XXXI Ogólnopolski Turniej „Przedwiośnia Działdowo 2018 – Nidzicki basket w podwójnej koronie

Fot. Szymon Wyrostek

W sali gimnastycznej SP 3 w Działdowie w niedzielę (8 kwietnia) XXXI Ogólnopolski Turniej „Przedwiośnia” W Minikoszykówce Dziewcząt (R. 2005) I Chłopców (R. 2004). W turnieju wystąpiło po sześć drużyn dziewcząt i chłopców. Zespoły rywalizowały systemem każdy z każdym. Sukces święcił nidzicki basket, bowiem triumfatorami zostali: UKS Jedynka Nidzica (dziewczęta) i UKS Trójka Nidzica (chłopcy)

Organizatorzy jak zwykle przygotowali wiele nagród zespołowych i indywidualnych, a było w kim wybierać, bowiem wszyscy walczyli z kolosalna ambicją.

Wyniki

Dziewczęta

UKS Bliza Władysławowo – UKS Trójka Działdowo 21:52

UKS Sokół I Działdowo – UKS Sokół II Działdowo 2 41:26

UKS Jedynka Nidzica - UKS Trójka Nidzica 73:17

UKS Trójka Działdowo- UKS Sokół II Działdowo 44:31

UKS Sokół I Działdowo – UKS Jedynka Nidzica 18:48

UKS Bliza Władysławowo – UKS Trójka Nidzica 34:12

UKS Sokół I Działdowo – UKS Bliza Władysławowo 33:18

UKS Trójka Nidzica – UKS Trójka Działdowo 7:47

UKS Sokół II Działdowo – UKS Bliza Władysławowo 30:19

UKS Trójka Działdowo – UKS Jedynka Nidzica 29:28

UKS Sokół I Działdowo – UKS Trójka Nidzica 3 38:21

UKS Jedynka Nidzica – UKS Sokół II Działdowo 55:33

UKS Jedynka Nidzica – UKS Bliza Władysławowo 58:26

UKS Trójka Nidzica – UKS Sokół II Działdowo 34:40

UKS Sokół I Działdowo – UKS Trójka Działdowo 46:45 (po dogrywce)

Kolejność w turnieju dziewcząt: (w nawiasie trener)

1. UKS Jedynka Nidzica (Urbanowska Danuta)

2. UKS Trójka Działdowo (Małgorzaciak Niedzielska Iwona)

3. UKS Sokół Działdowo I (Raczyło Sylwia)

4. UKS Sokół Działdowo II r. 2006 (Pietrzak Mariusz)

5. UKS Bliza Władysławowo (Kujawska Agnieszka)

6. UKS Trójka Nidzica (Chmielewska Edyta)

Nagrody indywidualne:

MVP turnieju - Kwestarz Zuzanna (UKS Jedynka Nidzica)

Najlepsza rozgrywająca - Dembska Alicja (UKS Trójka Działdowo

Najlepsza obrończyni - Mroczkowska Paulina (UKS Sokół Działdowo I)

ALL Stars - pierwsza piątka - druga piątka

UKS Jedynka Nidzica - Pilarczyk Kinga - Zalewska Nadia

UKS Trójka Działdowo - Ziętara Katarzyna - Haspel Louise

UKS Sokół Działdowo I - Łazowska Katarzyna - Panek Milena

UKS Sokół Działdowo II - Wółkiewicz Zuzanna - Kozikowska Lena

UKS Bliza Władysławowo -Zawal Natalia - Kunz Patrycja

Najlepsza zawodniczka w zespole - wyróżnienie trenera

UKS Jedynka Nidzica - Hinz Michalina - Pianka Nadia

UKS Trójka Działdowo - Szeklicka Joanna - Piórek Wiktoria

UKS Sokół Działdowo I - Siatkowska Karolina - Bartosiewicz Laura

UKS Sokół Działdowo II - Lech Julia - Margalska Aleksandra

UKS Bliza Władysławowo - Ceynowa Wiktoria - Oberzig Wiktoria

UKS Trójka Nidzica - Śpiewak Natalia - Burska Amelia

Najmłodsza zawodniczka - Sobiech Nikola (UKS Sokół Działdowo I)

Fot. Jerzy Kowalski facebook

Chłopcy

UKS Trójka" I Działdowo – UKS Trójka II Działdowo 72:37

UKS Trójka Nidzica – Polonia Pasłęk 48:29

Orkan Zambrów- UKS Basket 47 Białystok 30:69

UKS Trójka Nidzica – UKS Trójka I Działdowo 67:49

UKS Trójka II Działdowo – UKS Basket 47 Białystok 29:50

Polonia Pasłęk –Orkan Zambrów 105:37

Polonia Pasłęk – UKS Trójka II Działdowo 57:38

UKS Basket 47 Białystok – UKS Trójka I Działdowo 58:46

UKS Trójka Nidzica – UKS Trójka II Działdowo 59:25

UKS Trójka I Działdowo - Orkan Zambrów 63:17

Polonia Pasłęk – UKS Basket 47 Białystok 27:34

Orkan Zambrów – UKS Trójka Nidzica 21:75

UKS Basket 47 Białystok – UKS Trójka Nidzica 34:49

Orkan Zambrów – UKS Trójka II Działdowo 28:33

UKS Trójka I Działdowo – Polonia Pasłęk 66:47

Kolejność w turnieju chłopców: (w nawiasie trener)

1. UKS Trójka Nidzica (Kosobucki Jarosław)

2. UKS Basket 47 Białystok (Sinielnikow Andrzej)

3. UKS Trójka Działdowo I (Szczurewski Paweł)

4. KS Polonia Pasłęk (Kowal Krzysztof)

5. UKS Trójka Działdowo II r. 2005 (Szczurewski Paweł)

6. UKS Orkan Zambrów (Karwowski Robert)

Nagrody indywidualne:

MVP turnieju - Tański Maksymilian (UKS Trójka Nidzica)

Najlepszy obrońca - Kardasz Tomasz (UKS Basket 47 Białystok)

Najlepszy rozgrywający - Jackowski Kacper (UKS Trójka Działdowo)

ALL Stars - pierwsza piątka - druga piątka

UKS Trójka Nidzica - Tański Tymek - Strzelecki Dorian

UKS Basket 47 Białystok - Jasiński Szymon - Sarosiek Dawid

UKS Trójka Działdowo I - Popowicz Dominik - Jędraszek Krystian

KS Polonia Pasłęk - Kosiorek Wiktor - Bobrowicz Damian

UKS Trójka Działdowo II - Prokopowicz Hubert - Brzeziński Franciszek

Najlepszy zawodnik w zespole - wyróżnienie trenera

UKS Trójka Nidzica - Grzebski Michał - Pijewski Dawid

UKS Basket 47 Białystok - Cimochowski Jakub - Zdanowicz Antoni

UKS Trójka Działdowo I - Kopyciński Jakub - Śliwiński Emil

KS Polonia Pasłęk - Wolicki Patryk - Pawłyk Jakub

UKS Trójka Działdowo II - Urbański Patryk - Kożanowski Dawid

Najmłodszy zawodnik - Stańczuk Alan (KS Polonia Pasłęk)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn