×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów drosz580 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

XXII Warmińskie Biegi Przełajowe Droszewo 2015 – Oj działo się działo....

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów drosz580 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Droszewo. Mała miejscowość w gminie Biskupiec, która we wrześniu każdego roku staje prawdziwą mekką szkolnej młodzieży uprawiającej biegi przełajowe. W miniona sobotę (19 września) na trasach znów spotkało się kilkuset uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych województwa by wziąć udział w XXII Warmińskich Biegach Przełajowych. To jedna z imprez, która mobilizuje środowisko, a także ujawnia nowe talenty.

Słowa uznania należą się przede wszystkim organizatorom szczególnie tym bezpośrednio zainteresowanym czyli: Gminie Biskupiec, Radzie Miejsko-Gminnego Zrzeszenia LZS w Biskupcu , SZS w Biskupcu, ZS w Czerwonce, Sołectwu i LZS Droszewo oraz Biskupieckiej Federacji Sportu. To dzięki nim młodzież miała wspaniałe warunki startu, wyjeżdżała z Droszewa szczęśliwa, że miło i na sportowo spędziła wrześniowa sobotę. Patronat Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego, Warmińsko -Mazurskiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe i Starostwa Powiatowego w Olsztynie też przyczynił się do przeprowadzenia pięknej plenerowej imprezy.

W klasyfikacji gmin w kategorii szkół podstawowych zwyciężył Biskupiec przed Piszem i Bartoszycami, w grupie gimnazjów tez triumfowali gospodarze wyprzedzając Bartoszyce i Wydminy.

W klasyfikacji szkół wśród podstawówek bezkonkurencyjna okazała się SP 1 Pisz przed biskupieckimi „dwójką” i trójką”, natomiast wśród gimanazjów pierwsze miejsce zajęli uczniowiec G1 Bartoszyce przed G1 Biskupiec i G. Wydminy.

Prowadzono też odzielne klasyfikacje uwzględniające placówki Powiatu Olsztyńskiego i Gimny Biskupiec. Oczywiście każdy walczył o jak najlepszy wynik, ale w takich imprezach cieszy przede wszystkim duży udział młodzieży. Nie wszyscy zostaną mistrzami, wszyscy natomiast muszą mieć kontakt ze sportem.

{AdmirorGallery}drosz580{/AdmirorGallery}

Wydminy zadowolone

Zawodnicy LUKS Dystans Wydminy bardzo dobrze rozpoczęli jesienne starty w biegach przełajowych. Złoto Julii Kordowskiej, srebro Michała Rożenki i trzecie miejsce Gimnazjum Wydminy to świetny prognostyk przez kolejnymi biegami.

W XXII Warmińskich Biegach Przełajowych wystartowało dwanaście uczennic i jeden uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach.

Julia Kordowska nie dała szans faworyzowanym rywalkom w biegu szkół podstawowych na dystansie 700 m. Mocnym atakiem na pierwszym podbiegu objęła prowadzenie i nie oddała go do samego końca. W kategorii klas I gimnazjum szóste miejsce zajęła Magdalena Romanowska, dzięsiąte Julia Jegor, a czternaste Karolina Włodkowska. Wśród starszych gimnazjalistek najlepiej pobiegła Zuzanna Osinka. W biegu klas II-III zajęła czwarte miejsce. Jako piąta na metę wbiegła Milena Samiła. Na ósmym miejscu bieg ukończyła Kinga Waszkielewicz.

Ostatnim wyścigiem był bieg chłopców klas II-III gimnazjum. Michał Rożenko, jedyny chłopak w wydmińskiej reprezentacji rywalizował na dystansie ok.1800 m. Po pierwszej rundzie Michał zajmował dobre VI miejsce. Druga część biegu to popis możliwości utalentowanego biegacza z Wydmin. Bardzo mocny finisz dał Michałowi drugie miejsce w rywalizacji z o rok starszymi kolegami.

"Pierwszy start po wakacjach to zawsze wielka niewiadoma. Do Droszewa jechaliśmy bez specjalnych założeń. Julia Kordowska potwierdziła, że to może być jej rok. Bardzo dobrze pobiegli uczniowie klasy sportowej, Zuzia Osinka, Milena Samiła i Michał Rożenko. Cieszymy się, że nasi podopieczni biegają coraz pewniej i nie boją się rywalizacji z mocnymi zawodnikami z województwa." - powiedzieli trenerzy, Beata i Bartek Osior

{AdmirorGallery}drowy21{/AdmirorGallery}

Klasyfikacja Gmin

Szkoły Podstawowe:

1 Biskupiec - 227

2 Pisz - 128

3 Bartoszyce - 91

4 Kolno - 57

5 Dywity - 52

6 Mikołajki - 29

7 Wydminy - 16

8 Jeziorany - 14

Gimnazja

1 Biskupiec - 189

2 Bartoszyce - 96

3 Wydminy - 60

4 Kolno - 45

5 Pisz - 32

6 Dywity 21

{AdmirorGallery}drosz580{/AdmirorGallery}

Klasyfikacja drużynowa

SZKOŁY PODSTAWOWE

1 SP 1 Pisz 128

2 SP 2 Biskupiec 98

3 SP 3 Biskupiec 52

4 SP 7 Bartoszyce 43

5 SP Dywity 41

6 SP Kolno 37

7 SP 1 Bartoszyce 36

8 SP Bisztynek 34

9 SP Czerwonka 31

10 SP Woźnice 29

11 SP Węgoj 24

12 SP Kobułty 21

13 SP Lutry 20

14 SP Wydminy 16

15 SP Frączki 14

16 SP 4 Bartoszyce 13

17 SP Tuławki 11

SZKOŁY GIMNAZJALNE

1 G. nr 1 Bartoszyce 96

2 G. nr 1 Biskupiec 77

3 G. Wydminy 60

4 G. Czerwonka 48

5 G. Kolno 45

6 G. ZDZ Pisz 32

7 G. Kobułty 25

8 G. Dywity 21

9 G. Kat. Biskupiec 21

10 G. Wegoj 6

{AdmirorGallery}drosz580{/AdmirorGallery}

Powiat Olsztyński

Szkoły Podstawowe

1 SP 2 Biskupiec

2 SP 3 Biskupiec

3 SP Dywity

Gimnazja

1 G. nr 1 Biskupiec

2 G. Czerwonka

3 G. Kolno

{AdmirorGallery}drosz580{/AdmirorGallery}

Gmina Biskupiec

Szkoły Podstawowe

1 SP 2 Biskupiec

2 SP 3 Biskupiec

3 SP Czerwonka

Gimnazja

1 G. nr 1 Biskupiec

2 G. Czerwonka

3 G. Kobułty

{AdmirorGallery}drosz300{/AdmirorGallery}

Fot. BFS facebook (Beata i Julia Tur, Milena i Paula Grabowska, Weronika Charnyga, Dariusz Marchlewski)

Klasyfikacje indywidualne

Kategoria I

Dziewczęta (2005 i mł.)

1 Kucińska Julia SP Dywity

2 Ruszczyk Paulina SP1 Pisz

3 Głoskowska Oliwia SP2 Biskupiec

4 Zera Monika NSP Lutry

5 Nikitiuk Aleksandra SP2 Biskupiec

6 Chodań Kornelia SP Czerwonka

7 Banach Joanna SP1 Pisz

8 Welenc Marta SP Dywity

9 Żbikowska Hanna SP7 Bartoszyce

10 Gutowska Amelia SP1 Pisz

11 Romanowska Anna SP3 Biskupiec

12 Neuman Wiktoria SP3 Biskupiec

13 Dudziec Kornelia SP2 Biskupiec

14 Winiarek Aleksandra SP7 Bartoszyce

15 Jara Zofia SP Tuławki

16 Pijewska Karolina SP3 Biskupiec

17 Burniewicz Nikola SP Dywity

18 Wójtowicz Inez SP1 Pisz

19 Kalicka Karolina SP1 Pisz

20 Wiśniewska Ada SP Dywity

21 Matusiak Nikola SP1 Bartoszyce

22 Szymukowicz Oliwia SP Tuławki

23 Garbacz Klaudia SP7 Bartoszyce

24 Kordek Kamila Woźnice

25 Mikołajczak Daria SP2 Biskupiec

26 Szczyglak Karolina SP2 Biskupiec

27 Rafalska Zuzanna SP7 Bartoszyce

28 Klimek Marta SP1 Pisz

29 Ruta Julia NSP Lutry

30 Klimek Wiktoria SP1 Bartoszyce

31 Golianek Wiktoria SP3 Biskupiec

32 Strzeszewska Emilia SP2 Biskupiec

33 Romańska Rozalia SP Czerwonka

34 Wałkucvka Daria SP3 Biskupiec

35 Szyło Julia SP Bisztynek

36 Jańczak Maja SP7 Bartoszyce

37 Murach Maja Woźnice

38 Szeremiota Natalia SP2 Biskupiec

39 Łończyńska Karolina SP1 Bartoszyce

40 Neumann Martyna Woźnice

41 Bielak Karolina Woźnice

42 Karczmarczyk Oliwia SP7 Bartoszyce

43 Tomaszewska Patrycja SP3 Biskupiec

44 Król Anna SP3 Biskupiec

45 Kostrzeba Martyna Woźnice

46 Garbino Marysia SP2 Biskupiec

47 Sadoch Martyna SP1 Bartoszyce

48 Ruta Julia SP3 Biskupiec

49 Kujawa Andżelika SP3 Biskupiec

50 Piskorz Maja SP Czerwonka

51 Zygmuntowicz Kinga SP2 Biskupiec

52 Mścich Oliwia SP7 Bartoszyce

53 Giełbut Julia SP7 Bartoszyce

54 Biculewicz Weronika SP7 Bartoszyce

55 Chmielewska Martyna Woźnice

56 Rybkiewicz Kinga SP3 Biskupiec

57 Hintz Weronika SP2 Biskupiec

58 Kisiel Weronika SP2 Biskupiec

59 Werner Magdalena SP Czerwonka

60 Warmiak Julia SP Czerwonka

61 Chamyga Emilia SP Czerwonka

62 Lewandowska Wiktoria SP Czerwonka

63 Chankowska Joanna SP Czerwonka

64 Matusewicz Małgorzata SP3 Biskupiec

65 Kozioł Julia NSP Lutry

66 Śmielak Daria SP Czerwonka

67 Mędrkowska Julia SP2 Biskupiec

68 Wasilewska Julia SP1 Pisz

69 Zajer Maja SP Dywity

70 Wasilewska Julia NSP Lutry

71 Sieruta Olga SP2 Biskupiec

72 Gurbisz Julita SP Czerwonka

73 Purzycka Maja SP Czerwonka

74 Chodup Natalia SP Czerwonka

75 Szlachcikowska Magdalena SP Czerwonka

76 Prusińska Anna SP Czerwonka

{AdmirorGallery}drosz580{/AdmirorGallery}

Kategoria II

Chłopcy (2005 i mł.)

1 Kosakowski Oskar SP1 Pisz

2 Kosakowski Miłosz SP1 Pisz

3 Ochnio Bartosz SP2 Biskupiec

4 Bakun Kacper Woźnice

5 Łuczkowski Jakub SP1 Bartoszyce

6 Budziszewski Kacper SP Czerwonka

7 Poźniak Piotr SP7 Bartoszyce

8 Brunkal Aleksander SP2 Biskupiec

9 Talarek Adrian SP Kobułty

10 Ugniewski Kamil SP1 Pisz

11 Gadomski Dawid SP Bisztynek

12 Pawłowski Bartek SP Bisztynek

13 Filipowicz Kacper SP3 Biskupiec

14 Majewski Dawid Woźnice

15 Łukaszewicz Paweł SP Kolno

16 Pliszka Szymon SP Kolno

17 Nowak Jakub SP Dywity

18 Kotowicz Jakub SP Czerwonka

19 Chrostowski Leon SP1 Pisz

20 Kosewski Alan SP2 Biskupiec

21 Więcek Adrian SP2 Biskupiec

22 Mazgoła Seweryn SP Czerwonka

23 Pierzchalski Igor SP1 Pisz

24 Majewski Mateusz SP7 Bartoszyce

25 Malinowski Adrian SP1 Pisz

26 Żółkoś Tomasz NSP Lutry

27 Kaczmarczyk Sebastian SP3 Biskupiec

28 Pieszko Konrad SP Frączki

29 Cekała Patryk SP3 Biskupiec

30 Rudnicki Paweł SP3 Biskupiec

31 Guz Dominik SP7 Bartoszyce

32 Brunkal Oliwier SP3 Biskupiec

33 Rejchel Jerzy Woźnice

34 Luśnia Mateusz SP Czerwonka

35 Kasprowicz Michał SP7 Bartoszyce

36 Korzep Oliwier SP1 Pisz

37 Sitek Jakub SP3 Biskupiec

38 Waniewski Fabian SP2 Biskupiec

39 Mazgoła Mikołaj SP Czerwonka

40 Kęszczyk Bartosz SP Czerwonka

41 Zimak piotr SP2 Biskupiec

42 Grabowski Kornel SP2 Biskupiec

43 Zastawny Adrian SSP Węgój

44 Steffen Mateusz SP2 Biskupiec

45 Przeczewski Bartłomiej SP2 Biskupiec

46 Włoch Mateusz SP Kobułty

47 Kalinowski Michał SP7 Bartoszyce

48 Krajewski Piotr SP Czerwonka

49 Kostyra Kacper SP Czerwonka

50 Przybyłowski Szymon SP Kobułty

51 Dębski Bartosz SP Kobułty

52 Dziadura Mikołaj SP Czerwonka

53 Tabaczyński Dominik SP2 Biskupiec

54 Nowikowski Stanisław SP2 Biskupiec

55 Sawko Kewin NSP Lutry

56 Cieślak Kacper SP3 Biskupiec

57 Malinowski Maciej SP1 Pisz

58 Łukasiak Kacper SP3 Biskupiec

59 Ciurko Kacper SP Czerwonka

60 Zbrzeski Maciej SP3 Biskupiec

61 Kęszczyk Jakub SP Czerwonka

62 Lepko Dawid SP1 Pisz

63 Bryl Jakub SP7 Bartoszyce

64 Hetman Kacper SP Kobułty

65 Mickiewicz Dawid SP7 Bartoszyce

66 Piórkowski Jakub SP Czerwonka

67 Chamyga Bartosz SSP Węgój

68 Wójcicki Aleksander SP Czerwonka

69 Głażewski Dawid NSP Lutry

70 Gut Łukasz SP Czerwonka

71 Wójtowicz Piotr SP Czerwonka

72 Ciszewski Sebastian Woźnice

73 Jurjewicz Kacper SP7 Bartoszyce

74 Chodup Franciszek SSP Węgój

75 Kuprel Krystian SP Czerwonka

76 Kozikowski Krzysztof SP Czerwonka

77 Miłosz Krystian SP Czerwonka

{AdmirorGallery}drosz580{/AdmirorGallery}

Kategoria III

Dziewczęta (2004.)

1 Wawrzynowicz Julia Woźnice

2 Parobij Marta SP2 Biskupiec

3 Szymańska Lidia SP1 Bartoszyce

4 Ogonowska Martyna SP7 Bartoszyce

5 Wykrętek Maja SP7 Bartoszyce

6 Dłużniewska Natalia SP Bisztynek

7 Piersa Barbara SP Kobułty

8 Gier Wiktoria SP3 Biskupiec

9 Gadomska Amelia SP7 Bartoszyce

10 Kosińska Karolina SP2 Biskupiec

11 Ptak Hanna SP3 Biskupiec

12 Majewska Zuzanna SSP Węgój

13 Gołębiewska Marta SP1 Pisz

14 Jarońska Gabriela SP7 Bartoszyce

15 Szczubełek Patrycja SP1 Pisz

16 Bojanowska Wiktoria SP Bisztynek

17 Rutkowska Julia SP1 Pisz

18 Bryl Martyna SP7 Bartoszyce

19 Chmiel Oliwia SP7 Bartoszyce

20 Chamyga Paulina SP Czerwonka

21 Szczepańska Wiktoria SP Czerwonka

22 Gużewska Oliwia SP Bisztynek

23 Wysmulska Wiktoria SP2 Biskupiec

24 Malinowska Amelia SP1 Pisz

25 Milewska Patrycja SP3 Biskupiec

26 Szulc Kinga SSP Węgój

27 Konarzewska Natalia SP2 Biskupiec

28 Poźniak Laura SP1 Pisz

29 Steffen Karina SP2 Biskupiec

30 Doroszczak Karolina SP Czerwonka

31 Milewicz Dagmara SP Dywity

32 Zacharewicz Maja SP1 Bartoszyce

33 Szewczak Agata SSP Węgój

34 Brygoła Beata Woźnice

35 Nikitiuk Wiktoria SP2 Biskupiec

36 Rybkiewicz Laura SP3 Biskupiec

37 Gejda Kornelia SP Bisztynek

38 Ostapczuk Marietta SP3 Biskupiec

39 Drozdowska Katarzyna SP Bisztynek

40 Lewandowska Aleksandra SP1 Bartoszyce

41 Szczytowicz Kinga SP1 Bartoszyce

42 Kratkowska Amelia SP1 Bartoszyce

43 Niczewska Małgorzata SP2 Biskupiec

44 Piersa Aleksandra SP Kobułty

45 Mandywel Weronika SP7 Bartoszyce

46 Wiecek Aleksandra SP2 Biskupiec

47 Kukowska Julia SP2 Biskupiec

48 Gołaszewska Weronika SP Kobułty

49 Garbal Dominika SP2 Biskupiec

50 Banach Martyna SP2 Biskupiec

51 Szymczak Joanna SP Bisztynek

52 Gójska Weronika SP2 Biskupiec

{AdmirorGallery}drosz580{/AdmirorGallery}

Kategoria IV

Chłopcy (2004)

1 Duchnowski Oliwier SP1 Pisz

2 Karol Mateusz SP3 Biskupiec

3 Strzelec Seweryn SP3 Biskupiec

4 Więczkowski Paweł SP Kolno

5 Kozikowski Bartłomiej SSP Węgój

6 Berliński Patryk SP1 Pisz

7 Janc Maciej SP3 Biskupiec

8 Piankowski Flip SP1 Pisz

9 Maleszka Mateusz SP Dywity

10 Skulmowski Marek SP1 Pisz

11 Kaliszewski Jakub SP Kolno

12 Chiliński Julian SP1 Pisz

13 Dumkiewicz Michał SP2 Biskupiec

14 Welens Hubert SP7 Bartoszyce

15 Siekierski Igor SSP Węgój

16 Grzywnowicz Marcel SP1 Bartoszyce

17 Łojewski Mateusz SP Dywity

18 Lewoń Korneliusz SP1 Bartoszyce

19 Chachuła Alan SSP Węgój

20 Bałdyga Dawid SP Czerwonka

21 Girulski Igor SP7 Bartoszyce

22 Chlański Paweł SP Dywity

23 Lechowicz Jan SP3 Biskupiec

24 Sękulski Gracjan Woźnice

25 Kiszka Szymon SP7 Bartoszyce

26 kowalczyk Marcin SP Bisztynek

27 Skoczylas Daniel SP7 Bartoszyce

28 Sylwestrzak Paweł SP Kobułty

29 Bełdowski Karol SP Czerwonka

30 Cichowski Jakub SP Bisztynek

31 Piechocki Mateusz SP Czerwonka

32 Filipiak Aleksander SP Dywity

33 Maksymowicz Jakub SP Bisztynek

34 Nosek Bartosz SP2 Biskupiec

35 Klik Cezary SP Kobułty

36 Jurzyk Adrian SP Kolno

37 Badio Szymon SP2 Biskupiec

38 Kopiński Kamil SP Bisztynek

39 Rarek Oskar SP Frączki

40 Wosik Bartosz SP2 Biskupiec

41 Michalak Łukasz SP2 Biskupiec

42 Iwanyk Daniel SP Bisztynek

43 Czarnuszewicz Mateusz SP7 Bartoszyce

44 Ryś Paweł SP2 Biskupiec

45 Purpurowicz Michał SP Czerwonka

46 Lewandowski Piotr SP1 Bartoszyce

47 Czerniakowski Patryk SP Frączki

48 Banach Krystian SP2 Biskupiec

49 Chyczewski Maciej SP2 Biskupiec

50 Muzykiewicz Michał SP Czerwonka

51 Ciechacki Kacper SP Czerwonka

{AdmirorGallery}drosz580{/AdmirorGallery}

Kategoria V

Dziewczęta (2003)

1 Kordowska Julia SP Wydminy

2 Rumińska Justyna SP Frączki

3 Płonowska Julia SP4 Bartoszyce

4 Majek Sandra SP Kolno

5 Melnyk Roksana SP Tuławki

6 Łada Aleksandra SP2 Biskupiec

7 Kwiatkowska Amelia SP Czerwonka

8 Kowalczyk Patrycja SP3 Biskupiec

9 Dobrzyńska Sara SP2 Biskupiec

10 Długozima Aleksandra SP1 Pisz

11 Bartoszewska Karolina SP Kolno

12 Prusińska Sara SP Czerwonka

13 Dobrzyńska Sylwia SP2 Biskupiec

14 Szczepańska Nikola SP Czerwonka

15 Stefańska Emilia SP Bisztynek

16 Wszołek Dominika SP1 Pisz

17 Piersa Dominika SP Kobułty

18 Kunach Urszula SP1 Pisz

19 Polakowska Patrycja SP1 Pisz

20 Żukowska Patrycja SP Czerwonka

21 Baniewicz Patrycja SP2 Biskupiec

22 Kubas Karolina Woźnice

23 Huszcza Natalia SP Dywity

24 Szewczyk Karolina SP Kobułty

25 Kurek Paulina SP Kolno

26 Rudzka Daria SP Bisztynek

27 Piskorz Izabela SP Czerwonka

28 Hołoweńczak Sylwia SP Bisztynek

29 Doreńska Amelia SP2 Biskupiec

30 Łyczak Anna SP Czerwonka

31 Bilicka Oliwia SP2 Biskupiec

32 Jadeszko Alicja SP2 Biskupiec

33 Pieniek Kinga SP2 Biskupiec

34 Tadra Wiktoria SP1 Pisz

35 Archacka Sandra SP2 Biskupiec

36 Gąska Weronika SP Kobułty

37 Cichocka Diana SP Czerwonka

38 Brzostek Ewa SP Czerwonka

39 Klonowska Aleksandra SP Kobułty

40 Witka Aleksandra NSP Lutry

41 Socha Magdalena NSP Lutry

42 Pisoń Gabriela SP Kolno

43 Rowinska Wiktoria SP Czerwonka

44 Jędrzychowska Agnieszka SP Czerwonka

45 Luśnia Paulina SP Czerwonka

46 Sypniewska Michalina SP Kobułty

47 Polonis Nadia SP Czerwonka

48 Kaczyńska Marika SP Kobułty

{AdmirorGallery}drosz580{/AdmirorGallery}

Kategoria VI

Chłopcy (2003)

1 Abelski Kacper SP Bisztynek

2 Charubin Maciej SP1 Pisz

3 Gójski Mateusz SP2 Biskupiec

4 Dunajewski Jakub SP1 Bartoszyce

5 Michalak Jan SP Dywity

6 Fabisiak Adam SSP Węgój

7 Pszczółkowski Kacper SP Kobułty

8 Majek Kacper SP Kolno

9 Adamiak Mateusz NSP Lutry

10 Jakub Chodań NSP Lutry

11 Poreda Wiktor SP1 Pisz

12 Charubin Bartłomiej SP1 Pisz

13 Bakun Dominik Woźnice

14 Okuniewski Aleksander SP3 Biskupiec

15 Duplicki Maciej SP Bisztynek

16 Denisiuk Daniel SP Kolno

17 Gadzała Szymon SP Bisztynek

18 Kruk Maciej SP3 Biskupiec

19 Gwiazda Dominik SP Kobułty

20 Obojski Denis SP2 Biskupiec

21 Skibicki Gabriel SP2 Biskupiec

22 Dawidczyk Wiktor SP Czerwonka

23 Garela Michał SP Bisztynek

24 Skrodzki Beniamin SP1 Pisz

25 Filipkowski Kornel SP1 Pisz

26 Bełdowski Sebastian SP Czerwonka

27 Mazurek Kacper SP2 Biskupiec

28 Chylak Paweł SP2 Biskupiec

29 Didjurgeit Aleksander SSP Węgój

30 Patalon Piotr SSP Węgój

31 Potasznik Sebastian SP Bisztynek

32 Szapiel Wojciech SP2 Biskupiec

33 Piskorz Mateusz SP Kolno

34 Szeremiota Natan SP2 Biskupiec

35 Machnowski Oskar SP2 Biskupiec

36 Uzorko Kamil SP Czerwonka

37 Szymański Kacper SP Kolno

38 Jankowski Tomasz SP2 Biskupiec

{AdmirorGallery}drosz580{/AdmirorGallery}

Kategoria VII

Dziewczęta (2002)

1 Król Ola G nr 1 Biskupiec

2 Fiszer Natalia G Dywity

3 Kruk Natalia G nr 1 Bartoszyce

4 Chrostowska martyna NG ZDZ Pisz

5 Konowrocka Weronika G nr 1 Bartoszyce

6 Romanowska Magdalena G Wydminy

7 Łyczak Wiktoria G nr 1 Biskupiec

8 Misiewicz Wiktoria KGS Biskupiec

9 Wiśniewska Emilia NG ZDZ Pisz

10 Jegor Julia G Wydminy

11 Stasal Weronika G nr 1 Bartoszyce

12 Kisiel Wiktoria G nr 1 Biskupiec

13 Rakowska Otylia G nr 1 Biskupiec

14 Włodkowska Karolina G Wydminy

15 Kłos Karolina NG ZDZ Pisz

16 Jabłońska Alicja G Dywity

17 Borzymowska Paulina G Czerwonka

18 Kaczmarczyk Julita NG ZDZ Pisz

19 Chorążewicz Paulina G nr 1 Biskupiec

20 Stemplewska Judyta KGS Biskupiec

21 Rzadkowska Zuzanna G nr 1 Biskupiec

22 Warda Ola G nr 1 Biskupiec

23 Małachowska Marta G nr 1 Biskupiec

24 Obrębska Bogumiła G Kobułty

25 Saganowska Aleksandra KGS Biskupiec

26 Włoch Julia G Czerwonka

27 Matusewicz Karolina KGS Biskupiec

28 Zastawna Natalia G nr 1 Biskupiec

29 Martyniak Patrycja G nr 1 Biskupiec

30 Pompecka Paulina G Czerwonka

31 Uzorko Karolina G Czerwonka

32 Lech Weronika ?

33 Werner Patrycja G Czerwonka

34 Kuprel Patrycja G Czerwonka

{AdmirorGallery}drosz580{/AdmirorGallery}

Kategoria VIII

Chłopcy (2002)

1 Chodań Wiktor G Czerwonka

2 Długozima Patryk NG ZDZ Pisz

3 Budziszewski Krzysztof G Czerwonka

4 Oleszkiewicz Gracjan G Kolno

5 Dziadura Igor G Czerwonka

6 Bartoszewski Mateusz G Kolno

7 Bełdowski Łukasz G Czerwonka

8 Strusiewicz Maciej G nr 1 Biskupiec

9 Waszkiewicz Mateusz G Kolno

10 Sadlak Bartek G Kolno

11 Kaczmarczyk Radosław G nr 1 Biskupiec

12 Kosewski Patryk G nr 1 Biskupiec

13 Tojs Przemysław G nr 1 Biskupiec

14 Włoch Sebastian G Kobułty

15 Pilarski Kacper G nr 1 Bartoszyce

16 Woronowicz Michał KGS Biskupiec

17 Buchowski michał G Dywity

18 Wójcicki Dominik G Czerwonka

19 Pastwa Dawid G Dywity

20 sobczyk Tomasz G nr 1 Biskupiec

21 Skierkowski Bartek G Kolno

22 Niebrzydowski Paweł G nr 1 Bartoszyce

23 Szulc Dawid SG Węgój

24 Struj Maciej KGS Biskupiec

25 Bełdowski Jacek G Czerwonka

26 Kowalczyk Mateusz KGS Biskupiec

{AdmirorGallery}drosz580{/AdmirorGallery}

Kategoria IX

Dziewczęta 2001/00)

1 Greber Karolina G nr 1 Bartoszyce

2 Marzec Karolina G nr 1 Bartoszyce

3 Jaśkiewicz Natalia G nr 1 Biskupiec

4 Osinka Zuzanna G Wydminy

5 Samiła Milena G Wydminy

6 Żabińska Ida KGS Biskupiec

7 Witkowska Zuzanna G nr 1 Biskupiec

8 Waszkielewicz Kinga G Wydminy

9 Trzcińska Sylwia G nr 1 Biskupiec

10 Szyszkowska Kamila SG Wegój

11 Skórska Aleksandra G nr 1 Bartoszyce

12 Kurek Hanna KGS Biskupiec

13 Trzcińska Anna G nr 1 Biskupiec

14 Stefaniak Monika G Wydminy

15 Czobot Aleksandra G Wydminy

16 Syrnicka Kinga G Wydminy

17 Makowska Marlena G Wydminy

18 Kuźmińska Patrycja G Wydminy

19 Marzec Kamila SG Wegój

20 Szczęch Paulina G nr 1 Biskupiec

21 Purzycka Kornelia G Czerwonka

22 Mrozek Weronika G nr 1 Biskupiec

23 Żółkoś Marta G Kolno

24 Rak Natalia KGS Biskupiec

25 Pawelczyk Beata NG ZDZ Pisz

26 Al Saidi Karolina KGS Biskupiec

27 kosiorek Joanna KGS Biskupiec

28 Bartosiak Gabriela SG Wegój

29 Marcinkowska Zuzanna G Kobułty

30 Sobolewska Agata G Czerwonka

31 Bączek Wioletta G Czerwonka

32 Molesztak Gabriela G Kolno

33 Dominik Marzena G Kolno

34 Pawłowska Anna KGS Biskupiec

35 Janiszewska Monika G Dywity

36 Bis Anna G nr 1 Biskupiec

{AdmirorGallery}drosz580{/AdmirorGallery}

Kategoria X

Chłopcy 2001/00)

1 Przybyszewski Paweł G Kobułty

2 Rożenko Michał G Wydminy

3 Pawłowski Bartłomiej G nr 1 Bartoszyce

4 Monkiewicz Maciej G nr 1 Bartoszyce

5 motylewski Przemysław G nr 1 Bartoszyce

6 Czaplicki Mateusz G Kobułty

7 Głowacki Artur G Kolno

8 Więczkowski Kacper G Kolno

9 Kondzielewski Klaudiusz G nr 1 Biskupiec

10 paluch Sylwester G Dywity

11 Królicki Kacper G nr 1 Biskupiec

12 Lewandowski Dominik G nr 1 Bartoszyce

13 Bartoszewski Kamil G Kolno

14 Adamiak Paweł G Kolno

15 Rawa Adrian G nr 1 Biskupiec

16 Jaśkiewicz Krystian G nr 1 Biskupiec

17 Abramowicz Karol KGS Biskupiec

18 Berent Michał KGS Biskupiec

19 Nalesiński Piotr SG Węgój

20 Jasiński Igor G Kolno

21 Łojewski Daniel G Dywity

22 Sociński Bartosz G Dywity

23 Sadlak Radosław G Kolno

24 Baniukiewicz Piotr G Kolno

25 Kajetaniak Jakub G Kolno

26 Radziszewski Adrian G nr 1 Biskupiec

27 Ładziński Paweł G Kobułty

28 Ładosz Kacper KGS Biskupiec

29 Piórecki Mikołaj G Kobułty

30 Przychodzki Beniamin KGS Biskupiec

31 Piedyk Paweł G Kobułty

32 Sienkiewicz Damian G nr 1 Biskupiec

33 Jankowski Krystian G nr 1 Biskupiec

34 Grygotowicz Piotr KGS Biskupiec

35 Tomasik Karol G Kolno

36 Chorążewicz Jakub G nr 1 Biskupiec

37 Włoch Tomasz G Kobułty

38 Luśnia Karol G Czerwonka

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn