W ligach pomorskich – Juniorskie (U18) derby dla Mrągowa, Młodziczki KKS pomściły klęskę kadetek

Fot. wama-sport (ilustracja)

W bardzo ciekawie zapowiadających się derbach Warmii i Mazur w lidze pomorskiej juniorzy KS AS Mrągowo pokonali UKS Trójeczka Olsztyn 68:54. Zasłużone zwycięstwo gospodarzy, którzy z każdą kwarta zwiększali przewagę. W poniedziałek (23 X) mrągowianie wysoko ulegli rywalom ze Słupska 62:99. we wtorek (24 X) o g. 19.30 Trójeczka gra u siebie (hala III LO ul Szewczenki) z Arką

Młodziczki KKS Olsztyn bardzo wysoko pokonały Siódemkę Sopot 71:27, rewanżując się klubowi z Trójmiasta za niedawna klęskę kadetek.

Klub Sportowy "AS" Mrągowo - UKS Trójeczka Olsztyn 68:54 (16:16, 13:7, 16:14, 23:17)

AS Mrągowo: Kalinowski Marcel 14, Ligęza Błażej 0, Zduńczyk Arkadiusz 12, Urbanowicz Adrian 18, Fadda Roberto 4, Nowicki Mateusz 11, Korotko Paweł 0, Zalewski Szymon 9

UKS Trójeczka Olsztyn: Pasymowski Wiktor 4, Piwoński Marcin 19, Czaboryk Szymon 10, Gołębiewski Jakub 0, Gajownik Jakub 9, Nowiński Igor 0, Krawiec Łukasz 8, Olender Filip 4, Wyczesany Mateusz 0

Fot. energa basket slupsk facebook

Klub Sportowy "AS" Mrągowo - ENERGA PGK Słupsk 62:99 (24:23, 15:25, 9:19, 14:32)

AS Mrągowo: Kalinowski Marcel 8. Ligęza Błażej 0, Predko Mateusz 1, Zduńczyk Arkadiusz 14, Urbanowicz Adrian 7, Fadda Roberto 4, Nowicki Mateusz 13, Siedlecki Patryk 0, Korotko Paweł 4, Zalewski Szymon 11

UKS Trójeczka Olsztyn - GKK Arka S.A. 25:100 (7:23, 13:22, 2:29, 3:26)

UKS Trójeczka Olsztyn: Pasymowski Wiktor 0, Czaboryk Szymon 2, Gołębiewski Jakub 2, Łagun Hubert 2, Piwoński Marcin 5, Nowiński Igor 3, Olender Filip 3, Wyczesany Mateusz 4, Gajownik Jakub 4, Krawiec Łukasz 0

Tabela

1 Trefl Sopot S.A. 6 3 303 - 131

2 Klub Sportowy "AS" Mrągowo 5 4 207 - 331

3 GKK Arka S.A. 4 2 206 - 65

4 ENERGA PGK Słupsk 4 2 186 - 130

5 MTS Basket Kwidzyn 4 3 191 - 267

6 Politechnika Szkoła Gortata I Gdańsk 3 2 154 - 151

7 Sharks Port Gdynia 3 2 110 - 161

8 Politechnika Szkoła Gortata II Gdańsk 2 2 136 - 168

9 UKS Trójeczka Olsztyn 2 2 79 - 168

z44986011

Fot. ilustracja

Młodziczki (U14)

KKS Olsztyn - UKS Siódemka Sopot 71:27 (22:2, 18:12, 17:4, 14:9)

KKS Olsztyn: Sowińska Wiktoria 11, Nowogórska Antonina 12, Przybylska Martyna 6, Haspel Louisa Vanessa 0, Szeklicka Joanna 2, Mucha Zuzanna 4, Gromadzińska Agnieszka 14,Komaszyńska Maja 4, Kuczyńska Natalia 0, Przeradzka Martyna 16, Szydlik Patrycja 2

UKS Bat Kartuzy - VBW GTK I Gdynia 119 : 26

Tabela

1 UKS Bat Kartuzy 4 2 205 - 55

2 KKS Olsztyn 3 2 130 - 102

3 Młode Lwice Gdańsk 2 1 75 - 59

4 UKS Siódemka Sopot 1 1 27 - 71

5 GTS Pruszcz Gdański 1 1 29 - 86

6 VBW GTK I Gdynia 1 1 26 - 119

7 Truso Elbląg 0 0 0 - 0

8 VBW GTK II Gdynia 0 0 0 – 0

Kadetki U15

GTS Rotmanka - Truso Elbląg 60:22

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn