W ligach pomorskich cenne zwycięstwa KKS (U18) i Trójeczki (U20) – Seniorskie doświadczenia procentują

Fot. wama-sport (ilustracja)

W ligach pomorskich dobre wieści dotyczące starszych kategorii. Juniorki (U18) KKS Pewnie pokonały Politechnikę Szkołę Gortata II Gdańsk 72:53, grając bardzo dobrze po przerwie. Z kolei juniorzy starsi (U20) Trójeczki odnieśli pierwsze zwycięstwo nad Energą Słupsk 85:68. W roli głównej wystąpili III-ligowcy Stomilu, ale było do przewidzenia, że występy na seniorskich parkietach zaprocentują. Juniorzy (U18) Olsztyna i Mrągowa ponieśli wysokie porażki.

Wyniki

Juniorki U18

KKS Olsztyn - Politechnika Szkoła Gortata II Gdańsk 72:53 (15:18, 14:11, 23:11, 20:13)

KKS Olsztyn: Wrocławska Aleksandra 0, Michalak Justyna 14, Staruch Zofia 0, Wrocławska Wiktoria 12, Kalinowska Adrianna 17, Skała Justyna 6, Zdrada Monika 9, Sztąberska Marta 14, Abramczyk Sonia 0, Kitkowska Ewelina 0, Przygodzka Maja 0

Inne wynik

Politechnika Szkoła Gortata I Gdańsk - VBW GTK Gdynia 56 : 61

Tabela

1 VBW GTK Gdynia 6 3 211 - 125

2 Politechnika Szkoła Gortata I Gdańsk 5 3 208 - 145

3 KKS Olsztyn 4 3 155 - 227

4 Politechnika Szkoła Gortata II Gdańsk 3 3 123 – 200

z44500210

Juniorzy U20

UKS Trójeczka Olsztyn - ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk 85:68 (18:10, 23:17, 22:19, 22:22)

UKS Trójeczka Olsztyn: Getek Grzegorz 2, Włodarczyk Marcin 16, Mocarski Rafał 9, Ciborowski Mateusz 7, Reszka Bartłomiej 22, Miałki Marek 6, Gajownik Jakub 1, Nadolski Adam 3, Szachniewicz Hubert 2, Kulis Mateusz 17, Krawiec Łukasz 0

Inne wyniki

Trefl Sopot S.A. - UKS ZSS Człuchów 135 : 48

ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk - GKK Arka S.A. 23 : 94

Tabela

1 GKK Arka S.A. 10 5 454 - 223

2 Trefl Sopot S.A. 10 6 548 - 370

3 Politechnika Szkoła Gortata Gdańsk 9 5 407 - 287

4 ENERGA PERLA ANTIPASTI Słupsk 6 5 327 - 382

5 MTS Basket Kwidzyn 5 4 207 - 364

6 UKS Trójeczka Olsztyn 4 3 198 - 216

7 UKS ZSS Człuchów 4 4 191 – 490

z44500174

Juniorzy U18

UKS Trójeczka Olsztyn - ENERGA PGK Słupsk 51:140 (12:33, 13:33, 10:35, 16:39)

UKS Trójeczka Olsztyn: Pasymowski Wiktor 4, Czaboryk Szymon 4, Gołębiewski Jakub 2, Łagun Hubert 15, Piwoński Marcin 4, Nowiński Igor 4, Wyczesany Mateusz 6, Gajownik Jakub 6, Krawiec Łukasz 6

Klub Sportowy "AS" Mrągowo - Politechnika Szkoła Gortata I Gdańsk 41:92 (10:14, 15:19, 9:24, 7:35)

AS Mrągowo:Kalinowski Marcel 0, Ligęza Błażej 1, Zduńczyk Arkadiusz 15, Urbanowicz Adrian 12, Fadda Roberto 3, Grzymkowski Jakub 1, Korotko Paweł 5, Zalewski Szymon 4

Politechnika Szkoła Gortata II Gdańsk - Klub Sportowy "AS" Mrągowo 101:29 (26:6, 20:6, 32:9, 23:8)

As Mrągowo: Gliszczyński Szymon 0, Ligęza Błażej 2, Urbanowicz Adrian 11, Fadda Roberto 6, Grzymkowski Jakub 0, Zduńczyk Arkadiusz 0, Korotko Paweł 0, Zalewski Szymon 10

Inne wyniki

Sharks Port Gdynia - Politechnika Szkoła Gortata II Gdańsk 53 : 65

Politechnika Szkoła Gortata I Gdańsk - Sharks Port Gdynia 57 : 66

Tabela

1 MTS Basket Kwidzyn 10 6 473 - 429

2 ENERGA PGK Słupsk 9 5 483 - 354

3 Trefl Sopot S.A. 8 4 410 - 191

4 Politechnika Szkoła Gortata I Gdańsk 8 5 397 - 294

5 Sharks Port Gdynia 8 6 374 - 467

6 Klub Sportowy "AS" Mrągowo 8 7 309 - 620

7 Politechnika Szkoła Gortata II Gdańsk 6 4 302 - 250

8 UKS Trójeczka Olsztyn 5 5 217 - 501

9 GKK Arka S.A. 4 2 206 - 65

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn