– Marta SZTĄBERSKA /KKS Olsztyn/

– Laura OWSIANKA /UKS TRÓJKA Nidzica/

– Weronika KOSOBUCKA /UKS SOKÓŁ Działdowo/

– Kamila MOCH /UKS JAR-TRUSO Elbląg/

– Justyna RÓŻAŃSKA UKS NENUFAR "5" Ełk/

NAJLEPSZY OBROŃCA- 2001

– Zofia STARUCH /KKS OLSZTYN/

NAJSKUTECZNIEJSZA ZAWODNICZKA- 2001

– Aleksandra SABAT /KKS OLSZTYN/

NAJLEPSZA ROZGRYWAJĄCA- 2001

– Marta SZTĄBERSKA /KKS OLSZTYN/

MVP TURNIEJU - 2001

– Aleksandra SABAT /KKS OLSZTYN/

{AdmirorGallery}kks2001a{/AdmirorGallery}

Fot. Andrzej Bukowski

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn