Łomża Cup 2014 (rocznik 1998 i młodsi) – Trójeczka Olsztyn najbliżej podium

Turniej koszykówki dziewcząt i chłopcówŁomża Cup (rocznik 1998) był świetna okazja do sprawdzenia formy, a przede wszystkim możliwością konfrontacji z zespołami innych województw. Nas reprezentowały trzy drużyny. W grupie dziewcząt AS Mrągowo zajął czwarte miejsce, natomiast w rywalizacji zespołów męskich Trójeczka Olsztyna znalazła się tuż za podium, natomiast Dwójka Działdowo uplasowała się na piątej pozycji.

Najbliżej medalowego miejsca byli olsztynianie, którzy zanotowali ten sam bilans punktowy co druga w tabeli drużyna, ale decydowały bezpośrednie spotkania i tu rywale okazali się lepsi.

Mrągowianki walczyły dzielnie mimo pewnych osłabień w składzie i biorąc to pod uwagę wypadły zupełnie dobrze. Do pierwszej piatki turniejów wybrano dwoje reprezentantów naszego regionu: Milena Lubecka (Mrągowo) i Bartłomieja Reszkę (Olsztyn)

Chłopcy

Metal-Technik Olimpijczyk Łomża - Czarodzieje z Bielan 71:25  

MUKS Piaseczno - UKS „Dwójka” Działdowo 63:41  

Metal-Technik Olimpijczyk Łomża - MUKS Piaseczno 56:53  

UKS „Dwójka” Działdowo - UKS „Trójeczka” Olsztyn 35:80    

Czarodzieje z Bielan- UKS „Piątka” Lublin 22:79  

UKS „Trójeczka” Olsztyn - Metal-Technik Olimpijczyk Łomża 52:56  

MUKS Piaseczno - Czarodzieje z Bielan   57:37  

UKS „Piątka” Lublin -UKS „Dwójka” Działdowo   71:33  

MUKS Piaseczno -UKS „Trójeczka” Olsztyn 80:48  

Metal-Technik -Olimpijczyk Łomża - UKS „Piątka” Lublin   57:49  

Czarodzieje z Bielan - UKS „Dwójka” Działdowo   51:63  

UKS „Piątka” Lublin - UKS „Trójeczka” Olsztyn   31:40  

Metal-Technik Olimpijczyk Łomża - UKS „Dwójka” Działdowo   69:21  

UKS „Trójeczka” Olsztyn - Czarodzieje z Bielan   64:37  

UKS „Piątka” Lublin - MUKS Piaseczno 52:49  

Tabela

1. GUKS „OLIMPIJCZYK” ŁOMŻA 5 10 309:200

2. MUKS PIASECZNO 5 8 302:234

3. UKS „PIĄTKA” LUBLIN 5 8 282:201

4. UKS „TRÓJECZKA” OLSZTYN 5 8 284:239

5. UKS „DWÓJKA” DZIAŁDOWO 5 6 193:334

6. CZARODZIEJE Z BIELAN 5 5 178:334

MVP: Tyszka Krystian – GUKS Olimpijczyk Łomża

Najlepszy obróńca turnieju: Antosiewicz Jakub – MUKS Piaseczno

Najlepszy rozgrywający turnieju: Uniłowski Mirosław – UKS Piątka Lublin

I PIĄTKA TURNIEJU CHŁOPCÓW:

Olszewski Dawid – GUKS Olimpijczyk Łomża

Seger Maciej – MUKS Piaseczno

Stawecki Jan – UKS Piątka Lublin

Reszka Bartłomiej – UKS Trójeczka Olsztyn

Rogalski Filip – UKS Dwójka Działdowo

Najlepsi w poszczególnych zespołach chłopców:

Gubik Patryk - GUKS „Olimpijczyk” Łomża

Janus Piotr - MUKS Piaseczno

Włodarczyk Marcin - UKS „Trójeczka” Olsztyn

Drąg Paweł - UKS „Piątka” Lublin

Garus Patryk - Czarodzieje z Bielan

Nowakowski Wiktor - UKS „Dwójka” Działdowo

Skład Trójeczki: Zega Michał, Pieczyski Arkadiusz, Maziuk Maurycy, Wyszyński Patryk, Jankowski Kacper, Reszka Bartłomiej, Włodarczyk Marcin, Drapiński Piotr, Giżyński Jarosław, Brzostowski Filip

Fot. Maria Chudek i organizator

Dziewczęta

GUKS „Olimpijczyk” Łomża   AS Mrągowo   46:24  

Ekonomik Łomża   SKS 12 Warszawa   47:39  

UKS 4 Ursus Warszawa   Czarodzieje z Bielan   63:13  

GUKS „Olimpijczyk” Łomża   Ekonomik Łomża   43:35  

SKS 12 Warszawa   UKS 4 Ursus Warszawa   29:76  

AS Mrągowo   Czarodzieje z Bielan   48:24  

Czarodzieje z Bielan   SKS 12 Warszawa  14:49  

GUKS „Olimpijczyk” Łomża   UKS 4 Ursus Warszawa   29:50  

Ekonomik Łomża   AS Mrągowo   49:32  

GUKS „Olimpijczyk” Łomża   Czarodzieje z Bielan   46:27  

SKS 12 Warszawa   AS Mrągowo   58:35  

Ekonomik Łomża   UKS 4 Ursus Warszawa   52:41  

Czarodzieje z Bielan   Ekonomik Łomża   19:55  

UKS 4 Ursus Warszawa   AS Mrągowo   72:17  

SKS 12 Warszawa   GUKS „Olimpijczyk” Łomża   46:37  

Tabela

1. UKS 4 URSUS WARSZAWA 4 8 261:88

2. SKS 12 WARSZAWA 4 7 182:162

3. GUKS „OLIMPIJCZYK” ŁOMŻA 4 6 158:147

4. AS MRĄGOWO 4 5 124:200

5. CZARODZIEJE Z BIELAN 4 4 78:206

6. ZSEiO NR 6 W ŁOMŻY (POZA KONKURSEM)

MVP: Popielarz Klaudia – UKS 4 Ursus Warsawa

Najlepszy obrońca turnieju: Nowicka Aleksandra – SKS 12 Warszawa

Najlepszy rozgrywający turnieju: Piwowarska Gabriela – GUKS Olimpijczyk Łomża

I PIĄTKA TURNIEJU DZIEWCZĄT:

Dulnik Hanna – SKS 12 Warsawa

Lubecka Milena – AS Mrągowo

Strzelec Katarzyna – UKS 4 Ursus Warszawa

Pazik Angelika – GUKS Olimpijczyk Łomża

Piotrowska Paulina – ZSEiO nr 6 w Łomży

Najlepsi w poszczególnych zespołach dziewcząt:

Guźlińska Dominika - GUKS „Olimpijczyk” Łomża

Flera Martyna - ZSEiO nr 6 w Łomży

Zaworska Weronika - UKS 4 URSUS Warszawa

Maciejewska Zuzanna - SKS 12 Warszawa

Zielińska Ola - Czarodzieje z Bielan

Łuńska Wiktoria - AS Mrągowo

Skład Mrągowa: Wiktoria Łuńska, Wiktoria Siwik, Julia samoraj, Anita Kozoń, Aleksandra Siwik, Milena Lubecka, Maria chudek, Klaudia Dąbrowska.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn