×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but pisza3 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Batory Basket Cup (rocznik 2000 r) Białystok 2015 – TSK Roś Pisz tuż za podium

W miniony weekend (28/29 marca)PG 18 MKS Batory Białystok zorganizował duży międzynarodowy turniej koszykówki dla chłopców z rocznika 2000, w którym wystąpiło osiem zespołów z Polski oraz Litwy i Białorusi. W stawce uczestników znalazło się TSK Roś Pisz. Reprezentanci Warmii i Mazur spisali się bardzo dobrze zajmując czwarte miejsce. W takim towarzystwie to naprawdę cenny wynik.

W eliminacjach piszanie pokonali Lazdijai (Litwa) 56:48, przegrali z Piotrówka Radom 52:54 i odnieśli bardzo cenne zwycięstwo nad Kuźnią Stalowa Wola 56:42. To dało im drugie miejsce w grupie i awans do półfinału, w którym zmierzyli się z zespołem Region Grodno. Porażka różnicą 12 oczek spowodowała się drużyna z Pisza zagrała o 3 miejsce ponownie z Piotrówka Radom. Po raz drugi w tym turnieju wygrali radomianie 71:56.

W finale Bat Sierakowice pokonał Region Grodno 53:50.

Czołówka

1 Bat Sierakowice

2 Region Grodno

3 Piotrówka Radom

4 TSK Roś Pisz

{AdmirorGallery}pisza3{/AdmirorGallery}

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn