Otwarte Mistrzostwa WMZ LZS w biegach przełajowych Pasłęk 2017 – Próba charakterów, a w cenie nie tylko kondycja...

Fot. nadesłane

Pasłęk był w piątek (24 lutego) gospodarzem Otwartych Mistrzostw Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych. Na starcie w Parku Ekologicznym stanęło około 160 zawodniczek i zawodników, przy czym znacznie liczniej obsadzone były młodsze kategorie wiekowe. Uczestnicy rywalizowali w trudnych warunkach, ale to już tradycja, przełaje są próbą charaktery, gdzie oprócz kondycji i szybkości liczy się determinacja.

Dystanse jak zwykle dostosowano do wieku zawodników, a w poszczególnych kategoriach zwyciężyli: Otylia Ulińska (Kurzętnik), Mateusz Twardzik (Zielonka Pasłęcka), Aleksandra Król (Dywity), Adam Ochnik (Pasłęk), Kamila Pawłowska (Kurzętnik), Kamil Misior (Bisztynek), Anna Wróbel (Pasłęk), Michał Karbowski (Działdowo), Martyna Konarzewska (Działdowo). W klasyfikacji gmin zwyciężyli reprezentanci Pasłęka przed Biskupcem i Dywitami, w punktacji klubowej najlepsza okazała się Polonia Pasłęk, drugi był GUKS Asy Dywity, a trzeci MLKS Ostróda.

Czołowi zawodnicy i a także reprezentacje klubów i gmin otrzymały oczywiście nagrody – pierwsze w sezonie 2017 na wolnym powietrzu Impreza odbyła się pod patronatem Burmistrza Pasłęka.

Wyniki

Dziewczęta 1000 m rocznik 2004 i mł

1 Ulińska Otylia 2004 Kurzętnik Ks Zamek Kurzętnik

2 Wróbel Patrycja 2004 Pasłęk Sp3 Pasłęk Uks Gimpas

3 Bulik Patrycja 2005 Iława Ssp Wikielec

4 Lachowicz Nikola 2004 Pasłęk Sp3 Pasłęk Uks Gimpas

5 Kopiczyńska Julia 2004 Dywity Sp Dywity

6 Szczepańska Wiktoria 2004 Biskupiec Zs Czerwonka

7 Stankiewicz Zuzanna 2006 Dywity Sp Dywity

8 Ptak Hanna 2004 Biskupiec Sp3

9 Ostrowska Dominika 2006 Ostróda M.Lks Ostróda

10 Milewicz Dagmara 2004 Dywity Sp Dywity

11 Skuza Fabiana 2005 Dywity Sp Spręcowo

12 Machnio Milena 2004 Pasłęk Sp2

13 S-Chufrida Kinga 2004 Zielonk Pasłęk Sp Zielonka

14 Suchecka Oliwia 2006 Dywity Sp Bukwałd

15 Plec Ula 2004 Iława Ząbrowo

16 Bołtromiuk Greta 2006 Dywity Sp Spręcowo

17 Biłas Weronika 2004 Zielonka Pasłęcka Sp Zielonka

Chłopcy 1000 m rocznik 2004 i mł

1 Twardzik Mateusz 2004 Zielonka Pasłęcka Sp Zielonka

2 Maleszka Mateusz 2004 Dywity Sp Dywity

3 Bałdyga Dawid 2004 Biskupiec Zs Czerwonka

4 Nadraus Karol 2004 Pasłęk Sp2 Pasłęk

5 Florek Bartosz 2004 Nidzica Zs Nr2

6 Łukowski Paweł 2005

7 Strzelec Seweryn 2004 Biskupiec Sp3

8 Sobotka Mateusz 2004 Nidzica Zs Nr2

9 Sierocki Hubert 2004 Pasłęk Sp3

10 Bogusławski Mateusz 2004 Dywity Sp

11 Halicki Sebastian 2005 Nidzica Zs Nr2

12 Golubski Jan 2004 Nidzica Zs Nr2

13 Krawecki Arkadiusz 2004 Pasłęk Uks Gimpas

14 Wójcik Michał 2004 Biskupiec Sp3

15 Kondzielewski Michał 2006 Biskupiec Sp3

16 Kowalski Kamil 2004 Nidzica Zs Nr2

17 Jaworski Michał 2004 Nidzica Zs Nr2

18 Szczypiński Szymon 2005 Nidzica Zs Nr2

19 Pieńkowski Karol 2005 Zielonka Pasłęcka Sp Zielonka

20 Jabłoński Daniel 2005 Zielonka Pasłęcka Sp Zielonka

21 Szurga Igor` 2004 Pasłęk Sp3 Pasłęk

22 Możdżonek 2005 Nidzica ZS NR 2

23 Jastrzębowski Arek 2005 Nidzica Zs Nr 2

24 Kowalski Kacper 2004 Nidzica Zs Nr 2

25 Plet Dawid 2005 Pasłęk Sp 3

26 Cekała Patryk 2005 Biskupiec Sp 3

27 Wiśniewski Piotrek 2004 Zielonka Pasłęcka Sp Ziel. Pasłęk

28 Klomfas Kamil 2005 Biskupiec Sp 3

29 Pokorski Maciej 2004 Biskupiec Sp 3

30 Zakrzewski Jakub 2004 Nidzica Zs Nr 2

31 Galicki Mateusz 2004 Nidzica Zs Nr 2

Dziewczęta 1500m rocznik 2002-2003

1 Król Aleksandera 2002 Dywity Guks Ast Dywity

2 Domurat Wiktoria 2002 Ostróda Mlks Gim. 2

3 Kozłowska Agata 2002 Kurzętnik Ks Zamek

4 Piechocka Alicja 2003 Ostróda Mlks Gim. 2

5 Tchórz Kinga 2003 Ostróda Mlks Gim. 2

6 Prusińska Sara 2003 Biskupiec Zs Czerwonka

7 Sarnowska Natalia 2002 Kurzętnik Ks Zamek

8 Soczyńska Oliwia 2002 Ostróda Mlks Gim. 2

9 Szczepańska Nikola 2003 Biskupiec Zs Czerwonka

10 Soczyńska Natalia 2002 Ostóda Mlks Gim. 2

11 Bowsza Katarzyna 2003 Pasłęk Gim. 1

12 Rozenbajger Martyna 2003 Pasłęk Uks Gimpas

13 Jankowska Oliwia 2002 Bisztynek Gim. Bisztynek

14 Kolasińska Kinga 2003 Iława Ząbrowo

15 Kowalska Alicja 2003 Grunwald Gim. Stębark

16 Parzych Oliwia 2003 Bisztynek Gim. Bisztynek

17 Rybicka Katarzyna 2003 Grunwald Gim. Stębark

18 Duńska Daria 2003 Iława S6 Franciszkowo

19 Jabłońska Alicja 2002 Dywity Szkoła Dywity

20 Zdunek Martyna 2002 Grunwald Gim. Stębark

21 Kowalczyk Alicja 2003 Pasłęk Gin. 1

22 Kłosowska Wiktoria 2003 Iława S6 Franciszkowo

23 Ziółkowska Zofia 2002 Iława S6 Franciszkowo

24 Spychalska Anna 2002 Pasłęk Gim. 1

25 Piskorz Izabela 2003 Biskupiec Zs Czerwonka

26 Borzykowska Paulina 2002 Biskupiec Zs Czerwonka

27 Chmielewska Kinga 2003 Iława Ząbrowo

28 Śliżewska Julia 2002 Iława Ząbrowo

29 Szulc Aleksandra 2002 Grunwald Gim. Stębark

30 Sobotka Paulina 2003 Grunwald Gim. Stębark

31 Zakrzewska Wiktoria 2003 Grunwald Gim. Stębark

Chłopcy 2000 m rocznik 2002-2003

1 Ochnik Adam 2002 Pasłęk Gim. 1

2 Edamski Adam 2002 Działdowo Uks Mosir Działdowo

3 Pielech Nikodem 2002 Pasłęk Gim. 1

4 Chodeń Wiktor 2002 Biskupiec Zs Czerwonka

5 Pisarek Mateusz 2002 Pasłęk Gim. 1

6 Smoliński Filip 2002 Nidzica Zs Nr 2

7 Maląg Krystian 2002 Bisztynek Gim. Bisztynek

8 Kosek Mateusz 2003 Grunwald Gim. Stębark

9 Brzozowski Adrian 2003 Pasłęk Gim. 1

10 Bojarski Dawid 2002 Grunwald Gim. Stębark

11 Pdgórski Juliusz 2002 Pasłęk Gim Nr 2

12 Budziszowski Krzysztof 2002 Biskupiec Zs Czerwonka

13 Jastrzębowski Cezary 2002 Nidzica Zs Nr 2

14 Hermanowski Bartłomiej 2002 Grunwald Gim. Stębark

15 Bęłdowski Łukasz 2002 Biskupiec Zs Czerwonka

16 Pieńkowski Patryk 2003 Pasłęk Gim. Nr 1

17 Czarnecki Dominik 2002 Iława Ząbrowo

18 Gójski Mateusz 2003 Biskupiec Gim. Nr 1

19 Wojnowski Szymon 2003 Pasłęk Gim. Nr 2

20 Wyżlic Adam 2002 Iława S6 Franciszkowo

21 Jaranowski Przemek 2003 Iława Ząbrowo

22 Konopacki Kacper 2002 Pasłęk Gim. Nr 2

23 Banaszczyk Patryk 2002 Pasłęk Gim. Nr 2

24 Konopacki Paweł 2002 Pasłęk Gim. Nr 2

25 Mol Kacper 2003 Grunwald Gim. Stębark

26 Wójcicki Dominik 2002 Biskupiec Zs Czerwonka

27 Sosnowski Krzysztof 2003 Pasłęk Gim. Nr 1

Dziewczęta 1500 m rocznik 2001-2000      

1 Pawłowska Kamila 2000 Kurzętnik KS Zamek

2 Balicka Aleksandra 2000 Działdowo UKS Mosir Działdowo

3 Rejman Zuzanna 2001 Pasłęk Gim. Nr 1

4 Przybylska Dominika 2001 Tuchola Gim. W Stobnie

5 Panejko Aleksandra 2002 Ostróda MLKS LO

6 Nawrocka Aleksandra 2001 Pasłęk UKS GIMPAS

7 Kandulska Emilia 2001 Iława S6 Franciszkowo

8 Śliwka Zuzia 2001 Nidzica ZS Nr 2

9 Niedbalska Emilia 2000 Pasłęk Zseit

10 Dzika Aleksandra 2000 Pasłęk Zseit

11 Bączek Małgorzata 2001 Iława S6 Franciszkowo

12 Urbanowicz Edyta 2001 Nidzica ZS Nr 2

13 Grześ Natalia 2000 Pasłęk Zseit

Chłopcy 2500 m rocznik 2001-2000

1 Misior Kamil 2001 Bisztynek Gim. Bisztynek

2 Jaśkiewicz Krystian 2001 Biskupiec Gim. Nr 1

3 Szczepański Dominik 2001 Grunwald Gim. Stębark

4 Bogdaniuk Adam 2001 Bisztynek Gim. Bisztynek

5 Truszczyński Mikołaj 2001 Dywity GUKS AST Dywity

6 Saliński Łukasz 2000 Pasłęk Gim. Nr 1

7 Paluch Sylwester 2001 Dywity Gim. Dywity

8 Kulicki Szymon 2001 Bisztynek Gim. Bisztynek

9 Piórkowski Bartłomiej 2000 Pasłęk Zseit

10 Kostros Andrzej 2000 Grunwald Gim. Stębark

11 Nowacki Aleksander 2001 Pasłęk Gim. Nr 2

12 Jakubiak Dawid 2001 Bisztynek Gim. Bisztynek

13 Koszela Mateusz 2001 Grunwald Gim. Stębark

14 Szmyt Szymon 2001 Grunwald Gim. Stębark

15 Ochnik Michał 2000 Pasłęk Zseit

16 Furman Jakub 2000 Grunwald Gim. Stębark

17 Królicki Kacper 2001 Biskupiec Gim. Nr 1

18 Zaborowski Piotr 2000 Pasłęk Zseit

19 Kołodziejski Adam 2001 Grunwald Gim. Stębark

20 Ziółkowski Szymon 2001 Iława S6 Franciszkowo

21 Lewandowski Andrzej 2000 Nidzica ZS Nr 2

22 Urbański Dawid 2001 Iława S6 Franciszkowo

23 Jaranowski Sebastian 2001 Iława Ząbrowo

24 Kozłowski Dawid 2001 Iława S6 Franciszkowo

25 Głuszyk Łukasz 2000 Pasłęk Zseit

26 Talarek Dawid 2000 Pasłęk Zseit

27 Mużyk Patryk 2001 Pasłęk Gim. Nr 1

28 Karasiewicz Grzegorz 2000 Pasłęk Zseit

Dziewczęta 2000m rocznik 1999-1998

1 Wróbel Anna 1999 Pasłęk KS. POLONIA Pasłęk

2 Kazimierczak Justyna 1998 Pasłęk ZSEiT Pasłęk

Chłopcy 3000m rocznik 1999-1998

1 Karbowski Michał 1998 Działdowo UKS Mosir Działdowo

2 Plago Jacek 1999 Pasłęk ZSEiT

3 Słowiński Bartłomiej 1999 Pasłęk ZSEiT

4 Prusik Seweryn 1999 Pasłęk ZSEiT

5 Mrozek Karol 1998 Pasłęk ZSEiT

6 Nowacki Mariusz 1998 Pasłęk ZSEiT

7 Rapacki Mateusz 1998 Pasłęk ZSEiT

Kobiety 3000m 1997 i starsi /OPEN

1 Konarzewska Martyna 1991 Działdowo UKS Mosir Działdowo

2 Bubnicka Patrycja 1993 Ostróda MLKS Ostróda

3 Bulik Grażyna 1974 Iława

Klasyfikacja gmin zrzeszonych w LZS

1 Pasłęk 348

2 Biskupiec 108

3 Dywity 106

4 Ostróda 78

5 Kurzętnik 65

6 Bisztynek 62

7 Nidzica 55

8 Działdowo 54

9 Grunwald 54

10 Iława 40

11 Tuchola 13

Klasyfikacja klubów zrzeszonych w LZS

1 KS Polonia Pasłęk 144

2 GUKS Asy Dywity 105

3 MLKS Ostróda 78

4 KS Zamek Kurzętnik 65

5 UKS MOSIR Działdowo 54

6 UKS Gimpas Pasłęk 50

Fot, glospasleka.pl

ORGANIZATORZY:

- Warmińsko - Mazurskie Zrzeszenie LZS

- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku

- KS Polonia w Pasłęku

- Samorząd Województwa Warmińsko – Mazurskiego

- Zespół Szkół w Pasłęku

- Team Mustang Pasłęk

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn