O Puchar Prezydenta Bydgoszczy – Ekipy z Działdowa w ósemce

W Bydgoszczy odbył się VI Ogólnopolski Turniej o Puchar Prezydenta Miasta. W dwóch kategoriach wiekowych (młodziczki i żaczki) wystąpiło 28 czołowych zespołów w Polsce! Wygrały zespoły: PTK Dachmaxx Pabianice (Młodziczki – rocznik 2001) i MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz (Żaczki – rocznik 2003). W turnieju zagrały młodziczki z Działdowa. Gimnazjum nr 1 zajęło siódme UKS Trójka ósme miejsce.

Obie drużyny wywalczyły drugie lokaty w grupach i awansowały do strefy 1/8, przegrały jednak spotkania ćwierćfinałowe i odpadły z rywalizacji o podium W bezpośrednim meczu na neutralnym terenie w Bydgoszczy lepsze okazało się Gimnazjum (40:33)

Wyniki

GRUPA B

UKS Trójka Działdowo – PTK Dachmaxx Pabianice – 15:57

UKS OSiR Trójka Żyrardów – MKS Basket Chrobry I Głogów – 50:29

PTK Dachmaxx Pabianice – UKS OSiR Trójka Żyrardów – 49:33

UKS Trójka Działdowo – MKS Basket Chrobry I Głogów – 29:23

UKS Trójka Działdowo – UKS OSiR Trójka Żyrardów – 28:25

MKS Basket Chrobry I Głogów – PTK Dachmaxx Pabianice – 31:49

TABELA

1. PTK Dachmaxx Pabianice 3 6 155 - 79

2. UKS Trójka Działdowo 3 5 72 - 105

3. UKS OSiR Trójka Żyrardów 3 4 108 - 106

4. MKS Basket Chrobry I Głogów 3 3 83 - 128

GRUPA C

MMKS Katarzynki Toruń – GKS GROM Turowo – 54:14

Gimnazjum nr 1 Działdowo – MMKS Katarzynki Toruń – 25:45

GKS GROM Turowo – MKS Basket Chrobry II Głogów – 18:22

Gimnazjum nr 1 Działdowo – MKS Basket Chrobry II Głogów – 47:14

Gimnazjum nr 1 Działdowo – GKS GROM Turowo – 73:14

MKS Basket Chrobry II Głogów – MMKS Katarzynki Toruń – 5:48

TABELA

1.MMKS Katarzynki Toruń 3 6 147-44

2.Gimnazjum nr 1 Działdowo 3 5 145-73

3.MKS Basket Chrobry II Głogów 3 4 41 - 113

4.GKS GROM Turowo3 3 46 - 149

FAZA ĆWIERĆFINAŁOWA

O miejsca 1-8

MMKS Katarzynki Toruń –AZS Poznań – 40:32

MUKS Widzew Łódź –Gimnazjum nr 1 Działdowo – 42:26

MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz –UKS Trójka Działdowo – 62:16

PTK Dachmaxx Pabianice – (MUKS Poznań – 48:27

o miejsca 5-8

MUKS Poznań – Gimnazjum nr 1 Działdowo – 41:28

UKS Trójka Działdowo – AZS Poznań – 15:35

Mecz o 7. miejsce

UKS Trójka Działdowo – Gimnazjum nr 1 Działdowo – 33:40

Mecz o 5. miejsce

AZS Poznań – MUKS Poznań – 27:21

Mecz o 3. miejsce

MUKS Widzew Łódź – MMKS Katarzynki Toruń – 30:27

Mecz o 1. miejsce

PTK Dachmaxx Pabianice – MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz – 45:42

Klasyfikacja końcowa

1. PTK Dachmaxx Pabianice

2. MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz

3. MUKS Widzew Łódź

4. MMKS Katarzynki Toruń

5. AZS Poznań

6. MUKS Poznań

7. Gimnazjum nr 1 Działdowo

8. UKS Trójka Działdowo

9. MKS Opalenica

10. MKS Basket Chrobry I Głogów

11. UKS OSiR Trójka Żyrardów

12. MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz

13. UKS Siódemka Sopot

14. UKS 4 Ursus Warszawa

15. GKS GROM Turowo

16. MKS Basket Chrobry II Głogów

Najlepsze w zespole

Mazurek Joanna, Kosobucka Weronika (Gimnazjum nr 1 Działdowo)

Cybulska Katarzyna, Piątkowska Gracja (UKS Trójka Działdowo)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn