W ligach wojewódzkich kadetów i młodzików – Z czystym kontem strat tylko Junior Basket Olsztyn

Fot. junior basket club facebook

Trwają rozgrywki w ligach wojewódzkich kadetów i młodzików w koszykówce. W rywalizacji zespołów U16 występują cztery zespoły i trzy: KS AS Mrągowo, MKS Truso Elbląg i TSK Roś Pisz z równymi szansami walczą o mistrzostwo. W młodzikach liderem jest TKS Roś Pisz, ale jedyna drużyna bez strat pozostaje Junior Basket Olsztyn. Kandydatem do złota jest także UKS Nenufar 5 Ełk.

Kadeci U16

Wyniki

KS AS Mrągowo - TSK ROŚ Pisz 62 : 66

MKS TRUSO Elbląg - KS AS Mrągowo 36 : 58

TSK ROŚ Pisz - Akademia Koszykówki Olsztyn przełożony

Akademia Koszykówki Olsztyn - KS AS Mrągowo 31 : 74

MKS TRUSO Elbląg - TSK ROŚ Pisz przełożony

Akademia Koszykówki Olsztyn - TSK ROŚ Pisz 28 : 56

TSK ROŚ Pisz - KS AS Mrągowo 65 : 70

Akademia Koszykówki Olsztyn - MKS TRUSO Elbląg 37 : 77

TSK ROŚ Pisz - MKS TRUSO Elbląg 53 : 62

KS AS Mrągowo - Akademia Koszykówki Olsztyn przełożony

MKS TRUSO Elbląg - Akademia Koszykówki Olsztyn 88 : 21

Tabela

1 MKS TRUSO Elbląg 4 7 263 169

2 KS AS Mrągowo 4 7 264 198

3 TSK ROŚ Pisz 4 6 240 222

4 Akademia Koszykówki Olsztyn 4 4 117 295

Snajperzy

Życzkowski Oskar MKS TRUSO Elbląg 2 58 29,0

Szczech Łukasz MKS TRUSO Elbląg 4 73 18,3

Januszewski Bartosz TSK ROŚ Pisz 4 64 16,0

May Bartosz KS AS Mrągowo 4 57 14,3

Bońkowski Szymon KS AS Mrągowo 4 51 12,8

Walak Adam TSK ROŚ Pisz 4 48 12,0

Brzozowski Julian KS AS Mrągowo 4 48 12,0

Uliszewski Jakub TSK ROŚ Pisz 4 45 11,3

Orłowski Przemysław MKS TRUSO Elbląg 4 39 9,8

Urbanowicz Adrian KS AS Mrągowo 4 32 8.0

12373288 526068424222450 8562074630794693122 n

Młodzicy U14

Wyniki

Polonia Pasłęk Junior Basket Club Olsztyn 38 : 88

Akademia Koszykówki Olsztyn UKS Trójeczka Olsztyn 0 : 20

TSK ROŚ Pisz UKS NENUFAR 5 Ełk 41 : 51

UKS NENUFAR 5 Ełk KS AS Mrągowo 57 : 35

Akademia Koszykówki Olsztyn TSK ROŚ Pisz 0 : 20

UKS Trójeczka Olsztyn Junior Basket Club Olsztyn 46   74

Polonia Pasłęk Akademia Koszykówki Olsztyn 20 : 0

TSK ROŚ Pisz KS AS Mrągowo 83 : 51

KS AS Mrągowo Junior Basket Club Olsztyn 48 : 80

UKS NENUFAR 5 Ełk TSK ROŚ Pisz 60 : 64

Polonia Pasłęk UKS Trójeczka Olsztyn przełożony

TSK ROŚ Pisz Polonia Pasłęk 97 : 59

Junior Basket Club Olsztyn UKS NENUFAR 5 Ełk przełożony  

Akademia Koszykówki Olsztyn KS AS Mrągowo 0 : 20

UKS Trójeczka Olsztyn UKS NENUFAR 5 Ełk przełożony

Tabela

1 TSK ROŚ Pisz 5 9 305:224

2 Junior Basket Club Olsztyn 3 6 242:132

3 UKS NENUFAR 5 Ełk 3 5 171:140

4 KS AS Mrągowo 4 5 154:220

5 KS Polonia Pasłęk 3 4 117:185

6 UKS Trójeczka Olsztyn 2 3 66:74

7 Akademia Koszykówki Olsztyn 4 0 0:80

Snajperzy

1 Bessman Łukasz TSK ROŚ Pisz 4 44 11,0

2 Rutkowski Aleksander TSK ROŚ Pisz 4 43 10,8

3 Milewski Maciej TSK ROŚ Pisz 4 38 9,5

4 Kozłowski Oliwier Junior Basket Club Olsztyn 3 36 12,0

5 Szewczyk Mateusz KS AS Mrągowo 3 35 11,7

6 Mroczkowski Brajan UKS NENUFAR 5 Ełk 3 34 11,3

7 Okulicz Miłosz Junior Basket Club Olsztyn 3 29 9,7

8 Ogonowski Radosław Junior Basket Club Olsztyn 3 28 9,3

9 Pamrowski Jakub UKS NENUFAR 5 Ełk 3 24 8,0

10 Strażewicz Bartosz UKS NENUFAR 5 Ełk 3 23 7,7

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn