VI Ogólnopolski Turniej Dziewcząt (rocznik 2003) Łomża Cup 2018 – Najwyżej UKS Trójka Nidzica

Fot. uks trójka nidzica facebook

W Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki (r. 2003) Łomża Cup reprezentowały nas tylko dziewczęta, ale wystąpiły aż cztery zespoły, z których najlepiej wypadła Trójka Nidzica, zajmując czwarte miejsce. W meczu o podium przegrała z Pivotem Piastów 33:43. Pozostałe drużyny zamknęły niestety stawkę: Dwójka Działdowo – 8 miejsce, Herkules Ełk – 9 miejsce i Roś Pisz – 10 miejsce.

Wyniki

I grupa

GUKS Olimpijczyk Łomża - TSK Roś Pisz 99:14 SP 9

GUKS Olimpijczyk Łomża - UKS Jagiellonka Warszawa 39:28

GUKS Olimpijczyk Łomża - UKS Dwójka Działdowo 79:34

UKS Trójka Nidzica GUKS Olimpijczyk Łomża 38:63

UKS Trójka Nidzica - TSK Roś Pisz 82:17

UKS Jagiellonka Warszawa - TSK Roś Pisz 83:4

UKS Dwójka Działdowo - TSK Roś Pisz 102:32

UKS Trójka Nidzica - UKS Dwójka Działdowo 72:39

UKS Jagiellonka Warszawa - UKS Dwójka Działdowo 26:40

UKS Trójka Nidzica - UKS Jagiellonka Warszawa 43:46

Tabela

1 GUKS Olimpijczyk Łomża

2 UKS Trójka Nidzica

3 UKS Jagiellonka Warszawa

4 UKS Dwójka Działdowo

5 TSK Roś Pisz

Grupa II

UKS Basket 47 Białystok - UKS Herkules Ełk 71:46

Warsaw Basketball - MKK 11 Siedlce 30:35

MUKS Pivot Piastów - UKS Herkules Ełk 69:46

UKS Basket 47 Białystok - Warsaw Basketball 42:31

MUKS Pivot Piastów - MKK 11 Siedlce 40:51

MUKS Pivot Piastów - Warsaw Basketball 48:44

UKS Basket 47 Białystok - MKK 11 Siedlce 35:48

Warsaw Basketbal - UKS Herkules Ełk 38:33

MUKS Pivot Piastów - UKS Basket 47 Białystok 50:23

MKK 11 Siedlce UKS - Herkules Ełk 57:42

Tabela

1 MKK 11 Siedlce

2 MUKS Pivot Piastów

3 UKS Basket 47 Białystok

4 Warsaw Basketbal

5 UKS Herkules Ełk

Mecze o miejsca

o 9 miejsce

TSK Roś Pisz - UKS Herkules Ełk 19:63

o 7 miejsce

UKS Dwójka Działdowo - Warsaw Basketball 21:51

o 5 miejsce

UKS Jagiellonka Warszawa - UKS Basket 47 Białystok 39:30

o 3 miejsce

UKS Trójka Nidzica - MUKS Pivot Piastów 33:43

o 1 miejsce

GUKS Olimpijczyk Łomża - MKK 11 Siedlce 54:47

Kolejność w turnieju

1. GUKS Olimpijczyk Łomża

2. MKK 11 Siedlce

3. MUKS Pivot Piastów

4. UKS 3 Nidzica

5. UKS Jagiellonka Warszawa

6. UKS Basket 47 Białystok

7. Warsaw Basketball

8. UKS Dwójka Działdowo

9. UKS Herkules Ełk

10. TSK Roś Pisz

Wyróżnienia

Piątka turnieju

Dymarska Alicja – UKS 3 Nidzica

Druga piątka

Szczech Majka – UKS Dwójka Działdowo

Łukasik Kaja – UKS Herkules Ełk

Biedrzycka Hanna – TSK Roś Pisz

Najlepsze w zespołach

Szulczak Karolina UKS 3 Nidzica

Woronowicz Gabriela UKS Herkules Ełk

Zaleska Wiktoria TSK Roś Pisz

Figurska Weronika UKS Dwójka Działdowo

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn