„DZIAŁDOWO BASKET CUP 2018” – Jubileuszowe granie, kibice mile widziani

Fot. Karol Wrombel/działdowo wm (ilustracja)

W najbliższy weekend (9-11 lutego) UKS Sokół i Zespól Szkół nr 2 zapraszają wszystkich kibiców na II Ogólnopolski Turniej Minikoszykówki Dziewcząt 2005 i Chłopców 2006. Impreza ma szczególny charakter, wiąże się bowiem z jubileuszem 25-lecia Zespołu Szkół nr 2. Mecz rozgrywane będą w dwóch halach sportowych przy ul. Polnej i Jagiełły. Oprócz drużyn z Działdowa i regionu wystąpi kilka znanych klubów krajowych

Uczestnicy turnieju

Dziewczęta 2005

gr. A

1.UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

2.UKS ORKAN ZAMBRÓW

3.UKS NENUFAR 5 EŁK

4.UKS BAT KARTUZY

5.AKADEMIA SPORTU MAŁY KOSZ BIAŁOGARD

gr. B

1.UKS BASKET 47 BIAŁYSTOK

2.KKS OLSZTYN

3.UKS TRÓJKA EŁK

4.UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO

5.UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO 2006

Chłopcy 2006:

gr. A

1.TSK ROŚ PISZ

2.UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

3.TOP-SPIN OLSZTYNEK

4.KS LEGION LEGIONOWO

gr. B

1.UKS NENUFAR 5 EŁK

2.MKS NOVUM BYDGOSZCZ

3.UKS JAR ELBLĄG

4.UKS SOKÓŁ II DZIAŁDOWO (PK)

z242047

Hala ul Polna

Piątek - 09 lutego 2018

12:00 DZIEWCZYNY GR . B UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO 2006

13:00 DZIEWCZYNY GR . A UKS BAT KARTUZY - UKS ORKAN ZAMBRÓW

14:00 CHŁOPCY GR. A TOP-SPIN OLSZTYNEK - TSK ROŚ PISZ

15:00 CHŁOPCY GR. B MKS NOVUM BYDGOSZCZ - UKS JAR ELBLĄG

16:00 DZIEWCZYNY GR . A AS MAŁY KOSZ BIAŁOGARD - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

17:00 DZIEWCZYNY GR . B UKS TRÓJKA EŁK - UKS BASKET 47 BIAŁYSTOK

18:00 CHŁOPCY GR. A UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - KS LEGION LEGIONOWO

19:00 CHŁOPCY GR. B UKS NENUFAR 5 EŁK - UKS SOKÓŁ II DZIAŁDOWO

20:00 DZIEWCZYNY GR . A UKS NENUFAR 5 EŁK - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

21:00 DZIEWCZYNY GR . B KKS OLSZTYN - UKS TRÓJKA EŁK

Sobota - 10 lutego 2018

9:00 DZIEWCZYNY GR . B UKS BASKET 47 BIAŁYSTOK - UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO

10:00 DZIEWCZYNY GR . A UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - UKS BAT KARTUZY

11:00 CHŁOPCY GR. B UKS SOKÓŁ II DZIAŁDOWO - UKS JAR ELBLĄG

12:00 CHŁOPCY GR. A UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - TOP-SPIN OLSZTYNEK

13:00 DZIEWCZYNY GR . B UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO 2006 - UKS BASKET 47 BIAŁYSTOK

14:00 DZIEWCZYNY GR . A UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO - UKS ORKAN ZAMBRÓW

15:00 CHŁOPCY GR. A TSK ROŚ PISZ - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO

16:00 CHŁOPCY GR. B MKS NOVUM BYDGOSZCZ - UKS SOKÓŁ II DZIAŁDOWO

17:00 DZIEWCZYNY GR . B UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO 2006 - UKS TRÓJKA EŁK

18:00 CHŁOPCY A4 – B3

19:00 DZIEWCZYNY GR . B UKS TRÓJKA EŁK - UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO

20:00 DZIEWCZYNY GR . B KKS OLSZTYN - UKS SOKÓŁ DZIAŁDOWO 2006

Niedziela - 11 lutego 2018

8:00 CHŁOPCY o 7 m. Przegrani A4-B3 i A3 – B4

9:00 DZIEWCZYNY 1/2 A2 – B1

10:00 CHŁOPCY 1/2 A1 – B2

11:00 CHŁOPCY o 5 m. Wygrani A4-B3 i A3–B4

12:00 CHŁOPCY o 3 m. Przegrani A1-B2 i A2-B1

13:00 CHŁOPCY - FINAŁ

14:00 DZIEWCZYNY - FINAŁ

ok.15:15 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU DBC 2018

Hala ul. Jagiełły

Sobota – 10 lutego 2018

9:00 CHŁOPCY GR. A TSK ROŚ PISZ - KS LEGION LEGIONOWO

10:00 CHŁOPCY GR. B UKS NENUFAR 5 EŁK - MKS NOVUM BYDGOSZCZ

11:00 DZIEWCZYNY GR . A UKS ORKAN ZAMBRÓW - UKS NENUFAR 5 EŁK

12:00 DZIEWCZYNY GR . B UKS TRÓJKA DZIAŁDOWO - KKS OLSZTYN

13:00 DZIEWCZYNY GR . A UKS BAT KARTUZY - AS MAŁY KOSZ BIAŁOGARD

14:00 CHŁOPCY GR. B UKS JAR ELBLĄG - UKS NENUFAR 5 EŁK

15:00 CHŁOPCY GR. A KS LEGION LEGIONOWO - TOP-SPIN OLSZTYNEK

16:00 DZIEWCZYNY GR . B UKS BASKET 47 BIAŁYSTOK - KKS OLSZTYN

17:00 DZIEWCZYNY GR . A AS MAŁY KOSZ BIAŁOGARD - UKS NENUFAR 5 EŁK

18:00 CHŁOPCY A3 - B4

19:00 DZIEWCZYNY GR . A UKS NENUFAR 5 EŁK - UKS BAT KARTUZY

20:00 DZIEWCZYNY GR . A UKS ORKAN ZAMBRÓW – AS MAŁY KOSZ BIAŁOGARD

Niedziela - 11 lutego 2018

8:00 DZIEWCZYNY o 9 miejsce A5 –B5

9:00 DZIEWCZYNY półfinał A1 - B2

10:00 CHŁOPCY półfinał A2– B1

11:00 DZIEWCZYNY o 7 miejsce A4- B4

12:00 DZIEWCZYNY o 5 miejsce A3.– B3

13:00 DZIEWCZYNY o 3 miejsce Przegrani A1-B2 i A2-B1

basket6

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn