Europejski Tydzień Sportu – „Trójki” z Działdowa i Nidzicy (rocznik 2002) w Łomży

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu w Łomży odbył się w miniony weekend (23-25 maja) V Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki Chłopców (rocznik 2002). W imprezie uczestniczyło siedem zespołów z województw: warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Najlepsi okazali się zawodnicy UKS Basket 47 Białystok, młodzi adepci z Działdowa zajęli trzecie, a Nidzicy czwarte miejsce.

Do pierwszej piątki wybrano Sebastiana Zientarę (Działdowo) i Szymona Chmielewskiego (Nidzica). Nagrodę dla najlepszego rozgrywającego otrzymał Mikołaj Laskowski (Trójka Działdowo).

WYNIKI

UKS „Dziewiątka” Łomża - UKS „Łomżyczka 10” Łomża 88:7

UKS „Basket 47” Białystok - „Iskra” Konstantynów 26:39

MOSiR Bielsk Podlaski -   UKS „Trójka” Działdowo   23:53

UKS „Łomżyczka 10” Łomża - „Iskra” Konstantynów   10:72

UKS „Basket 47” Białystok -MOSiR Bielsk Podlaski 42:26

UKS „Trójka” Działdowo   UKS „Trójka” Nidzica   49:21

UKS „Łomżyczka 10” Łomża - UKS „Basket 47” Białystok 10:83

UKS „Trójka” Nidzica - „Iskra” Konstantynów   18:51

UKS „Dziewiątka” Łomża - UKS „Trójka” Działdowo   45:32

UKS „Łomżyczka 10” Łomża - MOSiR Bielsk Podlaski 18:72

UKS „Trójka” Działdowo -„Iskra” Konstantynów 23:46

1UKS „Trójka” Nidzica -   MOSiR Bielsk Podlaski 33:28

14UKS „Basket 47” Białystok - UKS „Dziewiątka” Łomża 49:35

UKS „Trójka” Nidzica - UKS „Łomżyczka 10” Łomża 51:12

UKS „Dziewiątka” Łomża - „Iskra” Konstantynów 28:49

1UKS „Trójka” Działdowo   - UKS „Basket 47” Białystok 43:47

MOSiR Bielsk Podlaski   UKS „Dziewiątka” Łomża 25:32

UKS „Basket 47” Białystok - UKS „Trójka” Nidzica 40:21

UKS „Łomżyczka 10” Łomża - UKS „Trójka” Działdowo 8:74

MOSiR Bielsk Podlaski- „Iskra” Konstantynów   24:43

Klasyfikacja końcowa

1. BASKET 47 BIAŁYSTOK

2. DZIEWIĄTKA ŁOMŻA

3. TRÓJKA DZIAŁDOWO (trener: PAWEŁ SZCZUREWSKI)

4. TRÓJKA NIDZICA (trener: ANDRZEJ RUŚ)

5. MOSiR BIELSK PODLASKI

6. ŁOMŻYCZKA 10 ŁOMŻA

7.ISKRA KONSTANTYNÓW (PK)

MVP TURNIEJU: RADZISZEWSKI RAFAŁ UKS „Basket 47” BIAŁYSTOK

OBROŃCA TURNIEJU: RAMOTOWSKI JAKUB UKS „Dziewiątka” ŁOMŻA

ROZGRYWAJĄCY TURNIEJU: LASKOWSKI MIKOŁAJ UKS „Trójka” DZIAŁDOWO

STRZELEC TURNIEJU: RAMOTOWSKI JAKUB UKS „Dziewiątka” ŁOMŻA 147 PKT

I PIĄTKA TURNIEJU:

CHRZANOWSKI MICHAŁ UKS „Basket 47” BIAŁYSTOK

KOZIKOWSKI MARCIN UKS „Dziewiątka” ŁOMŻA

ZIENTARA SEBASTIAN UKS „Trójka” DZIAŁDOWO

CHMIELEWSKI SZYMON UKS „Trójka” NIDZICA

WITKIEWICZ KACPER MOSiR BIELSK PODLASKI

NAJLEPSI W DRUŻYNACH:

WOJCIECHOWSKI PAWEŁ UKS „Trójka” NIDZICA

DEMBSKI JAKUB UKS „Trójka” DZIAŁDOWO

KONKURSY:

Drużynowy konkurs rzutów wolnych:

1.UKS DZIEWIĄTKA ŁOMŻA 26 PKT

2.MOSiR BIELSK PODLASKI

3.UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO

............................................

6.UKS TRÓJKA NIDZICA

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn