Turniej Strefowy Młodzików (U14) Szczytno 2019 – Mocne lekcje od Pomorza...

Fot. uks nenufar 5 ełk facebook

W weekend (6/7 kwietnia) w Szczytnie odbywał się Turniej Strefowy Młodzików (U14), który ma wyłonił dwa zespoły upoważnione do startu w Mistrzostwach Polski.. Mistrz i oraz wicemistrz Warmii i Mazur:TSK Rość Pisz i UKS Nenufar 5 Ełk zmierzyli się z trzecim i czwartym zespołem Pomorza: Konfrontacja okazała się bardzo bolesna. Do MP awansowali rywale. W bezposrednim meczu Nenufar pokonał Roś 81:57, ale to decydowało o 3 miejscu.

Terminarz i wyniki

Sobota (6 kwietnia)

TSK Roś Pisz - UKS Nenufar 5 Ełk 57:81 (8:26, 12:22, 17:19, 20:14)

TSK Roś Pisz: Kubasow Mikołaj 0, Wiśniewski Wiktor 0, Padiasek Aleksander 2, Grek Nikodem 16, Kamiński Miłosz 0, Turski Maksymilian 23, Kamiński Filip 0, Kurpiewski Filip 1, Stypiński Robert 3, Lebiedziński Julian 1, Milewski Wojciech 11, Gołębiowski Jakub 0

UKS Nenufar 5 Ełk: Walejewski Kamil 6, Kołos Sadok 14, Truchel Bajnamin 7,Lisiewicz Sebastian 2, Mońko Bartek 21, Jarząbek Eric 9, Murawski Kacper 9, Kopko Szymon 0, Wilczewski Maksymilian 5, Gąsiorek Bartosz 0, Dyro Michał 2, Walendzewicz Daniel 6

Nadspodziewanie wysokie zwycięstwo zespołu z Ełku, który do przerwy zdominował wydarzenie na boisku. Po przerwie gra się wyrównała, ale o drobieniu strat nie było mowy.

Energa Adonis Słupsk - MTS Basket Kwidzyn 119:34 (35:9, 34:8, 23:12, 27:5)

UKS Nenufar 5 Ełk - Energa Adonis Słupsk 46:134 (12:41, 12:32, 13:31, 9:30)

UKS Nenufar 5 Ełk: Walejewski Kamil 4, Kołos Sadok 8, Truchel Bajnamin 6, Lisiewicz Sebastian 2, Mońko Bartek 8, Jarząbek Eric 5, Murawski Kacper 0, Kopko Szymon 0, Wilczewski Maksymilian 8, Gąsiorek Bartosz 2, Dyro Michał 2, Walendzewicz Daniel 1

MTS Basket Kwidzyn - TSK Roś Pisz 97:59 (22:11, 25:21, 27:11, 21:16)

TSK Roś Pisz: Wiśniewski Wiktor 0, Padiasek Aleksander 0, Grek Nikodem 0, Kubasow Mikołaj 0, Kamiński Filip 0, Kurpiewski Filip 0, Jabłoński Wiktor 0, Stypiński Robert 17, Kamiński Miłosz 2, Turski Maksymilian 21, Milewski Wojciech 6, Gołębiowski Jakub 13

Niedziela (7 kwietnia)

UKS Nenufar 5 Ełk - MTS Basket Kwidzyn 47:76 (11:20, 18:34, 7:16, 11:6)

UKS Nenufar 5 Ełk: Walejewski Kamil 8, Kołos Sadok 10, Truchel Bajnamin 2, Lisiewicz Sebastian 2., Mońko Bartek 0, Jarząbek Eric 5, Murawski Kacper 9, Kopko Szymon 0, Wilczewski Maksymilian 9, Gąsiorek Bartosz 0, Dyro Michał 0, Walendzewicz Daniel 2

TSK Roś Pisz - Energa Adonis Słupsk 47:109 (11:40, 19:31, 11:21, 8:17)

TSK Roś Pisz: Samul Tobiasz 0, Kubasow Mikołaj 0, Wiśniewski Wiktor 5, Krom Krystian 0, Padiasek Aleksander 4, Grek Nikodem 1, Turski Maksymilian 4, Kamiński Miłosz 2, Kurpiewski Filip 3, Stypiński Robert 18, Milewski Wojciech 10, Gołębiowski Jakub 0

Tabela

1 Energa Adonis Słupsk 6 3 362 - 127

2 MTS Basket Kwidzyn 5 3 205 - 225

3 UKS Nenufar 5 Ełk 4 3 174 - 267

4 TSK Roś Pisz 3 3 163 - 285

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn