Na Pomorzu gramy w ligach U11 – Nidzica (dziewczęta) i Olsztynek (chłopcy) walczą do ostatniej sekundy,

Fot. zs nr1 nidzica (ilustracja)

W ligach pomorskich rywalizują zespołu w kategorii U11 i my tez mamy tam swoich reprezentantów. Swych sił próbują zespoły: UKS Jedynka Nidzica (dziewczęta) i TOP SPIN Olsztynek (chłopcy). Uczestnicy podzieleni są na hierarchiczne dywizje, przy czym po każdym zjeździe najlepszy zespół awansuje, najsłabszy spada. Dla naszych drużyn jest to jedyna możliwość konfrontacji, bo na Warmii i Mazurach takich lig nie ma.

Drużyny z Olsztynka i Nidzicy spisują się zupełnie dobrze. Trudno im się będzie dostać do najsilniejszych dywizji, najważniejsze, że jest możliwość porównania swych sił i ostrej rywalizacji

Chłopcy U11

Dywizja D

Młode Lwy SP27 Gdańsk - TOP SPIN Olsztynek 25:21 (10:6, 8:6, 3:3, 4:6)

TOP SPIN Olsztynek Ossowski Jeremiasz 0, Głuszko Michał 0, Panasewicz Karol 8, Miłek Antoni 1, Obarek Kordian 0, Żukowski Marcel 4, Krauze Emil 3, Piotrowski Krzysztof 0, Makutynowicz Szymon 3, Makutynowicz Igor 2, Leśniewski Piotr 0, Sadocha Jakub 0

TOP SPIN Olsztynek - MTS Basket Kwidzyn 45:46 (11:8, 9:19, 10:8, 15:11)

TOP SPIN Olsztynek: Ossowski Jeremiasz 2, Głuszko Michał 5, Panasewicz Karol 9, Miłek Antoni 6, Obarek Kordian 0, Żukowski Marcel 4, Krauze Emil 2, Piotrowski Krzysztof 0, Makutynowicz Szymon 6, Makutynowicz Igor 4, Leśniewski Piotr 7, Sadocha Jakub 0

Tabela

1 Młode Lwy SP27 Gdańsk 4 2 79 - 58

2 MTS Basket Kwidzyn 3 2 83 - 99

3 TOP SPIN Olsztynek 2 2 66 - 71

Dywizja D2

MTS Basket Kwidzyn - TOP SPIN Olsztynek 27:55 (9:11, 6:15, 4:16, 8:13)

TOP SPIN Olsztynek Kurek Radosław 0, Ossowski Jeremiasz 2, Panasewicz Karol 18, Miłek Antoni 4, Obarek Kordian 2, Żukowski Marcel 8, Krauze Emil 7, Makutynowicz Szymon 0, Makutynowicz Igor 9, Gajewski Bartłomiej 5, Sadocha Jakub 0, Głuszko Michał 0

TOP SPIN Olsztynek - UKS Basket Ósemka Wejherowo 44:29 (8:10, 8:3, 19:6, 9:10)

TOP SPIN Olsztynek Kurek Radosław 1, Ossowski Jeremiasz 4, Panasewicz Karol 20, Miłek Antoni 4, Obarek Kordian 0, Żukowski Marcel 6, Krauze Emil 5, Makutynowicz Szymon 2, Makutynowicz Igor 2, Gajewski Bartłomiej 0, Sadocha Jakub 0

Tabela

1 TOP SPIN Olsztynek 4 2 99 - 56

2 UKS Basket Ósemka Wejherowo 3 2 91 - 102

3 MTS Basket Kwidzyn 2 2 85 – 117

877f2b46 bfc8 4cad a8f1 12296f7a9731

Dziewczęta U11

Dywizja C

GTK Arka Gdynia - UKS Jedynka Nidzica 30:31 (3:6, 7:11, 6:6, 14:8)

UKS Jedynka Nidzica: Chmielińska Roksana 2, Zembrzuska Julia 0, Żukowska Maryla 0, Siepsiak Wiktoria 2, Dumańska Barbara 2, Chmielińska Sandra 16, Kulesza Daria 2, Mielczarek Oliwia 2, Zawadzka Gabriela 0, Marszelewska Gabriela 0, Zielińska Hanna 5, Dobrowolska Anastazja 0

UKS Jedynka Nidzica - SNRRPK Bryza II Pruszcz Gdański 79:3 (22:0, 12:2, 14:1, 31:0)

UKS Jedynka Nidzica: Chmielińska Roksana 10, Zembrzuska Julia 4, Żukowska Maryla 4, Siepsiak Wiktoria 16, Dumańska Barbara 11, Chmielińska Sandra 8, Kulesza Daria 2, Mielczarek Oliwia 4, Zawadzka Gabriela 2, Marszelewska Gabriela 8, Zielińska Hanna 10

Tabela

1 UKS Jedynka Nidzica 4 2 110 - 33

2 GTK Arka Gdynia 3 2 100 - 43

3 SNRRPK Bryza II Pruszcz Gdański 2 2 15 – 149

Dywizja B2

Bat Sierakowice - UKS Jedynka Nidzica 25:81 (1:22, 3:23, 13:16, 8:20)

UKS Jedynka Nidzica: Chmielińska Roksana 7, Zembrzuska Julia 6, Siepsiak Wiktoria 4, Dumańska Barbara 18 Chmielińska Sandra 16, Kulesza Daria 2, Mielczarek Oliwia 2, Zawadzka Gabriela 0, Marszelewska Gabriela 14, Bonkowska Sara 0, Zielińska Hanna 12, Dobrowolska Anastazja 0

UKS Jedynka Nidzica - UKS Basket Ósemka Wejherowo 49:58 (10:16, 14:10, 11:18, 14:14)

UKS Jedynka Nidzica: Chmielińska Roksana 9, Zembrzuska Julia 8, Siepsiak Wiktoria 4, Dumańska Barbara 8, Chmielińska Sandra 6, Kulesza Daria 0, Mielczarek Oliwia 0, Zawadzka Gabriela 0, Marszelewska Gabriela 0, Bonkowska Sara 0, Zielińska Hanna 14, Dobrowolska Anastazja 0

Tabela

1 UKS Basket Ósemka Wejherowo 4 2 118 - 72

2 UKS Jedynka Nidzica 3 2 130 - 83

3 Bat Sierakowice 2 2 48 - 141

Dywizja B3

TMK Pomorze Tczew - UKS Jedynka Nidzica 0:20 walkower

UKS Jedynka Nidzica - GTK Arka Gdynia 18:36 (2:6, 4:13, 4:3, 8:14)

UKS Jedynka Nidzica: Chmielińska Roksana 3, Zembrzuska Julia 4, Żukowska Maryla 0, Siepsiak Wiktoria 0, Dumańska Barbara 2, Chmielińska Sandra 6, Kulesza Daria 0, Mielczarek Oliwia 0, Zawadzka Gabriela 0, Marszelewska Gabriela 0, Zielińska Hanna 3

Tabela

1 GTK Arka Gdynia 4 2 56 - 18

2 UKS Jedynka Nidzica 3 2 38 - 36

3 TMK Pomorze Tczew 0 2 0 - 40

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn