Mistrzostwa Województwa SZS w Minikoszykówce Dziewcząt SP – Ełcki finał wygrała „Trójka”

Fot. Danuta Tyszkowska (ilustracja)

W poniedziałek (9 kwietnia) w Ełku odbył się finał Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w Minikoszykówce Dziewcząt Szkół Podstawowych. W finale wystąpiło sześć zespołów podzielonych na dwie grupy. Turniej zdominowały drużyny z Ełku. W bardzo interesującym finale SP 3 Ełk pokonała SP 5 Ełk. Brąz zdobyła SP 3 Działdowo.

Wyniki meczów:

Grupa 1:

SP 3 Ełk - SP 34 Olsztyn 42:5

SP 3 Ełk - SP 3 Działdowo 33:14

SP 3 Działdowo - SP 34 Olsztyn 45:5

Kolejność

1. SP 3 Ełk - 4 pkt.

2. SP 3 Działdowo - 3 pkt.

3. SP 34 Olsztyn - 2 pkt.

Grupa 2:

SP 5 Ełk - SP 2 Olsztynek 43:10

SP 5 Ełk - SP 4 Działdowo 47:35

SP 4 Działdowo - SP 2 Olsztynek 21:10

Kolejność

1. SP 5 Ełk - 4 pkt.

2. SP 4 Działdowo - 3 pkt.

3. SP 2 Olsztynek - 2 pkt.

Mecze o miejsca

o 5 miejsce:

SP 2 Olsztynek - SP 34 Olsztyn 27:17

o 3 miejsce:

SP 3 Działdowo - SP 4 Działdowo 25:20

o 1 miejsce:

SP 3 Ełk - SP 5 Ełk 30:26

Klasyfikacja końcowa:

1. SP 3 Ełk

2. SP 5 Ełk

3. SP 3 Działdowo

4. SP 4 Działdowo

5. SP 2 Olsztynek

6. SP 34 Olsztyn

Najlepsze zawodniczki w zespole:

Julia Wnorowska - SP 3 Ełk

Patrycja Majewska - SP 5 Ełk

Alicja Dembska - SP 3 Działdowo

Wiktoria Kowalska - SP 4 Działdowo

Ewa Czekała - SP 2 Olsztynek

Anna Ejsmont - SP 34 Olsztyn

p5132231 189239 2618844

Składy zespołów

SP 3 Ełk: Martyna Brodowska, Izabela Danielewicz, Aleksandra Ejdys, Wiktoria Głębocka, Natalia Kaca, Julia Kędzierska, Michalina Klimowicz, Gabriela Kowzon, Weronika Łopacka, Oliwia Matys, Agata Okonowicz, Alicja Rytelewska, Julia Wnorowska (opiekun Danuta Tyszkowska).

SP 5 Ełk: Róża Laskowska, Paulina Łosiewska, Patrycja Majewska, Weronika Moczydłowska-Krewionek, Aleksandra Machanowska, Martyna Oleksińska, Weronika Opacka, Martyna Radel, Lena Talaronek, Weronika Wróblewska, Aleksandra Stasiełowicz (opiekun Maria Wąsikiewicz).

30572316 1529449430498767 8143508823601053696 n

SP 3 Działdowo: Busk Wiktoria, Dembska Alicja, Haspel Louise, Kwasiborska Oliwia, Niedzielska Aleksandra, Piórek Wiktoria, Przybyłko Kinga, Szczepańska Julia, Szeklicka Joanna, Szymańska Aleksandra, Warecka Nikola, Ziętara Katarzyna – Trener: Małgorzaciak-Niedzielska Iwona.

30572195 1529449943832049 5752107802403274752 n

SP 4 Działdowo: Bartosiewicz Laura, Brzozowska Milena, Kowalska Wiktoria, Lech Julia, Łazowska Katarzyna, Majerska Martyna, Mroczkowska Paulina, Panek Milena, Pydynkowska Larysa, Rutkowska Kaja, Siatkowska Karolina, Woycicka Emilia – Trener: Raczyło Sylwia.

Fot. Jerzy Kowalski facebook

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn