Remanenty w ligach pomorskich – Derby kadetek dla KKS Olsztyn

Fot. wama-sport (ilustracja)

Z małym opóźnieniem podajemy wyniki ostatnich spotkań minionego roku w ligach pomorskich. W ciekawie zapowiadających się derbach kadetek KKS Olsztyn po raz drugi pokonał Dwójkę, tym razem w Działdowie 82:56. Do bardzo skutecznej jak zwykle Marty Sztąberskiej dołączyła Sonia Abramczyk. Olsztynianki zajmują czwarte miejsce, premiowane awansem do MP, ale rywalki naciskają.

W rozgrywkach U15 rywalizacja toczy się tylko na poziomie regionalnym. Koszykarki Truso zajmują przedostatnie miejsce. W męskiej lidze juniorów As Mrągowo walczył ambitnie, ale uległ Politechnice II Gdańsk., natomiast kadeci młodsi Truso wysoko pokonali zamykająca tabele Ósemkę Wejherowo.

Wyniki

Kadetki U16

Dwójka Działdowo - KKS Olsztyn 56:82 (26:17, 8:19, 14:30, 8:16)

Dwójka Działdowo: Sobotka Roksana 18, Leśniewska Monika 2, Cybulska Katarzyna 14, Piątkowska Gracja 2, Jankowska Kornelia 0, Piekarska Patrycja 2, Przasnyska Karolina 11, Dramińska Oliwia 7, Figurska Weronika 0

KKS Olsztyn: Krzyżewska Lidia 0, Karwowska Magdalena 8, Czarnecka Martyna 2, Bałdyga Zuzanna 0, Olesiewicz Martyna 0, Kitkowska Ewelina 2, Sztąberska Marta 34, Birkos Izabela 0, Lotko Oliwia 1, Abramczyk Sonia 31, Golubińska Lena 0, Gromadzińska Agnieszka 4

Tabela

1 UKS Siódemka I Sopot 16 8 674 - 307

2 GTS Karol Rotmanka 15 9 603 - 563

3 UKS Siódemka II Sopot 15 9 616 - 483

4 KKS Olsztyn 15 9 631 - 634

5 Młode Lwice Gdańsk 14 9 604 - 521

6 UKS Bat Kartuzy 13 9 549 - 519

7 UKS Basket Ósemka Wejherowo 12 9 559 - 638

8 Dwójka Działdowo 11 9 548 - 714

9 VBW GTK Gdynia 9 9 361 – 766

z44986048

Kadetki młodsze U15

Truso Elbląg - SKS Starogard Gdański 59:67 (12:14, 11:20, 23:13, 13:20)

Truso Elbląg: Majewska Michalina 4. Boniecka Julia 0, Kosecka Natalia 26, Góralska Monika 2, Młynik Patrycja 6, Zielińska Julia 2, Tarczyńska Weronika 0, Wojak Nela 14, Filip Martyna 0, Banach Joanna 0, Jankowska Martyna 5

GTS Karol Rotmanka - Truso Elbląg 101:35 (27:18, 30:2, 23:6, 21:9)

Trusp Elbląg: Majewska Michalina 4, Boniecka Julia 0, Kosecka Natalia 9, Góralska Monika 3, Młynik Patrycja 3, Zielińska Julia 2, Tarczyńska Weronika 0, Wojak Nela 14, Filip Martyna 0, Banach Joanna 0, Jankowska Martyna 0

Tabela

1 GTS Karol Rotmanka 12 6 463 - 150

2 Młode Lwice Gdańsk 11 6 417 - 236

3 SKS Starogard Gdański 8 6 305 - 341

4 Truso Elbląg 8 6 279 - 336

5 UKS Omega Gdynia 6 6 72 – 473

22885826 1860623333966521 902271609245534889 n

Juniorzy U18

KS "AS" Mrągowo - Politechnika Szkoła Gortata II Gdańsk 58:74 (12:23, 20:23, 11:15, 15:13)

KS AS Mrągowo: Kalinowski Marcel 3, Urbanowicz Adrian 18, Siedlecki Patryk 0, Zduńczyk Arkadiusz 28, Nowicki Mateusz 4, Predko Mateusz 5, Korotko Paweł 0

Tabela

1 Trefl Sopot S.A. 17 9 880 - 407

2 GKK Arka S.A. 16 8 777 - 372

3 ENERGA PGK Słupsk 15 9 766 - 660

4 Politechnika Szkoła Gortata I Gdańsk 14 9 628 - 563

5 MTS Basket Kwidzyn 14 10 735 - 794

6 Politechnika Szkoła Gortata II Gdańsk 13 9 601 - 639

7 Klub Sportowy "AS" Mrągowo 12 11 493 - 1033

8 Sharks Port Gdynia 11 8 489 - 617

9 UKS Trójeczka Olsztyn 5 5 217 – 501

Truso Elbląg - UKS Basket Ósemka Wejherowo 85:40 (17:3, 18:14, 23:13, 27:10)

Truso Elbląg: Kamiński Jędrzej 2, Niekucki Jan 10, Karnowski Mikołaj 8, Lisiewski Michał 2, Kiełczewski Wiktor 12, Korzeniewski Mateusz 0, Twardowski Łukasz 14, Stopa Hubert 8, Sobański Dawid 9, Wierzbicki Piotr 14, Borawski Adam 4, Karbowski Sebastian 2

Tabela

1 ENERGA MJMS Słupsk 14 7 703 - 398

2 MTS Basket Kwidzyn 13 7 580 - 422

3 GAK Gdynia 12 7 537 - 506

4 SNRRPK Bryza Pruszcz Gdański 12 8 451 - 532

5 KS Jedynka Pelplin 12 8 497 - 552

6 Truso Elbląg 11 8 543 - 537

7 GKK Hanza Gdańsk 8 7 348 - 497

8 UKS Basket Ósemka Wejherowo 8 8 398 - 613

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn