Mistrzostwa Województwa roczników 2001/2002 w Lubawie – Wiatr rządził na bieżni i skoczniach

W minioną sobotę (5 września) w Lubawie odbył się mityng lekkoatletyczny klasy I, połączony z mistrzostwami województwa roczników 2001/02. Głównym celem było przegląd potencjały najmłodszego narybku, a podniesienie ich rywalizacji do rangi mistrzostw na pewno zmobilizowało zawodników. Walka o medale była zacięta i nikt nie odpuszczał, każdy walczył na całego.

Pomimo ciężkich warunków atmosferycznych /bardzo mocny wiatr oraz dość niska jak na zawody lekkoatletyczne temperatura/ młodzież pokazała się z dobrej strony. Z
pewnością wielu ma szansę w przyszłości osiągać bardzo dobre wyniki, jeśli oczywiście będą systematycznie pracować na treningach.

Impreza była jednocześnie ostatnim sprawdzianem przed Międzywojewódzkimi Mistrzostwami Młodzików, które odbędą się 13 września w Pasłęku.
Natomiast najlepsi zawodnicy z tzw. makroregionów wystartują w Małym Memoriale Janusza Kusocińskiego czyli w Mistrzostwach Polski Młodzików, które wyznaczono 29-27 września w Radomiu.

Ze możliwości startu w Lubawie skorzystali lekkoatleci innych roczników, choć wspomniane warunki z całą pewnością wpłynęły na wyniki
Wyniki

Mężczyźni

100 metrów młodzików

FINAŁ - 1,6

1 KORNOWSKI Marek 2001-01-30 LKS Lubawa WN 12.36

2 TUTEK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WN 12.64

3 ZABOLEWICZ Wiktor 2001-03-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.73 =PB

4 OSKIERKO Piotr 2001-03-29 LUKS Olimpijczyk Morąg WN 12.91

5 RYBACZUK Eneasz 2001-08-14 LUKS Orneta WN 13.12

6 FAFIŃSKI Paweł 2001-09-03 LKS Lubawa WN 13.76

7 SZCZEPANEK Bartosz 2003-04-11 UKS Atos Woźnice WN 14.22 PK

100 metrów mężczyzn

FINAŁ - 1,3

1 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 UKS Atos Woźnice WN 11.01

2 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WN 11.75 el. 11.72 PB

3 JAGUSZEWSKI Paweł 1997-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.77

4 BARTNICKI Tomasz 2000-02-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.99 PB

5 JAKUBOWSKI Sebastian 1999-03-05 LKS Lubawa WN 12.09 el. 11.98 PB

6 JABŁOŃSKI Kasper 1998-07-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.19 PB

7 SZYMAŃSKI Damian 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.26 PB

8 FLORKOWSKI Radosław 1996-04-10 MKS Truso Elbląg WN 12.44 el. 12.10

Eliminacje

RYBKA Sebastian 2000-05-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.36 PB (-0.6)

SZON Wojciech 2000-06-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.40 PB (-0.5)

MACIESZA Jakub 1998-01-19 MKS Truso Elbląg WN 12.47 (-2.0)

DRZEWIŃSKI Jakub 2000-06-08 LKS Lubawa WN 12.61 PB (-0.5)

KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.72 PB (-0.5)

TRZECIAK Adam 2000-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 12.83 PB (-0.6)

ŁUKASZEWICZ Antoni 1999-09-02 LKS Lubawa WN 12.94 (-0.5)

KAMIŃSKI Kacper 2003-01-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.88 PB (-0.5)

200 metrów mężczyzn

1 JAGUSZEWSKI Paweł 1997-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 23.90 (-5.2)

2 BARTNICKI Tomasz 2000-02-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.40 (-5.2)

3 JAKUBOWSKI Sebastian 1999-03-05 LKS Lubawa WN 24.61 (-5.8)

4 SZON Wojciech 2000-06-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.88 PB (-5.2)

5 KLIMEK Rafał 1999-07-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 24.99 (-5.2)

6 JABŁOŃSKI Kasper 1998-07-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.04 PB (-5.8)

7NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WN 25.09 (-5.2)

8 RYBKA Sebastian 2000-05-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 25.47 (-4.1)

9 TRZECIAK Adam 2000-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 26.06 (-4.1)

10 RYKOWSKI Piotr 1998-02-21 LUKS Orneta WN 26.09 (-5.8)

11 ŁUKASZEWICZ Antoni 1999-09-02 LKS Lubawa WN 26.54 (-5.8)

300 metrów młodzików

1 KORNOWSKI Marek 2001-01-30 LKS Lubawa WN 40.53

2 ZABOLEWICZ Wiktor 2001-03-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 42.09

3 RYBACZUK Eneasz 2001-08-14 LUKS Orneta WN 43.73

4 FAFIŃSKI Paweł 2001-09-03 LKS Lubawa WN 46.25

5 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 46.86 PB

6 GRZEGOWSKI Jakub 2002-02-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 51.44

7 ZIEMIŃSKI Dobrosław Kazimierz 2002-03-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 52.42

Poza konkursem

1 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 PKS Gwardia Szczytno WN 35.79 PK

2 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WN 36.92 PK

3 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 37.09 PK

4 MATEUSIAK Cezary 1997-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 38.27 PK

5 SZYMAŃSKI Damian 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 40.25 PK

6 MAGALSKI Łukasz 2001-01-28 MUKL Brodnica KP 40.83 PB PK

7 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WN 42.88 PK

8 GORTATOWSKI Mateusz 2002-01-09 MUKL Brodnica KP 42.91 PK

9 CYTLAŁ Artur 2003-01-09 UKS MOSiR Działdowo WN 48.64 PK

10 DRZEWIŃSKI Jakub 2000-06-08 LKS Lubawa WN 40.83 PB PK

11 ZALEWSKI Dominik 2000-08-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 43.07 PB PK

5 KAMIŃSKI Kacper 2003-01-06 KS AZS UWM Olsztyn WN 44.98 PB PK

600 metrów młodzików

1 BORKOWSKI Maciej 2002-01-01 LKS Lubawa WN 1:39.94

2 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 1:47.07

3 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:51.67

4 TKACZUK Mateusz 2002-03-08 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:54.63

5 D'OBRYN Bartosz michał 2002-09-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:55.24

6 ŁUKOMSKI Mateusz 2002-01-01 LKS Lubawa WN 1:56.02

Poza konkursem

1 PICHAL Kacper 2000-02-05 PKS Gwardia Szczytno WN 1:35.25 PK

800 metrów mężczyzn

1 NOWAK Dariusz 1997-11-21 MKS Truso Elbląg WN 2:02.88

2 SPUSTEK Marcin 1997-05-21 MKS Truso Elbląg WN 2:04.89 PB

3 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WN 2:05.14

4 MOSKAL Paweł 1997-06-11 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 2:12.79

5 RYKOWSKI Piotr 1998-02-21 LUKS Orneta WN 2:15.27

6 SUSZEK Aleksander 1999-04-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:15.79 PB

1000 metrów młodzików

1 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 LKS Lubawa WN 2:49.43 PB

2 TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:58.76

3 DRASZKIEWICZ Jakub 2002-03-22 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:19.67

4 DROZD Patryk 2001-04-24 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:26.53

Poza konkursem

1 KACZOREK Robert 1998-04-29 MUKL Brodnica KP 2:41.32 PB PK

2 JABŁOŃSKI Błażej 2000-09-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:53.95 PB PK

2000 metrów młodzików

Poza konkursem

1 SZCZĘSNY Konrad 1999-02-18 GUKS Asy Dywity WN 6:29.32 PK

2 SUDUJKO Ryszard 1997-04-11 KS AZS UWM Olsztyn WN 6:34.03 PB PK

3 COŁTA Kamil Jakub 2000-06-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 7:23.06 PB PK

4 razy 100 metrów

1 LKS Lubawa WN (Kacper ŻUCHOWSKI 2001-01-01,Piotr KOZŁOWSKI 2001-02-14, Paweł FAFIŃSKI 2001-09-03, Marek KORNOWSKI 2001-01-30) 53.16

2 LKS Lubawa 2 WN (Wojciech KARCZEWSKI 2002-01-01, Jakub BORKOWSKI 2001-06-26, Mateusz ŁUKOMSKI 2002-01-01, Marcin FIGGER 2002-01-01) 57.4

Poza konkursem

1 KS AZS UWM Olsztyn 2 WN (Tomasz BARTNICKI 2000-02-09, Damian SZYMAŃSKI 2000-01-14, Sebastian RYBKA 2000-05-14, Wojciech SZON 2000-06-09) 46.48 PK

2 MKS Truso Elbląg WN (Radosław FLORKOWSKI 1996-04-10, Jakub MACIESZA 1998-01-19, Marcin SPUSTEK 1997-05-21, Dariusz NOWAK 1997-11-21) 47.83 PK

Pchnięcie kulą juniorów młodszych (5 kg)

1 OPCZYŃSKI Marek 1998-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WN 11.90

2 ZAWADZKI Szymon 1999-01-01 LKS Lubawa WN 10.20

Pchnięcie kula młodzików (5 kg)

1 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 LKS Lubawa WN 10.20 SB

2 MAŚLI Igor 2000-03-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 10.10

3 MODRZEWSKI Dominik 2000-08-01 LKS Lubawa WN 9.98

4 PAPROCKI Paweł 2001-01-01 LKS Lubawa WN 7.78

5 FIGGER Marcin 2002-01-01 LKS Lubawa WN 6.79 SB

6 KARCZEWSKI Wojciech 2002-01-01 LKS Lubawa WN 6.63

Rzut oszczepem chłopców (600 g)

1 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 LKS Lubawa WN 36.19 SB

2 NOWIK-NOWICKI Radosław 2002-07-29 LUKS Olimpijczyk Morąg WN 32.04 SB

3 FIGGER Marcin 2002-01-01 LKS Lubawa WN 25.37 SB

4 PAPROCKI Paweł 2001-01-01 LKS Lubawa WN 22.95 SB

5 KARCZEWSKI Wojciech 2002-01-01 LKS Lubawa WN 20.56 SB

Poza konkursem

1 MODRZEWSKI Dominik 2000-08-01 LKS Lubawa WN 40.49 SB PK

2 CYTLAŁ Artur 2003-01-09 UKS MOSiR Działdowo WN 25.14 SB PK

Rzut oszczepem juniorów młodszych (700 g)

1 ZAWADZKI Szymon 1999-01-01 LKS Lubawa WN 34.97

Skok w dal mężczyzn

1 KRAWCZYK Rafał 1999-03-16 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 5.98

2 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WN 5.78

3 KARKOWSKI Krzysztof 1999-05-22 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WN 5.35 PB

4 SZCZEPANEK Bartosz 2003-04-11 UKS Atos Woźnice WN 4.15

Skok w dal młodzików

1 TUTEK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WN 4.98 (-1.0)

2 ŻUCHOWSKI Kacper 2001-01-01 LKS Lubawa WN 4.61 SB (-0.9)

3 BORKOWSKI Maciej 2002-01-01 LKS Lubawa WN 4.60 SB (-1.0)

4 ŁUKOMSKI Mateusz 2002-01-01 LKS Lubawa WN 4.12 (-0.8)

Kobiety

100 metrów kobiet -1.8

Finał

1 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WN 12.83 el. 12.80 (-2.0)

2 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 GUKS Asy Dywity WN 12.89 el. 12.83 (-2.0)

3 LIS Martyna 1994-07-01 MKS Truso Elbląg WN 12.96 el. 12.87 (-2.0)

4 WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.26 =PB

5 ŚLIWA Wiktoria 2000-01-01 MKS Truso Elbląg WN 13.48 el. 13.35 (-2.0)

6 ZIÓŁKOWSKA Paulina 1997-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.67 el. 13.59 (-2.0)

7 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 13.76 el. 13.47 (-2.0)

8 BALICKA Aleksandra 2000-01-15 UKS MOSiR Działdowo WN 14.04 el. 13.93 (1.9)

Eliminacje

WASIAK Klaudia 2000-08-23 MKS Truso Elbląg WN 13.28 PB q (-2.0)

SZCZĘSNA Agata 2000-03-31 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.52 (-1.5)

UZARSKA Julia 2003-05-05 LKS Lubawa WN 14.66 (-1.9)

BIEDRZYCKA Malwina 2003-04-15 LKS Lubawa WN 14.70 (-1.9)

DEPUTAT Zuzanna 2000-05-30 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.75 (-1.5)

ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.76 (-1.5)

LASKIEWICZ Zofia 2003-01-31 MKS Truso Elbląg WN 14.77 (-1.9)

JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 GUKS Asy Dywity WN 14.83 (-1.9)

LENDZION Wiktoria 2000-02-22 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 14.86 (-1.5)

FAFIŃSKA Emilia 2003-01-05 LKS Lubawa WN 16.09 (-1.5)

100 metrów młodziczek

Finał -1.2

1 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta WN 13.58

2 KOTEWICZ Kinga 2001-07-20 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 13.70

3 GÓRCZAK Izabela 2001-01-14 GUKS Asy Dywity WN 13.98 PB

4 PETIUNAS Wiktoria 2002-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 14.06 PB

5 SIENICA Marta 2002-09-20 MKS Truso Elbląg WN 14.23 =PB

6 KONOWROCKA Weronika 2002-01-12 UKS Jedynka Bartoszyce WN 14.24 el. 14.09 (-2.0)

7 KOZŁOWSKA Agata 2002-01-01 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 14.65 PB

8 SOCZYŃSKA Natalia 2002-01-01 MLKS Ostróda WN 14.97 PB

Eliminacje

WAWROWSKA Daria 2002-01-01 MLKS Ostróda WN 15.51 (-1.5)

KURPIEWSKA Natalia 2002-02-19 UKS Atos Woźnice WN 15.57 (-1.5)

KAMIŃSKA Paulina 2002-06-22 LKS Lubawa WN 15.64 (-1.5)

HERMAN Kornelia 2002-03-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 16.24 (-2.0)

KUCHCIAK Klaudia 2001-01-01 LKS WEL Lidzbark Welski WN 16.33 (-2.0)

200 metrów kobiet

Bieg 1/ 2 -6,2 13:50

1 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WN 26.53 (-6.2)

2 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 GUKS Asy Dywity WN 26.60 (-6.2)

3 LIS Martyna 1994-07-01 MKS Truso Elbląg WN 26.62 (-6.2)

4 WUJKOWSKA Izabela 1999-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.30 (-6.2)

5 ZIÓŁKOWSKA Paulina 1997-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.31 (-6.2)

6 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WN 29.20 (-5.9)

7 DEPUTAT Zuzanna 2000-05-30 KS AZS UWM Olsztyn WN 29.46 (-5.9)

8 BALICKA Aleksandra 2000-01-15 UKS MOSiR Działdowo WN 29.48 PB (-5.9)

9SZCZĘSNA Agata 2000-03-31 KS AZS UWM Olsztyn WN 29.64 (-5.9)

10 LENDZION Wiktoria 2000-02-22 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 30.55 (-5.9)

300 metrów młodziczek

1 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WN 45.21

2 KOTEWICZ Kinga 2001-07-20 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 45.77

3 KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 45.88 PB

4 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta WN 46.96

5 PETIUNAS Wiktoria 2002-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 47.86

6 GODLEWSKA Izabela 2001-06-29 KS AZS UWM Olsztyn WN 49.00

7 BIEDRZYCKA Malwina 2003-04-15 LKS Lubawa WN 50.13

8 NAWROCKA Aleksandra 2001-01-04 UKS Gimpas Pasłęk WN 50.33

9WAWROWSKA Daria 2002-01-01 MLKS Ostróda WN 51.50

10 SOCZYŃSKA Oliwia 2002-01-01 MLKS Ostróda WN 51.62

11 GIEDO Wiktoria bożena 2002-06-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 51.70

12 ADAMOWICZ Pola 2002-07-30 KS AZS UWM Olsztyn WN 51.77

13 KOZŁOWSKA Agata 2002-01-01 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 51.86

14 SOCZYŃSKA Natalia 2002-01-01 MLKS Ostróda WN 54.02

15 JUCHNOWSKA Natalia 2002-01-01 UKS MOSiR Działdowo WN 52.04 PB

16 DYMKOWSKA Marta 2001-01-01 LKS Lubawa WN 52.40

17 KUCHARSKA Kinga 2002-08-31 KS AZS UWM Olsztyn WN 54.73

18 MILEWSKA Olga 2002-08-21 KS AZS UWM Olsztyn WN 60.50

Poza konkursem

1 KONICKA Julia 2001-05-14 MUKL Brodnica KP 45.17 PK

2 ŻUKOWSKA Julia 2000-04-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 45.51 PK

3 WESOŁOWSKA Natalia 2002-01-14 MUKL Brodnica KP 46.73 PK

4 PAŃCZUK Wiktoria 2000-03-09 MKS Truso Elbląg WN 47.24 PK

5 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WN 47.51 PK

6 PACZKOWSKA Daria 2002-05-13 MUKL Brodnica KP 47.79 PB PK

7 PIECHOCKA Alicja 2003-01-01 MLKS Ostróda WN 49.52 PK

8 KŁOSOWSKA Adrianna 1999-01-01 UKS MOSiR Działdowo WN 49.54 PK

9 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 50.65 PK

10 KARCZEWSKA Zuzanna 2002-07-05 MUKL Brodnica KP 52.37 PK

11 FAFIŃSKA Emilia 2003-01-05 LKS Lubawa WN 53.27 PK

12 WROŃSKA Laura 2003-06-11 LKS Lubawa WN 54.66 PK

13 TCHÓRZ Kinga 2003-01-01 MLKS Ostróda WN 54.68 PK

600 metrów młodziczek

1 DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 MKS Truso Elbląg WN 1:49.45

2 ZIULEWSKA Paulina 2001-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:51.75 PB

3 DOMURAT Wiktoria 2002-01-01 MLKS Ostróda WN 1:52.34

4 KULHAWIK Katarzyna 2001-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 1:52.60

5 SARNOWSKA Natalia 2002-05-18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 2:03.34

6 OBRĘBSKA Karolina 2002-04-27 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 2:08.53

Poza konkursem

1 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WN 1:51.60 PK

2 KŁOSOWSKA Adrianna 1999-01-01 UKS MOSiR Działdowo WN 1:52.39 PK

3 WOLOWSKA Aleksandra 2000-12-04 MKS Truso Elbląg WN 1:58.13 PK

4 ŁAWRYNOWICZ Paulina 2000-02-01 UKS Gimpas Pasłęk WN 2:00.84 PK

800 metrów kobiet

1 TERCJAK Zofia 1999-08-17 UKS Atos Woźnice WN 2:22.45

2 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto WN 2:24.87

3 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 UKS Atos Woźnice WN 2:29.41

4 HANOWSKA Weronika 1998-12-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:32.27

5 TATAREWICZ Angelika 1998-04-26 MKS Truso Elbląg WN 2:32.80

6 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:32.95

7 GÓRALSKA Marta Aneta 1998-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:48.74

8 WASILEWSKA Faustyna 1999-03-19 KS AZS UWM Olsztyn WN 2:49.10

1000 metrów młodziczek

1 LEMANOWICZ Maja 2001-12-01 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:26.32 PB

2 KARPIŃSKA Weronika 2001-12-03 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:45.24

Poza konkursem

1 KONARZEWSKA Martyna 1991-02-13 UKS MOSiR Działdowo WN 3:18.88 PK

2 SARNOWSKA Jadwiga 2000-03-18 MUKL Brodnica KP 3:34.47 PK

3 GRABOWSKA Kinga 2000-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:43.28 PK

4 BIRYŁO Urszula 1995-05-31 UKS Gimpas Pasłęk WN 3:47.80 PK

5 OGORODNIK Kornelija 2000-12-16 KS AZS UWM Olsztyn WN 3:49.80 PK

6 WIERZBOWSKA Anna 2003-10-03 LKS Lubawa WN 3:54.03 PK

4 razy 100 metrów kobiet

1 KS AZS UWM Olsztyn WN (Maja LEMANOWICZ 2001-12-01, Paulina ZIULEWSKA 2001-01-15, Wioleta KITEWSKA 2002-03-02, Wiktoria PETIUNAS 2002-01-07) 56.77

2 LKS Lubawa WN (Adrianna TYKARSKA 2002-04-04, Katarzyna FLORKOWSKA 2002-10-02, Oliwia ZAWADZKA 2002-01-29, Paulina KAMIŃSKA 2002-06-22) 61.65

Poza konkursem

1 MKS Truso Elbląg WN (Klaudia WASIAK 2000-08-23, Wiktoria PAŃCZUK 2000-03-09, Aleksandra WOLOWSKA 2000-12-04, Wiktoria ŚLIWA 2000-01-01) 53.79 PK

2 KS AZS UWM Olsztyn 3 WN (Julia ŻUKOWSKA 2000-04-14, Zuzanna DEPUTAT 2000-05-30, Agata SZCZĘSNA 2000-03-31, Małgorzata PRUSIŃSKA 2000-07-25) 54.04 PK

3 LKS Lubawa 3 WN (Emilia FAFIŃSKA 2003-01-05, Laura WROŃSKA 2003-06-11, Julia UZARSKA 2003-05-05, Malwina BIEDRZYCKA 2003-04-15) 60.09 PK

Pchnięcie kula juniorek młodszych (3 kg)

1 KACZOROWSKA Katarzyna 1998-11-13 LKS Lubawa WN 8.40 SB

Pchnięcie kula młodziczek (3 kg)

1 DOBROWOLSKA Aleksandra 2001-06-11 LKS Lubawa WN 8.30 SB

2 TYKARSKA Adrianna 2002-04-04 LKS Lubawa WN 7.30 SB

3 WIECHA Wenesa 2001-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.07 PB

4 RYCHCIK Patrycja 2002-05-02 LKS Lubawa WN 5.71 SB

Poza konkursem

1 JARZĄBEK Magdalena 2000-01-18 LKS Lubawa WN 10.10 PK

2 KRAJEWSKA Angelika 2000-01-24 LKS Lubawa WN 8.97 PK

3 WOJSIAT Marta 2000-10-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 7.63 SB PK

4 JAKUBOWSKA Patrycjaa 2003-07-08 LKS Lubawa WN 5.63 SB PK

Rzut oszczepem juniorek młodszych (600 g)

1 MIECZKOWSKA Weronika 1999-01-02 LKS Lubawa WN 39.91

Rzut oszczepem młodziczek (500 g)

1 WOJSIAT Marta 2000-10-14 KS AZS UWM Olsztyn WN 27.45

2 GÓRALCZYK Anna 2001-05-02 UKS Atos Woźnice WN 24.17 PB

3 DOBROWOLSKA Aleksandra 2001-06-11 LKS Lubawa WN 18.73 SB

4 WIECHA Wenesa 2001-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WN 18.30 PB

5 DYMKOWSKA Marta 2001-01-01 LKS Lubawa WN 12.63

Poza konkursem

1 PRZYSTASZ Aleksandra 2000-02-11 UKS Gimpas Pasłęk WN 34.02 PB PK

2 MELNYK Zuzanna 2000-08-18 LKS Lubawa WN 30.43 PK

3 KRAJEWSKA Angelika 2000-01-24 LKS Lubawa WN 21.55 SB PK

4 JARZĄBEK Magdalena 2000-01-18 LKS Lubawa WN 18.65 SB PK

Skok wzwyż młodziczek

2 NAWROCKA Aleksandra 2001-01-04 UKS Gimpas Pasłęk WN 1.50 PB

3 FLORKOWSKA Katarzyna 2002-10-02 LKS Lubawa WN 1.15 SB

4 ZAWADZKA Oliwia 2002-01-29 LKS Lubawa WN 1.10 SB

Poza konkursem

1 OKSENIUK Agnieszka 1996-03-23 MKS Truso Elbląg WN 1.55 PK

Skok w dal młodziczek

1 KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 KS AZS UWM Olsztyn WN 4.24 SB (-1.3)

2 KONOWROCKA Weronika 2002-01-12 UKS Jedynka Bartoszyce WN 3.97 (-1.3)

3 ZAWADZKA Oliwia 2002-01-29 LKS Lubawa WN 3.77 SB (-1.2)

4 JUCHNOWSKA Natalia 2002-01-01 UKS MOSiR Działdowo WN 3.68 SB (-1.2)

5 KURPIEWSKA Natalia 2002-02-19 UKS Atos Woźnice WN 3.65 (-1.1)

6 KAMIŃSKA Paulina 2002-06-22 LKS Lubawa WN 3.55 SB (-1.5)

7 FLORKOWSKA Katarzyna 2002-10-02 LKS Lubawa WN 3.30 SB (-1.7)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn