×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but zambrow26 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

VII Zambrowski Festiwal Orkan Cup 2014 – Sokół i Nenufar w tle, ale za rok będzie lepiej

W VII Zambrowskim Festiwalu Koszykówki ORKAN CUP wystąpiło dziewięć zespołów dziewcząt szkół podstawowych z: Łap, Białegostoku, Wysokiego Mazowieckiego, Piaseczna, Działdowa, Ełku,Kartuz gospodynie imprezy z UKS Orkan. Dwie drużyny z województwa warmińsko-mazurskiego walczyły ambitnie, ale nie udało się stanąć na podium. Sokół Działdowo był szósty, a Nenufar Ełk – dziewiąty. Wygrał Stoczek 45 Białystok.

Komplet wyników

Piątek – 23 maja:

:: UKS Trops Kartuzy vs. UKS Jedynka Łapy 52:35

:: UKS Basket 47 Białystok vs MUKS Stoczek 45 Białystok 38:39

:: Sokół Działdowo vs MAX Basket Wysokie Mazowieckie 34:45

:: UKS Trops Kartuzy vs MUKS Stoczek 45 Białystok 24:39

:: UKS Jedynka Łapy vs UKS Basket 47 Białystok 28:23

:: UKS Orkan Zambrów vs MAX Basket Wysokie Mazowieckie 47:39

:: MUKS Piaseczno vs Sokół Działdowo 40:36

:: MUKS Stoczek 45 Białystok vs NENUFAR Ełk 48:19

:: UKS Orkan Zambrów vs MUKS Piaseczno 50:40

:: UKS Trops Kartuzy vs UKS Basket 47 Białystok 58:21

Sobota – 24 maja:

:: Nenuraf Ełk - UKS Basket 47 Białystok 32:44

:: UKS Jedynka Łapy - MUKS Stoczek 45 Białystok 15:36

:: MUKS Piaseczno - UKS Max Basket Wysokie Mazowieckie 31:39

:: UKS Orkan Zambrów - Sokół Działdowo 29:27

:: Nenufar Ełk - UKS Trops Kartuzy 21:63

:: MUKS Piaseczno- UKS Basket 47 Białystok 24:49

:: Sokół Działdowo - UKS Jedynka Łapy 35:34

:: UKS Orkan Zambrów - UKS Trops Kartuzy 22:44

:: UKS Max Basket Wysokie Mazowieckie - MUKS Stoczek 45 Białystok 24:23

:: MUKS Piaseczno - Nenuraf Ełk 42:38

:: Sokół Działdowo - UKS Basket 47 Białystok 28:36

:: UKS Max Basket Wysokie Mazowieckie - UKS Trops Kartuzy 22:37

:: UKS Orkan Zambrów - MUKS Stoczek 45 Białystok 14:33

Niedziela – 25 maja:

:: UKS Basket 47 Białystok - Nenufar Ełk 22:20

:: MUKS Piaseczno - UKS Jedynka Łapy 19:26

:: Sokół Działdowo - Nenufar Ełk 47:27

:: UKS Orkan Zambrów - MAX Basket Wysokie Mazowieckie 33:22

:: MUKS Stoczek 45 Białystok – UKS Trops Kartuzy 36:24

:: UKS Jedynka Łapy - Nenufar Ełk 30:21

:: MUKS Piaseczno – Sokół Działdowo 25:46

:: UKS Jedynka Łapy - UKS Basket 47 Białystok 19:35

Kolejność

1 MUKS Stoczek 45 Białystok

2 UKS Trops Kartuzy

3 UKS Orkan Zambrów

4 MAX Basket Wysokie Mazowieckie

5 UKS Basket 47 Białystok

6 Sokół Działdowo

7 UKS Jedynka Łapy

8 MUKS Piaseczno

9 Nenufar Ełk

{AdmirorGallery}zambrow26{/AdmirorGallery}

Najlepsza piątka turnieju:

1. Martyna Maliba – MAX Basket Wysokie Mazowieckie

2. Anna Gołębiewska – UKS Orkan Zambrów

3. Marlena Wądołkowska - MUKS Stoczek 45 Białystok

4. Dominika Grzymkowicz – UKS Trops Kartuzy

5. Julia Surowińska - UKS Basket 47 Białystok

Najlepsze zawodniczki w poszczególnych drużynach:

1. Matylda Filipowicz – Sokół Działdowo

2. Julia Brzozowska – UKS Jedynka Łapy

3. Weronika Adamczyk – UKS Trops Kartuzy

4. Julia Walencka – MUKS Piaseczno

5. Aleksandra Szabuńko – MUKS Stoczek 45 Białystok

6. Gabriela Kazberuk – UKS Basket 47 Białystok

7. Katarzyna Łepkowska – Nenufar Ełk

8. Karolina Orłowska – MAX Basket Wysokie Mazowieckie

9. Anna Godlewska – UKS Orkan Zambrów

.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn