Sobótki dla starszej młodzieży (2) Lubawa 2017– Startować z medalistami sama przyjemność

Fot.e-lubawa.pl

W minioną sobotę (4 marca) W Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Św. Barbary w Lubawie odbyła się druga część sobótek lekkoatletycznych. Tym razem rywalizowali uczniowie klas gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych Organizator LKS Lubawa przygotował takie konkurencje jak: 30 m, skok w dal, pchnięcie kulą oraz bieg na 600 m. Startowali uczniowie z Lubawy i okolicznych miejscowości.

Wśród uczestników nie zabrakło znanych postaci lubawskiej „królowej” takich jak Weronika Mieczkowska, Maciej Nowakowski, Marek Kornowski, Sebastian Jakubowski, Piotr Kozłowski, Jakub Borkowski

Wyniki

Dystans 30m

Dziewczęta

2003r.

1 Uzarska Jula Gim Lubawa/ LKS 4,96

2 Biedrzycka Malwina Gim Prątnica/ LKS 5,08

3 Fafińska Emilia Gim Grabowo/ LKS 5,23

4 Raszkowska Julia Gim Lubawa 5,41

5 Zbrzycka Marika Gim Lubawa 5,42

6 Łątkowska Kinga Gim Lubawa 5,57

7 Lewandowska Patrycja Gim Lubawa 5,62

8 Kamińska Marika Gim Lubawa 5,86

FINAŁ

1 Uzarska Jula Gim Lubawa/ LKS 4,96

2 Biedrzycka Malwina Gim Prątnica/ LKS 5,08

3 Fafińska Emilia Gim Grabowo/ LKS 5,23

4 Raszkowska Julia Gim Lubawa 5,41

2001/ 2002r.

1 Siemińska Daria Gim Kazanice/ LKS 5,00

2 Tykarska Adrianna Gim Lubawa/ LKS 5,09

3 Niedziela Zuzanna Gim Sampława/ LKS 5,20

4 Kloch Marika Gim Sampława 5,30

5 Florkowska Katarzyna Gim Lubawa 5,38

6 Więczkowska Sandra Gim Lubawa 5,53

PK Dąbrowska Ewelina Gim Grodziczno 5,25

PK Strużyńska Wiktoria Gim Grodziczno 5,34

FINAŁ

1 Siemińska Daria Gim Kazanice/ LKS 5,00

2 Tykarska Adrianna Gim Lubawa/ LKS 5,20

3 Niedziela Zuzanna Gim Sampława/ LKS 5,31

4 Kloch Marika Gim Sampława 5,38

Szkoły ponadgimnazjalne

1 Wiśniewska Natalia ZS Lubawa 5,18

2 Jarząbek Magdalena ZS Lubawa 5,40

Chłopcy

2003r.

1 Piekoszewski Dominik Gim Prątnica/ LKS 4,65

2 Daniel Graman Gim Kazanice 4,76

3 Liedtke Patryk Gim Lubawa 4,80

4 Brzozowski Adam Gim Lubawa 4,95

5 Liedtke Łukasz Gim Lubawa 5,02

6 Wojtowicz Łukasz Gim Lubawa 5,09

7 Ewertowski Igor Gim Lubawa 5,10

8 Kic Michał Gim Lubawa 5,11

9 Jakubowski Mateusz Gim Grabowo/ LKS 5,15

9 Neuman Szymon Gim Lubawa 5,15

11 Ewertowski Grzegorz Gim Sampława 5,48

FINAŁ

1 Piekoszewski Dominik Gim Prątnica/ LKS 4,62

2 Liedtke Patryk Gim Lubawa 4,75

3 Daniel Graman Gim Kazanice 4,85

4 Brzozowski Adam Gim Lubawa 4,94

2001/ 2002r.

1 Kornowski Marek ZS nr 1 Iława/ LKS 4,39

2 Fafiński Paweł Gim Grabowo/ LKS 4,51

2 Kozłowski Piotr Gim Lubawa/ LKS 4,51

4 Kozłowski Krzysztof Gim Sampława 4,54

5 Szymański Szymon Gim Lubawa/ LKS 4,57

6 Kozłowski Krystian Gim Sampława 4,61

7 Żuchowski Kacper Gim Kazanice/ LKS 4,64

8 Waśniewski Julian Gim Grabowo/ LKS 4,70

8 Borkowski Jakub Gim Kazanice/ LKS 4,70

10 Trzciński Konrad Gim Lubawa 4,84

11 Pakuszewski Mateusz Gim Lubawa 4,90

12 Zdrojewski Bartosz Gim Sampława 5,25

FINAŁ

1 Kornowski Marek ZS nr 1 Iława/ LKS 4,44

2 Fafiński Paweł Gim Grabowo/ LKS 4,48

3 Kozłowski Piotr Gim Lubawa/ LKS 4,53

4 Kozłowski Krzysztof Gim Lubawa 4,60

Szkoły ponadgimnazjalne

1 Jakubowski Sebastian LO Iława 4,44

2 Nowakowski Maciej LO Iława 4,45

3 Jarzyna Damian ZS Lubawa 4,70

Dystans 600m

Dziewczęta

2003r.

1 Wrońska Laura Gim Lubawa/ LKS 1:54,53

2 Fafińska Emilia Gim Grabowo/ LKS 1:56,60

3 Ćwiklińska Aleksandra Gim Prątnica/ LKS 1:58,09

4 Zbrzyzna Marika Gim Lubawa 2:07,16

5 Raszkowska Julia Gim Lubawa 2:08,85

2001/ 2002r.

1 Wiśniewska Marta Gim Lubawa 1:58,77

2 Graman Karolina Gim Kazanice 2:03,71

3 Turulska Paulina Gim Lubawa 2:03,75

4 Niedziela Zuzanna Gim Sampława/ LKS 2:06,36

5 Wieczkowska Sandra Gim Lubawa 2:22,16

6 Rogowska Angelika Gim Lubawa 2:30,78

Chłopcy

2003r.

1 Jakubowski Mateusz Gim Grabowo/ LKS 1:45,61

2 Ewertowski Grzegorz Gim Sampława 1:55,35

3 Giziński Jakub Gim Lubawa 1:56,88

4 Ziliński Błażej Gim Kazanice 1:58,29

5 Szczepański Bartosz Gim Lubawa 2:05,04

6 Zomkowski Igor Gim Lubawa 2:05,28

2001/ 2002r.

1 Kozłowski Piotr Gim Lubawa/ LKS 1:34,45

2 Borkowski Maciej Gim Kazanice/ LKS 1:35,25

3 Niedziela Mateusz Gim Sampława/ LKS 1:41,33

4 Małolepszy Rafał Gim Sampława 1:41,78

PK Kornowski Marek Gim Iława 1:38,09

Szkoły ponadgimnazjalne

1 Nowakowski Maciej ZS nr1 Iława 1:33,72

Pchnięcie piłką lekarską

Dziewczęta

2003r. (1 kg)

1 Rolka Paulina Gim Kazanice 14,37

2 Bartczak Weronika Gim Lubawa 13,36

3 Rolka Anna Gim Lubawa/ LKS 12,94

4 Sosnowska Kinga Gim Sampława 12,92

5 Izabela Cichocka Gim Lubawa 10,72

2001/ 2002r. (2 kg)

1 Siemińska Daria Gim Kazanice/ LKS 13,64

2 Tykarska Adrianna Gim Lubawa/ LKS 10,79

3 Aleksandrowicz Zuzanna Gim Lubawa/ LKS 10,36

4 Niedziela Zuzanna Gim Sampława/ LKS 10,02

5 Preuss Weronika Gim Lubawa 8,85

Szkoły ponadgimnazjalne (3 kg)

1 Jarząbek Magdalena ZS Lubawa/ LKS 10,78

2 Mieczkowska Weronika ZS Lubawa/ LKS 10,76

3 Wiśniewska Natalia ZS Lubawa/ LKS 9,93

Chłopcy

2003r. (2 kg)

1 Wroński Konrad Gim Lubawa 13,24

2 Wyżlic Damian Gim Kazanice 12,62

3 Brzozowski Adam Gim Lubawa 12,38

4 Pietrzak Maciej Gim Kazanice 11:99

5 Neuman Szymon Gim Lubawa 10,82

6 Sawicki Jan Gim Sampława 10,71

7 Banacki Oskar Gim Lubawa 10,45

8 Górzyński Oskar Gim Lubawa 8,66

2001/ 2002r. (3 kg)

1 Borkowski Jakub Gim Kazanice/ LKS 19,70

2 Kornowski Marek ZS nr 1 Iława/ LKS 15,69

3 Żuchowski Kacper Gi Kazanice/ LKS 13,64

4 Gołaszewski Sebastian Gim Sampława 12,75

5 Stawiarski Jakub Gim Kazanice 12,31

6 Przybyłowski Tomasz Gim Sampława/ LKS 12,19

7 Modrzewski Miłosz Gim Kazanice 12,09

8 Drażewski Dominik Gim Kazanice 12,09

9 Zakreta Jakub Gim Sampława 11,59

10 Figger Marcin Gim Kazanice/ LKS 11,20

11 Twardy Łukasz Gim Lubawa 10,57

PK Kozłowski Piotr Gim Lubawa/ LKS 12,37

Szkoły ponadgimnazjalne ( 4 kg)

1 Zawadzki Szymon ZS Lubawa/ LKS 13,70

2 Jakubowski Sebastian LO Iława 12,26

PK Zawadzki Patryk - 11,68

PK Nowakowski Maciej LO Iława 9,92

Skok w dal

Dziewczęta

2003r.

1 Uzarska Julia Gim Lubawa/ LKS 4,60

2 Wrońska Laura Gim Lubawa/ LKS 4,42

3 Rolka Paulina Gim Kazanice 4,17

4 Ćwiklińska Aleksandra Gim Prątnica/ LKS 4,08

5 Jankowska Julia Gim Kazanice 3,84

6 Lewandowska Patrycja Gim Lubawa 3,81

7 Łątkowska Kinga Gim Lubawa 3,58

2001/ 2002r.

1 Wiśniewska Marta Gim Lubawa 4,40

2 Kloch Marika Gim Sampława/ LKS 4,15

3 Turulska Paulina Gim Lubawa 4,08

4 Więczkowska Sandra Gim Lubawa 4,05

5 Florkowska Katarzyna Gim Lubawa/ LKS 4,00

6 Preuss Weronika Gim Lubawa 3,90

7 Graman Karolina Gim Kazanice 3,80

8 Piontkowska Angelika Gim Lubawa 3,50

Chłopcy

2003r.

1 Piekoszewski Dominik Gim Prątnica/ LKS 5,73

2 Lewicki Patryk Gim Lubawa 5,20

3 Graman Daniel Gim Kazanice 5,15

4 Liedtka Łukasz Gim Lubawa 5,09

5 Wojtowicz Łukasz Gim Lubawa 5,00

6 Markuszewski Jakub Gim lubawa 4,70

7 Bendyk Adrian Gim Lubawa 4,45

8 Górzyński Oskar Gim Lubawa 4,08

9 Zomkowski Igor Gim Lubawa 3,90

10 Grzelka Kornel Gim Lubawa 3,40

2001/ 2002r.

1 Porębski Damian Gim Kazanice 5,70

2 Kozłowski Krzysztof Gim Sampława 5,66

2 Szymański Szymon Gim Lubawa/ LKS 5,46

4 Przybyłowski Tomasz Gim Sampława/ LKS 5,35

5 Fafiński Paweł Gim Grabowo/ LKS 5,26

6 Niedziela Mateusz Gim Sampława/ LKS 5,22

7 Kozłowski Krystian Gim Sampława 5,20

8 Borkowski Maciej Gim Kazanice/ LKS 5,10

9 Pankowski Maciej Gim Lubawa 4,99

10 Gołaszewski Sebastian Gim Sampława 4,86

11 Waśniewski Julian Gim Grabowo/ LKS 4,67

12 Małolepszy Rafał Gim Sampława 4,59

Szkoły ponadgimnazjalne

1 Zawadzki Szymon ZS Lubawa/ LKS 5,91

2 Jarzyna Damian ZS Lubawa/ LKS 5,51

PK Zawadzki Patryk

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn