Trójki z Olsztyna i Działdowa daleko w Rudzie Śląskiej i Warszawie – Dobra nauka na przyszłość

Fot. zibi/skm

Koszykarze UKS Trójeczka Olsztyn (rocznik 2003) uczestniczyli w dniach 2/4 czerwca w V Jubileuszowym Międzynarodowy Turnieju o Puchar Prezydenta Rudy Śląskiej. Nie odnieśli tam wielkich sukcesów (siódme miejsce i jeden wygrany mecz), ale obsada była mocna i w takim towarzystwie można się czegoś nauczyć. Odnosi się to również do koszykarzy trójki Działdowo (2005), którzy zajęli 9 miejsce w Turnieju Wawer Cup

Puchar Prezydenta Rudy Śląskiej

Grupa

Trójeczka Olsztyn - MKS Grójec 26 : 89

Trójeczka Olsztyn – MIKS Międzychód 24 : 35

Trójeczka Olsztyn – Chromik Żary 31 : 45

Tabela grupy

1 MKS Grójec 6 pkt.

2 UKS Chromik Żary 5 pkt.

3 MIKST Międzychód 4 pkt

4 UKS Trójeczka Olsztyn 3 pkt.

Strefa 5/8

BG Tamm/Bletigheim Niemcy - UKS Trójeczka Olsztyn 44 : 39

56

Mecze o miejsca

mecz o VII miejsce:

Probasket Mińsk Mazowiecki - UKS Trójeczka Olsztyn 25 : 32

mecz o V miejsce:

Pogoń Ruda Śląska - UKS 3 Sieradz 27 : 54

mecz o III miejsce:

Sokół Międzychód - BG Tamm/Bletigheim 54 : 40

Finał:

MKS Grójec - UKS Chromik Żary 80 : 44

Klasyfikacja końcowa

1 MKS Grójec

2 UKS Chromik Żary

3 UKS Trójka Sieradz

4 KS Pogoń Ruda Śląska

5 Sokół Miedzychód

6 BG TAMM Bletigheim

7 UKS Trójeczka Olsztyn

8 UKS Probasket Mińsk Mazowiecki

II Międzynarodowy Turniej mini koszykówki chłopców rocznik 2005 –UFFO WAWER CUP 2017

Grupa

UKS Trójka Działdowo-Regnum Bydgoszcz 23-57

UKS Trójka Działdowo- Wilno Riteriai 2 15-45

MUKS Basket Warszawa-UKS Trójka Działdowo 33-29

UKS Trójka Działdowo-BK Valmiera 26-54

Kolejność

1 BK Valmiera

2 Wilno Riteriai 2

3 Regnum Bydgoszcz

4 MUKS Basket Warszawa

5 Trójka Działdowo

Mecze o miejsca

Mecz o 9 miejsce:

UKS Trójka Działdowo- Warsaw Basketball 42-20

Mecz o 7 miejsce:

MUKS Basket Warszawa – UKS Basket 47 Białystok 51-22

Mecz o 5 miejsce:

WKK Wrocław- Regnum Bydgoszcz 20-35

Mecz o 3 miejsce:

MKS Pruszków- Wilno Riteriai 2 31-52

Finał

BK Valmiera- Wilno Riteriai 1   47-49

Klasyfikacja końcowa

1 Wilno Riteriai 1

2 BK Valmiera

3 Wilno Riteriai 2

4 MKS Pruszków

5 Regnum Bydgoszcz

6 WKK Wrocław

7 UKS Basket Warszawa

8 UKS Basket 47 Białystok

9 UKS Trójka Działdowo

10 Warsaw Basketball

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn