XIV Turniej Dziewcząt „Zima Cup” Działdowo 2018 – Pod dyktando Dwójki

Fot. Jerzy Kowalski facebook

W dniach 23-25 marca w Hali Sportowej przy SP 2 w Działdowie odbył się XIV Turniej Koszykówki Dziewcząt r. 2002 i młodsze „Zima Cup”. Rywalizowało sześć zespołów: UKS Bliza Władysławowo, UKS Trójka Nidzica, Podlaska Fuzja, UKS AS Glinojeck oraz dwa zespoły gospodyń UKS Dwójka z rocznika 2002 i 2003. Najlepsza okazała się Dwójka z kompletem zwycięstw.

Turniej przebiegał systemem każdy z każdym. Działdowianki okazały się bezkonkurencyjne. W zasadzie w żadnym meczu nie zostały zmuszone do większego wysiłku. MVP turnieju została Katarzyna Cybulska (Dwójka Działdowo). Organizatorzy jak zwykle przygotowali wiele nagród indywidualnych.

Wyniki

Działdowo 2002 – Działdowo 2003 100:42

Władysławowo – Nidzica 45:59

Glinojeck – Łapy 58:49

Działdowo 2002 – Nidzica 63:44

Działdowo 2003 – Łapy 48:77

Władysławowo – Glinojeck 39:48

Działdowo 2002 – Łapy 64:28

Nidzica – Glinojeck 51:61

Działdowo 2003 – Władysławowo 34:63

Działdowo 2002 – Glinojeck 73:29

Łapy – Władysławowo 72:50

Nidzica – Działdowo 2003 78:43

Działdowo 2002 - Władysławowo 85:24

Działdowo 2003 - Glinojeck 21:76

Łapy - Nidzica 78:47

Końcowa klasyfikacja turnieju:

1. UKS Dwójka Działdowo r.2002

2. UKS AS Glinojeck

3. UKS Łapa Łapy

4. UKS Trójka Nidzica

5. UKS Bliza Władysławowo

6. UKS Dwójka Działdowo r.2003

Nagrody indywidualne

MVP - najlepsza zawodniczka turnieju - Cybulska Katarzyna (UKS Dwójka Działdowo)

ALL Stars - najlepsza piątka turnieju:

UKS Dwójka Działdowo r.2002 - Przasnyska Karolina

UKS AS Glinojeck - Pionka Zofia

UKS Łapa Łapy - Roszkowska Julia

UKS Trójka Nidzica - Kowalska Zuzanna

UKS Bliza Władysławowo - Snarska Hanna

Najlepsze zawodniczki w zespołach:

UKS Dwójka Działdowo r.2002 - Jankowska Kornelia

UKS AS Glinojeck - Stryjewska Małgorzata

UKS Łapa Łapy - Brzozowska Julia

UKS Trójka Nidzica - Wiśniewska Zuzanna

UKS Bliza Władysławowo - Lasoń Alicja

UKS Dwójka Działdowo r.2003 - Wasilewska Ola

Wyróżnienie trenera:

UKS Dwójka Działdowo r.2002 - Sobotka Roksana

UKS AS Glinojeck - Niewiadomska Anna

UKS Łapa Łapy - Jabłońska Julia

UKS Trójka Nidzica - Wiśniewska Wiktoria

UKS Bliza Władysławowo - Fietz Wiktoria

UKS Dwójka Działdowo r.2003 - Kowalska Julia

Skład UKS Dwójka Działdowo r.2002: Bartkowska Julia, Cybulska Katarzyna, Dramińska Oliwia, Jankowska Kornelia, Leśniewska Monika, Piątkowska Gracja, Piekarska Patrycja, Przasnyska Karolina, Sobotka Roksana, Świniarska Zuzanna – Trener: Szczypińska Majka.

Skład UKS Dwójka Działdowo r. 2003: Bartkowska Julia, Falęcka Daria, Figurska Weronika, Kowalska Julia, Lipka Kinga, Łukaszczyk Julia, Mętlicka Julia, Sadowska Zuzanna, Szczech Maja, Wasilewska Ola, Wiśniewska Wiktoria, Zembrzuska Oliwia - trener: Szczypińska Majka

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn