Kadetki Dwójki nie dały rady faworytkom, Młodziczki KKS odprawiły GTK, Nidziczanki na dwóch frontach

Fot. ilustracja

W młodzieżowych ligach koszykarek zespoły Warmii i Mazur grały ze zmiennym szczęściem. Kadetki Dwójki Działdowo przegrały dwa spotkania, ale tu trudno było liczyc na punkty. Młodziczki KKS Olsztyn odniosły efektowne zwycięstwo nad GTK Gdynia. Startujące na Mazowszu nidziczanki (U12) najpierw pokonały Piaseczno, a w sobotę (9 grudnia) poniosły pierwsza porażkę z AZS UW MBA Warszawa (wyjazd).

Na Mazowszu tyle, że poza konkursem rywalizuja także koszykarki z Nidzicy (U13). Zresztą  ze znakomitym efektem odniosły bowiem w czterech meczach komplet zwycięstw.

Kadetki U16

Dwójka Działdowo - UKS Siódemka I Sopot 53:100 (13:25, 10:28, 12:15, 18:32)

Dwójka Działdowo: Cybulska Katarzyna 17, Bartkowska Julia 18, Piątkowska Gracja 2, Falęcka Daria 0, Jankowska Kornelia 0, Piekarska Patrycja 2, Przasnyska Karolina 10, Dramińska Oliwia 0, Leśniewska Monika 0, Figurska Weronika 4

Młode Lwice Gdańsk - Dwójka Działdowo 73:58 (17:18, 23:15, 13:13, 20:12)

Dwójka Działdowo:Leśniewska Monika 0, Cybulska Katarzyna 16, Bartkowska Julia 8, Piątkowska Gracja 0, Jankowska Kornelia 1, Piekarska Patrycja 5, Przasnyska Karolina 22, Dramińska Oliwia 6

Tabela

1 UKS Siódemka I Sopot 14 7 603 - 268

2 KKS Olsztyn 13 8 549 - 578

3 Młode Lwice Gdańsk 12 7 499 - 382

4 GTS Karol Rotmanka 11 7 477 - 475

5 UKS Siódemka II Sopot 11 7 449 - 412

6 UKS Bat Kartuzy 11 8 470 - 459

7 UKS Basket Ósemka Wejherowo 10 7 439 - 480

8 Dwójka Działdowo 10 8 492 - 632

9 VBW GTK Gdynia 7 7 328 – 620

12728872 946635745390928 5238107951737734785 n

Fot. Andrzej Bukowski (ilustracja)

Młodziczki U14

KKS Olsztyn - VBW GTK I Gdynia 12:47 (33:7, 28:9, 26:14, 25:17)

KKS Olsztyn: Haspel Louisa Vanessa 5,Szydlik Patrycja 10, Przybylska Martyna 23, Żelechowska Zuzanna 2, Kuczyńska Natalia 2, Mucha Zuzanna 12, Gromadzińska Agnieszka 26, Komaszyńska Maja 12, Przeradzka Martyna 8, Szeklicka Joanna 12

Tabela

1 UKS Bat Kartuzy 8 4 362 - 120

2 Młode Lwice Gdańsk 8 4 332 - 136

3 KKS Olsztyn 8 5 341 - 269

4 GTS Pruszcz Gdański 7 5 219 - 336

5 UKS Siódemka Sopot 6 5 200 - 338

6 VBW GTK I Gdynia 5 5 182 – 437

jed31

Dziewczęta U12

UKS Jedynka Nidzica - MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 75:55 (22:12, 21:23, 16:13, 16:7)

UKS Jedynka Nidzica: Alicja Lawrenc 21, Martyna Ochlachowska 0, Oliwia Szynkiewicz 5, Gabriela Czarzasta 4, Agata Brodzik 0, Maja Dąbrowska 8, Julia Zielińska 0, Majka Pszczółkowska 15, Maja Podolska 0, Aleksandra Pel 7, Nadia Zalewska 15, Weronika Zielińska 0

AZS UW - MBA - UKS Jedynka Nidzica 52:43 (10:12, 14:8, 10:8, 18:15)

UKS Jedynka Nidzica: Alicja Lawrenc 19, Amelia Maciejewska 0, Martyna Ochlachowska 0, Oliwia Szynkiewicz 0   Gabriela Czarzasta 3, Agata Brodzik 0, Nadia Zalewska 2, Maja Dąbrowska 10, Julia Zielińska 0, Majka Pszczółkowska 3, Maja Podolska 0, Aleksandra Pel 6, Weronika Zielińska 0        

Tabela

1 AZS UW MBA 11 6 354 - 188

2 MPKK Sokołów S.A. OSIR Sokołów Podlaski 9 5 420 - 217

3 UKS Jedynka Nidzica 9 5 355 - 169

4 MUKS I Piaseczno 9 6 284 - 219

5 UKS Huragan II Wołomin 8 6 174 - 320

6 SKS 12 Warszawa 6 5 146 - 368

7 UKS La Basket Warszawa 2 5 60 - 312

23915871 504908716547547 7624442290106930259 n

Dziewczęta U13

Grodziski Klub Koszykarski - UKS Dwójka Nidzica 17:65

UKS Dwójka Nidzica - Mon-Pol Płock 91:31

UKS Dwójka Nidzica - AZS UW - MBA 69:40

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Unia Basket Ostrołęka - UKS Dwójka Nidzica 55:62 (10:13, 10:22, 17:14, 18:13)

UKS Jedynka Nidzica: Kinga Jastrzębowska 6, Agata Drządzewska 7, Zofia Dąbrowska 14, Julia Urbanowska 0, Maja Dawid 0, Zuzanna Florek 2, Julia Kosmala 12, Wiktoria Kozłowska 0, Kinga Pilarczyk 8, Karolina Kownacka 0, Alicja Kujawska 0, Małgorzata Kujawska 2, Natalia Kopczyńska 3, Pola Obrębska 8, Alicja Kowalska0        

Tabela

1 MUKS Piaseczno 10 5 425 - 167

2 UKS Dwójka Nidzica (PK) 8 4 287 - 143

3 UKS Huragan Wołomin 8 5 311 - 295

4 MBA (PK) 8 5 230 - 229

5 UKS La Basket Warszawa 8 6 270 - 288

6 UKS 4 URSUS Warszawa 6 3 108 - 35

7 MUKS Unia Basket Ostrołęka 5 6 260 - 388

8 GKK Grodzisk Mazowiecki 4 4 133 - 285

9 Mon-Pol Płock 4 4 97 - 291

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn